Brak czasu na spotkania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 22:20   #1
Bronkar
Raczkowanie
 
Avatar Bronkar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 284
GG do Bronkar

Brak czasu na spotkania


Nie wiem, czy ten temat pasuje do tego działu. Więc tak, poznałam 20-letniego chłopaka (2 lata starszy ode mnie) miesiąc temu na 18-stkę mojej koleżanki. Do tej pory dowiedziałam się, że od dawna mu pasjonowało miksowanie muzyki czyli dj (didżej) i skończył liceum, nie poszedł na studiach i zaczął jeździć po całym Polsce na imprezę. Spotkaliśmy 20 października w klubie Planeta z moimi trzema koleżankami, potem zrobiło gorąco, ja i on tańczyliśmy na parkiecie dosyć długo jak "taniec z gwiazdami" itp. natomiast czasem przytulaliśmy i wystarczająco przez długi czas patrzyliśmy do siebie i uśmiechaliśmy, dotykał mojej twarzy wokół szyi i wziął mnie na ręce tak jak pan młody pannę młodą i zaczął się kręcić. Na co ja zaczęłam piszczeć. On natychmiast postawił mnie na podłodze co było bardzo powolnym ruchem. Zanim skończyliśmy tańczyć poszliśmy do nich usiąść do kanapy, w moim towarzystwie przechylał głowę w kierunku ramienia. Po pożegnaniu my po prostu przytulaliśmy dłużej niż moi koleżanki, trzymaliśmy ręce i powiedziałam mu że "fajnie się tańczyło" a on na to "jesteś super" i pokazywał kciuka, powoli upuściliśmy z jednej prawej ręki i nie chcieliśmy puścić z rąk tzn. jak romantycznej w filmie. Zdaję sobie sprawę że coś między nami iskrzy. Ale tylko jedyna wada, rzadko się spotykamy bo jeździ do Warszawy, Krakowa na imprezę i nie mamy okazji jeszcze spotkać np. na imprezie albo coś itd. Czuję się zagubiona i nie wiem jak mam działać do niego, poza tym poprosiłam go żeby został moim partnerem na studniówce. Po raz drugi się odważyłam do niego ale proponowanie spotkań to już inna sprawa i nie chcę, żeby myślał bowiem się wtrącam. Nie piszcie, że to zauroczenie bo uznaję to miłość i tęsknię za nim. Czekam na Wasze rady.

Poza tym, ten chłopak który był na 18-stkę nie grał jako DJ tylko kolegą mojej koleżanki. A na Planecie, to moja koleżanka zaprosiła go żeby z nami towarzyszył.
Bronkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:31   #2
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Brak czasu na spotkania

Cytat:
Napisane przez Bronkar Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ten temat pasuje do tego działu. Więc tak, poznałam 20-letniego chłopaka (2 lata starszy ode mnie) miesiąc temu na 18-stkę mojej koleżanki. Do tej pory dowiedziałam się, że od dawna mu pasjonowało miksowanie muzyki czyli dj (didżej) i skończył liceum, nie poszedł na studiach i zaczął jeździć po całym Polsce na imprezę. Spotkaliśmy 20 października w klubie Planeta z moimi trzema koleżankami, potem zrobiło gorąco, ja i on tańczyliśmy na parkiecie dosyć długo jak "taniec z gwiazdami" itp. natomiast czasem przytulaliśmy i wystarczająco przez długi czas patrzyliśmy do siebie i uśmiechaliśmy, dotykał mojej twarzy wokół szyi i wziął mnie na ręce tak jak pan młody pannę młodą i zaczął się kręcić. Na co ja zaczęłam piszczeć. On natychmiast postawił mnie na podłodze co było bardzo powolnym ruchem. Zanim skończyliśmy tańczyć poszliśmy do nich usiąść do kanapy, w moim towarzystwie przechylał głowę w kierunku ramienia. Po pożegnaniu my po prostu przytulaliśmy dłużej niż moi koleżanki, trzymaliśmy ręce i powiedziałam mu że "fajnie się tańczyło" a on na to "jesteś super" i pokazywał kciuka, powoli upuściliśmy z jednej prawej ręki i nie chcieliśmy puścić z rąk tzn. jak romantycznej w filmie. Zdaję sobie sprawę że coś między nami iskrzy. Ale tylko jedyna wada, rzadko się spotykamy bo jeździ do Warszawy, Krakowa na imprezę i nie mamy okazji jeszcze spotkać np. na imprezie albo coś itd. Czuję się zagubiona i nie wiem jak mam działać do niego, poza tym poprosiłam go żeby został moim partnerem na studniówce. Po raz drugi się odważyłam do niego ale proponowanie spotkań to już inna sprawa i nie chcę, żeby myślał bowiem się wtrącam. Nie piszcie, że to zauroczenie bo uznaję to miłość i tęsknię za nim. Czekam na Wasze rady.

Poza tym, ten chłopak który był na 18-stkę nie grał jako DJ tylko kolegą mojej koleżanki. A na Planecie, to moja koleżanka zaprosiła go żeby z nami towarzyszył.
Wow! Już dawno czegoś na Wizażu nie czytało mi się AŻ TAK ŹLE!

A co do tematu... ja i tak napiszę, że to zauroczenie. Co więcej: taka zwykła fascynacja jakich jeszcze tysiące Ci się przytrafi.
Nie wiem, w którym momencie się wtrącałaś - chociaż chyba chodziło Ci o narzucanie się...
Zgodził się być Twoim partnerem na studniówce, czy nie? Masz do niego jakiś kontakt?
Możesz mu zaproponować spotkanie (jeśli się zgodził z Tobą pójść) pod pretekstem lepszego poznania się, żebyście na studniówce nie siedzieli jak kołki, tylko mieli o czym porozmawiać w chwilach odpoczynku pomiędzy tańcami.
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:32   #3
WielkiShoe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 159
Dot.: Brak czasu na spotkania

Cytat:
Napisane przez Bronkar Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ten temat pasuje do tego działu. Więc tak, poznałam 20-letniego chłopaka (2 lata starszy ode mnie) miesiąc temu na 18-stkę mojej koleżanki. Do tej pory dowiedziałam się, że od dawna mu pasjonowało miksowanie muzyki czyli dj (didżej) i skończył liceum, nie poszedł na studiach i zaczął jeździć po całym Polsce na imprezę. Spotkaliśmy 20 października w klubie Planeta z moimi trzema koleżankami, potem zrobiło gorąco, ja i on tańczyliśmy na parkiecie dosyć długo jak "taniec z gwiazdami" itp. natomiast czasem przytulaliśmy i wystarczająco przez długi czas patrzyliśmy do siebie i uśmiechaliśmy, dotykał mojej twarzy wokół szyi i wziął mnie na ręce tak jak pan młody pannę młodą i zaczął się kręcić. Na co ja zaczęłam piszczeć. On natychmiast postawił mnie na podłodze co było bardzo powolnym ruchem. Zanim skończyliśmy tańczyć poszliśmy do nich usiąść do kanapy, w moim towarzystwie przechylał głowę w kierunku ramienia. Po pożegnaniu my po prostu przytulaliśmy dłużej niż moi koleżanki, trzymaliśmy ręce i powiedziałam mu że "fajnie się tańczyło" a on na to "jesteś super" i pokazywał kciuka, powoli upuściliśmy z jednej prawej ręki i nie chcieliśmy puścić z rąk tzn. jak romantycznej w filmie. Zdaję sobie sprawę że coś między nami iskrzy. Ale tylko jedyna wada, rzadko się spotykamy bo jeździ do Warszawy, Krakowa na imprezę i nie mamy okazji jeszcze spotkać np. na imprezie albo coś itd. Czuję się zagubiona i nie wiem jak mam działać do niego, poza tym poprosiłam go żeby został moim partnerem na studniówce. Po raz drugi się odważyłam do niego ale proponowanie spotkań to już inna sprawa i nie chcę, żeby myślał bowiem się wtrącam. Nie piszcie, że to zauroczenie bo uznaję to miłość i tęsknię za nim. Czekam na Wasze rady.

Poza tym, ten chłopak który był na 18-stkę nie grał jako DJ tylko kolegą mojej koleżanki. A na Planecie, to moja koleżanka zaprosiła go żeby z nami towarzyszył.
nie mogę

i co zgodził się iść z Tobą na studniowkę ?
WielkiShoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:34   #4
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Brak czasu na spotkania

ale się umęczyłam ze to przeczytać i ogarnąć. niestety gubienie wyrazów typu 'się' etc.- katorga dla mnie przy czytaniu. przepraszam, ale Twoje niektóre opisy cholernie mnie rozbawiły aż nie wiem co doradzić

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Bronkar Pokaż wiadomość
trzymaliśmy ręce i powiedziałam mu że "fajnie się tańczyło" a on na to "jesteś super" i pokazywał kciuka
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:39   #5
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Brak czasu na spotkania

"pokazywał kciuka"...

dobrze, że nie ściągnął fartucha

If you know what I mean
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:39   #6
Bronkar
Raczkowanie
 
Avatar Bronkar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 284
GG do Bronkar
Dot.: Brak czasu na spotkania

1. Już dawno zgodził na 100% bycia moim partnerem, poza tym napisał że jest bardzo chętny i obiecał bowiem będzie to świetny wieczór.
2. Tak, mam z nim kontakt takie sms, facebook itd.
3. Rozumiem, że niektóre zdania Was rozbawiły ale taka jest prawda.
Bronkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:40   #7
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Brak czasu na spotkania

Cytat:
Napisane przez Kaja-ja Pokaż wiadomość
Wow! Już dawno czegoś na Wizażu nie czytało mi się AŻ TAK ŹLE! .
Tekst wygląda jak tłumaczenie z translatora. W pierwszej chwili myślałam że "ojciec krok" powrócił, ale linka do niskich blatów ciętych brak.

"Jak pan młody z panną młodą, wirujący jak w tańcu z gwiazdami"
bezcenne! Idę spać, może mi się przyśni, bo rady nie mam nijakiej.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 22:42   #8
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Brak czasu na spotkania

No to napisz do niego (sms albo na fb) i zaproś go na jakieś piwko. W celach "zapoznawczych" przed studniówką...
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:43   #9
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Brak czasu na spotkania

Cytat:
Napisane przez Bronkar Pokaż wiadomość
1. Już dawno zgodził na 100% bycia moim partnerem, poza tym napisał że jest bardzo chętny i obiecał bowiem będzie to świetny wieczór.
Nie chcę być niemiła, ale jestem ciekawa - czy polski jest Twoim językiem ojczystym..? Chyba nie...

No cóż, skoro taką sobie wybrał drogę że jest DJ-em, to nie przeskoczysz tego. Przecież nie zabronisz mu, prawda? Widujcie się tak często jak zdołacie i tyle.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:46   #10
Bronkar
Raczkowanie
 
Avatar Bronkar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 284
GG do Bronkar
Dot.: Brak czasu na spotkania

Ludzie, to nie jest rozmowa o poprawnej gramatyki. To forum ten kto pomaga w trudnej sytuacji, a nie nabijać kogoś ktoś pisze śmieszne historie.
Pierwsza ważna rzecz na forum: PROSZĘ SIĘ NIE NABIJAĆ!!!
Bronkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:50   #11
WielkiShoe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 159
Dot.: Brak czasu na spotkania

Cytat:
Napisane przez bronkar Pokaż wiadomość
1. Już dawno zgodził na 100% bycia moim partnerem, poza tym napisał że jest bardzo chętny i obiecał bowiem będzie to świetny wieczór.
:d

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Bronkar Pokaż wiadomość
Ludzie, to nie jest rozmowa o poprawnej gramatyki. To forum ten kto pomaga w trudnej sytuacji, a nie nabijać kogoś ktoś pisze śmieszne historie.
Pierwsza ważna rzecz na forum: PROSZĘ SIĘ NIE NABIJAĆ!!!
Jeśli w ten sposób do niego piszesz, to może nigdy nie znaleźć czasu dla Ciebie
WielkiShoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 23:02   #12
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Brak czasu na spotkania

Cytat:
Napisane przez Kaja-ja Pokaż wiadomość
Wow! Już dawno czegoś na Wizażu nie czytało mi się AŻ TAK ŹLE!
prawda?

poza tym ja tu nie widzę miejsca na poradę, było fajnie, potańczyliście sobie, potańczycie jeszcze na studniówce, są smsy, jest facebook - weź sprawy w swoje ręce i ogarnij tę swoją miłość, jak chcesz
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 23:12   #13
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Brak czasu na spotkania

dla mnie to jest niepojęte jak można tak źle pisać po polsku ( wszystko to co zostało przez moją poprzedniczkę wyboldowane ... )

to świadczy o Twoim:
a) upośledzeniu....:rolleyes :
b) trollu
c) nie jesteś polką :P
d) pisałaś pod wpływem

to nie są jakieś tam błędy, Autorko nie umiesz pisać po polsku : / naprawdę trzeba mieć talent, żeby w ten sposób się wypowiadać...można pisać chaotycznie, nawet tak jak ja, ale trzeba używać czasowników i związków frazeologicznych w poprawny sposób masakra i to, że się nie chcesz do tego przyznać tylko gorzej o tobie świadczy, zamiast się uganiać za chłopakami, weź jakieś książki zacznij czytać:P albo przynajmniej czytaj i sprawdzaj swoje wypowiedzi przed wysłaniem, od czego jest opcja edytuj...
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg

Edytowane przez change
Czas edycji: 2012-10-23 o 23:18
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 23:20   #14
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Brak czasu na spotkania

Zmieniłam zdanie... może jednak do niego zadzwoń. Nie pisz
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 23:20   #15
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Brak czasu na spotkania

.

Edytowane przez Kaja-ja
Czas edycji: 2012-10-23 o 23:25 Powód: zdublowany post
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 23:21   #16
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Brak czasu na spotkania

Cytat:
Napisane przez change Pokaż wiadomość
dla mnie to jest niepojęte jak można tak źle pisać po polsku, wszystko to co zostało przez poprzedniczkę wyboldowane...

to świadczy o Twoim:
a) upośledzeniu....:rolleyes :
b) trollu
c) nie jesteś polką :P
d) pisałaś pod wpływem

to nie są jakieś tam błędy, Autorko nie umiesz pisać po polsku : / naprawdę trzeba mieć talent, żeby w ten sposób się wypowiadać...masakra i to, że się nie chcesz do tego przyznać tylko gorzej o tobie świadczy, zamiast się uganiać za chłopakami, weź jakieś książki zacznij czytać:P
Cytuję dla potomności i - mam nadzieję, że autorka się na mnie nie obrazi, ale to już było przegięcie - informuję, że Bronkar jest osobą niesłyszącą. Nie wiem, czy powinnam to pisać na forum, bo wysyłając akurat wiadomość prywatną autorka miała w tym jakiś cel, ale taka chamówa już naprawdę powinna być publicznie krytykowana.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2012-10-23 o 23:23
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 23:24   #17
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Brak czasu na spotkania

Autorko a Ty w ogóle "znasz go" poza przytulaniem i spotykaniem się na imprezie raz na ruski rok? Ja tu widzę raczej szał macicy a nie zauroczenie..
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 23:32   #18
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Brak czasu na spotkania

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Cytuję dla potomności i - mam nadzieję, że autorka się na mnie nie obrazi, ale to już było przegięcie - informuję, że Bronkar jest osobą niesłyszącą. Nie wiem, czy powinnam to pisać na forum, bo wysyłając akurat wiadomość prywatną autorka miała w tym jakiś cel, ale taka chamówa już naprawdę powinna być publicznie krytykowana.
cytuj sama napisałaś równie miły komentarz a teraz udajesz niewiniątko " Nie chcę być niemiła, ale jestem ciekawa - czy polski jest Twoim językiem ojczystym..? Chyba nie..." :P

upośledzenie, to nie jest obraza tylko jednostka chorobowa. nie mniej jednak autorka sama powinna zaznaczyć z czego wynika jej sposob pisania jezeli rodzi tyle watpliwosci, czy chcesz powiedziec ze osoby ktore zwrocily jej uwage i wyboldowaly bledy nie były chamskie?

wybacz, ze nie czytam w myslach...raczej niestety taryfa ulgowa nikogo nie dotyczy
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg

Edytowane przez change
Czas edycji: 2012-10-23 o 23:33
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 23:38   #19
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Brak czasu na spotkania

Cytat:
Napisane przez change Pokaż wiadomość
cytuj sama napisałaś równie miły komentarz a teraz udajesz niewiniątko " Nie chcę być niemiła, ale jestem ciekawa - czy polski jest Twoim językiem ojczystym..? Chyba nie..." :P

upośledzenie, to nie jest obraza tylko jednostka chorobowa. nie mniej jednak autorka sama powinna zaznaczyć z czego wynika jej sposob pisania jezeli rodzi tyle watpliwosci, czy chcesz powiedziec ze osoby ktore zwrocily jej uwage i wyboldowaly bledy nie były chamskie?

wybacz, ze nie czytam w myslach...raczej niestety taryfa ulgowa nikogo nie dotyczy
W moim odczuciu mój komentarz nie był "równie miły" co Twój. Nie miałam na celu obrazić autorki, a jedynie dowiedzieć się skąd ten sposób pisania. Naprawdę porównujesz to do swojego tekstu pisałaś pod wpływem..? Zadałam autorce pytanie, otrzymałam odpowiedź, dzielę się nią bo chyba najwyższy czas.

Jasne, że były, ja też być może byłam. Ale Twoja wiadomość była naprawdę ostrym przegięciem, dlatego zareagowałam.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 23:48   #20
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Brak czasu na spotkania

Fajnie, ze starasz sie być taka hiper dyplomatyczna i poprawna, ale uwierz, że tak się nie da postępować cały czas.
Ostatnie co mam na celu to swoją wypowiedzią obrazić kogoś. Ale jeżeli ktoś wie, że pisze niepoprawnie z powodu choroby, to niech się do tego przyzna, wtedy uniknie nieprzyjemnych komentarzy, a jeśli woli ukrywać, to moim zdaniem powinien przed wyslaniem wpisu dac komuś postronnemu do sprawdzenia..To ty dopisujesz mojej wypowiedzi dodatkowy podtekst, część tych zdań jest ułożona ok, a cześć zupełnie od czapy, dlatego takie były moje sugestie :P Ocenianie po pozorach to cos normalnego i ja nie bede udawać, taka byla moja reakcja... Gdybym wiedziala, ze mam do czynienia z osoba niedoslyszaca na pewno bym tego nie napisala
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 04:47   #21
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Brak czasu na spotkania

no, jak było jaw "w tańcu z gwiazdami i w romantycznym filmie", to ja się nie dziwię, że autorka tak zafascynowana - to przecież marzenie kazdego...kto szuka natchnień w tej sieczce, zwanej telewizją.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 05:27   #22
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Brak czasu na spotkania

Cytat:
Napisane przez Bronkar Pokaż wiadomość
Nie piszcie, że to zauroczenie bo uznaję to miłość i tęsknię za nim. .
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 05:50   #23
Bronkar
Raczkowanie
 
Avatar Bronkar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 284
GG do Bronkar
Dot.: Brak czasu na spotkania

Cytat:
Napisane przez change Pokaż wiadomość
Fajnie, ze starasz sie być taka hiper dyplomatyczna i poprawna, ale uwierz, że tak się nie da postępować cały czas.
Ostatnie co mam na celu to swoją wypowiedzią obrazić kogoś. Ale jeżeli ktoś wie, że pisze niepoprawnie z powodu choroby, to niech się do tego przyzna, wtedy uniknie nieprzyjemnych komentarzy, a jeśli woli ukrywać, to moim zdaniem powinien przed wyslaniem wpisu dac komuś postronnemu do sprawdzenia..To ty dopisujesz mojej wypowiedzi dodatkowy podtekst, część tych zdań jest ułożona ok, a cześć zupełnie od czapy, dlatego takie były moje sugestie :P Ocenianie po pozorach to cos normalnego i ja nie bede udawać, taka byla moja reakcja... Gdybym wiedziala, ze mam do czynienia z osoba niedoslyszaca na pewno bym tego nie napisala
Nie możesz negatywnie myśleć, i nie będę ukrywała że gdy przeczytałam Wasze posty na temat tegoż wyznania doznałam następnego szoku. Przypominam sobie, że "dlaczego teraz rozmawiacie o mnie zamiast pomóc w trudnej sytuacji."?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
no, jak było jaw "w tańcu z gwiazdami i w romantycznym filmie", to ja się nie dziwię, że autorka tak zafascynowana - to przecież marzenie kazdego...kto szuka natchnień w tej sieczce, zwanej telewizją.
to nie jest marzenie, to co wydarzyło to jest prawda. Widzę, że nie macie zaufania w stosunku do mnie.

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Autorko a Ty w ogóle "znasz go" poza przytulaniem i spotykaniem się na imprezie raz na ruski rok? Ja tu widzę raczej szał macicy a nie zauroczenie..
To nie było zauroczenie, i tak spotkam jeszcze niedługo, zobaczymy co dalej. Przecież nie macie pewności.

Cytat:
Napisane przez Kaja-ja Pokaż wiadomość
No to napisz do niego (sms albo na fb) i zaproś go na jakieś piwko. W celach "zapoznawczych" przed studniówką...
Dzięki za radę i postaram się napisać mu o zaproponowanie spotkań.

Cytat:
Napisane przez change Pokaż wiadomość
dla mnie to jest niepojęte jak można tak źle pisać po polsku ( wszystko to co zostało przez moją poprzedniczkę wyboldowane ... )

to świadczy o Twoim:
a) upośledzeniu....:rolleyes :
b) trollu
c) nie jesteś polką :P
d) pisałaś pod wpływem

to nie są jakieś tam błędy, Autorko nie umiesz pisać po polsku : / naprawdę trzeba mieć talent, żeby w ten sposób się wypowiadać...można pisać chaotycznie, nawet tak jak ja, ale trzeba używać czasowników i związków frazeologicznych w poprawny sposób masakra i to, że się nie chcesz do tego przyznać tylko gorzej o tobie świadczy, zamiast się uganiać za chłopakami, weź jakieś książki zacznij czytać:P albo przynajmniej czytaj i sprawdzaj swoje wypowiedzi przed wysłaniem, od czego jest opcja edytuj...
Jw. trochę mnie rozczarowałaś i smutno zrobiło, że potrafisz mocno krytykować zamiast pomóc. Napiszę Ci co jest prawdą:
a) nie jestem trollem, jeżeli śmieszy Cię moja historia to w ogóle nie pisz bo to obrażające.
b) jestem polką tylko nie znasz mojej osobowości.
c) pod wpływem? hahahah żartujesz?
Napiszę Ci, że umiem pisać po polsku lecz tylko mam problemy ze pisaniem gramatyki i więc ogóle nie krytykuj więcej. Tylko nie umiesz dobrze zrozumieć ze osobą niesłyszącą.

Przypominam sobie, że osoba niesłysząca to nie jest zabawka ani głupia to tylko normalny człowiek jak każdy. Pamiętajcie!
Bronkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 07:08   #24
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Brak czasu na spotkania

Cytat:
Napisane przez Bronkar Pokaż wiadomość


Napiszę Ci, że umiem pisać po polsku lecz tylko mam problemy ze pisaniem gramatyki i więc ogóle nie krytykuj więcej. Tylko nie umiesz dobrze zrozumieć ze osobą niesłyszącą.

Przypominam sobie, że osoba niesłysząca to nie jest zabawka ani głupia to tylko normalny człowiek jak każdy. Pamiętajcie!
Źle to odebrałaś. Nikt nie traktuje Cie "gorzej" (zwraca uwage na błędy) z powodu tego,że jesteś niełsysząca. Skąd my mamy to wiedzieć jeżeli siedzimy za monitorem i Cie nie widzimy? Rozumiem,że z tego powodu jest Ci trudniej budować poprawne gramatycznie i leksykalnie zdania. Ale mogłaś to zaznaczyć już wtedy kiedy pisałaś,że nie umiesz gramatyki.
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 07:29   #25
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Brak czasu na spotkania

Cytat:
Napisane przez lady17 Pokaż wiadomość
Źle to odebrałaś. Nikt nie traktuje Cie "gorzej" (zwraca uwage na błędy) z powodu tego,że jesteś niełsysząca. Skąd my mamy to wiedzieć jeżeli siedzimy za monitorem i Cie nie widzimy? Rozumiem,że z tego powodu jest Ci trudniej budować poprawne gramatycznie i leksykalnie zdania. Ale mogłaś to zaznaczyć już wtedy kiedy pisałaś,że nie umiesz gramatyki.
Dokładnie...
Dziewczyny po prostu zobaczyły tekst taki jaki on jest i bardzo się zdziwiły, bo nikt nie jest Duchem Świętym i nie zna Twojej sytuacji-wiedziałyśmy tyle, ile i JAK napisałaś. Nikt Cię tu nie obrażał.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 09:06   #26
Sztywniaaraa
Raczkowanie
 
Avatar Sztywniaaraa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 366
Dot.: Brak czasu na spotkania

no nie wierzę....
Sztywniaaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 09:10   #27
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Brak czasu na spotkania

osoba nieslyszaca tez moze poslugiwac sie poprawna polszczyzna. ksiazek dziewcze nie czytasz? moze powinnas, tak samo jak cwiczyc gramatyke, bo matura za kilka miesiecy. zeby dostac punkty za wypracowanie, musi byc ono zrozumiale.

co do glownego tematu - jesli chlopakowi sie podobasz to znajdzie sposob, zeby sie z toba skontaktowac i czas, zeby go spedzic z toba.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 09:34   #28
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Brak czasu na spotkania

Brak czasu na spotkania = brak czasu lub chęci na związek, więc nie wiem o czym ta rozkmina. Jakby była chęć szczera z obydwu stron (ze strony faceta tej chęci nie widać i zapewne jej nie ma), to by się coś z tego urodziło, a tak jest tylko rwany romans - od przypadku do przypadku.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 11:56   #29
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Brak czasu na spotkania

Cytat:
Napisane przez Bronkar Pokaż wiadomość
Przypominam sobie, że osoba niesłysząca to nie jest zabawka ani głupia to tylko normalny człowiek jak każdy. Pamiętajcie!
Ale każdy o tym pamięta, gdybyś od razu napisała, że jesteś niesłysząca to nikogo nie zdziwiłyby Twoje błędy gramatyczne i nikt by Ci ich nie wytykał.
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 12:36   #30
Bronkar
Raczkowanie
 
Avatar Bronkar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 284
GG do Bronkar
Dot.: Brak czasu na spotkania

Po przeczytaniu już zrozumiałam, skoro powinnam napisać na początku postu o sobie (bla, bla, bla) zanim założę nowy wątek. Następnym razem zapamiętam, oby!
Bronkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.