Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-10, 05:51   #1
cf41f2cfb5bf51377c5e2faa4e88c532d7ca03d8_609b0c72c088a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 118
Exclamation

Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?


Treść usunięta

Edytowane przez cf41f2cfb5bf51377c5e2faa4e88c532d7ca03d8_609b0c72c088a
Czas edycji: 2015-08-02 o 11:22
cf41f2cfb5bf51377c5e2faa4e88c532d7ca03d8_609b0c72c088a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 06:47   #2
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

[1=cf41f2cfb5bf51377c5e2fa a4e88c532d7ca03d8_609b0c7 2c088a;47638833]Treść usunięta[/QUOTE]
Żeby jeździł na białym koniu w lśniącej zbroi i ratował Cię przed smokiem? Chyba trochę za wiele niedobrej literatury

Obawiam się, że będziesz miała problem bo szukasz niepokalanego ideału a tymczasem nie ma człowieka bez wad. Co do poezji to wygoogluj jakieś fora dla zainteresowanych poezją lub dla poetów-amatorów. Tam z pewnością spotkasz takich facetów.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 07:33   #3
201605090940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 700
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

jakie oczy są tymi "dobrymi"?
201605090940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 07:51   #4
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Ejże, zna[ła]m Ci ja takich, co i w wierszach się zaczytywali, jak i sami z lubością tworzyli; z zachwytem rozprawiali o zachodach słońca i majestacie przyrody; frasowali nad kondycją tego świata i zgnilizną moralną; poszukiwali czegoś wzniosłego w relacji z niewiastą itp. itd, z tym że...



szkopuł polegał na tym, że z dziwnym trafem spotykałam egzemplarze jakieś takie...wybrakowane , z mniejszym lub większym skrzywieniem psychicznym w pakiecie .



A potem dorosłam i uznałam, że chyba wolę chłopa, co mi samochód w razie czego potrafiłby naprawić niż napisać pean na mą cześć.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez xandria_ Pokaż wiadomość
jakie oczy są tymi "dobrymi"?

Przenikliwe, jasne i czyste, wpatrzone w lubą. :biglovelovelove:

__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}





Edytowane przez Lisciolaz Straszliwy
Czas edycji: 2014-08-10 o 07:50
Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 08:15   #5
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Trochę przesadzasz. Owszem, są porządni i tacy "co mają dobre oczy", ale nie oczekujmy nie wiadomo czego. Jesteś młoda.

Naprawdę myślisz, że chłopak po 12h pracy, kilka dni pod rząd, po ugotowaniu obiadu i ogarnięcia mieszkania będzie pisał Ci wiersz?
Albo mając do pracy na 6.00 będzie szybciej wstawał, żeby wschód słońca oglądać z Tobą?

Przykro mi, ale tak nie będzie. Życie to nie liściki, wierszyki i słoneczka Ważniejsza jest miłość, zaufanie, szacunek, seks, zaradność i to, czy macie za co żyć. Wiem, mało romantyczne, ale za parę lat przyznasz mi rację
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 08:44   #6
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Cytat:
Napisane przez Lisciolaz Straszliwy Pokaż wiadomość
Ejże, zna[ła]m Ci ja takich, co i w wierszach się zaczytywali, jak i sami z lubością tworzyli; z zachwytem rozprawiali o zachodach słońca i majestacie przyrody; frasowali nad kondycją tego świata i zgnilizną moralną; poszukiwali czegoś wzniosłego w relacji z niewiastą itp. itd, z tym że...
szkopuł polegał na tym, że z dziwnym trafem spotykałam egzemplarze jakieś takie...wybrakowane , z mniejszym lub większym skrzywieniem psychicznym w pakiecie .
Miałam to samo napisać
Jeden wyleczył mnie z romantyzmu do końca życia.

Cytat:
Napisane przez Lisciolaz Straszliwy Pokaż wiadomość
Przenikliwe, jasne i czyste, wpatrzone w lubą. :biglovelovelove:

Ale takie ma każdy normalny, sensowny facet, który kocha swoją kobietę. Romantyzmu i pisania wierszy do tego nie trzeba :P
A to, że czasem patrzy w innym kierunku martwiąc się o byt [bo jeść coś trzeba], to tylko szare życie...


A tak generalnie to marzenia Autorki rozumiem. Chyba tak naprawdę większość z nas rozumie, bo to przechodziła. Tyle tylko, że dojrzewając i nabywając doświadczeń życiowych uczymy się, że są rzeczy ważniejsze. I tak prawdziwy romantyzm dostrzegamy w opiece w trakcie choroby, zrobieniu nam herbaty po ciężkim dniu w pracy, wstaniu do dziecka o trzeciej w nocy itd.

Chociaż przydałoby się, żeby panowie czasem pomyśleli sami z siebie o tym, że warto byłoby się wybrać na długi romantyczny spacer wieczorem, zakończony z lampką wina
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 08:46   #7
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

[1=cf41f2cfb5bf51377c5e2fa a4e88c532d7ca03d8_609b0c7 2c088a;47638833]Treść usunięta[/QUOTE]

Taaa, slonce, wszystko sie wokol Ciebie kreci...
Z przymruzeniem oka - sa tacy mezczyzni... ale oni zwykle juz maja chlopaka
Bardziej powaznie - problemem jest Twoj szalenie wysrubowany wyidealizowany obraz jak to ma wygladac, czego sie naczytalas/naogladalas ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 09:18   #8
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Ale ty szukasz romeo, ktory popelni samobojstwo kiedy przyjdzie wam zaplacic rate kredytu czy kandydata na meza?

Ps. Masz 19 lat. Nie kreuj sie na starą panne
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 09:25   #9
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

hm można by to streścić tak:
jestem taka wspaniała, delikatna, wrażliwa i dobra.
świat jest taki zły i brzydki, wszyscy są tacy be.
czy jest jeszcze ktoś tak wspaniały jak ja?

odpowiedź: zejdź na ziemię, będzie Ci prościej zauważyć kogoś, bo bujając w obłokach niewiele zobaczysz.

chociaż to pewnie podpucha, a my marnujemy czas
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 10:02   #10
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Ale dziewczyny,to oczywiste,ze on przy okazji powinien byc obrzydliwie bogaty no i nie zapominajmy,ze przystojny.
Wtedy problemy rachunków znikają,a oni będą zyli sobie w zameczku dlugo i szczęśliwie.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 10:39   #11
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

[1=cf41f2cfb5bf51377c5e2fa a4e88c532d7ca03d8_609b0c7 2c088a;47638833]Treść usunięta[/QUOTE]

i może kawę do tego ?

I właściwie to w jakich czasach byś wolała żyć ? W średniowieczu na przykład? No miałabyś może swojego księcia na koniu (o ile by Ci się trafiło bycie księżniczką a nie wiejską dziewczyną) ale za to cały urok lśniącej zbroi i konika prysłby pod naporem uroczego zapachu i ogólnych warunków higieniczno sanitarnych. No i warto też pamiętać, że wtedy to dopiero z kobiety był przedmiot - 12 czy 13 lat (w opcji z księżniczką tatuś król sprzedał by ci podstarzałemu gościowi w związku z ogólnymi warunkami politycznymi), ślub, facet ma seks na zawołanie bez względu na zgodę dziewczyny lub jej brak, no i ogólnie maszynka do rodzenia dzieci (z reguły z marną szansą na przeżycie porodu). No ale racja, wiersze to wtedy pisali niesamowite! Totally worth it!

A kulturalni, wychowani i inteligentni istnieją obecnie i nic mi nie wiadomo, żeby tacy nie chadzali do klubów (bo jakoś sam fakt iścia do klubu z nikogo nie robi chama). Zejdź na ziemię.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 11:14   #12
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Tak. Znam kilku takich facetow tylko jakos Nie maja dziewczyn. Dziwne co xp

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 11:31   #13
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Miałam takiego Nigdy więcej
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 11:37   #14
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
i może kawę do tego ?

I właściwie to w jakich czasach byś wolała żyć ? W średniowieczu na przykład? No miałabyś może swojego księcia na koniu (o ile by Ci się trafiło bycie księżniczką a nie wiejską dziewczyną) ale za to cały urok lśniącej zbroi i konika prysłby pod naporem uroczego zapachu i ogólnych warunków higieniczno sanitarnych. No i warto też pamiętać, że wtedy to dopiero z kobiety był przedmiot - 12 czy 13 lat (w opcji z księżniczką tatuś król sprzedał by ci podstarzałemu gościowi w związku z ogólnymi warunkami politycznymi), ślub, facet ma seks na zawołanie bez względu na zgodę dziewczyny lub jej brak, no i ogólnie maszynka do rodzenia dzieci (z reguły z marną szansą na przeżycie porodu). No ale racja, wiersze to wtedy pisali niesamowite! Totally worth it!

A kulturalni, wychowani i inteligentni istnieją obecnie i nic mi nie wiadomo, żeby tacy nie chadzali do klubów (bo jakoś sam fakt iścia do klubu z nikogo nie robi chama). Zejdź na ziemię.
Dwie sprawy:
1) Szanse ze by przezyla porod a pozniej dozyla do doroslosci - w sredniowieczu itd. "nieco" mniejsze.
2) Szanse, ze by byla dobrze urodzona a nie chlopka - tym bardziej

Natomiast jesli chodzi o wiek zamazpojscia/zenienia sie, to akurat w dzisiejszych czasach biologicznie/spolecznie jest w druga strone - no ale taka mamy cywilizacje, ze to trzeba miec studia, kariere i niewiadomo co przed ustatkowaniem...

Co do autorki jeszcze - wydaje jej sie ze szuka ksiecia na bialym koniu, w rzeczyiwistosci ktos przystajacy do takiego opisu bedzie duzo szybciej slodkopierdzaca ciapa, powaznie wybrakowana, tak ze nawet rzyganie tecza nie pomoze...
To mowie z pozycji samca ktory jest romantykiem i osoba otwarta emocjonalnie
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 11:45   #15
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

[1=cf41f2cfb5bf51377c5e2fa a4e88c532d7ca03d8_609b0c7 2c088a;47638833]Treść usunięta[/QUOTE]

Przeczytałam Twój post i jedno co nasuwa mi się na myśl - za dużo seriali się chyba naoglądałaś (Plotkary? Dan pisał wiersze i był taki romantico )

Koleżanka kiedyś miała takiego poetę, trochę niewyżyty był, więc nie wiem czy to jest to "coś", czego szukasz
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 12:08   #16
pemimi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 523
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Przeczytałam Twój post i jedno co nasuwa mi się na myśl - za dużo seriali się chyba naoglądałaś (Plotkary? Dan pisał wiersze i był taki romantico )
Identyczne wrażenie odniosłam

Dziewczyno, zejdź na ziemię. Zmień trochę wymagania na mniej z kosmosu i od razu znajdzie się wielu kandydatów. I nie oznacza to wcale brania byle czego, byle tylko był. Normalny, fajny facet nie musi pisać wierszy, wgapiając się przy tym na wschód słońca.
pemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 12:20   #17
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Tytuł wątku brzmi, jakby ktoś szukał dawcy rogówki.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 12:28   #18
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Dwie sprawy:
1) Szanse ze by przezyla porod a pozniej dozyla do doroslosci - w sredniowieczu itd. "nieco" mniejsze.
2) Szanse, ze by byla dobrze urodzona a nie chlopka - tym bardziej

Natomiast jesli chodzi o wiek zamazpojscia/zenienia sie, to akurat w dzisiejszych czasach biologicznie/spolecznie jest w druga strone - no ale taka mamy cywilizacje, ze to trzeba miec studia, kariere i niewiadomo co przed ustatkowaniem...

Co do autorki jeszcze - wydaje jej sie ze szuka ksiecia na bialym koniu, w rzeczyiwistosci ktos przystajacy do takiego opisu bedzie duzo szybciej slodkopierdzaca ciapa, powaznie wybrakowana, tak ze nawet rzyganie tecza nie pomoze...
To mowie z pozycji samca ktory jest romantykiem i osoba otwarta emocjonalnie
prawda

a co do pogrubionego - też się zgodzę - z fizycznego punktu widzenia to wręcz żałuje, że nie mam za sobą porodu, w sumie to całe wpadanie przed studiami nie takie głupie o ile ktoś ma wsparcie rodziny itd. to poniekąd niezła sprawa - jak się ma sznase skończyć studia to potem i dziecko z głowy (odchowane, chodzące już do szkoły) i można sobie spokojnie pracować a tak to właściwie jestem po studiach i w sumie tylko praca, praca, praca

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Przeczytałam Twój post i jedno co nasuwa mi się na myśl - za dużo seriali się chyba naoglądałaś (Plotkary? Dan pisał wiersze i był taki romantico )

Koleżanka kiedyś miała takiego poetę, trochę niewyżyty był, więc nie wiem czy to jest to "coś", czego szukasz
ja wiem czy Dan (i w ogóle faceci z Plotkary) byli tacy święci
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 13:20   #19
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Co do autorki jeszcze - wydaje jej sie ze szuka ksiecia na bialym koniu, w rzeczyiwistosci ktos przystajacy do takiego opisu bedzie duzo szybciej slodkopierdzaca ciapa, powaznie wybrakowana, tak ze nawet rzyganie tecza nie pomoze...
To mowie z pozycji samca ktory jest romantykiem i osoba otwarta emocjonalnie
Oczywiście, że tak, jak pisałam wyżej, w czasach liceum taki właśnie wymarzony przez autorkę romantyk mnie ujął. Cośtam pisał, na gitarze grał, szkoda tylko, że był oderwany od rzeczywistości, nieogarnięty życiowo, obrażalski i przewrażliwiony jak klasyczna baba Na szczęście w pewnym momencie zmądrzałam (ale nie zliczę gadań ciotek i koleżanek, ale jak to go zostawiłaś, przecież taki idealny chłopak, ROMANTYCZNY, taki miły i ciepły)
Nienienienie.

Przy okazji, Wyraku, dobrze Cię znowu widzieć, lubię Twoje posty

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ja wiem czy Dan (i w ogóle faceci z Plotkary) byli tacy święci
Oj no, naoglądały się wielkich miłości Chucka i Blair i teraz kij z tym, że facet sprzeda Cię za hotel albo zrujnuje życie opisując Twoje prywatne sprawy w internecie, miłość wszystko zwycięży. Nie znasz się, nic nie wiesz o prawdziwej miłości
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 13:34   #20
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Strasznie egzaltowana z ciebie panienka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 14:05   #21
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Autorko, lista twoich wymagań od partnera jest imponująca
Serio uważasz, że na dobrych oczach i szlachetnym sercu można zbudować związek? Pewnie gdzieś taka sierota chodzi po świecie, która z zalet posiada jedynie piękne spojrzenie...

Masz 19 lat a myślenie 8 latki...
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 14:19   #22
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Tytuł wątku brzmi, jakby ktoś szukał dawcy rogówki.
rozbawilas mnie do lez. Dzieki Ci
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 14:29   #23
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
(...)
Oj no, naoglądały się wielkich miłości Chucka i Blair i teraz kij z tym, że facet sprzeda Cię za hotel albo zrujnuje życie opisując Twoje prywatne sprawy w internecie, miłość wszystko zwycięży. Nie znasz się, nic nie wiesz o prawdziwej miłości
ja to strasznie płytka i przyziemna jestem to dylematów autorki nie jestem w stanie ogarnąć

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Strasznie egzaltowana z ciebie panienka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mi się coś wydaje, że autorce może się to wydać komplementem

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Autorko, lista twoich wymagań od partnera jest imponująca
Serio uważasz, że na dobrych oczach i szlachetnym sercu można zbudować związek? Pewnie gdzieś taka sierota chodzi po świecie, która z zalet posiada jedynie piękne spojrzenie...

Masz 19 lat a myślenie 8 latki...
ja wręcz myślę, że taka sierota za wiele nie chodzi no bo do klubu niet, na dyskoteke niet, wiersze pisać itd to też zakładam, że jak taki istnieje to go się nie da spotkać bo pewnie całymi dniami taka nieprzystosowana do społeczeństwa istota w domu siedzi i wzdycha do księżyca
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 14:30   #24
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

[QUOTE=Lisciolaz Straszliwy;47639156]Ejże, zna[ła]m Ci ja takich, co i w wierszach się zaczytywali, jak i sami z lubością tworzyli; z zachwytem rozprawiali o zachodach słońca i majestacie przyrody; frasowali nad kondycją tego świata i zgnilizną moralną; poszukiwali czegoś wzniosłego w relacji z niewiastą itp. itd, z tym że...



szkopuł polegał na tym, że z dziwnym trafem spotykałam egzemplarze jakieś takie...wybrakowane , z mniejszym lub większym skrzywieniem psychicznym w pakiecie .



A potem dorosłam i uznałam, że chyba wolę chłopa, co mi samochód w razie czego potrafiłby naprawić niż napisać pean na mą cześć.
A i remoncik w domu samodzielnie zrobić, racja.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Ale i taki od remontu i naprawy samochodu potrafi być romantyczny. Jak chce...
Co nie oznacza kopiowania harlequinów.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 14:47   #25
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ja to strasznie płytka i przyziemna jestem to dylematów autorki nie jestem w stanie ogarnąć
No płytka, bo prawdziwa miłość ,,o dobrych oczach'' nie zdarza się każdemu. Nie każdy potrafi taką Prawdziwą Miłość Udźwignąć i Docenić. Takie rzeczy tylko dla wybrańców
Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ja wręcz myślę, że taka sierota za wiele nie chodzi no bo do klubu niet, na dyskoteke niet, wiersze pisać itd to też zakładam, że jak taki istnieje to go się nie da spotkać bo pewnie całymi dniami taka nieprzystosowana do społeczeństwa istota w domu siedzi i wzdycha do księżyca
Ale za to co rano pod poduszką znajdujesz epistoły o miłości, pisane calutką noc. I świeże nenufary prosto ze stawu przynosi jak Tolibowski. No nie warto? Zazdrość dzika cię ogarnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pan_Tolibowski_NenufaryNoce_i_Dnie_tmi4-v.jpg (33,0 KB, 62 załadowań)
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 15:02   #26
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

za dużo walta disneya i komedii romantycznych...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 15:02   #27
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Nenufary ze stawu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 15:10   #28
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
No płytka, bo prawdziwa miłość ,,o dobrych oczach'' nie zdarza się każdemu. Nie każdy potrafi taką Prawdziwą Miłość Udźwignąć i Docenić. Takie rzeczy tylko dla wybrańców

Ale za to co rano pod poduszką znajdujesz epistoły o miłości, pisane calutką noc. I świeże nenufary prosto ze stawu przynosi jak Tolibowski. No nie warto? Zazdrość dzika cię ogarnia
rozgryzłaś mnie
idę tego mojego parnetra, który mi od rana prysznic udrażnia palnąć w nieromantyczny łeb, tak dłużej być nie może - co tam możliwość prysznica przy 30 stopniach, lepszy poemat
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 15:11   #29
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
rozgryzłaś mnie
idę tego mojego parnetra, który mi od rana prysznic udrażnia palnąć w nieromantyczny łeb, tak dłużej być nie może - co tam możliwość prysznica przy 30 stopniach, lepszy poemat
Poemat o prysznicu zastąpi Ci prysznic. Wykąpiesz się w miłości
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 15:15   #30
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy na świecie istnieją jeszcze romantycy o dobrych oczach i szlachetnym sercu?

Zabawne jesteście, dziewczyny.
A mój to nawet na początku związku próbował coś napisać...ale spuśćmy zasłonę milczenia na te "arcydzieła", chociaż się starał wzlatując na skrzydłach miłości. Z remontem mu jednak stanowczo lepiej wychodzi.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-11 14:35:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.