Perfumy dla mlodego mężczyzny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-03, 01:36   #1
Szymon49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5

Perfumy dla mlodego mężczyzny


Witam wszystkie forumowiczki i forumowiczow. Mam do wydania ok. 250zl i postanowilem przeznaczyc je na jakis mily, meski zapach. Nie mam zadnego rozeznania w temacie, wiec postanowilem poprosic o rade. Jestem mlodym (ok. 20 lat:P) chlopakiem z jasna karnacja. Wiekszosc Pan pewnie zasugerowalaby teraz jakies bardziej 'sportowe' i swieze zapachy. Niestety, mi sie one nie podobaja zupelnie. Zle sie w nich czuje i nie pasuja one do mojego stylu bycia. Poszukuje czegos oryginalnego, meskiego i eleganckiego. Bardzo podobaja mi sie delikatne zapachy drewna. Jednoczesnie nie chcialbym nosic na sobie zapachu czterdziestolatka w garniturze. Staram sie byc elegancki, ale bez przesady.

Przeczytalem wiele opinii nt roznych 'polecanych' zapachow, ale mam w glowie tylko wiekszy metlik. O danym zapachu jedni ludzie potrafia napisac, ze jest bezplociowy, inni, ze jest nazbyt meski i wyszukany, a inni, ze niemal sportowy.

Sam zwrocilem uwage na Versace Dreamer, Hugo Boss Bottled, Gianfranco Ferre Lui i Gucci Gentleman. Opinie sprawdzalem na tym portalu i zagranicznych (sam mieszkam w UK).
Jakie sa wasze propozycje?
Szymon49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 11:13   #2
Szymon49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Perfumy dla mlodego meszczyzny

Oj tam, oj tam. Za blad serdecznie przepraszam, a wynika on stad, ze mieszkam juz od dluzszego czasu za granica i pisze, tak jak wymawiam. Temat raczej nieaktualny poniewaz pytanie zadalem w juz wczesniej utworzonym watku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=532125

Oczywiscie, tam rowniez popelnilem kilka gaf na starcie. W kazdym razie ten temat moze zostac zamkniety, bo traktuje o temacie juz na forum poruszanym.
Szymon49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 11:57   #3
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Perfumy dla mlodego mężczyzny

czepiacie się bez powodu
Ewa_Ch - lepiej popatrz na swój podpis, w Twoim poście powyżej widzę więcej usterek niż w poście autora wątku;


w temacie - Hermes Terre EDT, Voyage, Gucci PH, Encre Noire PH , Zirh Ikon, Lacroix Tumulte PH - to moje typy; i oczywiście cala masa zapachów niszowych, jak poczytasz forum to znajdziesz wiele informacji; powodzenia w poszukiwaniach
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 18:44   #4
Szymon49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Perfumy dla mlodego mężczyzny

Cytat:
Napisane przez dixi Pokaż wiadomość
czepiacie się bez powodu
Ewa_Ch - lepiej popatrz na swój podpis, w Twoim poście powyżej widzę więcej usterek niż w poście autora wątku;


w temacie - Hermes Terre EDT, Voyage, Gucci PH, Encre Noire PH , Zirh Ikon, Lacroix Tumulte PH - to moje typy; i oczywiście cala masa zapachów niszowych, jak poczytasz forum to znajdziesz wiele informacji; powodzenia w poszukiwaniach
Dziekuje za probe obrony, ale blad rzeczywiscie banalny. Do tego w nazwie tematu...

Jesli chodzi o podane przez Ciebie typy, to znam polowe z nich, a o drugiej polowie pierwszo slysze. Wieczor najprawdopodobniej spedze wyszykujac wiecej informacji na ich temat. Chodzilo mi jednak o bardziej precyzyjna pomoc. Wskazanie konkretnej, jednej (moze dwoch) buteleczki, ktora moze nie bedzie idealna, ale prawdopodbnie przypadnie mi do gustu. Sam probowalem juz czytac nt roznych zapachow i tylko pogorszylo to sprawe. Tylko na tym forum mozna znalesc kilka zupelnie sprzecznych opinii nt prawie kazdego zapachu.

Jak na razie moje typy to:
Hermes Terre EDT
Gucci II Man
Versace Dreamer
Emporio Armani Diamonds

Czy moglybyscie zasugerowac, ktore z tych maja najwieksze szanse sprostac moim wymaganiom? Mieszcza sie w budzecie i zdaja sie byc ogolnie polecanymi zapachami dla osob z moimi upodobaniami. Licze szczegolnie na bezposrednie porownania, ktore wskazalyby najbardziej uniwersalny z tych zapachow, najbardziej agresywny, najswiezszy itp.
Szymon49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 19:37   #5
klystianek
Rozeznanie
 
Avatar klystianek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 570
Dot.: Perfumy dla mlodego mężczyzny

wszystkie od dsquared2
swieze ale takie raczej nie na sposob jak kazdy odswiezacz do wc
m7, rl polo modern reserve, cartier declaration
__________________
Przekaż Hugo, że juz nie jest Boss'em
Twoje ulubione nieruchomości gorzów
klystianek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 22:47   #6
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Perfumy dla mlodego mężczyzny

Ja polecam Obsession CK albo A*men Thierry Muglera Chanel Egoiste Platinum
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 23:09   #7
MichailK
Zadomowienie
 
Avatar MichailK
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 165
Dot.: Perfumy dla mlodego mężczyzny

Jeśli nie straszna Ci lawenda to polecam Molinard Homme I
MichailK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 08:40   #8
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Perfumy dla mlodego mężczyzny

Mam 2 typy, wymienione już przez dixi
Zirh Ikon i Lacroix Tumulte PH

Szymonie, nie zniechęcaj się do forum, pisz śmiało

Witaj
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 10:07   #9
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 827
Dot.: Perfumy dla mlodego mężczyzny

Kenzo Jungle pour Homme, klik!
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 13:12   #10
Szymon49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Perfumy dla mlodego mężczyzny

Cholerka. Napisalem wczoraj posta i do dzisiaj go nie wyswietlilo. Ten 'monitoring' administracji zaczyna mnie irytowac. Nie wiem, czy ten post nie pojawi sie zaraz po tym, jak ktos laskawie upubliczni poprzedni... ehhh.

Skoro tak, to pisze jeszcze raz i mam nadzieje, ze nie bedzie double'a. Otoz, serdecznie dziekuje wszystkim za pomoc i slowa powitania. A teraz do rzeczy. Szczerze mowiac liczylem na bardziej precyzyjna pomoc. Nie oczekuje, ze podacie typy idealne dla mnie, bo to niemozliwe. Ale samo rzucenie nazw danych zapachow to jednak za malo. Owszem, moge pozniej wiecej o nich przeczytac, ale nawet uzywajac tylko tego forum znajde kilka roznych (i czesto sprzecznych) opinii nt kazdego zapachu. Powstaj jeden, wielki chaos w mojej glowie, ktory znam dobrze, bo sam doradzam ludziom na innym forum. Stad moja prosba, zebyscie sugerujac jakies perfumy napisali w kilku slowach o tym, dlaczego moga mi odpowiadac. Najbardziej przydadza sie porownania opisujace, ktore z zapachow sa bardziej meskie, ktore duszniejsze, a ktore swiezsze.

Sam przeprowadzilem maly 'research' i wstepnie zawezilem wybor do:
Hermes Terre EDT
Gucci II
Versace Dreamer
Emporio Armani Diamonds for Men
Hugo Boss Bottled

Czy, jesli mieliscie z nimi doswiadczenia, moglibyscie wzajemnie porownac wybrane z tych zapachow? Z osobnych opisow wynika, ze kazdy z nich bedzie swietny, ale na pewno sie czyms roznia. Chodzi mi tutaj szczegolnie o porownania swiezosci, slodkosci, neutralnosci i dojrzalosci. Na chwile obecna wydaje mi sie, ze Boss Bottled bedzie najbezpieczniejszym wyborem, choc czytalem kilka opinii, ze nie jest to zbyt meski zapach i rowniez kobiety moglyby go uzywac. Tez tak uwazacie?
Szymon49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 22:24   #11
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Perfumy dla mlodego mężczyzny

mnie na łopatki rozkłada Burberry London ,GUCCI BY GUCCI ,i Angel Men pure Coffee
w tej kolejnosci
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 14:30   #12
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Perfumy dla mlodego mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Szymon49 Pokaż wiadomość
Cholerka. Napisalem wczoraj posta i do dzisiaj go nie wyswietlilo. Ten 'monitoring' administracji zaczyna mnie irytowac. Nie wiem, czy ten post nie pojawi sie zaraz po tym, jak ktos laskawie upubliczni poprzedni... ehhh.

Skoro tak, to pisze jeszcze raz i mam nadzieje, ze nie bedzie double'a. Otoz, serdecznie dziekuje wszystkim za pomoc i slowa powitania. A teraz do rzeczy. Szczerze mowiac liczylem na bardziej precyzyjna pomoc. Nie oczekuje, ze podacie typy idealne dla mnie, bo to niemozliwe. Ale samo rzucenie nazw danych zapachow to jednak za malo. Owszem, moge pozniej wiecej o nich przeczytac, ale nawet uzywajac tylko tego forum znajde kilka roznych (i czesto sprzecznych) opinii nt kazdego zapachu. Powstaj jeden, wielki chaos w mojej glowie, ktory znam dobrze, bo sam doradzam ludziom na innym forum. Stad moja prosba, zebyscie sugerujac jakies perfumy napisali w kilku slowach o tym, dlaczego moga mi odpowiadac. Najbardziej przydadza sie porownania opisujace, ktore z zapachow sa bardziej meskie, ktore duszniejsze, a ktore swiezsze.

Sam przeprowadzilem maly 'research' i wstepnie zawezilem wybor do:
Hermes Terre EDT
Gucci II
Versace Dreamer
Emporio Armani Diamonds for Men
Hugo Boss Bottled

Czy, jesli mieliscie z nimi doswiadczenia, moglibyscie wzajemnie porownac wybrane z tych zapachow? Z osobnych opisow wynika, ze kazdy z nich bedzie swietny, ale na pewno sie czyms roznia. Chodzi mi tutaj szczegolnie o porownania swiezosci, slodkosci, neutralnosci i dojrzalosci. Na chwile obecna wydaje mi sie, ze Boss Bottled bedzie najbezpieczniejszym wyborem, choc czytalem kilka opinii, ze nie jest to zbyt meski zapach i rowniez kobiety moglyby go uzywac. Tez tak uwazacie?
Jest jedna ważna sprawa, każdy inaczej odbiera dany zapach i na każdym inaczej się on układa (skóra odgrywa tu ogromną rolę) i są do tego różne gusta. Na przykład, kolega od lat używa Acqua di Gio i na nim bardzo ładnie się zapach rozwija. Byłem zachęcony i zakupiłem dużą flachę, niestety nie przeprowadziłem wcześniej testu i był to błąd. Na mnie były okropne, jak tanie szare mydło, mdłe, zero świeżości, dopiero po kilku godzinach zaczynał się delikatnie przebijać las iglasty.
Dlaczego to piszę, dlatego, że każdy opis perfum będzie inny, bo będzie inaczej odbierany. Podajemy Ci tu konkretne zapachy, przejdź się do perfumerii lub zdobądź próbki i testuj.
Chcesz poczytać recenzje, opinie? Jest KWC (kilka moich ocen zapachów https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=704871 ), fragrantica czy basenotes (jeśli znasz angielski).

Zerknij jeszcze na ten post: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=127


BTW za dużo tu tematów o męskich perfumach, każdy nowy, który szuka zapachu dla siebie zakłada nowy temat. Ten wątek mógłby być zbiorczym https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post27334051
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 11:07   #13
BartezGambler
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Perfumy dla mlodego mężczyzny

Witam wszystkie Drogie Panie.

Mam 26 lat i potrzebuję rady przy doborze pefrum.
wybrałem cztery zapachy które mi się podobają:

Chanel Egoiste

Chanel Bleu
Armani Code
Gucci Pour Homme

będę wdzięczny za każdą merytoryczną opinię.
Pozdrawiam

BartezGambler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 18:38   #14
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Perfumy dla mlodego mężczyzny

Skoro Ci się podobają wszystkie to w czym mamy pomóc? Za Ciebie wyboru nie dokonamy. A poza tym nie kieruj się trendami czy tym które perfumy się danej grupie ludzi bardziej podobają tylko własnym gustem. Wybierz to pachnidło, które Tobie najbardziej się podoba i w którym czujesz się najlepiej.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 09:47   #15
asia99asia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Perfumy dla mlodego mężczyzny

Ja polecam Ci Marc Jacobs "Bang Men" to będzie coś dla Ciebie w granicy 250zł- 100ml w Perfumerii w Krakowie.
asia99asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 18:50   #16
klystianek
Rozeznanie
 
Avatar klystianek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 570
Dot.: Perfumy dla mlodego mężczyzny

rownie dobrze moglby 3 ziarenka pieprzu rozmielic, rozpuscic w wodzie i wylac na siebie :P

a to co Ci sie podoba to raczej mass marketingowe zapachy z klasa wiec pewnie na glownych polkach znajdziesz jeszcze kilka dla siebie chociazby 1 million, szary hugo boss czy le male
__________________
Przekaż Hugo, że juz nie jest Boss'em
Twoje ulubione nieruchomości gorzów

Edytowane przez klystianek
Czas edycji: 2011-06-30 o 18:52
klystianek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.