Drogie Panie, proszę o pomoc-czyli kłopot ze studniówką ;< - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-18, 18:55   #1
Rumianek18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3

Drogie Panie, proszę o pomoc-czyli kłopot ze studniówką ;<


Jeżeli wątek już był to przepraszam i proszę o przeniesienie
Zakładam nowy wątek też dlatego ,że każda z nas jest inna i ma inny problem. Słuchajcie Drogie Panie, jako że zbliża się moja studniówka zbliżają się ogromne dylematy. Moja szkoła wymaga raczej, eleganckiej sukienki w kolorach czerni, granatu-jakieś stonowane kolory. Sukienkę kupię w mieście i to chyba najmniejszy problem. Ale na studniówkę ,będzie czesała koleżanka fryzjerka i będzie mnie również malowała. Kazała sobie poszukać jakieś fryzury i makijażu tylko że ja nie mam kompletnie pomysłu. Mam długie włosy więc to może być wszystko tylko żeby pasowało do eleganckiej sukienki tak samo makijaż. Oczy mam szare, noszę okulary(minusy). Mogła by mi jakaś kobitka pomóc, doradzić ? pliss mogę wysłać ew.zdjęcie jak wyglądają moje włosy i buźka aby łatwiej było wam mi doradzić.
Rumianek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 01:26   #2
polafasola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 10
Dot.: Drogie Panie, proszę o pomoc-czyli kłopot ze studniówką ;<

Proponuje coś klasycznego, kok? Są miliony rodzajów koków. Jeśli sukienka jest krotka możesz pokombinować z rozpuszczonymi włosami , zakręcić fale albo poprosić o jakąś plecionke. A co do makijażu to też zależy od sukni. Jeśli długa i typowo wirczoriwa to coś mocnego i klasycznego, smokey, czarne kreski, czerwone usta. Jeśli krotka to może być subtelniej. Nie mam pojęcia jakie kolory pasują do szarych oczu ale makijazystka powinna wiedzieć
polafasola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 08:03   #3
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Drogie Panie, proszę o pomoc-czyli kłopot ze studniówką ;<

oczywiście że był podobny. Ciągle masa dziewczyn zaśmiec forum watkami pt 'jestem taka wyjatkowa bo nie wiem jak sie ubrać/uczesać na wesele/ studniówke' Potem są tysięce wątków które maja po 4 odpowiedzi .
Od tego sa wątku zbiorowe
Cytat:
Napisane przez Rumianek18 Pokaż wiadomość
Zakładam nowy wątek też dlatego ,że każda z nas jest inna i ma inny problem. .
tak jeżeli chodzi o sytuacje zyciową , jakies trudne wybory ,decyzje a nie wybór fryzury na studiówke
Twój "problem" czyli poszukiwanie pomysłu na fryzure ,makijaż (3 miesiące naprzód )rozwiazuje sie za pomocą wyszukiwarki internetowej .Albo poszukaj wątku zbiorowego-raczej na forum "uroda" nie "moda"
A jak chcesz konsultacji indywidulanej to idż do fryzjerki ,wizażystki ,ona ci doradzi oczywiście za odpowiednia opłatą po tym jak cie zobaczy . Zapytaj koleżanek. Poprzymierzaj sobie przed lustrem czy ci pasuja wlosy spięte, kręcone czy inne. Fryzure i makijaz sie dobiera do kształtu twarzy,rysow, nikt ci nie powie po kolorze włosów co ci pasuje.
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 08:03   #4
kingur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 391
Dot.: Drogie Panie, proszę o pomoc-czyli kłopot ze studniówką ;<

Do studniówki jeszcze trochę czasu, poprzeglądaj różne zdjęcia w internecie, na pewno znajdziesz jakieś fryzury, które Ci się spodobają
kingur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 15:07   #5
Rumianek18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Drogie Panie, proszę o pomoc-czyli kłopot ze studniówką ;<

Okej, przepraszam

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

zadałam to pytanie z takim wyprzedzeniem bo na prawdę jest mi trudno na cokolwiek zdecydować a tym bardziej jak nie mam pomysłu ;/
Dużo łatwiej czegoś poszukać jak dostanie się wskazówki
Rumianek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 16:00   #6
nikolla87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Drogie Panie, proszę o pomoc-czyli kłopot ze studniówką ;<

proponuje taki smoky eyes. Nie jest on typowy, ale skoro kolor twoich oczu jest szary to w czerniach i szarościach bardzo by cię przytłoczył. Ten w brązach moim zdaniem pasuje do wszystkich kolorów oczu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_uroda_1613703.jpg (47,9 KB, 13 załadowań)
nikolla87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 12:39   #7
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Drogie Panie, proszę o pomoc-czyli kłopot ze studniówką ;<

Cytat:
Napisane przez nikolla87 Pokaż wiadomość
proponuje taki smoky eyes. Nie jest on typowy, ale skoro kolor twoich oczu jest szary to w czerniach i szarościach bardzo by cię przytłoczył. Ten w brązach moim zdaniem pasuje do wszystkich kolorów oczu
piękny makijaż
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 17:39   #8
fiziaponczoszanka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Drogie Panie, proszę o pomoc-czyli kłopot ze studniówką ;<

poza wszystkim pamiętaj o wygodnych butach aby przetańczyć cała noc, wiem ze trochę nie na temat ale polecam tez rajstopy relaksujące dzięki czemu nie będą ci się męczyły nogi<ciach>
i udanej zabawy do bialego rana

Edytowane przez slomka
Czas edycji: 2013-12-01 o 17:55 Powód: nieopłacona reklama, spamowanie
fiziaponczoszanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.