Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-29, 21:53   #1
pudelek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 73

Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?


Podoba wam sie jakiś facet. On nie wydaje sie szczególnie zainteresowany. Odpuszczacie czy próbujecie jakos go do siebie przekonac , nie poddajecie sie tak łatwo?
pudelek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 22:00   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Odpuszczam.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 22:06   #3
pudelek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 73
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

A dlaczego odpuszczasz jesli to fajny facet?
pudelek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 22:10   #4
201701151356
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 294
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Zależy - jeśli jestem pewna, że nie jest zainteresowany to odpuszczam. Jeśli nie jestem, to staram się zagadać, uśmiechać, wspominam o wyjściu na kawę "czasami". Jeśli dalej nie widzę zainteresowania, to odpuszczam.
201701151356 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 22:12   #5
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Jak Ci sie podoba, to Ty go zapros na randke i uczyn ten pierwszy krok. Jak odmowi, to trudno, ale przynajmniej nie bedzie ze nie sprobowalas.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 06:43   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Cytat:
Napisane przez pudelek1234 Pokaż wiadomość
Podoba wam sie jakiś facet. On nie wydaje sie szczególnie zainteresowany. Odpuszczacie czy próbujecie jakos go do siebie przekonac , nie poddajecie sie tak łatwo?
Jeżeli ewidentnie nie jest zainteresowany / raczej nie jest, bo nie podłapuje sygnałów zainteresowania z mojej strony, a znamy się już nieco, to odpuszczam (w sensie odnosząc się do przeszłości, bo teraz jestem w związku). Dlaczego odpuszczam? Kiedyś zdarzyło mi się parę razy zawalczyć o faceta niezbyt zainteresowanego i jedyne, co "wywalczyłam" to seks i bujanie się bez sensu.

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Jak Ci sie podoba, to Ty go zapros na randke i uczyn ten pierwszy krok. Jak odmowi, to trudno, ale przynajmniej nie bedzie ze nie sprobowalas.
Zaproszenie to nie proszenie się. Zrobić to raz i zobaczyć, co będzie (oczywiście o ile wcześniej już nie dał do zrozumienia, że nie jest zainteresowany).

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-11-30 o 07:13
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 07:06   #7
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Cytat:
Napisane przez pudelek1234 Pokaż wiadomość
A dlaczego odpuszczasz jesli to fajny facet?
Skoro ja mu sie nie podobam to po co mam dalej walczyc i sie osmieszac kolejnymi zaproszeniami? (Zakladam, ze juz bylo pare randek i widze, ze z jego strony jest chlodno) I tak bym milosci z jego strony nie wywalczyla.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-30, 07:13   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Skoro ja mu sie nie podobam to po co mam dalej walczyc i sie osmieszac kolejnymi zaproszeniami? (Zakladam, ze juz bylo pare randek i widze, ze z jego strony jest chlodno) I tak bym milosci z jego strony nie wywalczyla.
(...)
Dokładnie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 09:43   #9
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 507
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Możesz pierwsza wyjść z inicjatywą, np. zaproponować spotkanie, ale jeśli odmówi/nie będzie zainteresowany/nie podejmie akcji, odpuść. Nic z tego nie będzie. W tym ambaras, żeby dwoje chciało naraz.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 11:17   #10
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Z doświadczenia wiem że NIE WARTO walczyc o zainteresowanie faceta. Wychodzone zainteresowane to żadne zainteresowanie.
Facet 1: Okazywałam mu delikatnie zainteresowanie. Nic z tego nie wynikało z jego strony. Zagadałam go. Odpowiedział krótko "No" i tyle.
Facet 2: Napisałam do niego. Niby odpisywał ale bez zainteresowania. Musiałam z niego wyciągac. Nie ciągnął rozmowy. Nie dopytywał. Jedynie odpowiadał na moje pytania. Odpuściłam.
Facet 3: Przy okazywaniu delikatnie mojego zaintersowania nic nie reagował. Gdy do niego napisałam odpisywał, cos sie zapytał, ale nadal wydawał sie srednio zainteresowany. Zaproponował spotkanie. Spotkalismy sie ale tak raczej jako znajomi ze studiów.

Jesli facet nie wykonał sam pierwszego kroku nie warto zawracac sobie głowe, strata czasu. Jak bedzie mu faktycznie zależeć sam Cie znajdzie, zagada. Bedzie chciał sam sie z Tobą jakos skontaktować. Chyba że od poczatku chcesz ciągnąć tą znajomość i jego ale to chyba nie na tym polega by jedna strona tylko chciała.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2016-11-30 o 11:20
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 11:47   #11
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Jesli facet nie wykonał sam pierwszego kroku nie warto zawracac sobie głowe, strata czasu. Jak bedzie mu faktycznie zależeć sam Cie znajdzie, zagada. Bedzie chciał sam sie z Tobą jakos skontaktować. Chyba że od poczatku chcesz ciągnąć tą znajomość i jego ale to chyba nie na tym polega by jedna strona tylko chciała.
Pierwszy krok to może wykonać tylko jedna strona. No chyba, że złoży się tak, że obie zdecydują się na to jednocześnie (czego prawdopodobieństwo wynosi 0). Zawsze któraś strona musi zachcieć pierwsza. Nie uważam, żeby zależało od płci, która pierwsza zachce...
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-30, 12:00   #12
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
Pierwszy krok to może wykonać tylko jedna strona. No chyba, że złoży się tak, że obie zdecydują się na to jednocześnie (czego prawdopodobieństwo wynosi 0). Zawsze któraś strona musi zachcieć pierwsza. Nie uważam, żeby zależało od płci, która pierwsza zachce...
Mowiac jedna strona miałam na mysli "kobiete" to taki skrot myslowy. W moich przypadkach zawsze było tak że jak ja zaczynałam pierwsza to facet nie był zainteresowany bo pewnie wyglad mu nie pasował i juz pozamiatane. Zalezy to od tego czy obie strony sie zainteresuja. Owszem paru kolesi zaczynało ale mi tez nie pasowali. Chodzi o to że osoba ktora czaczyna pierwsza to ta ktorej zalezy. Od razu wiesz.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2016-11-30 o 12:01
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 12:32   #13
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Mowiac jedna strona miałam na mysli "kobiete" to taki skrot myslowy.
To chyba nie ma znaczenia, czy tą "jedną stroną" jest kobieta czy mężczyzna... Schemat jest ten sam i ryzyko odrzucenia przez "drugą stronę" takie samo.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 12:37   #14
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
To chyba nie ma znaczenia, czy tą "jedną stroną" jest kobieta czy mężczyzna... Schemat jest ten sam i ryzyko odrzucenia przez "drugą stronę" takie samo.
Tak ale ja jeszcze wykazuje chec "poznania faceta" czy zainteresuje mnie charakterem. Wiecej rzeczy biore pod uwage gdy mam odrzucic faceta.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 12:46   #15
mslea1917
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 180
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

jak rozumiesz w tym wypadku walczyć?
bo według mnie zaproszenie faceta na kawę nie jest walką
mslea1917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 12:48   #16
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Cytat:
Napisane przez mslea1917 Pokaż wiadomość
jak rozumiesz w tym wypadku walczyć?
bo według mnie zaproszenie faceta na kawę nie jest walką
No właśnie, ja też nie rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 13:00   #17
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Nie. Wychodzę z założenia, że jak facet sam nie poczuł się zainteresowany, i to tak porządnie zainteresowany - to nic poważnego z tego nie będzie. Nie ma co walczyć i się starać, bo jedynie co można ugrać to seks . Z resztą Doris 1981 dobrze to ujęła, mam dokładnie takie same spostrzeżenia.
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 13:15   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem że NIE WARTO walczyc o zainteresowanie faceta. Wychodzone zainteresowane to żadne zainteresowanie.
Facet 1: Okazywałam mu delikatnie zainteresowanie. Nic z tego nie wynikało z jego strony. Zagadałam go. Odpowiedział krótko "No" i tyle.
Facet 2: Napisałam do niego. Niby odpisywał ale bez zainteresowania. Musiałam z niego wyciągac. Nie ciągnął rozmowy. Nie dopytywał. Jedynie odpowiadał na moje pytania. Odpuściłam.
Facet 3: Przy okazywaniu delikatnie mojego zaintersowania nic nie reagował. Gdy do niego napisałam odpisywał, cos sie zapytał, ale nadal wydawał sie srednio zainteresowany. Zaproponował spotkanie. Spotkalismy sie ale tak raczej jako znajomi ze studiów.
(...)
Zależy czy te sytuacji traktujemy w kategoriach "walki". Raczej po prostu spróbowałaś i nie udało się. Ale nie wiem, co Autorka ma na myśli pisząc o "walce". U mnie walka wyglądała tak, że serio nieco "chodziłam" za facetem, zaczepiałam go przy różnych okazjach, flirtowałam, pewnie wręcz momentami byłam nachalna. Ignorując sygnały, czy nawet wyrażone wprost "nie chcę związku" / "podoba mi się inna".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 14:04   #19
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem że NIE WARTO walczyc o zainteresowanie faceta. Wychodzone zainteresowane to żadne zainteresowanie.
Facet 1: Okazywałam mu delikatnie zainteresowanie. Nic z tego nie wynikało z jego strony. Zagadałam go. Odpowiedział krótko "No" i tyle.
Facet 2: Napisałam do niego. Niby odpisywał ale bez zainteresowania. Musiałam z niego wyciągac. Nie ciągnął rozmowy. Nie dopytywał. Jedynie odpowiadał na moje pytania. Odpuściłam.
Facet 3: Przy okazywaniu delikatnie mojego zaintersowania nic nie reagował. Gdy do niego napisałam odpisywał, cos sie zapytał, ale nadal wydawał sie srednio zainteresowany. Zaproponował spotkanie. Spotkalismy sie ale tak raczej jako znajomi ze studiów.

Jesli facet nie wykonał sam pierwszego kroku nie warto zawracac sobie głowe, strata czasu. Jak bedzie mu faktycznie zależeć sam Cie znajdzie, zagada. Bedzie chciał sam sie z Tobą jakos skontaktować. Chyba że od poczatku chcesz ciągnąć tą znajomość i jego ale to chyba nie na tym polega by jedna strona tylko chciała.
facet nr 1 odpowiedzial po angielsku moze

facet nr 2 odpytywanie swiezo poznana osobe jest w zlym tonie. Nie wypada tak robic. Trzeba bylo zadac jedno pytanie czy sie z Toba umowi. Jak nie to nie. Jak tak to ustalasz gdzie i o ktorej.

facet 3 moglas zapytac w jakim celu chce sie spotkac.

Pytanie czy Ty sama wiesz z kim chcesz byc skoro zagadujesz az trzech facetow : D
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-30, 14:15   #20
Czarlii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 34
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Szczerze mówiąc, odpuściłbym sobie latanie za kobietą, która z góry deklaruje, że to facet ma zawsze być tym, który na początku bardziej się stara :P
Czarlii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 14:22   #21
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
facet nr 1 odpowiedzial po angielsku moze

facet nr 2 odpytywanie swiezo poznana osobe jest w zlym tonie. Nie wypada tak robic. Trzeba bylo zadac jedno pytanie czy sie z Toba umowi. Jak nie to nie. Jak tak to ustalasz gdzie i o ktorej.

facet 3 moglas zapytac w jakim celu chce sie spotkac.

Pytanie czy Ty sama wiesz z kim chcesz byc skoro zagadujesz az trzech facetow : D
To było w 2010, 2013 i 2014 nie jednoczesnie. Doskonale wiem z kim chce być.
Facet 2 to nie była swiezo poznana osoba bo znalismy sie przez znajomych. Bylismy na 3 wyjsciach ze znajomymi i z jdnego razem wracalismy a ze dobrze sie rozmawiało, był rozmowny pomyslałam że warto napisać. Nie mogłam spytac od razu czy sie umówi bo on bał sie troche kobiet. Nie chciałam go wystraszyc.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2016-11-30 o 14:23
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 14:24   #22
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
To było w 2010, 2013 i 2014 nie jednoczesnie.
Facet 2 to nie była swiezo poznana osoba bo znalismy sie przez znajomych. Bylismy na 3 wyjsciach ze znajomymi i z jdnego razem wracalismy a ze dobrze sie rozmawiało, był rozmowny pomyslałam że warto napisać. Nie mogłam spytac od razu czy sie umówi bo on bał sie troche kobiet. Nie chciałam go wystraszyc.
Ale to chyba nie walka i tak . Jesli by tak bylo, to kazdy mezczyzna zapraszajacy na randke, bylby taaaki waleczny.

Walka o kogos zakrawa o nachalnosc, natrectwo i walke z wiatrakami .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 14:28   #23
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Cytat:
Napisane przez Czarlii Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, odpuściłbym sobie latanie za kobietą, która z góry deklaruje, że to facet ma zawsze być tym, który na początku bardziej się stara :P
Nikt ci nie każe za nią latac. Wystarczyłoby dac znac że chcesz ją poznac. Potem to juz wszystko po równo. Mi chodzi o to że jesli facet nie daje znaku że jest zainteresowany to prawdopodobnie nie jest.

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Ale to chyba nie walka i tak . Jesli by tak bylo, to kazdy mezczyzna zapraszajacy na randke, bylby taaaki waleczny.

Walka o kogos zakrawa o nachalnosc, natrectwo i walke z wiatrakami .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Jesli chodzi o "nachalnośc" to znam ale faceta. Od 1,5 roku wypisuje do mnie choc mówiłam żeby dał mi spokój. Jeszcze bardziej mnie do siebie zniechęcił. Wniosek: Nie warto walczyć! Nic dobrego z tego nie wyjdzie.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 14:46   #24
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem że NIE WARTO walczyc o zainteresowanie faceta. Wychodzone zainteresowane to żadne zainteresowanie.
Facet 1: Okazywałam mu delikatnie zainteresowanie. Nic z tego nie wynikało z jego strony. Zagadałam go. Odpowiedział krótko "No" i tyle.
Facet 2: Napisałam do niego. Niby odpisywał ale bez zainteresowania. Musiałam z niego wyciągac. Nie ciągnął rozmowy. Nie dopytywał. Jedynie odpowiadał na moje pytania. Odpuściłam.
Facet 3: Przy okazywaniu delikatnie mojego zaintersowania nic nie reagował. Gdy do niego napisałam odpisywał, cos sie zapytał, ale nadal wydawał sie srednio zainteresowany. Zaproponował spotkanie. Spotkalismy sie ale tak raczej jako znajomi ze studiów.

Jesli facet nie wykonał sam pierwszego kroku nie warto zawracac sobie głowe, strata czasu. Jak bedzie mu faktycznie zależeć sam Cie znajdzie, zagada. Bedzie chciał sam sie z Tobą jakos skontaktować. Chyba że od poczatku chcesz ciągnąć tą znajomość i jego ale to chyba nie na tym polega by jedna strona tylko chciała.
Eeee, i to jest walka?
Dla mnie to zwykłe koleżeńskie pogawędki. Spytałaś, nie chciał i tyle. Jaka strata czasu? Jakbyś pół roku za nim latała, no to byłaby strata czasu, ale jedna rozmowa / spotkanie? Z tego co opisałaś, to wynika, że po prostu się nie dogadaliście, tak jak np. nie każda dziewczyna, która poznasz zostaje Twoją przyjaciółką

A kolegów w ogóle jakichś masz? Bo dla mnie to jest mega dziwna postawa.

Walczyć na zasadzie, że ktoś ma mnie gdzieś albo wyraźnie mówi, że nic z tego nie będzie, a ja za nim latam jest moim zdaniem bez sensu. No i po co? Żeby było fajnie, to musi być obustronna chemia, po co mi relacja, gdzie muszę coś wymuszać? Przecież to dla mnie samej nie jest fajne.

Natomiast nie mam zupełnie problemu z zagadywaniem. Może wynika to z tego, że nie zakładam, że każda relacja damsko-męska musi się kończyć przed ołtarzem.

I warto wziąc pod uwagę, że ja też mogę zmienić zdanie po bliższym poznaniu faceta. Owszem, to że zagadam, może pokazać, że mi zależy, by kogoś poznać, ale po 10 minutach rozmowy z danym facetem może mi się to zmienić o 180 stopni. To nie jest tak, że zagadując deklarujesz bezwarunkową chęć wejscia z nim w związek
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 15:39   #25
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość
A kolegów w ogóle jakichś masz? Bo dla mnie to jest mega dziwna postawa.
Tak mam kolegów ale to raczej tacy "ze studiów, szkoły" czasem cos pogadamy i jednego przyjaciela 10 letnia znajomosc.
Sadze że ten ostatni domyslił że mi sie podoba i ochłodził kontakt. Z Facetem 2 chciałam kolezensko pogadac nie wykazał zainteresowania jedynie odpowiadał na pytania. Znajomosc poczatkowa z obecnym chłopakiem wygladała zupełnie inaczej.

Ja nie walczyłam. Według mnie autorka użyła zbyt "wielkich" słów. Nikt nie bedzie za nikim latał miesiacami, chyba ze po rozstaniu by do siebie wrócic ale nie na poczatku znajomosci.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2016-11-30 o 15:42
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 15:55   #26
xx19d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 7
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Ja myslę, że w sumie co ci szkodzi zaryzykować jak faktycznie Cię oleje to już nie będziesz mieć złudzeń , przynajmniej nie będziesz mieć do siebie pretensji , że nie spróbowałaś
powodzenia
xx19d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 15:04   #27
mslea1917
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 180
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

A ja mam takie pytanie jakie sygnaly faceta swiadcza o zaineresowaniu i jak facetowi pokazac ze jestem zainteresowana?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mslea1917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 15:48   #28
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Zagadać, zaprosić gdzieś
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 15:50   #29
mslea1917
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 180
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Ja to jestem bardzo niesmiala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

A gadanie o niczym w zasadzie nie swiadczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mslea1917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 20:09   #30
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Czy warto walczyć o zainteresowanie faceta?

Odpuszczam, szkoda zachodu, będzie bujanie sie bez celu+seks. Czyli bezsens.
Z mojego doswiadczenia wynika, ze lepiej aby to on walczył o zainteresowanie, zbytnia dostępność nie jest wskazana, szczególnie na początku.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-03 22:40:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.