Sylwester i problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-18, 23:01   #1
anna_pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 202

Sylwester i problem


Witajcie!
Zbliża się Sylwester i znajomi zaczynają już snuć plany jego spędzenia, tak więc mój TŻ i ja także zaczęliśmy o tym myśleć. Szybko okazało się, że 3/4 znajomych ma już zaklepany ten termin, a większość tych pozostałych po prostu nie ma ochoty nigdzie wychodzić i zostanie w domu (z wyboru). TŻ wpadł na pomysł, żeby pojechać do jakiegoś gospodarstwa agroturystycznego. Mi się ten pomysł bardzo podoba, jest jednak pewne ale: towarzystwo. Mamy mieszkać w domku, którego nie opłaca się wynająć w dwie osoby (koszty), dlatego TŻ chce, abyśmy jechali z jego najlepszym przyjacielem i jego dziewczyną. W czym problem? Ano w tym, że tej dziewczyny wyjątkowo nie lubię, działa mi na nerwy, jest typem osoby, w której towarzystwie nigdy nie czułam się dobrze i zwyczajnie nie mam ochoty spędzać z nią czasu, bo też nie mamy za bardzo o czym gadać. Z kolei przyjaciel TŻ to chłopak, który naraził mi się dość mocno kilka miesięcy temu i tez wolałabym nie mieć z nim zbyt wiele kontaktu.
Z drugiej strony, sama opcja 4 dni w agroturystyce bardzo mi się podoba, no i nie bardzo mamy inną opcję :/ Jak myślicie, co zrobić? Jechać czy zostać w domu?
anna_pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 23:11   #2
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Sylwester i problem

Jesli towarzystwo by mi nie odpowiadalo to ja bym w życiu nie pojechala bo w imię czego mam się tam niepotrzebnie spinać?Sylwester to czas by sie dobrze bawić a nie robić dobrą minę do zlej gry.Ale to Ty sama decydujesz...
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 23:13   #3
anna_pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 202
Dot.: Sylwester i problem

Tylko że to najlepszy przyjaciel mojego TŻ i nie chcę go pozbawiać kontaktu z nim, a że nie ma innej opcji, nie chcę nas skazywać na siedzenie w domu, w dodatku osobno, bo ani u mnie, ani u niego nie posiedzimy w Sylwestra (rodzice).
anna_pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 23:28   #4
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Sylwester i problem

A informowałas go o tym, że średnio przepadasz za jego przyjacielem i dziewczyna ?
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 23:31   #5
anna_pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 202
Dot.: Sylwester i problem

Tak, wie o tym, ale uważa, że w tym domku są dwa osobne pokoje, więc nie będziemy cały czas razem, no i mnóstwo terenów spacerowych, gdzie też nie zawsze musimy się włóczyć razem. Ja się najbardziej boję, że pogoda będzie taka, że przez te 4 dni nie bardzo będzie możliwość chodzić na te spacery i będziemy siedzieć w czwórkę w domku i starać się być dla siebie mili, albo każdy zajmie się swoimi sprawami, a na taki wyjazd szkoda mi pieniędzy, szczerze mówiąc.
anna_pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 23:35   #6
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Sylwester i problem

no bez przesadyzmu... ty tylko nie chcesz spędzić z tą parką tych 4 dni. gdzie tu jest jakieś ograniczanie kontaktu? przecież w każdym innym terminie mogą się spotkać i pójść na piwo :/
trochę głupio, że twój luby wyskoczył z taką propozycją. zakładam, że wie i zdaje sobie z tego sprawę, że ty ich nie lubisz/nie przepadasz za nimi.
no ale są gospodarstwa agroturystyczne, które wynajmują pokoje. nie znaleźliście żadnej takiej oferty?
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 23:42   #7
anna_pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 202
Dot.: Sylwester i problem

TŻ trochę za późno się zabrał za szukanie tych gospodarstw i w sumie zostały albo bardzo drogie, albo właśnie z domkami wspólnymi, bez pokojów. Tu jest o tyle dobrze, że są pokoje chociaż dwa... Chociaż też bez rewelacji, bo to łóżka piętrowe, więc nawet się z TŻ nie położymy razem spać:/
anna_pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 23:54   #8
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Sylwester i problem

Tragedia, masakra, patologia, nie wiem jak ty to zniesiesz, biedna ty :-(
zostancie w domu (???????????)
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 23:58   #9
anna_pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 202
Dot.: Sylwester i problem

No prawdopodobnie tak właśnie będzie, nie wiem tylko, czy przeczytałaś, że jesli zostaniemy w domu, to każde w swoim, bo nie ma takiej opcji, żebym ja przyszła do niego albo on do mnie do domu w Sylwestra. Sama przyznasz, że spędzenie tego wieczoru w domu przed kompem, co gorsza z rodzicami, których na co dzień starasz się nie widywać jest mało fajne.
anna_pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 00:03   #10
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Sylwester i problem

Tragedia, ja idę do pracy.

Nigdy nie zrozumiem tej walki na śmierć i życie o udaną zabawę; studniówka, sylwester

Acha i rozumiem że on ma zakaz przyjścia do ciebie na kolację w sylwestra? I ty do niego też nie masz wstępu, czy jak?:P

Nie lubisz ani tej laski ani rodziców, za imprezę z laską zapłacisz kupę kasy, więc zostań w domu.

Edytowane przez muszynianka
Czas edycji: 2010-11-19 o 00:04
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 00:06   #11
anna_pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 202
Dot.: Sylwester i problem

On nie ma wstępu do mojego domu, moi rodzice nie pozwalają mi zapraszać nikogo znajomego do "ich domu", a jak chcę się spotykać z chłopakiem, to "mamy sobie razem mieszkać". U niego akurat także nie możemy się wtedy spotkać (względy zdrowotno - rodzinne).
anna_pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 00:55   #12
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Sylwester i problem

naprawdę nie ma możliwości pojechania w inne miejsce? może warto dopłacić trochę, ale spędzić sylwestra razem [nie w domach] i w miłym towarzystwie [bez nielubianych znajomych]? skoro już teraz wiecie, że będzie drożej, to się zaprzyjcie i odłóżcie odpowiednią ilość pieniędzy. albo zostańcie w domu/jedźcie ze znajomymi, których nie lubisz. coś za coś.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 07:30   #13
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Sylwester i problem

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
naprawdę nie ma możliwości pojechania w inne miejsce? może warto dopłacić trochę, ale spędzić sylwestra razem [nie w domach] i w miłym towarzystwie [bez nielubianych znajomych]? skoro już teraz wiecie, że będzie drożej, to się zaprzyjcie i odłóżcie odpowiednią ilość pieniędzy. albo zostańcie w domu/jedźcie ze znajomymi, których nie lubisz. coś za coś.
dokładnie, po co męczyć się 4 dni z osobą której nie tolerujesz, skoro można dopłacić i spędzić naprawdę miło i sympatycznie zabawę Sylwestrową
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 07:59   #14
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Sylwester i problem

A nie możecie się przyłączyć do znajomych, którzy będą siedzieć w domu? Zorganizować sobie jakąś domówkę?
Swoją drogą to dziwna sytuacja - u Ciebie nie można, u niego też nie można. To jak Wy się spotykacie?
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 08:09   #15
Martika_
Rozeznanie
 
Avatar Martika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: domciu;)
Wiadomości: 797
Dot.: Sylwester i problem

Pewnie skończy się, tak, że nawet jeśli zostaniecie w domu to dwa dni przed sylwestrem ktośtam Was zaprosi na domówkę Przecież tak zwykle jest - te plany sylwestrowe w tym momencie są wstępne, a do końca grudnia mogą się zmienić po 30 razy No, chyba że towarzystwo idzie na opłacane bale - ale wątpię, z racji tego, że zakładam, że jesteście dość młodzi W sumie ja też nie chciałabym jechać gdzieś z ludźmi, których w ogóle nie lubię i tu nie chodzi o to, czy to sylwester, czy nie - tylko o to, że szkoda byłoby mi 4 dni na spinanie się i to jeszcze pewnie za grubą kasę.A Oni są w ogóle chętni? Moze oni zrezygnują i sprawa się wyjaśni

ps. Jesteś pewna, że względy rodzinno - zdrowotne nie pozwolą wam się spotkać na kolację i jakiś filmik tego wieczoru? Przecież nikt nie mówi, że macie tam urządzać huczne imprezy tylko zwyczajne spotkanie przy jedzonku i winie?
Martika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 08:11   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Sylwester i problem

Cytat:
Napisane przez anna_pe Pokaż wiadomość
On nie ma wstępu do mojego domu, moi rodzice nie pozwalają mi zapraszać nikogo znajomego do "ich domu", a jak chcę się spotykać z chłopakiem, to "mamy sobie razem mieszkać". U niego akurat także nie możemy się wtedy spotkać (względy zdrowotno - rodzinne).

Może rodzice maja rację ?usamodzielnić się ,szczególnie ,że masz więcej niż 16 lat.
dwa ,nie ma musu dobrej zabawy ani nawet zabawy w sylwestra .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 08:22   #17
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Sylwester i problem

Ja bym nie pojechała. Szkoda by mi było kasy na wyjazd z kimś kogo nie lubie.

Nie możecie się zgadać z tymi co tez będą siedzieć w domu i jak nie bedzie opcji pozostania u kogoś to pojsc na miasto? Nie wiem gdzie mieszkasz, ale w wiekszych miastach zawsze są jakieś atrakcje w sylwestra, w mniejszych zapewne też.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 08:39   #18
Quarrel
Raczkowanie
 
Avatar Quarrel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 153
Dot.: Sylwester i problem

Czy musicie jechać na 4 dni? Może warto skrócić pobyt, a spędzić czas razem, swobodnie i bez niechcianego towarzystwa?
Quarrel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 08:45   #19
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Sylwester i problem

Skoro rozważaliście wyjazd aż na 4 dni to macie za pewne jakąś kasę. Nie możecie iść na jakiś bal?
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 08:47   #20
rudowlosa1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 67
Dot.: Sylwester i problem

ja bym nie zgodziła sie na taki wyjazd,jezeli miałoby byc towarztstwo,którego nie lubie,w dodatku na 4 dni. Jezeli zostając w domu nie bedziecie mogli spędzić sylwestra razem to poójdzcie do hotelu i zróbcie sobie romantyczny sylwester we dwoje
rudowlosa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 09:01   #21
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Sylwester i problem

a może skoro nie chcesz jechać na 4 dni z ludźmi których nie lubisz i nie możecie być ani u niego ani u Ciebie to wynajmijcie pokój w hotelu, w ten sposób będziecie sami i będziecie robić co wam do głowy przyjdzie, a i cena nie bedzie zbyt wygórowana (pokój z łazienką od 200 zł w okolicy torunia)

przepraszam, doczytalam że rudowłosa napisała to co ja

Edytowane przez monaa01
Czas edycji: 2010-11-19 o 09:02 Powód: dopisek
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 09:03   #22
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Sylwester i problem

ja nie jechałabym z osobami ktorych nie lubie , bo to nie bedzie milo spedzony czas tylko po prostu męczarnia...ja i mój tż w tym roku wynajęliśmy na sylwestra pokój w hotelu (taka propozycje widze napisała wizażanka wyżej ) i spędzimy sobie romantycznego sylwestra we dwoje ( tylko ze my zdecydowalismy sie na taka mozliwosc z tego wzgeldu ze akurat nasza 3 rocznica ). Możecie przecież też poszukać Sylwestra w jakimś klubie , dyskotece , moze jakis bal ???
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 09:19   #23
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Sylwester i problem

Cytat:
Napisane przez anna_pe Pokaż wiadomość
On nie ma wstępu do mojego domu, moi rodzice nie pozwalają mi zapraszać nikogo znajomego do "ich domu", a jak chcę się spotykać z chłopakiem, to "mamy sobie razem mieszkać". U niego akurat także nie możemy się wtedy spotkać (względy zdrowotno - rodzinne).
Przepraszam za ten offtop, ale mam nadzieję, że ta zasada - mój dom, moja przestrzeń nie zostanie Ci przekazana, bo jak dla mnie to dziwne...
A jeżeli chodzi o Sylwestra - nie zgadzaj się na tego Sylwestra, szkoda sobie psuć Nowy Rok.
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 09:21   #24
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 892
Dot.: Sylwester i problem

A już się zaczyna parcie na Sylwestra.
Mnie by się nie chciało jechać z ludźmi,których nie lubię i wątku bym nawet nie zakładała tutaj,bo to powinno być jasne,ale jak chce się potem opowiadać gdzie to się nie było to cóż musisz jechać.
Udanej zabawy
__________________
Jestem kobietą,a w nicku nie jest podany mój wiek()

Odwyk kosmetyczny od jutra
kenio26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 09:51   #25
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Sylwester i problem

na Twoim miejscu zaczęłabym kombinować inną opcję sylwestrową.
miałam raz Sylwka z towarzystwem, którego nie tolerowałam, była to impreza jakiś 10 osób. skończyło się tym, że płakałam i chciałam wracać do domu pieszo (jakieś 120 km)... Towarzystwo jest najważniejsze- miejsce już mniej.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 09:54   #26
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Sylwester i problem

Autrko, skoro już absolutnie musisz jechać na Sylwestra, to powiedz jakie Ty sama poczyniłas przygotowania do tego dnia. Bo z tego co tu wyczytałam to głownie działa twój TZ, a i tak nie jest dobrze, gdyż "za późno się wzabrał z aposuzkiwania" i "chce jechać ze sowim najpeszym przyjacielem, którego ja nie lubię".

A może by tak pójsć na fajca kolację tylko we dwoje? Podejrzewam, ze koszta mniejsze niż 4-dniowy wyjazd do agroturystyki.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 11:12   #27
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Sylwester i problem

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
naprawdę nie ma możliwości pojechania w inne miejsce? może warto dopłacić trochę, ale spędzić sylwestra razem [nie w domach] i w miłym towarzystwie [bez nielubianych znajomych]? skoro już teraz wiecie, że będzie drożej, to się zaprzyjcie i odłóżcie odpowiednią ilość pieniędzy.
Zgadzam się
velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 12:17   #28
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sylwester i problem

Cytat:
Napisane przez anna_pe Pokaż wiadomość
Witajcie!
Zbliża się Sylwester i znajomi zaczynają już snuć plany jego spędzenia, tak więc mój TŻ i ja także zaczęliśmy o tym myśleć. Szybko okazało się, że 3/4 znajomych ma już zaklepany ten termin, a większość tych pozostałych po prostu nie ma ochoty nigdzie wychodzić i zostanie w domu (z wyboru). TŻ wpadł na pomysł, żeby pojechać do jakiegoś gospodarstwa agroturystycznego. Mi się ten pomysł bardzo podoba, jest jednak pewne ale: towarzystwo. Mamy mieszkać w domku, którego nie opłaca się wynająć w dwie osoby (koszty), dlatego TŻ chce, abyśmy jechali z jego najlepszym przyjacielem i jego dziewczyną. W czym problem? Ano w tym, że tej dziewczyny wyjątkowo nie lubię, działa mi na nerwy, jest typem osoby, w której towarzystwie nigdy nie czułam się dobrze i zwyczajnie nie mam ochoty spędzać z nią czasu, bo też nie mamy za bardzo o czym gadać. Z kolei przyjaciel TŻ to chłopak, który naraził mi się dość mocno kilka miesięcy temu i tez wolałabym nie mieć z nim zbyt wiele kontaktu.
Z drugiej strony, sama opcja 4 dni w agroturystyce bardzo mi się podoba, no i nie bardzo mamy inną opcję :/ Jak myślicie, co zrobić? Jechać czy zostać w domu?
Ponarzekać to Ty lubisz, ale sama coś zorganizować (podzwonić po innych miejscach, zapytać o terminy), rzucić innym pomysłem, wskazać TŻ drogę, to już nie za bardzo. Jeżeli aż tak bardzo nie odpowiada Ci ich towarzystwo, to już teraz, najlepiej dzisiaj, powiedz TŻ, że chcesz zmienić plany. Jeżeli bowiem wyskoczysz mu z tym za tydzień, czy dwa, to będzie miał prawo mieć do Ciebie pretensje o zbyt późne informowanie go o takich sprawach. A Ci ta para (która nie jest winna, że jakoś za nimi nie przepadasz - czy też za nią) będzie miała prawo mieć do Ciebie pretensje za wystawienie niedługo przez terminem.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 12:48   #29
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Sylwester i problem

Cytat:
Napisane przez anna_pe Pokaż wiadomość
tej dziewczyny wyjątkowo nie lubię,

TŻ to chłopak, który naraził mi się dość mocno kilka miesięcy temu i tez wolałabym nie mieć z nim zbyt wiele kontaktu.
Cytat:
Napisane przez anna_pe Pokaż wiadomość
Z drugiej strony, sama opcja 4 dni w agroturystyce bardzo mi się podoba, no i nie bardzo mamy inną opcję :/ Jak myślicie, co zrobić? Jechać czy zostać w domu?
Reasumując:
Nie znosisz dziewczyny i nie cierpisz chłopaka, ale opcja spędzenia z nimi 4 dni w jednym domku bardzo Ci się podoba. Hmmm....
Na to nie można nic poradzić. Psycholog

A tak poważnie, to dla mnie sprawa byłaby prosta:
nie lubię ich = nie chcę spędzić z nimi sylwestra
nie stać mnie na wynajęcie domku = szukam takiego, na który mnie stać, albo nie jadę
Cytat:
Napisane przez anna_pe Pokaż wiadomość
Jak myślicie, co zrobić? Jechać czy zostać w domu?
Opcję "w domu" traktujesz chyba jako synonim "nieudany sylwester". A taka "impreza" sam na sam może być całkiem fajna. A jeśli naprawdę nie potraficie świętować we dwoje (co jest dziwne..), to idźcie na jakiś bal sylwestrowy, na imprezę -zapłacicie na wstęp podobnie lub mniej niż macie na ten domek, będziecie wśród ludzi -coś się będzie działo, potańczycie, pobawicie się i będziecie razem.
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 12:51   #30
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Sylwester i problem

Wiesz, jeśli tak to wolałabym jechać na 2 dni do Pścimia Dolnego tylko z TŻ, albo pójść na zabawę miejską.
W życiu nie pojechałabym z kimś, kogo towarzystwa znieść nie mogę.
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.