Urodziny bliźniaków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-31, 09:41   #1
ada_adelajda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7

Urodziny bliźniaków


Zakładam tutaj wątek bo jest tu Was zdecydowanie więcej i mam nadzieje że poradzicie mi coś Sprawa wygląda tak, że tydzień temu był dzień urodzin pewnych bliźniaków - Rafała i Marcina. Rafał to mój bardzo dobry kolega, ogólnie rzecz nazwę tak, że to mój prawie chłopak, mamy się ku sobie. Jego brata Marcina, nie znam osobiście bo często bywa za granicą, ale zdarzyło się parę razy rozmawiać na skypie czy np na facebooku.
Mój problem dotyczy ich wspólnych urodzin które jutro razem organizują a będzie to grill. Mój Rafał dostał prezent w dniu urodzin, który raczej należy do tych z górnej półki. Nie wiem teraz jak powinnam się zachować wobec jego brata na tym przyjęciu, składałam mu życzenia tylko przez komunikator. Wypada dać np czekoladę? No i ewentualnie co wziąć ze sobą? Będzie to "impreza" głównie dla rodziny, ale będzie trochę ich znajomych. Jak mam się zachować? Raczej jedzenie, jakieś sałatki czy coś odpada, bo będzie tego dużo, myślałam np o jakimś alkoholu i np czekoladkach, pomadkach czy coś tego typu. Poradźcie prosze jeśli alkohol to jaki? Ogólnie jubilaci bliźniaki (23lata) nie przepadają za alkoholem... Ale ogólnie alkohol będzie. NIe wiem? może jakieś brandy? tylko jakie?

Czekam na Wasze zdanie i porady
ada_adelajda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 09:46   #2
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Urodziny bliźniaków

Cytat:
Napisane przez ada_adelajda Pokaż wiadomość
Zakładam tutaj wątek bo jest tu Was zdecydowanie więcej i mam nadzieje że poradzicie mi coś Sprawa wygląda tak, że tydzień temu był dzień urodzin pewnych bliźniaków - Rafała i Marcina. Rafał to mój bardzo dobry kolega, ogólnie rzecz nazwę tak, że to mój prawie chłopak, mamy się ku sobie. Jego brata Marcina, nie znam osobiście bo często bywa za granicą, ale zdarzyło się parę razy rozmawiać na skypie czy np na facebooku.
Mój problem dotyczy ich wspólnych urodzin które jutro razem organizują a będzie to grill. Mój Rafał dostał prezent w dniu urodzin, który raczej należy do tych z górnej półki. Nie wiem teraz jak powinnam się zachować wobec jego brata na tym przyjęciu, składałam mu życzenia tylko przez komunikator. Wypada dać np czekoladę? No i ewentualnie co wziąć ze sobą? Będzie to "impreza" głównie dla rodziny, ale będzie trochę ich znajomych. Jak mam się zachować? Raczej jedzenie, jakieś sałatki czy coś odpada, bo będzie tego dużo, myślałam np o jakimś alkoholu i np czekoladkach, pomadkach czy coś tego typu. Poradźcie prosze jeśli alkohol to jaki? Ogólnie jubilaci bliźniaki (23lata) nie przepadają za alkoholem... Ale ogólnie alkohol będzie. NIe wiem? może jakieś brandy? tylko jakie?

Czekam na Wasze zdanie i porady
Może być alkohol - choćby wino czy jakaś fajna wódka smakowa, skoro nie znasz Marcina zbyt dobrze. Jeśli naprawdę nie lubią alkoholu i wiesz, że lubią słodycze - to coś słodkiego może być, ale np. fajnie i zabawnie zapakowane, bo sama czekolada albo bombonierka to raczej nie te klimaty przy 23-latku
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 09:49   #3
ada_adelajda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Dot.: Urodziny bliźniaków

Myśłam żeby po prostu przynieść jakiś alkohol i coś słodkiego ale dać tak ogólnie, nie koniecznie w prezencie dla tego bliźniaka którego będę miała okazje poznać osobiście
ada_adelajda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 09:55   #4
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Urodziny bliźniaków

Też możesz tak zrobić - coś na zasadzie "a tu mój wkład w Wasze świętowanie, jeszcze raz wszystkiego najlepszego" Choć skoro ma być grill, to może lepiej jakieś fajne chipsy, nachosy itd. zamiast czekolady?
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:16   #5
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Urodziny bliźniaków

Możesz kupić jakieś wino czy wódkę i chipsy czy ciastka. A drugiemu bliźniakowi wystarczy jak osobiście złożysz życzenia, nie musisz mu nic kupować.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:41   #6
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Urodziny bliźniaków

Ja bym kupiła dobrą whisky. Żeby nie iść na imprezę z gołą ręką. Wino dla facetów jakoś tak nie bardzo, wódkę z kolei nie każdy lubi (chociaż whisky pewnie też nie). Z resztą, wydaje mi się, że jakaś whisky/ koniak/brandy jednak bardziej elegancko niż biała wódka.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:48   #7
Lacchi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 50
Dot.: Urodziny bliźniaków

A ja bym upiekła jakieś ciastka, albo muffinki. Nie wyszykane torty, ale coś słodkiego i od siebie.
Jeśli nie lubią alkoholu to postaw raczej na osłodzenie im życia
Bliźniakowi nie musisz kupować żadnego prezentu, zwłaszcza, że się nie znacie. Złóż życzenia i tyle.
Lacchi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 10:52   #8
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Urodziny bliźniaków

Przeciez juz zalozylas na ten temat watek. Nie smiec.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:53   #9
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Urodziny bliźniaków

Dlatego pisałam o smakowej Teraz jest duży wybór. Pytanie też, co będą pić goście, bo nie wszyscy z kolei lubią mocniejsze rzeczy... No ale to już autorka musi się wykazać wiedzą lub intuicją
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 11:02   #10
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
Dot.: Urodziny bliźniaków

a może miód pitny?

jako wkład w imprezę możesz upiec ciasto. i nie mówiłabym jakoś głośno "a to mój wkład w imprezę" tylko po prostu dała i tyle bo mi takie podkreślanie że mam wkład w imprezę zajeżdża trochę buractwem
__________________

Pia Gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 11:17   #11
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Urodziny bliźniaków

A ja się wielokrotnie na imprezach spotykałam z hasłami "Proszę, wino, żeby wypić Twoje zdrowie", "Przyniosłam sałatkę, żebyśmy razem zjedli", itd. Czemu uważasz, że to burackie? Tak z ciekawości pytam, bo nigdy się z taką opinią nie spotkałam
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 12:23   #12
ada_adelajda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Dot.: Urodziny bliźniaków

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36231298]Przeciez juz zalozylas na ten temat watek. Nie smiec.[/QUOTE]


Tamten wątek nie dotyczył tego samego. Jak nie pamiętasz dokładnie to nie zabieraj głosu.
ada_adelajda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 12:29   #13
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Urodziny bliźniaków

Cytat:
Napisane przez ada_adelajda Pokaż wiadomość
Tamten wątek nie dotyczył tego samego. Jak nie pamiętasz dokładnie to nie zabieraj głosu.
Poprzedni watek tez dotyczyl tematu urodzin blizniakow. Trzeba bylo pisac tam zamiast spamowac forum nowym watkiem.


Poza tym od tego typu pytan jest podforum prezentowe.


Jestes nowa wizazanka, przeczytaj regulamin i nie rob syfu. A "Jak nie pamiętasz dokładnie to nie zabieraj głosu." zachowaj dla kolezanek.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-08-31 o 12:30
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 12:50   #14
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
Dot.: Urodziny bliźniaków

bo dla mnie to działa na tej samej zasadzie, co dawanie prezentów koniecznie przy wszystkich - patrzcie wszyscy, że dałam taki i taki oto prezent. a można normalnie - proszę, przyniosłam ciasto. bez podkreślania że to mój wkład ani żebyśmy razem zjedli

tak samo jak np. daję młodszej kuzynce pieniądze żeby sobie coś tam kupiła to nigdy nie daję przy wszystkich ani nie wspominam o tym jej mamie czy komukolwiek. daję - bo chcę. nie oczekuję niczego w zamian
__________________

Pia Gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 12:50   #15
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Urodziny bliźniaków

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36231298]Przeciez juz zalozylas na ten temat watek. Nie smiec.[/QUOTE]

Czyli to jednak ta sama Autorka. Nie chciało mi się sprawdzać
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 14:41   #16
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Urodziny bliźniaków

Ja bym nie kombinowała i przyniosła jakiś fajny alkohol - jakąś oryginalną wódkę smakową, whisky albo coś w tym stylu.

No i znając siebie to jednak miałabym jakiś drobny prezent (np. książkę) dla drugiego bliźniaka
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 14:51   #17
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Urodziny bliźniaków

rafał , marcin.. jak u mroczków

a tak na powaznie... alkohol jest dobrą sprawą.. szczególnie że to mają być urodziny w formie grilla...

i tak jak pisze przedmówczyni; normalny alkohol, a nie jakieś drogie paskudztwa, żeby sie tylko pokazać co to to ja nie kupiłam dla swojego misia i jego brata

jesli chodzi o prezent.. ja bym dałą prezent tylko swojemu chłopakowi, na osobności.. po co ma dostać jego brat... i tak pokażesz że to na nim ci zalezy, a nie że obydwoje dostają prezenty jak za dawnych dziecinnych czasów!
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.