Mariah Carey - M - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-21, 20:46   #1
patii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 368

Mariah Carey - M


Ktos moze wie cos na temat pojawienia sie tego zapachu w Polsce? Znalazlam ostatnio w sieci wiadomosci ze ma byc u nas juz na wiosne 2007 ale ciagle go nie ma.. Niesamowicie jestem ciekawa jak moga pachniec.
patii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 12:12   #2
Princessin_H.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kuweit
Wiadomości: 102
Dot.: Mariah Carey - M

Nowe i pierwsze perfumy M.Carey -banal przez duze B!!!!Slodycz okropna,jakies kwiatki,wtorne pachnidlo,zero oryginalnosci.Jednak beda bardzo popularne,zwazajac na panie atakujace z testerem nawet na korytarzach centrow handlowych.Bulteleczka ladna w modnym habro-fiolecie.Pomysl z motylkiem ciekawy,ale coz kiedy sam zapach do niczego.
Ja czekam az swoj zapach wypusci Madonna moja idolka,wierze,ze bedzie to cos przelomowego,nietuzinkowe go i kontrowersyjnego(jak ona sama zreszta)
Do tej pory z zapachow sygnowanych przez znane postaci najbardziej udane sa wg mnie kompozycje Naomi Campbell,Gabrieli Sabatini,Jenifer Lopez.Reszta to tragedia i tu prym wioda Beckhamowie zdecydowanie.
Princessin_H. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 12:41   #3
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Mariah Carey - M

Nie ma na razie w Polsce i nie wiem czy w ogole beda u nas. Pojawily sie dopiero jesienia tego roku w USA. Zakladam, ze skoro w Polsce nie ma Britney, to nie bedzie i mariah. Mniejsza o autorke i sam zapach - flakon wart zakupu
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 07:45   #4
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Mariah Carey - M

Ja mam i podoba mi sie.Jest cieply i otulajacy,nie uwazam zeby byl banalny.Wszelkie Sabatini i Campbelle sa dla mnie potwornie wtorne.maja prawie wszystkie podobna baze.Mariah rozni sie od nich o lata switlne.I flakon jest boski.
Z tego,co czytalam w Vogue,ma sie pojawic w europie na wiosne 2008-czy tak sie stanie,zobaczymy.
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 22:31   #5
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Mariah Carey - M

Jak dla mnie - straszliwy slodziak. Cos miedzy Burberry Brit Red, Escada Magnetism i Britney Spears Fantasy.
To juz bylo. I lekko mdli. Ale fankom slodkosci na pewno sie spodoba.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 08:47   #6
patii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 368
Dot.: Mariah Carey - M

.

Edytowane przez patii
Czas edycji: 2010-02-05 o 15:20
patii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 15:44   #7
Princessin_H.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kuweit
Wiadomości: 102
Dot.: Mariah Carey - M

Po przeczytaniu posty Babygii postanowilam dac temu zapachowi jeszcze jedna szanse,w koncu po jednym tescie moglam czegos sie nie dowachac.Ale prozne me nadzieje...
M by Mariah Carey jest okrutnie slodki,bez wyrazu,taki zapach juz byl.Podobny do X-centric women Dunhilla,L'instant de Guerlain,Escady Magnetizm i Burberrys Brit klasyka.
Z tym,ze ostanie wymienione maja cos w sobie,byly przed Carey i mozna je polubic.A piosenkarka po prostu zrobila niemalze plagiat(lub ktokolwiek inny odpowiedzialny za produkt).Nie zmienia to faktu,ze flakonik z motylkiem jest uroczy i gdybym kolekcjonowala falkony kupilabym malenki tylko dla tych celow.
Princessin_H. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 18:05   #8
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Mariah Carey - M

Cytat:
Napisane przez Princessin_H. Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu posty Babygii postanowilam dac temu zapachowi jeszcze jedna szanse,w koncu po jednym tescie moglam czegos sie nie dowachac.Ale prozne me nadzieje...
M by Mariah Carey jest okrutnie slodki,bez wyrazu,taki zapach juz byl.Podobny do X-centric women Dunhilla,L'instant de Guerlain,Escady Magnetizm i Burberrys Brit klasyka.
Z tym,ze ostanie wymienione maja cos w sobie,byly przed Carey i mozna je polubic.A piosenkarka po prostu zrobila niemalze plagiat(lub ktokolwiek inny odpowiedzialny za produkt).Nie zmienia to faktu,ze flakonik z motylkiem jest uroczy i gdybym kolekcjonowala falkony kupilabym malenki tylko dla tych celow.
Mysle ,ze to tez gra role,jak sie zapach na skorze rozwija.Jest slodki-to fakt,ale np.Magnetism,ktory na mojej corce pachnie przrepieknie,na mojej zamienia sie w owowcowy kompot.
na mnie Mariah pachnie pieknie kwiatem tiary,ale Marshmallow wyraznie daje o sobie znac.Na chlodne dni jest jak znalazl-przynajmniej,jesli chodzi o mnie.
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 16:33   #9
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Mariah Carey - M

Odświeżam wątek z zapytaniem czy zna ktoś poniższe zapachy i mógłby napisać kilka słów:
- Mariah Carey Lollipop Bling Honey

- Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.