jedwab do włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-21, 11:44   #1
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled

jedwab do włosów


byc moze jest juz taki watek...wiec jesli mi podacie do niego link to bede wdzieczna, sama nie moglam znalezc poniewaz cos sie stalo z moja wyszukiwarka a tak ogolnie to chcialabym dowiedziec sie czegos wiecej na temat jedwabiu do wlosow...to znaczy: jakie sa efekty? do jakiego typu wlosow lepiej go nie używać ??? bo ja mam blond wlosy (oczywiscie jak wiekszosc blondynek rozjasniam inaczej moj kolor bylby rudy) szybko sie przetluszczaja i sa (tak mi sie wydaje) raczej tylko z tylu glowy moze nie na maxa wysuszone ale napewno dobrze odzywione i nawilzone to one nie sa (pomimo iz uzywam odzywki kazdego dnia) wiec pomyslalam o uzyciu jedwabiu jednak wczesniej nigdy go nie uzywalam dlatego czekam na wasze rady
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 12:20   #2
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: jedwab do włosów

ja polecam biosilk,uzywam go od bardzo dawna,naprawde dla mnie jest lekarstwem na koncowki i odstajace kosmyki,mozesz o nim poczytac,tzn recenzje na KWC,wklejam tu linka




http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3644
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 13:10   #3
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: jedwab do włosów

thx...moze spróbuje ale nie wiem bo mam cienkie szybko przetluszczajace sie wlosy... a z drugiej strony sa one suche wiec za bardzo nie wiem czy je nawilzac zeby byly suche czy uzywac srodkow do przetluszczajacych wlosow?
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 13:39   #4
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: jedwab do włosów

ja tez mam cienkie,przetluszczajace sie wlosy,dlategotraktuje biosilkiem tylko koncowki,ma tez sklonnosc do obciazania wlosow,tzn u mnie to sie sprawdza,bo mam poldlugie wlosy,ktorych koncowki podkrecaja sie do gory,dlatego u mnie sie sprawdza,a co do przetluszczania...ja myje wlosy codziennie,dlatego w moim wypadku ,co do przetluszczanie nie wiem,zawsze ne wieczor mam juz tluste wlosy nawet bez biosilku,a przynejmniej poprawia ich wyglad na co dzien
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 13:46   #5
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: jedwab do włosów

ja też używam biosilka i też mam cienkie przetłuszczające się włosy a ten jedwab jeszcze bardziej je przetłuszcza włosy są bardzo przyklapnięte używałam go przez ok. 2-3 miesiące ale były tak tłuste i przyklapnięte że w końcu go odstawiłam ale z drugiej strony nic lepiej nie nawilża końcówek więc nie wiem czy go dalej używać ale z drugiej strony on ma w składzie silicony więc nie wiem co robić
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 16:06   #6
madzia686
Raczkowanie
 
Avatar madzia686
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 438
Dot.: jedwab do włosów

Dziś byłam u fryzjerki i powiedziała, że jedwab nadaje się ogólnie do końcówek, ale delikatnie można przesmarować nim całe włosy, z tym że jeśli są cienkie, to nakładać bardzo bardzo mało jedwabiu, przeciwnie do grubych włosów. No i to się sprawdza.
madzia686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 21:36   #7
sonka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 86
GG do sonka27
Dot.: jedwab do włosów

a gdzie można jedwab kupić?
sonka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 13:22   #8
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: jedwab do włosów

Cytat:
Napisane przez sonka27 Pokaż wiadomość
a gdzie można jedwab kupić?
ja kupuje biosilk w super-pharm
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 14:51   #9
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: jedwab do włosów

Ja używałam serii "Gliss Kur" odżywka "płynny jedwab" i byłam bardzo zadowolona. Pryskałam włoski na całej długości.Nie wiem jednak czy do przetłuszczajacych włosów będzie jedwab odpowiedni. Ja mam włoski raczej suche (kręcone z natury,no i prostuję często).
Ja efekt widziałam. włoski nie puszyły się,końcówki w dobrym stanie,przyjemnie pachniały no i połysk super!

P.S. Ira! cudowne butki w avatarku masz
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 15:06   #10
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: jedwab do włosów

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Ja używałam serii "Gliss Kur" odżywka "płynny jedwab" i byłam bardzo zadowolona. Pryskałam włoski na całej długości.Nie wiem jednak czy do przetłuszczajacych włosów będzie jedwab odpowiedni. Ja mam włoski raczej suche (kręcone z natury,no i prostuję często).
Ja efekt widziałam. włoski nie puszyły się,końcówki w dobrym stanie,przyjemnie pachniały no i połysk super!

P.S. Ira! cudowne butki w avatarku masz




allegrowowe
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 10:42   #11
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: jedwab do włosów

Jeśli chodzi o Biosilk i inne tzw "jedwabie", to jedwabiu są może śladowe ilości a ich główny składnik to silikony. Poza tym zawierają one alkohol, który przy dłuższym stosowaniu może włosy bardzo wysuszyć A Biosilk zawiera nawet alcoho denat, który jest strasznym wysuszaczem.
Jestem tego najlepszym przykładem Najpierw włoski lśniące, gładkie i miłe w dotyku, a po dłuższym stosowaniu koszmarne siano Przez Biosilk mam teraz koszmarnie suche włosy i staram się je doprowadzić jakoś do porządku.
Na końcówki i nie tylko bardzo dobry jest olej kokosowy, znajdziecie o nim sporo informacji na wizażu
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 08:38   #12
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: jedwab do włosów

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Biosilk i inne tzw "jedwabie", to jedwabiu są może śladowe ilości a ich główny składnik to silikony. Poza tym zawierają one alkohol, który przy dłuższym stosowaniu może włosy bardzo wysuszyć A Biosilk zawiera nawet alcoho denat, który jest strasznym wysuszaczem.
Jestem tego najlepszym przykładem Najpierw włoski lśniące, gładkie i miłe w dotyku, a po dłuższym stosowaniu koszmarne siano Przez Biosilk mam teraz koszmarnie suche włosy i staram się je doprowadzić jakoś do porządku.
Na końcówki i nie tylko bardzo dobry jest olej kokosowy, znajdziecie o nim sporo informacji na wizażu
Przydatna wiadomość, bo dziś miałam iść kupić jedwab...
Ale nad olejem kokosowym również się zastanawiam Słyszałam b. dobre opinie
A co polecasz (polecacie) na ochronę włosków przed wysoką temperaturą?
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 09:11   #13
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: jedwab do włosów

Cytat:
Napisane przez wata pomidorowa Pokaż wiadomość
Przydatna wiadomość, bo dziś miałam iść kupić jedwab...
Ale nad olejem kokosowym również się zastanawiam Słyszałam b. dobre opinie
A co polecasz (polecacie) na ochronę włosków przed wysoką temperaturą?
odstawienie prostownicy nie ma preparatów, które całkowicie ochronią włosy przez wysoką temperaturą- jest to czynnik wybitnie destrukcyjny
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 09:41   #14
madzia686
Raczkowanie
 
Avatar madzia686
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 438
Dot.: jedwab do włosów

Ja to mam przekichane, z natury mam sztywne cięzkie do ułożenia włosy, też robię wszystko aby nimi jakoś 'zawładnąć' ale ciężko mi idzie próbowałam już tyylu odżywek, ostatnio jedwab troszkę je naprawił, ale ciężko
madzia686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 10:33   #15
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: jedwab do włosów

Kurcze a jakbym tak od czasu do czasu go używała ... Bo już do mnie idzie z allegro ...
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 16:19   #16
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: jedwab do włosów

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
odstawienie prostownicy nie ma preparatów, które całkowicie ochronią włosy przez wysoką temperaturą- jest to czynnik wybitnie destrukcyjny
Ależ zdaję sobie z tego sprawę Chodziło mi tu o jakiś preparat, który chociaż trochę wspomoże włoski Ogólnie mam w dobrej kondycji, nawilżam je regularnie, podcinam. Mają się dobrze, ale chciałabym pomóc znieść prostownice. Myślałam nad jedwabiem, ale z tego co przeczytałam może wysuszać.
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 20:10   #17
emi123kalka123czarna
Raczkowanie
 
Avatar emi123kalka123czarna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 263
Dot.: jedwab do włosów

Jedwab jest dobry tylko do jednorazowego użycia, ponieważ oprócz lekkiego natłuszczenia i nadania włosom blasku nic nie daje, bo nie odżywia włosów. Po umyciu włosów spłukuje sie i znowu trzeba go wmasować we włosy. I faktycznie po dluzszym stosowaniu zamiast poprawiac jakość wlosow to tylko je niszczy i wysusza ;].
Przereklamowane.
emi123kalka123czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 11:00   #18
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: jedwab do włosów

Cytat:
Napisane przez emi123kalka123czarna Pokaż wiadomość
Jedwab jest dobry tylko do jednorazowego użycia, ponieważ oprócz lekkiego natłuszczenia i nadania włosom blasku nic nie daje, bo nie odżywia włosów. Po umyciu włosów spłukuje sie i znowu trzeba go wmasować we włosy. I faktycznie po dluzszym stosowaniu zamiast poprawiac jakość wlosow to tylko je niszczy i wysusza ;].
Przereklamowane.

Też tak uważam Jedwab świetny jest jako nabłyszczacz do włosów, natomiast faktycznie marna z niego odżywka. W dodatku Farouk zawiera alkohol, który może przesuszyć włosy. Mam w domu buteleczkę innego jedwabiu, firmy Marion i ten jest moim zdaniem lepszy bo nie zawiera alkoholu oraz ma mało konserwantów.
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 21:34   #19
emi123kalka123czarna
Raczkowanie
 
Avatar emi123kalka123czarna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 263
Dot.: jedwab do włosów

Po za tym najlepsza i najskuteczniejsza dla włosów jest pielegnacja od środka i warto zainwestować w dobre tabletki i stosowac dietke bogatą w witaminy i minerały
emi123kalka123czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 19:18   #20
lena1991
Raczkowanie
 
Avatar lena1991
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 108
GG do lena1991
Dot.: jedwab do włosów

Cytat:
Napisane przez wata pomidorowa Pokaż wiadomość
Przydatna wiadomość, bo dziś miałam iść kupić jedwab...
Ale nad olejem kokosowym również się zastanawiam Słyszałam b. dobre opinie
A co polecasz (polecacie) na ochronę włosków przed wysoką temperaturą?
powinnas uzywac dobrej prostownicy. Włosy susz zimnym powietrzem. Kupuj odżywki nawilżające. Ja polecam kopres z apteczki babuni Joanny, odzywke nawilzajaca Ziaja, a nawet odzywke z biedronki nawilzajaca, ja jej uzywam i jestem zadowolona.
__________________
Szpilki, bo sexowne.
Nike, bo wygodne.
Slowa, bo wieloznaczne.
Czyny, bo znaczace.
Milosc, bo uzaleznia.
Obojetnosc, bo bezpieczna


7.V.2008 START!
56-
55-54-53-52-51-50!!
lena1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 10:51   #21
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Jedwab

Mam pytanko, od jakis 2 tygodni stosuje jedwab do włosów firmy Loton.Ktoś go może już stosował lub stosuje??Bardzo proszę o napisanie efektów jakie daje ten kosmetyk.
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 10:53   #22
alexz johnson
Zadomowienie
 
Avatar alexz johnson
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 438
Dot.: Jedwab

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Mam pytanko, od jakis 2 tygodni stosuje jedwab do włosów firmy Loton.Ktoś go może już stosował lub stosuje??Bardzo proszę o napisanie efektów jakie daje ten kosmetyk.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-w-plynie.html
alexz johnson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 01:43   #23
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: jedwab do włosów

a ja stosuje jedwab w plynie silk moc natury wax kazdego dnia po 6,7 kropli smaruje nim cale wloski i jestem bardzo zadowolona super nawilza moje wloski a mam cienkie i rozjasniane do tego stosuje balsam z jedwabiem tylko trzeba go splukac i takze jestem zadowolona
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 09:44   #24
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: jedwab do włosów

No to ja mam pytanie
Jedwab niszczy włosy po czasie, tak samo jak inne silikony.
Ale ja nakładam go na końcówki, gdy nie mogę ich po myciu rozczesać, tzn. żeby nie zniszczyć włosów szarpaniem grzebieniem. W tym wypadku co jest gorsze - jedwab i normalne rozczesywanie czy brak jedwabiu i niszczenie końcówek rozczesywaniem??? Muszę zainwestować w olej, ale póki co chcę skończyć Biosilka...
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 10:18   #25
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: jedwab do włosów

Cytat:
Napisane przez Julkakulkaa Pokaż wiadomość
No to ja mam pytanie
Jedwab niszczy włosy po czasie, tak samo jak inne silikony.
Ale ja nakładam go na końcówki, gdy nie mogę ich po myciu rozczesać, tzn. żeby nie zniszczyć włosów szarpaniem grzebieniem. W tym wypadku co jest gorsze - jedwab i normalne rozczesywanie czy brak jedwabiu i niszczenie końcówek rozczesywaniem??? Muszę zainwestować w olej, ale póki co chcę skończyć Biosilka...
Po pierwsze- niektóre włosy lubią silikony (np. moje lubią, szczególnie końcówki). Problem z jedwabiem Biosilka jest taki, że ten produkt zawiera alcohol denat., który może wysuszać włosy, więc jeśli jedwab Ci służy, możesz zakupić jakiś odpowiednik tego, który używasz, np. jedwab WAX L'Biotica, jedwab Joanny, jewab Marion... ja mam jedwab Joanny -jak dla mnie mniej wygładza włosy, niż Biosilk, ale ma lepszy skład, więc nie boję się go nakładać na końcówki.
Wiele dziewczyn na Wizażu chwali jedwab firmy L'Biotica- możesz znaleźć go na KWC
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 14:24   #26
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: jedwab do włosów

Dziękuję za odpowiedź - mam próbkę jedwabiu z l'biotici, użyłam ze trzy razy i też jest spoko.
A swoją drogą chyba lepiej przestawić się na oleje - naturalne a efekt podobno lepszy
U mnie w zielarskim kosztuje 9zł za 150g
Więc może...
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 20:43   #27
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: jedwab do włosów

nie uwazam aby jedwab niszczyl moje wloskiswietnie je nawilza i nablyszcza sa mile w dotyku i bardzo ladnie wygladaja mimo tego ze sa cienkie
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 13:03   #28
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: jedwab do włosów

Kupiłam wczoraj jedwab Farouka ten Biosilk. Używacie go na mokre czy suche włosy, bo nie bardzo wiem co i jak
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:43   #29
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: jedwab do włosów

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj jedwab Farouka ten Biosilk. Używacie go na mokre czy suche włosy, bo nie bardzo wiem co i jak
uu... tego alkoholika kupiłaś powiem tak: alkohol zawarty w jedwabiu biosilka może wysuszać włosy, dlatego ja się przestawiłam na jedwab Joanny. ale przyznać muszę, że biosilk obłędnie pachnie i wg mnie lepiej, niż inne jedwabie, wygładza włosy. czasami więc nakładam go na suche, ułożone włosy (dosłownie kroplę lub dwie), jednak mam z tego powodu wyrzuty sumienia, bo jednak alkohol to alkohol, z końcówkami sie nie lubi
a tak w ogóle, to jedwabiu można używać zarówno na wilgotne, jak i na suche włosy i wystarczy naprawdę kropla lub dwie. ja bym z tym biosilkiem uważała- na początku efekt jest niesamowity, ale później może być końcówkom potrzebna mocniejsza terapia, własnie przez ten alkohol. pozdrawiam.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:52   #30
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: jedwab do włosów

Dzięki weegirl. Muszę koniecznie odżywić moje kudełki, ale nie alkoholem. Poszperam jeszcze na wizażu
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.