Podobam mu się czy przesadzam? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-21, 19:35   #1
amia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 224

Podobam mu się czy przesadzam?


Cześć dziewczyny, znowu się do was zwracam, bo mam problem z facetami i nie chcę źle odczytać jego zachowania, bo wiem, że subiektywne oceny są często mylące, dlatego proszę was
Już trochę się znam z pewnym facetem, naprawdę długo, jakoś 1,5 roku, ostatnio często wychodzimy gdzieś razem z innymi, ale też sami. Jedliśmy razem obiad, robiliśmy zdjęcia, on często do mnie przychodzi, ostatnio nawet na noc, bo u siebie remontuje. Wczoraj zrobił mi rano śniadanie i od tego momentu zaczęłam się bardziej zastanawiać, jak to by było być z nim razem, a ta sytuacja sprzyjała takim rozmyślaniom. Niestety trochę mi się podoba i od wczoraj sobie to bardzo uświadamiam i nie mogę o tym przestać myśleć, dlatego też dziwnie się czuję przy nim, bo nie wiem czy on to odwzajemnia, czy to tylko przyjacielskie było. Pewnie wam też trudno ocenić, bo go nie znacie. W sumie to może być normalne zachowanie, albo i nie Nie chcę go wprost pytac, bo nie chcę się ośmieszyć, ani niczego zepsuć, a z kolei takie czekanie też nie jest cudowną wizją, szczególnie, że teraz przy nim bardziej się zastanawiam jak się zachowywać, żeby nie wyjść na idiotkę, chore. Nakręcam się prawda? Ale on naprawdę daje bardzo dużych dwuznacznych znaków, robi nam zdjęcia ciągle, nawet w łóżku rano wtedy zrobił... Ale wiem, że ma dużo koleżanek i z nimi też sobie robi. Zagubiona jestem w tym wszystkim.
amia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 19:48   #2
topdong
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 647
Dot.: Podobam mu się czy przesadzam?

Z perspektywy faceta powiem, że sam chętniej utrzymuję kontakt z koleżankami, które cechują się, jak to się mawia, "nienaganną aparycją". Zawsze milej rozmawia się z kimś, kto jest zadbany, kto pokazuje, że dla niego spotkania towarzyskie to coś ważnego. Zatem domyślam się, że jest spore prawdopodobieństwo na to, iż co najmniej mu się podobasz. A jak jeszcze robi gesty podobne jak z tym śniadaniem, to już z pewnością Cię bardzo lubi.

W końcu gdyby było inaczej to by się z Tobą tak często nie spotykał. To może być taka cienka granica na zasadzie "fajna dziewczyna, lubię ją, gdyby dała mi znak to mógłbym zrobić krok dalej". Daj mu znak.

(sam mam koleżankę, z którą też się bardzo lubimy, choć ona ma chłopaka - gdyby ona dała mi jakieś wyraźniejsze znaki, to może byłbym gotowy na coś więcej - ale teraz już cała sprawa ucichła, każdy poszedł w swoją stronę)

Edytowane przez topdong
Czas edycji: 2014-03-21 o 19:49
topdong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 20:02   #3
vergiss
Raczkowanie
 
Avatar vergiss
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 215
Dot.: Podobam mu się czy przesadzam?

Cytat:
Napisane przez amia Pokaż wiadomość
Ale on naprawdę daje bardzo dużych dwuznacznych znaków, robi nam zdjęcia ciągle, nawet w łóżku rano wtedy zrobił...
Śpicie razem? To dziwne, że robi Ci zdjęcia w łóżku..
Poza tym, jakie jeszcze daje znaki (skoro jest ich bardzo dużo)? Bo to, że Ci zrobił śniadanie to może po prostu oznaczać, że chciał się jakoś odwdzięczyć za to, że może u Ciebie nocować.
vergiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 20:21   #4
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Podobam mu się czy przesadzam?

Jak robi sobie zdjęcia w łóżku ze wszystkimi koleżankami, to chyba nie jest zainteresowany żeby się ustatkować przy jednej?
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 21:08   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Podobam mu się czy przesadzam?

Cytat:
Napisane przez amia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, znowu się do was zwracam, bo mam problem z facetami i nie chcę źle odczytać jego zachowania, bo wiem, że subiektywne oceny są często mylące, dlatego proszę was
Już trochę się znam z pewnym facetem, naprawdę długo, jakoś 1,5 roku, ostatnio często wychodzimy gdzieś razem z innymi, ale też sami. Jedliśmy razem obiad, robiliśmy zdjęcia, on często do mnie przychodzi, ostatnio nawet na noc, bo u siebie remontuje. Wczoraj zrobił mi rano śniadanie i od tego momentu zaczęłam się bardziej zastanawiać, jak to by było być z nim razem, a ta sytuacja sprzyjała takim rozmyślaniom. Niestety trochę mi się podoba i od wczoraj sobie to bardzo uświadamiam i nie mogę o tym przestać myśleć, dlatego też dziwnie się czuję przy nim, bo nie wiem czy on to odwzajemnia, czy to tylko przyjacielskie było. Pewnie wam też trudno ocenić, bo go nie znacie. W sumie to może być normalne zachowanie, albo i nie Nie chcę go wprost pytac, bo nie chcę się ośmieszyć, ani niczego zepsuć, a z kolei takie czekanie też nie jest cudowną wizją, szczególnie, że teraz przy nim bardziej się zastanawiam jak się zachowywać, żeby nie wyjść na idiotkę, chore. Nakręcam się prawda? Ale on naprawdę daje bardzo dużych dwuznacznych znaków, robi nam zdjęcia ciągle, nawet w łóżku rano wtedy zrobił... Ale wiem, że ma dużo koleżanek i z nimi też sobie robi. Zagubiona jestem w tym wszystkim.
ale co też sobie robi? zdjęcia czy zdjęcia w łóżku?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 21:24   #6
amia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 224
Dot.: Podobam mu się czy przesadzam?

Wyjaśniam, że nie robi sobie zdjęć w łóżku ze wszystkimi koleżankami, ze mną takie zrobił, po prostu rano, normalne, wiadomo że się oparlam o jego ramię żeby nas objął telefonem, a z innymi zwykłe zdjęcia sobie robi. A śpimy normalnie w piżamkach
Zrobił mi to śniadanie, często gdzieś razem chodzimy, on pracuje robiąc zdjęcia i mi chce robić o tak o, pytał czy mu pomoge przy remoncie, droczy się ze mną, no i nam wspólnie często robi zdjęcia. Na przykład leżę na kanapie a on siada obok gdzies przy moich nogach i robi nam zdjęcie. Może to nie jest nic wielkiego, ale mam wrażenie, że chce spędzać ze mną bardzo dużo czasu, a jesli przesadzam to prosze powiedzcie mi, bo nie wiem jak mam się zachowywać Spodobał mi się...
Topdong, jakie znaki na przykład?
amia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 11:59   #7
26e36cd43f9cac15ad5746d34296336ad12aa2b1_614faa18a26c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 187
Dot.: Podobam mu się czy przesadzam?

Polecam

https://wizaz.pl/forum/blog.php?bt=23833
26e36cd43f9cac15ad5746d34296336ad12aa2b1_614faa18a26c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-22, 14:45   #8
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 807
Dot.: Podobam mu się czy przesadzam?

Na pewno Ciebie lubi, ale czy mu się podobasz to trudno powiedzieć. Jeżeli on ma dużo koleżanek to możliwe, że poprostu ma taki styl bycia, że trochę flirtuje z dziewczynami i tyle. Nawet nie wiesz jak on się zachowuje z inną dziewczyną sam na sam.
Narazie po tym co napisałaś nie wydaje mi się żeby myślał o Tobie jako o kimś więcej niż koleżanka.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 17:31   #9
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Podobam mu się czy przesadzam?

no ja nie odnajduję nic nadzwyczajnego w jego zachowaniu... Chyba dobry kolega po prostu
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 20:25   #10
amia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 224
Dot.: Podobam mu się czy przesadzam?

No chyba po prostu ma taki styl bycia, bo ma bardzo dużo koleżanek... Troche szkoda, bo mi sie podoba, ale postaram się nie myslec w ten sposób, tylko patrzeć jak na kolege, bo macie rację, dziekuję za obiektywne odpowiedzi Nie wiem tylko jak uda mi się teraz traktowac go jak zwykłego kolege, nie patrząc na niego jak na kogoś więcej, szczególnie, że znów ma u mnie nocowac...
amia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 09:21   #11
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Podobam mu się czy przesadzam?

I jak nocuje, to śpicie razem? Jeśli jest fotografem i zajmuje się zdjęciami, to może po prostu lubi robić dużo zdjęć, z wszystkimi znajomymi także. To jeszcze o niczym nie świadczy
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-23, 17:03   #12
amia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 224
Dot.: Podobam mu się czy przesadzam?

Tak normalnie razem wtedy spimy No macie rację, pomyślałam tak, bo robił te zdjęcia w łóżku i się przytulał.
amia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-23 18:03:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.