Szkoła kosmetyczna KATOWICE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-01, 18:18   #1
klau5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17

Szkoła kosmetyczna KATOWICE


Witam

Szukam jakiejś porządnej szkoły kosmetycznej w Katowicach (i okolice).
Proszę o wyrażenie opinii.

Dziękuje i pozdrawiam
klau5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 18:52   #2
holy18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Hej! Ja studiuje kosmetologie na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Fakt jestem dopiero na drugim semestrze i to jeszcze zaocznie, ale bardzo podoba mi sie kierunek. Zajęcia są naprawde ciekawe... Drugi raz też bym wybrała tą uczelnie i ten kierunek. Fakt, będzie trzeba porobić po tej szkole dodatkowe kursy np z wizażu czy paznokci, no ale ma się tytuł kosmetologa a nie technika usług kosmetycznych. Oto link www.swsm.pl Pozdrawiam
holy18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 10:00   #3
klau5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Dziękuje bardzo za odpowiedź, niestety nie stać mnie na studia
Szukam jakiejś szkoły policealnej.
klau5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 11:11   #4
tygrysie_oko
Przyczajenie
 
Avatar tygrysie_oko
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 28
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Cytat:
Napisane przez holy18 Pokaż wiadomość
Hej! Ja studiuje kosmetologie na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Fakt jestem dopiero na drugim semestrze i to jeszcze zaocznie, ale bardzo podoba mi sie kierunek. Zajęcia są naprawde ciekawe... Drugi raz też bym wybrała tą uczelnie i ten kierunek. Fakt, będzie trzeba porobić po tej szkole dodatkowe kursy np z wizażu czy paznokci, no ale ma się tytuł kosmetologa a nie technika usług kosmetycznych. Oto link www.swsm.pl Pozdrawiam
A możesz zdradzić ile miałaś punktów?
tygrysie_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 07:18   #5
SWSM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Zachęcam też do zadawania pytań na temat SWSM - postaram się odpowiedzieć na wszystkie najlepiej, jak to możliwe.

Pozdrawiam,
Natalia Dołżycka
Śląska Wyższa Szkoła Medyczna
SWSM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 12:27   #6
Marysia180
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 61
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

witam

ile jest przewidzianych grup na ten rok ile jest zazwyczaj? i po ile osob? czy kazdy musi miec wykonany masaz biustu nawet jesli ma z nim problemy zdrowotne typu guzki ktore sa nieszkodliwe pod nadzorem lekarza ,
pozdrawiam
Marysia180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 08:46   #7
SWSM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Witam serdecznie,

Cytat:
Napisane przez Marysia180 Pokaż wiadomość
witam
ile jest przewidzianych grup na ten rok ile jest zazwyczaj? i po ile osob?
Grupy są maksymalnie 32 osobowe. Jeśli chodzi o miejsca, to na pewno nie będzie tak, że kogoś odprawimy z kwitkiem. Jeśli chcesz studiować w SWSM, znajdzie się dla Ciebie miejsce.

Cytat:
Napisane przez Marysia180 Pokaż wiadomość
czy kazdy musi miec wykonany masaz biustu nawet jesli ma z nim problemy zdrowotne typu guzki ktore sa nieszkodliwe pod nadzorem lekarza
Wszystkie zabiegi wykonywane są pod kontrolą doświadczonych kosmetologów i fizjoterapeutów, którzy dobrze znają m.in. budowę kobiecych piersi i na pewno nie pozwolą zrobić Ci krzywdy. Jeśli jednak są to faktycznie poważne problemy zdrowotne, które uniemożliwiają wykonywanie tego typu ćwiczeń, to najbezpieczniej przynieść zaświadczenie od lekarza i wtedy nie będzie żadnego problemu.

Należy mieć jednak świadomość, że wszystkie ćwiczenia kosmetyczne odbywają się w parach - ktoś ćwiczy na Tobie i Ty ćwiczysz na kimś. Każdy musi mieć szansę na wykonanie zabiegu, inaczej się go przecież nie nauczy.

Pozdrawiam serdecznie,
Natalia Dołżycka
Śląska Wyższa Szkoła Medyczna

Edytowane przez SWSM
Czas edycji: 2010-06-16 o 08:48
SWSM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 08:51   #8
Marysia180
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 61
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Dziękuję za odpowiedz

Mam jeszcze jedno takie pytanko szkola bardziej naciska na praktyke czy na teorię?

Czy trzeba kupować równiez jakies przedmiity kosmetyczne i nosić je poźniej do szkoły? Czy korzystamy z tych, które są w szkole?

Jak wygądają pierwsze dni nauki, dni poznania? Czy od razu wykładowcy przechodzą do tak zwanego odpytywania czy jest jakaś integracja?

Czy można poźniej uczestniczyć w dniach otwartych szkoł i promować szkołe jak już się jest studentem?

Dziękuję z góry za odpowiedz

Pozdrawiam SWSM

Planuję zawitać od października ponieważ znalazłam wiele poztywywnych arkumentów, aby wybrać własnie tą szkołę
Marysia180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 09:13   #9
SWSM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Cytat:
Napisane przez Marysia180 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno takie pytanko szkola bardziej naciska na praktyke czy na teorię?
Zdecydowanie na praktykę - ponad 60% wszystkich zajęć to zajęcia praktyczne. Co najważniejsze - ćwiczysz już od pierwszego roku, co nie zawsze jest regułą w innych szkołach. Podsyłam linka do programu: http://www.swsm.pl/index.php?option=...task=view&id=3

Cytat:
Napisane przez Marysia180 Pokaż wiadomość
Czy trzeba kupować równiez jakies przedmiity kosmetyczne i nosić je poźniej do szkoły? Czy korzystamy z tych, które są w szkole?
Każdy student kupuje tzw. wyprawkę, czyli zestaw narzędzi, fartuszek, obuwie, ręczniki, tunikę i opaskę, których potem używa na zajęciach. Wszystkie elementy są bardzo dobrej jakości, narzędzia pochodzą od renomowanych firm. Jak wygląda wyprawka możesz zobaczyć tutaj: http://www.swsm.pl/index.php?option=...d=120&Itemid=1

SWSM zapewnia za to wszystkie kosmetyki potrzebne do nauki. Studentki ćwiczą na profesjonalnych preparatach używanych w salonach kosmetycznych. Tu kilka zdjęć wraz z opisami: http://www.swsm.pl/index.php?option=...sk=view&id=178

Cytat:
Napisane przez Marysia180 Pokaż wiadomość
Jak wygądają pierwsze dni nauki, dni poznania? Czy od razu wykładowcy przechodzą do tak zwanego odpytywania czy jest jakaś integracja?
Jasne, że jest integracja Przede wszystkim w grupie. Na początek będą pewnie zajęcia wprowadzające - wykładowcy powiedzą, czego od Was oczekują, jakie są warunki zaliczenia. Na studiach raczej nie ma odpytywania - piszesz kolokwia, które sprawdzają Twoją wiedzę z zajęć, ale do tego trzeba mieć już przerobiony jakiś materiał.

Cytat:
Napisane przez Marysia180 Pokaż wiadomość
Czy można poźniej uczestniczyć w dniach otwartych szkoł i promować szkołe jak już się jest studentem?
Nawet trzeba! )) A tak poważnie - wszystkie przejawy aktywności studentów są bardzo mile widziane. Najwięcej możliwości daje chyba dołączenie do grona samorządu studenckiego - dziewczyny są świetne, na pewno znajdziesz z nimi wspólny język. Od razu podsyłam link do ich podstrony: http://www.swsm.pl/index.php?option=...d=27&Itemid=13


Cytat:
Napisane przez Marysia180 Pokaż wiadomość
Planuję zawitać od października ponieważ znalazłam wiele poztywywnych arkumentów, aby wybrać własnie tą szkołę
Cieszę się bardzo i do zobaczenia w październiku!

Pozdrawiam,
Natalia Dołżycka
Śląska Wyższa Szkoła Medyczna
SWSM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 14:26   #10
Karusiawannatouchme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Katowice/Chorzów
Wiadomości: 22
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Hmmm kochane dzieczyny,studiowałam na SWSM, niestety musiałam zrezygnować z róznych powodów.


Wybierając się na studia zastanówcie się co po nich oczekujecie!!
Moim zdaniem bardziej do zawodu kosmetyczki przygotowuje Studium a nawet i kurs kosmetyczny niż ta szkoła niestety też myślałam na początku inaczej

Jednak....jest wiele niepotrzebnego materiału, który poźniej nic a nic nie przdaje się do zawodu kosmetologa. Lubię się uczyć i zawsze była to moja pasja jednak.... tylko to co wiem że jest użyteczne

Moim zdaniem lepiej zdobyć tytuł kosmetyczki i coś umieć niż tytuł kosmetologa i być kompletnie zielonym z praktyki np

Moim zdaniem więcej czasu powinno poświęcić się na makijaż na różne okazje, na rozpoznanie typu cery, dobranie najlepszych kolorów do niej, ziołolecznictwo

Więcej metod relaksacyjnych, muzyka relaksacyjna, odpręzająca to bardzo przydaje się w pracy w SPA i uzdrowiskach, kolejna rzecz muzykoterapia, aromaterapia- nad tym również powinna być sprawowana piecza w SWSM

Kiedyś ubiegałam się o prace w jednym z uzdrowisk wszytko ładnie pięknie, ale włśnie miałam znać podstawy aromaterapi i muzykoterapi niestety musiaąłm się sama poduczyć bo na studiach nie pamięam żeby to było a szkoda

podsuwam tutaj pewne wytyczne ktore SWSM mogła by zastosować choćby w przyszłych latach kształcenia

Teraz studiuję fizjoterapię i kończę kursy kosmetyczne, a poźniej może jakies studium

Żałuję że wywaliłam troche tych tysięcy bo naprawde mogła zrobić za to kurs wizażu, metamorfozy, stylizacji paznokci i osobny kurs masażu,

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

aha i jeszcze jedno,
bardzo krępujące jest jak jest jakis chłopak w grupie a Ty masz rozebrać się !!! do masażu piersi albo do depilacji bikinie

naprawde ja jestem osobą dość tolerancyjną ale jednak mnie to bardzo trapiło i krępowało moja koleżanka ze wstydu aż się popłakała
Karusiawannatouchme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 08:06   #11
SWSM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Cytat:
Napisane przez Karusiawannatouchme Pokaż wiadomość
Wybierając się na studia zastanówcie się co po nich oczekujecie!!
Moim zdaniem bardziej do zawodu kosmetyczki przygotowuje Studium a nawet i kurs kosmetyczny niż ta szkoła niestety też myślałam na początku inaczej
Zawodu kosmetologa nie powinno się sprowadzać tylko do bycia kosmetyczką... Kosmetolog może pracować w gabinetach kosmetycznych, ale także np. produkować kosmetyki, czy rozpoznawać i wspólnie z dermatologiem leczyć skórę zmienioną chorobowo. Kosmetolog jest specjalistą ochrony zdrowia, z dużą wiedzą teoretyczną i praktyczną na temat nie tylko upiększania, ale również leczenia. To dużo szerszy zakres działań, niż tylko praca w salonie. Warto o tym pamiętać.

Cytat:
Napisane przez Karusiawannatouchme Pokaż wiadomość
Jednak....jest wiele niepotrzebnego materiału, który poźniej nic a nic nie przdaje się do zawodu kosmetologa. Lubię się uczyć i zawsze była to moja pasja jednak.... tylko to co wiem że jest użyteczne
Tak jak wspominałam wcześniej - osoba z dyplomem kosmetologa ma obszerną wiedzę na temat budowy ludzkiego ciała, immunologii, budowy skóry i jej schorzeń. Oznacza to, że jest w stanie rozpoznać, np. u klientki w salonie, pierwsze objawy choroby skóry, włosów, paznokci i ściśle współpracować z dermatologiem czy innym odpowiednim lekarzem przy leczeniu tego typu schorzeń. Tego na studium kosmetycznym nikt nie nauczy, a jest to niezwykle istotne, jeśli chce się wykonywać taki zawód rzetelnie i bezpiecznie.

Cytat:
Napisane przez Karusiawannatouchme Pokaż wiadomość
Moim zdaniem lepiej zdobyć tytuł kosmetyczki i coś umieć niż tytuł kosmetologa i być kompletnie zielonym z praktyki np
Myślę, że tak źle to chyba nie jest, prawda? Na studiach duża część zajęć jest zajęciami praktycznymi, studentki już od pierwszego roku wykonują zabiegi i to na najlepszym sprzęcie i z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków.

Cytat:
Napisane przez Karusiawannatouchme Pokaż wiadomość
Moim zdaniem więcej czasu powinno poświęcić się na makijaż na różne okazje, na rozpoznanie typu cery, dobranie najlepszych kolorów do niej, ziołolecznictwo

Więcej metod relaksacyjnych, muzyka relaksacyjna, odpręzająca to bardzo przydaje się w pracy w SPA i uzdrowiskach, kolejna rzecz muzykoterapia, aromaterapia- nad tym również powinna być sprawowana piecza w SWSM

Kiedyś ubiegałam się o prace w jednym z uzdrowisk wszytko ładnie pięknie, ale włśnie miałam znać podstawy aromaterapi i muzykoterapi niestety musiaąłm się sama poduczyć bo na studiach nie pamięam żeby to było a szkoda

podsuwam tutaj pewne wytyczne ktore SWSM mogła by zastosować choćby w przyszłych latach kształcenia
Ciągle pracujemy nad ulepszaniem i rozwijaniem programu, dzięki za sugestie. Ale tak, jak już wspominałam, nie można sprowadzać zawodu kosmetologa do roli kosmetyczki w salonie, bo nie taka jest idea tych studiów. Pamiętaj o studentach, którzy chcą pracować w firmach produkujących kosmetyki, czy tych, którzy ten zawód postrzegają bardziej w lekarskich kategoriach. Musisz mieć też świadomość, że program każdych studiów MUSI dać Ci solidną podbudowę teoretyczną - tym się m.in. różnią od studium czy szkoły policealnej.


Cytat:
Napisane przez Karusiawannatouchme Pokaż wiadomość
Żałuję że wywaliłam troche tych tysięcy bo naprawde mogła zrobić za to kurs wizażu, metamorfozy, stylizacji paznokci i osobny kurs masażu,
NA SWSM też organizowane są dodatkowe kursy - można było mieć dyplom kosmetologa i dodatkowe uprawnienia ze szkoleń.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Karusiawannatouchme Pokaż wiadomość
aha i jeszcze jedno,
bardzo krępujące jest jak jest jakis chłopak w grupie a Ty masz rozebrać się !!! do masażu piersi albo do depilacji bikinie

naprawde ja jestem osobą dość tolerancyjną ale jednak mnie to bardzo trapiło i krępowało moja koleżanka ze wstydu aż się popłakała
Przecież z chłopakami można się dogadać, prawda? Z tego, co wiem, grupy raczej nie mają z tym problemu, a jeśli mają, to wymyśla się takie rozwiązania, żeby każdy był zadowolony - np. chłopcy masaż piersi zdają na manekinach, a nie na koleżankach. Wystarczyła zwykła rozmowa, zwrócenie uwagi na to, że Cię to krępuje.

Z drugiej strony - trzeba być świadomym, że oni też chcą się czegoś nauczyć i że muszą na kimś ćwiczyć... Jak potem mają pracować z klientkami? Nie jest to może najbardziej komfortowa sytuacja na świecie, ale mamy przecież też np. mężczyzn ginekologów (często świetnych), którzy nie mieliby możliwości uprawiania zawodu, jeśli pacjentki na praktyce nie pozwoliłyby im się badać.

Pozdrawiam,
Natalia Dołżycka
Śląska Wyższa Szkoła Medyczna
SWSM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 16:13   #12
AaNUsia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pięknego miasta ;)
Wiadomości: 332
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Witam
Mam takie pytanko

1.Kiedy trzeba zapłacić wpisowe aby dostać się na studia kosmetologi? Jeszcze przed maturą czy po maturze? Chciałbym mieć pewność , że się dostanę.
2.Czy wszystkie osoby które złożą formularz o dostanie się do Was na studia są przyjmowane? (niestacjonarne)
3. Jaka jest różnica pomiędzy studiami dziennymi, a zaocznymi? Tzn. chodzi mi o to czy na studiach dziennych, więcej mogę się nauczyć skoro są droższe? Zazwyczaj jest tak, że zaoczne są droższe, a tu jest odwrotnie.

Czekam na odpowiedź Dziekuję.
__________________


"walczmy o szczęście swoje, bo nie poprawne są podróbki"

On całym moim życiem
Kocham Go jak nigdy nikt!!;***

Miś;*************
AaNUsia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 07:36   #13
SWSM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Cytat:
Napisane przez AaNUsia1990 Pokaż wiadomość
Witam
Cześć

Cytat:
Napisane przez AaNUsia1990 Pokaż wiadomość
1.Kiedy trzeba zapłacić wpisowe aby dostać się na studia kosmetologi? Jeszcze przed maturą czy po maturze? Chciałbym mieć pewność , że się dostanę.
Wtedy, kiedy Ci wygodnie. Najlepiej od razu z wszystkimi dokumentami potrzebnymi do zapisu. Termin nie ma znaczenia, bo zawsze dostosowujemy ilość grup do ilości chętnych.


Cytat:
Napisane przez AaNUsia1990 Pokaż wiadomość
2.Czy wszystkie osoby które złożą formularz o dostanie się do Was na studia są przyjmowane? (niestacjonarne)
Tak, pod warunkiem złożenia kompletu dokumentów i opłacenia opłaty wpisowej.

Cytat:
Napisane przez AaNUsia1990 Pokaż wiadomość
3. Jaka jest różnica pomiędzy studiami dziennymi, a zaocznymi? Tzn. chodzi mi o to czy na studiach dziennych, więcej mogę się nauczyć skoro są droższe? Zazwyczaj jest tak, że zaoczne są droższe, a tu jest odwrotnie.
Na uczelni niepublicznej nie spotkałam się jeszcze ze studiami zaocznymi, które byłyby droższe od dziennych. Wynika to m.in. z większej ilości godzin, które muszą przepracować pracownicy dydaktyczni, więc naturalnym jest, że dzienne muszą kosztować więcej.

Zawsze jest tak, że na studiach niestacjonarnych (zaocznych) przerabia się mniej materiału, niż na stacjonarnych (dziennych) - ma to związek z ilością godzin, których "zaoczni" mają zwyczajnie mniej. Nie oznacza to jednak, że wszystkie najważniejsze zagadnienia nie są przerobione - studenci trybu niestacjonarnego również mają np. sporo zajęć praktycznych.

Pozdrawiam,
Natalia Dołżycka
Śląska Wyższa Szkoła Medyczna
SWSM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 23:16   #14
AaNUsia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pięknego miasta ;)
Wiadomości: 332
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Dziękuję za odpowiedź
__________________


"walczmy o szczęście swoje, bo nie poprawne są podróbki"

On całym moim życiem
Kocham Go jak nigdy nikt!!;***

Miś;*************
AaNUsia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 12:05   #15
Karusiawannatouchme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Katowice/Chorzów
Wiadomości: 22
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

http://www.biarbeauty.com/show_flash.php

patrzcie co znalazłam fajna szkoła tylko tam są kursy i tez nie za tanie ale efekty i renoma jest D
Karusiawannatouchme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 10:17   #16
relisys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Witaam
Mam bardzo podobny problem.. tylko, że w moim przypadku chodzi o STUDIUM KOSMETYCZNE w Katowicach i okolicach.
Wiadomo, że studia to lepszy wybór jednak ja w mojej obecnej sytuacji nie byłabym w stanie opłacic sobie tam nauki..

Stąd moja prośba.. Dziewczyny, poradźcie mi jakieś fajnie STUDIUM?!

buźźźźka
relisys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 13:42   #17
klau5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Hej

Ja złożyłam papiery do ZDZ w Katowicach. Szkoła dzienna i zaoczna jest darmowa od tego roku (finansowana ze środków UE). Słyszałam same pozytywne opinie o tej szkole.

http://www.katowice.zdz.pl/
klau5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 13:15   #18
madzia89madzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

a ja chodze na kosmetyke do Paris Beauty College w Katowicach i jestem strasznie zadowolonoa, narazie mam pierwszy semestr za soba i musze powiedziec ze duzy nacisk klada na praktyke idzie duzo sie nauczyc
madzia89madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 16:05   #19
wiolciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 28
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Witam
Jak wyglada kosmetologia na SWSM w trybie niestacjonarnym? Chodzi mi o to czy zajęcia odbywają sie co tydzień i w jakie dni?

Dziekuje za odpowiedz

Edytowane przez wiolciaa
Czas edycji: 2010-07-26 o 16:52
wiolciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 08:56   #20
Nininkaa
Raczkowanie
 
Avatar Nininkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 58
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Zajęcia odbywają się co 2 tygodnie w piątek sobotę i niedzielę

pozdrawiam
__________________
Nininkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 17:16   #21
MoniaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Cytat:
Napisane przez madzia89madzia Pokaż wiadomość
a ja chodze na kosmetyke do Paris Beauty College w Katowicach i jestem strasznie zadowolonoa, narazie mam pierwszy semestr za soba i musze powiedziec ze duzy nacisk klada na praktyke idzie duzo sie nauczyc
czy moglabyc mi cos powiedziec wiecej o tej szkoly? bylabym wdzieczna nic nie moge znalesc na ich stronce a bardzo mi sie spodobala. warunki przyjmowania ile kasy i w ogole ;p
MoniaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 14:07   #22
efka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Przyłączam się do pytania o tą szkołę.
__________________
Zwykła szkoła ma się tak do szkoły kosmetycznej, jak krzesło do krzesła elektrycznego.
efka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 16:10   #23
MoniaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

a jakie sa koszt tej szkoly? bo wlasnie tez planuje wybrac sie na takei studia . i chce wiedziec czy w ogole mnie na nie stac;p
MoniaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 15:13   #24
MoniaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Cytat:
Napisane przez madzia89madzia Pokaż wiadomość
a ja chodze na kosmetyke do Paris Beauty College w Katowicach i jestem strasznie zadowolonoa, narazie mam pierwszy semestr za soba i musze powiedziec ze duzy nacisk klada na praktyke idzie duzo sie nauczyc
moglabys mi cos o tej szkole powiedzeic?? pliss bardzo mi zalezy )
MoniaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 15:13   #25
MoniaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Cytat:
Napisane przez SWSM Pokaż wiadomość
Zachęcam też do zadawania pytań na temat SWSM - postaram się odpowiedzieć na wszystkie najlepiej, jak to możliwe.

Pozdrawiam,
Natalia Dołżycka
Śląska Wyższa Szkoła Medyczna
witam

chcialabym sie zapytac czy jest bardzo trudno sie utrzymac ..bo ja mam dosc braki w nauce .i nie wiem czy jeste mw stasnie sie tam utrzymac. czy zaraz nie dopadne czy zrezygnuje

pozdrawiam
MoniaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 17:44   #26
sweetminigirl
Raczkowanie
 
Avatar sweetminigirl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 73
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Dziewczyny która od tego roku wybiera sie na SWSM?
__________________
Zapraszam na swojego bloga
http://sweetminigirl.pinger.pl/

sweetminigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 15:00   #27
Kuc111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Zapisz się do Akademii Sztuki Masażu MENOS. Są już długo na rynku. Mają długie i krótkie szkolenia. A w wakacje organizują wyjazdowe kursy. Z tego co wiem to teraz będzie nad polskim morzem. Nie wiem ile im miejsc zostało ale warto do nich zadzwonić...
Kuc111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 15:04   #28
Kuc111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Cytat:
Napisane przez klau5 Pokaż wiadomość
Witam

Szukam jakiejś porządnej szkoły kosmetycznej w Katowicach (i okolice).
Proszę o wyrażenie opinii.

Dziękuje i pozdrawiam
Ja jadę w tym roku na wakacyjny kurs Akademii MENOS. Niedrogo a wystarczy na podniesienie kwalifikacji
Kuc111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 17:39   #29
gretchen666
Raczkowanie
 
Avatar gretchen666
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 35
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Ja się wybieram na SWSM
Kto jeszcze ;>
__________________
maugola
gretchen666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 11:33   #30
kasiulaaa243
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Ja się wybieram
kasiulaaa243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 12:48:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.