Fałdki-dwa rodzaje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-29, 20:17   #1
bonarka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 118

Fałdki-dwa rodzaje?


Witajcie,

Mam troszkę dziwne pytanie, ktore nurtuje mnie od pewnego czasu mianowicie, zauważylam ze sa dwa typy ludzi z nadwagą: A-tacy ktorzy mają fałdki i ich ciałko jest poprostu bardzo miękkie oraz B-tacy którzy maja poprostu duzy brzuch ale w postaci raczej jednolitej(??) Mam nadzieje ze wiecie o co chodzi.
Pytanie moje jest takie, jestem typem A i wydaje mi sie ze moje fałdki i ich widocznosc jest zwiazana z małą iloscia miesni, bo nawet gdy schudłam znacznie, one malaly ale nie znikaly i cialo dalej bylo miekkie:/
czy dobrze rozumuje? Czyli jednak sama dieta nie wystarczy(przynajmniej w moim przypadku bo wiem,ze niektorym sie udaje bez cwiczen) Jesli moglby mi ktos wyjasnic potwierdzic/zaprzeczyc temu rozumowaniu bylabym wdzieczna )

P.S Uznałam ze watek podlega pod ta tematyke, ale jesli jestm w bledzie prosze o przesuniecie go na odpowiednie miejsce.
bonarka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 10:34   #2
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Fałdki-dwa rodzaje?

nie, nie wystaczy.
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 12:37   #3
czarna_2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 133
Dot.: Fałdki-dwa rodzaje?

Dieta + ćwiczenia, nie ma rady, siłownia, albo jeśli nie chcesz/nie masz czasu/nie masz możliwości dobrze dobrane ćwiczenia i wykonujesz je w domu. Ot co, cała filozofia.
czarna_2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 14:03   #4
bonarka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 118
Dot.: Fałdki-dwa rodzaje?

Wiem ze sa potrzebne cwiczenia, nie o to pytam Chodzi mi o to, czy ilosc faldek moze wskazywac na mala ilosc miesni. Czy oprocz cwiczen na tłuszczyk powinnam wykonywac tez cwiczenia wzmacniajace miejsnie zeby utwardzic cialo zeby nie bylo sflaczale.
bonarka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 15:10   #5
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Fałdki-dwa rodzaje?

mi sie wydaje ze to nie ma znaczenia, poprostu takie jednolite, duze faldki to wiecej tluszczu w mniejszej ilosci skory<?> a kilka minejszych to tez tluszcz ale i bardziej rozciagnieta skora, ale moze sie myle, i tu i tu potrzebne sa takie same cwiczenia, dieta
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 15:23   #6
czarna_2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 133
Dot.: Fałdki-dwa rodzaje?

Jeżeli będziesz regularnie ćwiczyć, i będziesz miała odpowiednio te ćwiczenia dobrane to znikną te fałdki które są niczym innym jak tkanką tłuszczową, ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz. Zobaczysz efekty. I odpowiadam na Twoje pytanie: nie, ilość fałdek nie mówi o tym że masz małą ilość mięśni (skąd wogóle to wzięłaś )
czarna_2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 18:58   #7
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Fałdki-dwa rodzaje?

nie chodzi o to by ciało było po prostu chude.
Chodzi o to żeby było chude ale wysportowane, z zarysem mięśni, twarde, zbite, jędrne.

Siłownia + spora dawka ruchu na codzień. Dieta to tylko element w drodze do dobrego wyglądu, taka minimalna "baza" dla całej reszty nawyków.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 12:10   #8
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Fałdki-dwa rodzaje?

Cytat:
Napisane przez bonarka87 Pokaż wiadomość
Wiem ze sa potrzebne cwiczenia, nie o to pytam Chodzi mi o to, czy ilosc faldek moze wskazywac na mala ilosc miesni. Czy oprocz cwiczen na tłuszczyk powinnam wykonywac tez cwiczenia wzmacniajace miejsnie zeby utwardzic cialo zeby nie bylo sflaczale.
sama sobie odpowiedziałaś na pytanie, jak niećwiczone ciało miałoby się wzmocnić i ujędrnić?
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 21:51   #9
shella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 22
Dot.: Fałdki-dwa rodzaje?

hej
Chodzi Ci o to, ze typ A jest taki mieciutki, duzo tluszczyku, faldki? A typ B jest tlusty, ale jakby taki... zbity?
Ja jestem typ A, tluszczyk na brzuszku, ostatnio krece hula hop, ponoc bardzo pomagaja dopiero zaczelam, kilka dni, wiec na efekty musze poczekac
__________________
Zapomnij o brylantach. To czekolada jest najlepszym przyjacielem kobiety.
shella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 19:26   #10
bonarka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 118
Dot.: Fałdki-dwa rodzaje?

Cytat:
Napisane przez shella Pokaż wiadomość
hej
Chodzi Ci o to, ze typ A jest taki mieciutki, duzo tluszczyku, faldki? A typ B jest tlusty, ale jakby taki... zbity?
Ja jestem typ A, tluszczyk na brzuszku, ostatnio krece hula hop, ponoc bardzo pomagaja dopiero zaczelam, kilka dni, wiec na efekty musze poczekac
Dokładnie strafilas w sedno) Oto mi chodzi! Zawsze sie zastanawialam od czego to zalezy ze niektore osoby maja takie brzuszki a drugie inne no ale moze faktycznie to kwestia naprezenia skory jak tu u góry kolezanka napisala Daj znac jakie efekty tym hula hopkiem
bonarka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.