Humavit i opuchlizna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-26, 21:33   #1
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557

Humavit i opuchlizna


Hmmm, no to może zacznę tak, że od 5 dni łykam sobie Humavit (na włosy, paznokcie, itp) -skład wydawałoby się całkiem nieszkodliwy:

drożdże piwne Saccharomyces cerevisiae, skrzyp polny, pokrzywa, skrobia ziemniaczana jako wypełniacz, fosforan triwapniowy jako stabilizator

Każda tabletka wg opakowania zawiera 0,30 g drożdży , na opakowaniu zalecają przyjmować od 2 do 4 tabletek 3 razy dziennie , ja wybrałam tak pośrodku biorę 3 tabl. 3 razy dziennie, czyli 9x0,30g= 2,7 g drożdży dziennie.

I do rzeczy. Od wczoraj, a może już nawet od przedwczoraj zaczęły się dziać ze mną dziwne rzeczy. Czuję się dosłownie jakbym połknęła ten balon, jak to ładnie ujmuje jakaś reklama, zaczęłam przybierać w dziwny sposób na wadze, mało tego jestem cała jakby opuchnięta. Nawet palce, pierścionek zakładam na palec z trudem. Nie są to nawet jakieś typowe wzdęcia czy cuś tam takiego, ja się czuje po prostu cała napompowana wodą Do tego nie wiem, czy mogę to z tym wiązać , ale mam jakieś dziwne trudności z koncentracją, nie mogę się na niczym skupić, wszystko mnie irytuje. Zaczynam się naprawdę o siebie martwić

Oczywiście pierwsze podejrzenie padło na ten nieszczęsny Humavit, bo nic innego w swoim trybie życia nie zmieniałam. Ale czy to możliwe by zwykłe drożdże wprowadziły mnie w taki dziwny stan? Rozumiem, niestrawność, bóle brzucha, ale takie działanie ogólnoustrojowe? Już sama nie wiem...

Może ktoś miał podobne doświadczenia z tabletkami drożdżowymi albo właśnie z Humavitem? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.

PMS można wykluczyć, choć wiem że opisane przeze mnie objawy moga to sugerować
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 22:16   #2
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: Humavit i opuchlizna

Ja brałam humavit i nic takiego u mnie sie nie zdarzylo wrecz przeciwnie pomogl;o mi na wlosy, paznokcie i skore
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 10:46   #3
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Humavit i opuchlizna

Też miałam nadzieję , że mi pomoże Ale chyba przyjdzie się pożegnać z marzeniami o bujnych, lśniących lokach , bo dziś samopoczucie bez zmian
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.