sztuczne paznokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-21, 20:14   #1
ANASTI
Raczkowanie
 
Avatar ANASTI
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 169
GG do ANASTI

sztuczne paznokcie


czy ktoras z was uzywa sztucznych paznokci firmy Kiss albo jakichkolwiek? Chodzi mi o te paznokcie które są już z klejem, wystarczy je tylko nakleic na paznokcie. Czy możecie mi powiedziec jaki jest efekt, jak sie trzymają i w ogole - chcialabym poznac wasze opinie na ten temat, bo jakos nie moge sie przekonac na tipsy.
ANASTI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-22, 09:42   #2
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Re: sztuczne paznokcie

Hmmm...
Osobiście wole żelowe pazurki, ale z tego co mówią moje klientki to trzymają się przez ok tydzień. Ten klej jest dosyć mocny. Wyglądają tez ładnie tylko czasami sa za szerokie ale wystarczy lekko przypiłować boczki.

Pozdrawiam
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-02, 21:16   #3
pepedesign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 41
Re: sztuczne paznokcie

Ja na twoim miejscu bym się przekonał... (1) masz do dyspozycji kótkie i długie - te długie zawsze mozesz przyciąć; okrągłe i kwadratowe (niewiem czy tak dokładnie sie je okresla); gładkie, białe bez żadnego nadruku, nie pomalowane i odwrotnie: pomalowane nawet w najdziwniejszy sposób (2) jesli chodzi o ich trwałość to różnie, zalezy co zamierzasz w nich robić, ale na pewno rodzaj kleju zalezy od ich ceny a cena sztucznych paznokci sa jak wiesz różne od 7 do 30zł, może wydac Ci sie to dziwne ale tancerki kleja tipsy na Super Glud - naprawde, nie ma obawy ,że wtedy odpadną, tylko z klejem trzeba ostrożnie! (3) sam osobiście uważam ,że tipsy pasują na większe wyjścia, ze to tylko ozdoba, ale z pewnościa reka kobiety w tipsach prezentuje się o wiele lepiej a ona sama zwradza uwage jak nia porusza.-... (4) "montaż" jest bardzo prosty, kropla na paznokiec i na tipsa i kleimy, tylko nie można przesadzić z klejem... pozdrawiam pepedesign
pepedesign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 22:28   #4
lalalola
Raczkowanie
 
Avatar lalalola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 174
Question Dot.: sztuczne paznokcie

witam. ja chcialabym zrobic sobie dosyc krotkie sztuczne paznokcie, jakies ladne moze ozdobiony czyms french, ktore wytrzymalyby tak z tydzien, dwa [na dluzej nie chce], hmm za przystepna cene [tzn. razem z 'robieniem', zdobieniem itd.]. co polecacie?
lalalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.