Handsome Men - klinika - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-04, 10:50   #1
Kia_
Przyczajenie
 
Avatar Kia_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 22

Handsome Men - klinika


Witam
Powiem wprost - łysieję. Próbowałam już wszystkiego. Na prawdę wszystkiego i żadnych efektów. Jestem w trakcie mezoterapii lecz efektów również brak. Jestem tak zdesperowana, jak tylko się da. Płaczę dniami i nocami.
Znalazłam kilka dni temu klinikę Handsome Men i to wzbudziło we mnie troszkę nadzieji. Niestety zabieg uzupełniania włosów metodą Implant Micro Derme 2 Gen jest bardzo drogi. Jednak widząc efekty, uważam, że warto jest w niego zainwestować.
I tu pojawiają się pytania do tych, którzy mają coś wspólnego z tym zabiegiem:
1. Czy efekty są faktycznie tak zachwycające?
2. Ile czasu utrzymuje się efekt?
3. Czy uzupelnione włoski rosną?
4. Czy te włosy trzeba jakoś zdejmować czy jak to z nimi jest?

Edytowane przez Kia_
Czas edycji: 2012-03-04 o 14:48
Kia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 17:03   #2
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Handsome Men - klinika

Jesteś kobietą?
Jeśli tak, to czy badałaś sobie hormony płciowe, tarczycę, testy na metale ciężkie i uczuleniowe?
Bo co innego łysienie androgenne u mężczyzn, które jest w pewnym sensie naturalnym procesem a co innego łysienie u kobiet, które zwykle jest spowodowane jakimś schorzeniem, które trzeba LECZYĆ a nie maskować.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 19:09   #3
Kia_
Przyczajenie
 
Avatar Kia_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 22
Dot.: Handsome Men - klinika

Oczywiście. Robiłam wszystkie badania i wszystkie wyniki pozytywne. Cała apteka rowniez przeleciała przez mój dom. Dermatolodzy umywają już ręce, gdyż nie potrafią pomóc.
Co prawda genetycznie u mnie występują rzadkie włosy, ale takiej tragedii jak ja mam teraz nie ma.
W tej chwili leczę się mezoterapią i loxonem 5, ktory za kilka dni zmieniam na loxon 2 . Tak zalecila mi obecna pani dermatolog. W tym albo nastepnym tygodniu idę znowu na badania ktore wypisałaś. Jak idąc na badania inni modlą się, żeby wszystko było ok - ja modlę się, by w końcu "wylazła" jakaś przyczyna wypadania. Bo jeśli nie - co mi pozostało jeśli nie maskowanie? Od trzynastu lat męczę się z tym okropieństwem.

Ps. Włosy zaczęły mi silnie silnie wypadać, kiedy poszłam do przedszkola, złapałam jakąś zarazę i brałam przez miesiąc antybiotyki.|
Przynajmniej tak mi się wydaje.
Może ktoś rozpozna w tym jakąś przyczynę i doradzi leczenie?
Kia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 19:18   #4
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Handsome Men - klinika

A miałaś robiony wymaz ze skóry głowy?
Próbowałaś pić siemię lniane?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 19:23   #5
Kia_
Przyczajenie
 
Avatar Kia_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 22
Dot.: Handsome Men - klinika

tutaj picie itp raczej nie pomoże,
wymazu chyba nie robiłam. Zabieram sie za czytanie o tym. Dużo może wykazać taki wymaz?
Kia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 20:38   #6
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Handsome Men - klinika

Jakbym miała taki problem, to bym wolała popić to siemię co najmniej ze dwa miesiące, zaszkodzić nie zaszkodzi a drogie nie jest. A drożdży próbowałaś?
A wymaz może wykazać, czy na Twoim skalpie żyje sobie jakiś drobnoustrój, który powoduje wypadanie włosów, np grzyb, bakteria albo jedno i drugie, infekcja mieszka włosowego itd. Może też wykazać zaburzenia flory bakteryjnej.
Możesz też być uczulona na metale ciężkie i tak reagować. Mówisz, że się badałaś już na wszystkie podstawowe rzeczy, więc zakładam, że anemii nie masz.

Aha, badałaś sobie jajniki i nadnercza?

Swędzi Cię ta głowa?

Używasz szamponu z dodatkiem mydła? I w których miejscach głowy najbardziej wypadają Ci włosy?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 15:43   #7
Kia_
Przyczajenie
 
Avatar Kia_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 22
Dot.: Handsome Men - klinika

Drozdze stosowane były juz kilka razy. Byla tez pokrzywa.
I gdzie mogę sobie zrobic taki wymaz?
jajnikow itp nie badałam.
Uzywam teraz szamponu tak zwanej "kaczuszki" dla dzieci. Włosy wypadają mi najbardziej na zakolach i po bokach
Możesz mi podać swoje gg albo jakiś kontakt ? bo widze ze masz wiedzę na ten temat.
Kia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 17:21   #8
paszczakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Handsome Men - klinika

Kobiety też mogą mieć łysienie androgenowe i niestety chyba nie ma na to lekarstwa. Przez 10 lat odwiedziłam już wielu dermatologów, ginekologów i endokrynologów - nikt nie umiał mi skutecznie pomóc. Można oczywiście stosować loxon, łykać androcur oraz różne witaminy, pić pokrzywę, jeść pestki z dyni itd. - łysienie pewnie da się zahamować, ale nie wyleczyć.
Polecam forum "łysienie" - http://lysienie.info/forum/index.php

Uzupełnienia z Handsome Men są doczepiane nie wszczepiane.
Ja mogę polecić siateczki MicroLines z Hairdreams - doczepiane do własnych włosów - efekt jest naprawde dobry. Niestety trzeba przekładać u fryzjera co około 5 tygodni i jest to dość droga impreza ( ok 4 tys. ). Siateczke trzaba odświeżyć po pół roku ( ok 1,3tys.) i po roku wymienić na nową.

Ja bardzo żałuję, że nie jestem facetem, bo ściełabym się na łyso i byłoby po kłopocie, a łyse kobiety niestety nie są w modzie.
paszczakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:25   #9
narvia
Raczkowanie
 
Avatar narvia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 438
GG do narvia
Dot.: Handsome Men - klinika

Zrób sobie badania flory jelitowej. Ja też miałam jako dziecko problemy z florą przewodu pokarmowego, potem przy odchudzaniu sie wszystko wyszło i też leciaaały mi włosy do zakoli i innych nieprzyjemnych rzeczy.
Okazało się, że część bakterii nie ma, a powinny być, a część jest, chociaż lepiej byłoby, gdyby ich nie było.

Po odbudowie flory przez leki, odpowiednią dietę i uważanie na wszystko, co jem i czego nie mogłam jeść teraz tylko patrzę, jak mam coraz mniej "wysokie czoło".

Spróbuj też jak najprostszych metod- szampon najłagodniejszy albo sama odżywka, zamiast badziewi od dermatologa ziołowe, łagodne wcierki, może tez kosmetyki samorobione? Mi takie coś pomogło ogromnie.
narvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 11:05   #10
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Handsome Men - klinika

Kia_ zapraszam do nas na forum

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=470275&page=108

jeżeli chodzi o uzupełnienia to słyszałam dobre opinie o rokoko i hair lab
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 08:33   #11
Kia_
Przyczajenie
 
Avatar Kia_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 22
Dot.: Handsome Men - klinika

[QUOTE=paszczakowa;3278094 6]

Uzupełnienia z Handsome Men są doczepiane nie wszczepiane.
Ja mogę polecić siateczki MicroLines z Hairdreams - doczepiane do własnych włosów - efekt jest naprawde dobry. Niestety trzeba przekładać u fryzjera co około 5 tygodni i jest to dość droga impreza ( ok 4 tys. ). Siateczke trzaba odświeżyć po pół roku ( ok 1,3tys.) i po roku wymienić na nową.
QUOTE]


Niestety takie fryzjerskie zabiegi bardzo niszczą włosy. Do tego trzeba jeszcze mieć te swoje, żeby móc doczepić nowe za tydzień ide na badania. Jeśli nic nie wyjdzie to chyba będę się zgłaszać do handsome men bo to jedyna metoda jaka nie szkodzi tym resztkom włosowktore jeszcze pozostały, a do tego robią tam nawet takie rzeczy osobom łysym.
Wiecie może czy to co proponują w handsome men się jakos zdejmuje czy jak to jest? Bo juz na prawdę tragedia ze mną :'((
Kia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 13:14   #12
ViolettV
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 73
Dot.: Handsome Men - klinika

Cytat:
Napisane przez narvia Pokaż wiadomość
Zrób sobie badania flory jelitowej. Ja też miałam jako dziecko problemy z florą przewodu pokarmowego, potem przy odchudzaniu sie wszystko wyszło i też leciaaały mi włosy do zakoli i innych nieprzyjemnych rzeczy.
Okazało się, że część bakterii nie ma, a powinny być, a część jest, chociaż lepiej byłoby, gdyby ich nie było.

Po odbudowie flory przez leki, odpowiednią dietę i uważanie na wszystko, co jem i czego nie mogłam jeść teraz tylko patrzę, jak mam coraz mniej "wysokie czoło".

Spróbuj też jak najprostszych metod- szampon najłagodniejszy albo sama odżywka, zamiast badziewi od dermatologa ziołowe, łagodne wcierki, może tez kosmetyki samorobione? Mi takie coś pomogło ogromnie.
Hej, a mogłabyś napisać jakie brałaś leki na tą florę i co zmieniłaś w diecie? Bo mnie też włosy sprawiają problem a z badan nic nie wynika.
ViolettV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 18:35   #13
sobas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Handsome Men - klinika

Kilka miesięcy temu był na forum wątek o klinice Handsome Men w Bielsku Białej. W dyskusji uczastniczył przedstawiciel kliniki (chyba nawet właściciel),który odpowiadał na różne pytania ,a także liczne zarzuty. Dyskusja momentami byla tam burzliwa. Nie moge odszukać tego wątku. Zastanawiam się czy nie został wykasowany.
Jestem klientem tej kliniki od 2002 roku , i chciałem w tym watku wymienić się doswiadczeniami.
Czy ktoś z Państwa kojarzy temat??? Gdzie moge go poszukać??
sobas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 23:34   #14
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Handsome Men - klinika

Ja bym zaczęła jednak od badania jajników. Mnie włosy wypadały od paru lat. Zrobiło się tak źle, że byłam zmuszona kupić włosy clip-in żeby jakoś wyglądać. Po badaniu jajników - torbiel endometrialna - znalazłam przyczynę. Wyleczyłam torbiel, włosy przestały wypadać.
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 08:28   #15
Qruellademon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Handsome Men - klinika

Cytat:
Napisane przez sobas Pokaż wiadomość
Kilka miesięcy temu był na forum wątek o klinice Handsome Men w Bielsku Białej. W dyskusji uczastniczył przedstawiciel kliniki (chyba nawet właściciel),który odpowiadał na różne pytania ,a także liczne zarzuty. Dyskusja momentami byla tam burzliwa. Nie moge odszukać tego wątku. Zastanawiam się czy nie został wykasowany.
Jestem klientem tej kliniki od 2002 roku , i chciałem w tym watku wymienić się doswiadczeniami.
Czy ktoś z Państwa kojarzy temat??? Gdzie moge go poszukać??
Ten wątek został usunięty już dawno. Ja też jestem klientką HM. W moim przypadku nie da się funkcjonować bez włosów. Ogólnie z samego pomysłu jestem zadowolona(100 razy lepsze niż peruka),ale dochodzę do wniosku,że cena co do jakości jest za wysoka. Tym bardziej,że po mniej więcej roku w moim przypadku muszę jeździć i regenerować włosy(wypełnić dziurę,bo włosy wypadają) i koszt jest do 1500zł,ja ostatnio wydałam 1000zł. Są to naprawdę duże pieniądze dla mnie,więc zacznę korzystać teraz z firmy konkurencyjnej bądź zagranicznej np z UK.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

W tamtym forum też brałąm udział i tak jak mówię jestem zadowolona z samego systemu uzupełniania włosów,ponieważ ja nie mam włosów w ogóle,więc jest to dla mnie zbawienne. Niestety cena i dalsze koszty to już nie na moje siły.
Qruellademon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 22:41   #16
Alexanda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Handsome Men - klinika

Salalina mam prośbe do Ciebie kochana, mogłabyś napisać coś więcej o swoim przypadku? Ile czasu minęło zanim odkryłaś przyczynę wypadania włosów? I jakim sposobem miałaś usuwana torbiel?? Mi włosy sypia się już ponad rok i też jakieś pół roku temu dowiedziałam się, że mam torbiel na jajniku, która do teraz nie chce zniknąć, nawet nie wiem jak długo przedtem ją miałam Dałaś mi małą nadzieje bo czaje się na laparoskopowe usuniecie i może to pomoże również mi
Alexanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 23:17   #17
mimidoo88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 7
nowy watek wasze opinie, doświadczenia, konkrety!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post39999567
mimidoo88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 09:09   #18
Jacek506202614
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Handsome Men - klinika

Test

Edytowane przez Jacek506202614
Czas edycji: 2013-10-22 o 17:32
Jacek506202614 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 11:33   #19
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 311
Dot.: Handsome Men - klinika

Może to dość dziwne podejście do sprawy, ale uspokojenie psychiki-duszy dużo daje. A jeśli człowiek sam nie jest w stanie nie nakręcać się, zaczynają potrzebne być leki i psychoterapia.
Spokojny umysł stabilizuje wypadanie włosów, a nawet pozwala wrócić do stanu wcześniejszego. Różne opcje należy przemyśleć.
__________________
Constanca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 11:48   #20
gwiazdor4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Handsome Men - klinika

Od 6 roku życia borykam się z problemem łysienia. Stosowałem preparaty na porost włosów, brałem witaminy, a efektu nie było. Byłem załamany. W 2007 roku natrafiłem na klinikę Handsome Men i od tego momentu moje życie się zmieniło. Nowe włosy zostały idealnie dopasowane pod względem długości, koloru i objętości. Wyglądają bardzo naturalnie. Jestem wdzięczny Panu Ryszardowi Gzeli oraz fryzjerowi Panu Krzysztofowi Olejnikowi za moją nową fryzurę. Każdemu, kto ma problem z włosami serdecznie polecam klinikę Handsome Men. Naprawdę warto!!!
gwiazdor4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 12:01   #21
BoGnA1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 13
Dot.: Handsome Men - klinika

też chciałabym dowiedzieć się jak to jest z tymi włosami. Jestem umówiona na konsultacje we wrocławiu do second hair na koncówke listopada. Trochę się boje ze wydam kupe kasy a efekt bedzie niezadowalajacy. Czy ktoś z was ludzie nosi takie włosy ;-) Piszcze, prosze. Ja jestem juz zdesperowana. po porodzie tak mi sie posypaly wlosy ze szok. Mineły juz dwa lata a ja dalej nie moge sobie z nimi poradzić. Mam już napawde dosyc swojego wygladu i tego ze wszytsko co robie nie przynosi zadnego skutku. Dodat tylko ze od 8 miesiecy chodze co dwa tygodnie na mezoterapie i leże 40 min pod laserem który teoretycznie zbawiennie wpływa na włosy. Niestety chyba nie u mnie. Wielkie nadzieje wiazalam z tymi zabiegami. Niestety wydalam majatek na to a efekt marny. Dosyć mam już tej walki z wiatrakami i chce wkoncu wygladac NORMALNIE. Więc jeśli jest ktoś kto nosi już takie włosy napiscie.
BoGnA1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 17:06   #22
luciii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Handsome Men - klinika

uprzejma prośba do BoGnA1986 ja również jestem już zdesperowana i prawie łysa proszę napisz swoją opinie po wizycie w klinice, ewentualnie gdybyś mogła proszę odezwij się do mnie na maila ( luciii@poczta.fm) chciałabym porozmawiać o twoich doświadczeniach dot. walki z łysieniem z góry dziękuje
luciii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 18:31   #23
Qruellademon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Handsome Men - klinika

Wszystko się zgadza. Włosy super. Personel bardzo miły. Jedynie cena za wysoka,bo włosy trzeba uzupełniać jak zaczną wypadać,a to tez kosztuje,a do tego no nie ma się co oszukiwać nie wytrzymają 10 lat,więc trzeba systematycznie kupować nowe. Jeśli kogos na to stać to polecam z całego serca,bo lepszego sposobu na zastąpienie włosów nie ma. Wygląda się naturalnie,nie ma mowy o wpadce. Jest to duży komfort.
Qruellademon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:37   #24
BoGnA1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 13
Dot.: Handsome Men - klinika

moja wizyta juz we wtorek... troche się boję ale w sumie nie wiem czego...Mam nadzieje ze równiez będę zadowolona. Napisze napewno czego się dowiedziałam.
BoGnA1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 15:16   #25
mt1957
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Handsome Men - klinika

Do kliniki Handsone Men trafiłam w 1995r. Miałam bardzo rzadkie włosy byłam wtedy młodą kobietą. Dzięki tym włosom moje życie zmieniło się ,dopiero stałam się osobą szczęśliwą. Pan Ryszard właściciel kliniki wspaniały człowiek . Włosy są bardzo dobre już teraz skorzystałał po raz czwarty .Polecam wszystkim kobietom ,które mają problemy z włosami. Warto odłożyć pewną sumę pieniędzy by móc kupić sobie wymarzone włosy. Ponadto fryzjerka Pani Agnieszka to wspaniała osoba , prawdziła profesjonalistka polecam wszystkim
mt1957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 23:46   #26
AndrzejPe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Handsome Men - klinika

Mnie włosy wypadły nagle - w ciągu ok. 3 miesięcy straciłem wszystkie. W 2000 roku znalazłem w internecie informację o Handsome Men. Koszt faktycznie bardzo duży ale uważam, że było warto. Pierwsze włosy wytrzymały u mnie 6 lat (w tym jednorazowe uzupełnienie ubytków i naprawa taśmy mocującej). Drugie włosy wytrzymały mi 7 lat również z jednorazową naprawą. Faktycznie w ostatnim roku użytkowania musiałem farbować (mam ciemne) raz na parę miesięcy bo na słońcu jaśniały. Teraz zamówiłem trzecie. Największą zaletą jest pewność mocowania (gram amatorsko w koszykówkę) i naturalny wygląd.
AndrzejPe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 20:36   #27
Irena Piecuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Handsome Men - klinika

Witam wszystkich zainteresowanych!
Jestem posiadaczką włosów od 2001r czyli od 12lat.Pierwszy raz skontaktowałam się z Kliniką Handsone Men ponieważ miałam poważny problem z włosami.Wypadały w nadmiernej ilości w wyniku czego pozostały mocno przerzedzone ,głównie na szczycie głowy.Podejmowałam różnego rodzaju leczenie ale bez rezultatu.Wiadomość o Klinice Handsone Men dawała mi nowe nadzieje.Już podczas pierwszej konsultacji ,która przebiegła w niezwykle miłej i serdecznej atmosferze zrozumiałam ,że to włosy właśnie dla mnie. Od samego początku jestem z nich bardzo zadowolona.Pielęgnacja włosów nie stanowi żadnego problemu,wystarczy tylko stosować się do zaleceń i wskazówek .Dzisiaj już nie wyobrażam sobie ich nie mieć ,gdyż tak bardzo zmieniły moje życie. Poczułam się znowu kobietą, odzyskałam radość życia, wiarę w siebie i wiarę,że jeszcze coś dobrego może mnie spotkać w życiu. Jeżeli tak bardzo chcesz ale równocześnie boisz się ,to zapewniam Cię że niepotrzebnie bo wystarczy jeden telefon do Kliniki a potem konsultacja i wszystkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane.
Pozdrawiam serdecznie Irena Piecuch
Irena Piecuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 21:58   #28
Michal_farmaceuta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Handsome Men - klinika

Tak sobie czytam ten wątek i... włosy dęba mi stają. Dopinki w celu uzyskania naturalnego wyglądu? I jakie picie siemienia lnianego?! Pominę to milczeniem. Mam 28 lat. Włosy zacząłem tracić już pod koniec liceum, co było genetycznym "spadkiem" po moim tacie. Wyglądałem jakby nagle przybyło mi co najmniej 10 lat. Miałem wrażenie, że odstaję od rówieśników, zamknąłem się w sobie, przestałem chodzić na imprezy, czułem się gorszy. Wierzyłem, że majątek wydawany na wizyty u lekarzy dermatologów i endokrynologów, na przeróżne tabletki (w tym działające na układ hormonalny) i płyny do wcierania w skórę głowy w końcu przyniosą upragniony rezultat w postaci odzyskania utraconych włosów. Kilka lat później, kończąc studia farmaceutyczne wiedziałem już, że były to naiwne oczekiwania, gdyż jak dotąd nie wynaleziono żadnego preparatu leczniczego działającego bezpośrednio na przyczynę męskiego łysienia. Jeśli więc dostępne w aptece preparaty nie przywrócą nam utraconych włosów (mogą co najwyżej poprawić stan tych jeszcze zachowanych) z łysieniem można się albo pogodzić (w moim przypadku ta opcja nie wchodziła w grę) albo zgłosić się do kliniki Handsome Men. Osobiście z dużym sentymentem wspominam swoją przygodę z kliniką i ludźmi, których tam poznałem. Przy pomocy unikalnej metody uzupełniania włosów odzyskałem naturalny wygląd połączony z efektem "odmładzającym". Muszę podkreślić, że jeszcze w przeddzień wykonania zabiegu moja rodzina i przyjaciele byli bardzo sceptyczni wobec mojego pomysłu ("wydziwiasz, po co ci to?" - pytali). Kiedy potem zobaczyli mnie z nowymi włosami, chcieli cofnąć swoje słowa. Ja zaś z uśmiechem i bardziej pewny siebie poszedłem na swoją pierwszą rozmowę kwalifikacyjną i dostałem pracę w aptece, w której spełniam się zawodowo już od kilku lat. Z punktu widzenia farmaceuty pragnę zaznaczyć, że stosowana w Handsome Men metoda uzupełniania włosów w żaden sposób nie ingeruje w nasz organizm, w przeciwieństwie do niektórych preparatów leczniczych. Warto uświadomić sobie, że stosowanie dostępnych w aptekach preparatów na porost włosów przynosi najwyżej częściowy efekt (pojawienie się tzw. włosów meszkowych), a wiąże się ponoszeniem dużych nakładów finansowych. I po co się łudzić? Przecież tylko bardziej radykalne, zdecydowane metody, takie jak ta oferowana w Handsome Men gwarantują odzyskanie naturalnego wyglądu. Wypróbowałem, więc wiem i szczerze polecam.
PS. Jeśli chodzi o uwagi praktyczne (z perspektywy 4-letniego doświadczenia) to żywotność włosów jest adekwatna głównie do przestrzegania zasad pielęgnacji (głowę należy myć z taką częstotliwością, jakiej wymaga przetłuszczająca się skóra - to żadna nowość, natomiast wystawianie włosów bezpośrednio na słońce skutkuje ich rozjaśnieniem - wtedy nie farbuje się ich tylko używa łagodnej płukanki Color Balance). W przypadku oznak szybszego "zużycia" nie wymienia się włosów na nowe, tylko przeprowadza ich regenerację, co jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Michal_farmaceuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 08:59   #29
zadowolona105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Handsome Men - klinika

Witam, mam identyczną sytuację jak ty , właśnie zamówiłam sobie czwarte włosy, każde wytrzymują mi 4-5 lat to pomyślcie ile to już lat jak zaczęłam nosić te włosy . Jestem bardzo zadowolona bo mogę mieć super fryzurę i nikt kto nie wie w życiu nie rozpozna, że to nie moje włosy.Dobra fryzura jest najlepszą ozdobą kobiety i dzięki hansome men jest to możliwe, że w końcu kobiety z rzadkimi włosami mogą się czuć komfortowo.Trochę to kosztuję ,ale warto , włosy są super. Ja mam włosy proste ,europejskie i nic się z nimi nie dzieje , mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto tego potrzebuje.

Edytowane przez zadowolona105
Czas edycji: 2013-12-08 o 09:00
zadowolona105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 00:46   #30
sunboy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Handsome Men - klinika

GENIALNE są te pozytywne komenatrze wystawiane przez "osoby" zarejestrowane na forum akurat 11 2013 wszyscy ... Panie Grzela
sunboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-10 15:09:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.