Poród a orgazm, atrakcyjność fizyczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-21, 09:51   #1
85beata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 121

Poród a orgazm, atrakcyjność fizyczna


hej
Mam takie pytanko (czysta kobieca ciekawość)
Czy poród naturalny ma jakiś wpływ na przeżywanie przez kobietę orgazmu po porodzie???
czy przy porodzie naturalnym nic się nie zmienia w budowie??? słyszałam, że coś tam (prawdopodobnie kości miednicy) rozszerzają się i już nigdy nie wracają do stanu sprzed ciąży.
85beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 19:09   #2
8mmadziaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
GG do 8mmadziaa8
Dot.: Poród a orgazm, atrakcyjność fizyczna

Dobre pytanie U mnie po porodzie nic się nie zmieniło, wydaje mi się że odczuwam wszystko tak samo a swojego TŻ pytałam kilka razy czy wszystko okej, ale zawsze twierdzi że tak, że nic się nie zmieniło.
__________________
MÓJ SKARB

http://www.suwaczek.pl/cache/52360acda8.png

[vichy]369174[/vichy]
8mmadziaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 19:47   #3
Fasolka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Poród a orgazm, atrakcyjność fizyczna

8mmadziaa8 przepraszam ze tak bezposrednio, a byłas nacinana podczas porodu?
__________________
29,05Moj syn jest ju z nami 2,25
Kocham Cie mój Aniołku
Fasolka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 08:44   #4
85beata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 121
Dot.: Poród a orgazm, atrakcyjność fizyczna

Fasolko!!! pytasz się 8mmadziaa8 o nacięcia krocza, bo twierdzisz, że zawsze są kłopoty z atrakcyjnością fizyczną po porodzie?
Ja znam tylko opinie kilku dziewczyn (w tym siostry) i wszystkie bardzo cierpiały albo cierpią nadal(jeśli chodzi o ból krocza). jedna przyznaje ze szybciej dochodzi do orgazmu, natomiast jej partner już rzadziej albo w ogóle (był przy porodzie). Nie wiem czy to po prostu niechęć fizyczna, po tym jak zobaczył jak się rodzi????
85beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 09:37   #5
boiga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Poród a orgazm, atrakcyjność fizyczna

rodziłam naturalnie, nie bylo potrzeby nacinania krocza ani nic mi nie peklo. Maz byl przy mnie caly porod, wspieral i pomagal. Dla mnie milosc z mezem jest jescze cudowniejsza niz wczesniej. Jemu tez dobrze, a moze nawet lepiej. nie musi mi o tym mowic. wiem i widze. On sam mowi, ze w srodku nic sie nie zmienilo i jak tak to na lepsze. Wg mnie sie zmienilo ale chyba wszystko zalezy od podescia. Trzeba cwiczyc miesnie kegla i byc dobrej mysli. Ja mam jaknajbardziej pozytywne zdanie o ciazy, wspolnym porodzie i sexie pozniej. MAz mnie podziwia, a duzo rzeczy jest naturalnych dla kobiety, wiec po co sie umartwiac.. moze mowie tak bo takiego porodu jak moj zycze kazdej kobiecie.
pozdrawiam
zadowolona z zycia M
boiga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 14:39   #6
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Poród a orgazm, atrakcyjność fizyczna

Cytat:
Napisane przez boiga Pokaż wiadomość
rodziłam naturalnie, nie bylo potrzeby nacinania krocza ani nic mi nie peklo. Maz byl przy mnie caly porod, wspieral i pomagal. Dla mnie milosc z mezem jest jescze cudowniejsza niz wczesniej. Jemu tez dobrze, a moze nawet lepiej. nie musi mi o tym mowic. wiem i widze. On sam mowi, ze w srodku nic sie nie zmienilo i jak tak to na lepsze. Wg mnie sie zmienilo ale chyba wszystko zalezy od podescia. Trzeba cwiczyc miesnie kegla i byc dobrej mysli. Ja mam jaknajbardziej pozytywne zdanie o ciazy, wspolnym porodzie i sexie pozniej. MAz mnie podziwia, a duzo rzeczy jest naturalnych dla kobiety, wiec po co sie umartwiac.. moze mowie tak bo takiego porodu jak moj zycze kazdej kobiecie.
pozdrawiam
zadowolona z zycia M

fajnie napisane ja jestem w 20 tyg ciąży i chcemy z mężem rodzić razem, znam dobrze mojego męża, jesteśmy bardzo blisko razem, wiem, że będzie mu trudno patrzeć bezsilnie na mój ból, ale wiem też, że zostanie przy mnie i będzie mnie wspierał.
a z całą pewnością nie obrzydnę mu po porodzie. już troszkę przeszliśmy ( może jeszcze nie poród) ale myslę że będzie ok.
pozdrawiam!
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:16   #7
Fasolka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Poród a orgazm, atrakcyjność fizyczna

85beata jak sama zauwarzyłas PYTAM a nie TWIERDZE!!

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez boiga Pokaż wiadomość
rodziłam naturalnie, nie bylo potrzeby nacinania krocza ani nic mi nie peklo. Maz byl przy mnie caly porod, wspieral i pomagal. Dla mnie milosc z mezem jest jescze cudowniejsza niz wczesniej. Jemu tez dobrze, a moze nawet lepiej. nie musi mi o tym mowic. wiem i widze. On sam mowi, ze w srodku nic sie nie zmienilo i jak tak to na lepsze. Wg mnie sie zmienilo ale chyba wszystko zalezy od podescia. Trzeba cwiczyc miesnie kegla i byc dobrej mysli. Ja mam jaknajbardziej pozytywne zdanie o ciazy, wspolnym porodzie i sexie pozniej. MAz mnie podziwia, a duzo rzeczy jest naturalnych dla kobiety, wiec po co sie umartwiac.. moze mowie tak bo takiego porodu jak moj zycze kazdej kobiecie.
pozdrawiam
zadowolona z zycia M
Gratuluje Ci widac ze jestes zadowolona z zycia
__________________
29,05Moj syn jest ju z nami 2,25
Kocham Cie mój Aniołku
Fasolka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 22:16   #8
8mmadziaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
GG do 8mmadziaa8
Dot.: Poród a orgazm, atrakcyjność fizyczna

Byłam nacinana, ponieważ Mała była owinięta pępowiną i musieli mi pomóc tzw. odkurzaczem, TŻ był ze mną przez cały poród, mogę nawet powiedzieć, że zaglądał mi cały czas między nogi i wszystko jest między nami okej, wcale go ten poród do niczego nie zniechęcił, to raczej mi się ciągle wydaje, że mnie krzywo zszyli, że to zawsze będzie widać i że on się czuje niekomfortowo, bo jest inaczej, luźniej... Ale to chyba tylko takie moje paranoje, bo skoro by tak było to raczej nie chciałby się do mnie zbliżać
__________________
MÓJ SKARB

http://www.suwaczek.pl/cache/52360acda8.png

[vichy]369174[/vichy]
8mmadziaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 14:20   #9
vanessa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 171
Dot.: Poród a orgazm, atrakcyjność fizyczna

Mój wszystko widział co się działo przy porodzie bo to taki typ ciekawskiego co wszędzie wsadzi swego nosa, ale nie wpłynęło to w żaden negatywny sposób na jego odbiór mnie jako atrakcyjnej kobiety. Wręcz przeciwnie, mówi że jestem bardziej sexi bo jestem mamusią jego dziecka
Co do nacinania to ja byłam i w sumie wtedy się z tego cieszyłam bo zaraz po nacięciu synek wyskoczył jak z katapulty. Jasne, że przez pierwsze tygodnie, tak góra 3 miesiące było to odczuwalne, ale teraz już nie, wszystko jest w jak najlepszym porządku.
vanessa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 17:54   #10
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Poród a orgazm, atrakcyjność fizyczna

Cytat:
Napisane przez 85beata Pokaż wiadomość
Fasolko!!! pytasz się 8mmadziaa8 o nacięcia krocza, bo twierdzisz, że zawsze są kłopoty z atrakcyjnością fizyczną po porodzie?
Ja znam tylko opinie kilku dziewczyn (w tym siostry) i wszystkie bardzo cierpiały albo cierpią nadal(jeśli chodzi o ból krocza). jedna przyznaje ze szybciej dochodzi do orgazmu, natomiast jej partner już rzadziej albo w ogóle (był przy porodzie). Nie wiem czy to po prostu niechęć fizyczna, po tym jak zobaczył jak się rodzi????

Ja również rodziłam naturalnie...byłam nacinana...mąż był przy porodzie i nie wpłynęło to na "jakość" współżycia.....
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.