Jak Go zauroczyć... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-30, 10:08   #1
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21

Jak Go zauroczyć...


Wiem że nie można nikogo zmusić do miłości...ale czasem można przyciągnąć bardziej do siebie kogos komu już się podobamy...zauroczyć go sobą


I takie właśnie jest moje pytanie...jak zauroczyć/rozkochać w sobie mezczyzne


Proszę o wypowiedz zarówno kobiety jak i mężczyn...


(wyjaśnienie: w najbliższym czasie planuje romantyczny wyjazd z kimś bardzo ważnym dla mnie...chcę spróbować go zauroczyć...żeby o mnie mysłał...wiem że już nie jestem mu tak całkiem obojętna...)
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 14:40   #2
Kam_cioch
Raczkowanie
 
Avatar Kam_cioch
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 167
Dot.: Jak Go zauroczyć...

Przede wszystkim pamiętaj o tym ze nie możesz być zbyt nachalna, mężczyźni nie lubią jak kobieta im się narzuca.
Często się usmiechaj i zaskakuj go czymś ( ciekawa rozmowa na temat zainteresowań, podróży, sportu ). Musisz zainteresować go swoja osobą, facet musi zobaczyc ze nie można się przy Tobie nudzić.
Kieruj się instynktem, a wszystko będzie dobrze
__________________
Nigdy nie pozwól by strach przed nieznanym wykluczył cię z gry!
Kam_cioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 14:56   #3
brzydak
Raczkowanie
 
Avatar brzydak
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 52
Dot.: Jak Go zauroczyć...

tak to prawda nie mozesz mu ise za bardzo narzucac wystarczy jak delikatnie dasz mu znac...np podczas rozmowy (np smiejac sie) dotknac jego ramienia, zerkajac czasem w jego strone i jak sie spojrzenia wasze spotkaja to usmiechnac promiennie
Wogole faceci lubia jak dziewczyna sie smiej zartuje nawet z siebie samej, np ja nie umiem grac w bilard poszlam na piwo a ze byl tam stol wiec powiedzialam ze nie umiem zeby mnie nauczyl (to bylo pierwsze moje spotkanie z tym chopakiem) no i po spotkaniu stwierdzil ze bardzo mu sie to podobalo nie mozesz wstydzic sie przyznac ze czegos nie umiesz albo ze nie dasz rady np glupi przyklad z odkreceniem butelki..nie wstydz sie popros go o pomoc i po wiedz smiejac sie ze nie wiedzialas ze z niego taki strongmen przy tym smiej sie .
a i np wieczorem popros zeby odprowadzxil cie bo ty szczescia nie szukasz a sama boisz sie po nocy wracac. to takie glupie przyklady ale pomagaja)
od czasu do czasu pochwal go za cos nawet w zartach
no i nie badz spieta i bedzie dobrze)) trzymam za Ciebie kciuki)) napisz mi potem czy cos podzialalo)
__________________
brzydak
brzydak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:37   #4
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Jak Go zauroczyć...

Bądź sobą. To najlepsze rozwiązanie.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 20:02   #5
WhiiteAngel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 236
Dot.: Jak Go zauroczyć...

Cytat:
Napisane przez brzydak Pokaż wiadomość
tak to prawda nie mozesz mu ise za bardzo narzucac wystarczy jak delikatnie dasz mu znac...np podczas rozmowy (np smiejac sie) dotknac jego ramienia, zerkajac czasem w jego strone i jak sie spojrzenia wasze spotkaja to usmiechnac promiennie
Wogole faceci lubia jak dziewczyna sie smiej zartuje nawet z siebie samej, np ja nie umiem grac w bilard poszlam na piwo a ze byl tam stol wiec powiedzialam ze nie umiem zeby mnie nauczyl (to bylo pierwsze moje spotkanie z tym chopakiem) no i po spotkaniu stwierdzil ze bardzo mu sie to podobalo nie mozesz wstydzic sie przyznac ze czegos nie umiesz albo ze nie dasz rady np glupi przyklad z odkreceniem butelki..nie wstydz sie popros go o pomoc i po wiedz smiejac sie ze nie wiedzialas ze z niego taki strongmen przy tym smiej sie .
a i np wieczorem popros zeby odprowadzxil cie bo ty szczescia nie szukasz a sama boisz sie po nocy wracac. to takie glupie przyklady ale pomagaja)
od czasu do czasu pochwal go za cos nawet w zartach
no i nie badz spieta i bedzie dobrze)) trzymam za Ciebie kciuki)) napisz mi potem czy cos podzialalo)
Bardzo dobrze opisane Bądź sobą, po prostu... Pokaż mu to co lubisz....miej swoje zdanie, nie bój sie go wyrażać... i broń go..;p no i raczej to wszystko z tych najważniejszych rzeczy. Pozdrawiam i życzę powodzenia..
__________________
Szczęśliwa. Z Nim.


Studentka
Legalny kierowca
WhiiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 20:22   #6
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Jak Go zauroczyć...

Dziękuję za komentarze

Zapomniałam jedynie nadmienić że tak wląsciwie znamy sie około 2 lat i przez ten cały czas ukrywałam co czuje...teraz chcę to zmienić...
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 10:23   #7
brzydak
Raczkowanie
 
Avatar brzydak
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 52
Dot.: Jak Go zauroczyć...

wiesz czasem jestescie obok siebie i nie dostrzegacie sie, a wystarczy jedna chwila
pokaz mu ale delikatnie, ze ty tez jestes dziwczyna ktora mozna kochac a nie kolezanka. wiesz ja bym na tak sponatnicznie zaproponowala w nocy wyprawe po frytki lub cos takiego nawet na stacje benzynowa, taka syt siedzisz w domu wieczorem napisz mu sms ze masz ochoten frytki ale nie lubisz jesc sama i pomyslalas ze moze on ma ochote na wykwintan kolacje w najlepszym w miescie towarzystwie) badz troche zadziorna i mozesz zapomniec czasem o skromnosci)
ja jak chce zakrecic chopaka ze mowie mu: nie wiem czy moge sie z toba spotka bo wszyscy faceci wczesniej czy pozniej sie we mnie zakochuja) albo ze ja jestem taka cudowna, wspaniala , malomowna i jak chce to moge go zapisac do mojego kiolka wzajemnej adoracji...
moze po tym co napisala myslisze ze jestem jakos przerosnieta lolitka , ale faceci lubia jak wyjdziesz czsem z inicjatywa... sprobuj moze akurat cos cie spodoba))
__________________
brzydak
brzydak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-01, 15:57   #8
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Jak Go zauroczyć...

Cytat:
Napisane przez brzydak Pokaż wiadomość
wiesz czasem jestescie obok siebie i nie dostrzegacie sie, a wystarczy jedna chwila
pokaz mu ale delikatnie, ze ty tez jestes dziwczyna ktora mozna kochac a nie kolezanka. wiesz ja bym na tak sponatnicznie zaproponowala w nocy wyprawe po frytki lub cos takiego nawet na stacje benzynowa, taka syt siedzisz w domu wieczorem napisz mu sms ze masz ochoten frytki ale nie lubisz jesc sama i pomyslalas ze moze on ma ochote na wykwintan kolacje w najlepszym w miescie towarzystwie) badz troche zadziorna i mozesz zapomniec czasem o skromnosci)
ja jak chce zakrecic chopaka ze mowie mu: nie wiem czy moge sie z toba spotka bo wszyscy faceci wczesniej czy pozniej sie we mnie zakochuja) albo ze ja jestem taka cudowna, wspaniala , malomowna i jak chce to moge go zapisac do mojego kiolka wzajemnej adoracji...
moze po tym co napisala myslisze ze jestem jakos przerosnieta lolitka , ale faceci lubia jak wyjdziesz czsem z inicjatywa... sprobuj moze akurat cos cie spodoba))




Hmm ,no ja znam takich facetow ,ktorych takie teksty by z pewnoscia odrzucily dlatego ,trzeba troche z tym uwazac (nie przesadzic) Zarcik jest spoko ,ale jak bedziesz w kolko gadac o sobie ,to chlopakowi naprawde sie odechce Przede wszystkim musisz sie wyluzowac,byc soba ,bo co z tego ,ze przez chwile poudajesz cokolwiek ,kogokolwiek jak chlopak nie ma okazji tak naprawde poznac Ciebie to ma sie zakochac w kim?Poza tym skoro sie znacie ,to zauwazy ,ze zachowujesz sie dziwnie i to rowniez bez sensu Troche chaotycznie napisane ,ale chodzi mi glownie o ,to zebys nie przesadzila ;] Po prostu wyluzuj sie
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.