sukienka na wesele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-13, 19:31   #1
renczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 56

sukienka na wesele


Witam Was dziewczyny,
Bardzo proszę o radę... w maju mam wesele i tu pojawia się problem. Mam 168 cm wzrostu i do najszczuplejszych dziewczyn nie nalezę, chciałabym fajnie wyglądać, proszę, doradźcie gdzie moge kupic w Warszawie fajna sukienke, w jakim kroju. Na co dzień chodze w ciemnych szerszych ubraniach, więc naprawdę cięzko :/ Nosze rozmiar 42/44, mam spory biust, okropne boczki, wystający brzuszek. Myslałam o jakiejś sukience na szerszych ramiaczkach, odcinanej pod biustem, luźniejszej na dole...
Z góry bardzo dziękuję za wszystkie wskazówki i sugestie.
renczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 20:24   #2
martitka007
Raczkowanie
 
Avatar martitka007
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 123
Dot.: sukienka na wesele

http://www.snobka.pl/galeria/studniowka-znow-8389
w tym artykule jest kilka fajnych sukienek, które pasują na kobietę o pełniejszych kształtach tylko wybacz nie mam pojęcia gdzie takie dostaniesz.
Poszukaj może galerii z sukniami wieczorowymi, w Warszawie na pewno coś znajdziesz
martitka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 21:30   #3
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: sukienka na wesele

miałam podobny problem w sumie zawsze mam.. w sklepach ciezko kupic...... u mnie brzuch, uda, tylek biodra i ramiona szerokie .. no i biust... jedyne w czym wygladalam naprawde fajnie to odciete pod biustem z takim dziwnym ksztaltem na piersi... nie znam tego fasonu bo sama go wymyslilam i pospinalam spinkami ramiaczka, bo byly szerokie i mnie pogrubialo przecholernie... a na slub siostry chcialam jakos wygladac dzieki temu tu i ówdzie nie było widać otyłości : ) to bylo dawno temu.. A na moj wlasny slub... cóż.. nie mialam kasy, uzylam kiecke po siostry imprezie do ktorej tesciowa doszyla mi kwiat, kupilam na ciuchach narzutke a bukiet zrobila mi ciotka jedyne co kupilam drogiego to buty 80 zl... no i na moim slubie wygladalam strasznie grubo... przez ta narzutke z ciuchow :P Więc jedyna najwazniejsza wg mnie rada dla nieszczuplych pań - UNIKAĆ BŁYSZCZĄCEGO MATERIAŁU ala satyna ! bo paskudnie wygrubia jak widać ale dodam fotki, moze cos pomogą pozdrowionka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Patrycja.jpg (56,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Patrycja2.jpg (40,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Patrycja3.jpg (42,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (89,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (41,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (78,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (68,8 KB, 36 załadowań)
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-13 22:30:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.