Jak ćwiczyć w ciąży? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-20, 14:12   #1
Sonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 231

Jak ćwiczyć w ciąży?


Witam! Pilnie poszukuję zestawu ćwiczeń dla kobiet w ciąży. Niedługo oszaleję, jeśli nie zacznę ćwiczyć, a kompletnie nie mam pojecia, jakie ćwiczenia można wykonywać w moim stanie (kończy sie trzeci miesiąc, tzn. 12 tydzień). Poratujcie mnie, bardzo proszę...
Sonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 15:51   #2
Maszeńka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 91
Dot.: Jak ćwiczyć w ciąży?

Witaj Soniu! Przede wszystkim gratuluję przyszłej mamie! Ja ćwiczyłam w ciąży według książki Jane Fondy z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży i połogu. Kupiłam ją w księgarni, ale to było wieeeeki temu. Może jeszcze można gdzieś ją dostać? Może warto poszperać w necie? Dość, że utrzymałam niezłą kondycję i figurę (jak na ciążę). Szybko wróciłam też do formy po porodzie, a z odzyskaniem płaskiego brzuszka przy tych ćwiczeniach też nie miałam kłopotu! Życzę zdrowia i efektywnych poszukiwań. Pa
Maszeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 23:35   #3
p_aneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 66
Dot.: Jak ćwiczyć w ciąży?

Jest też kaseta VHS z Jane Fondą, a konkretnie z ćwiczeniami dla kobiet w czasie ciąży i połogu. Poszukaj w sklepach internetowych.
__________________
"Miej serce, patrz w serce"
p_aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 23:44   #4
p_aneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 66
Dot.: Jak ćwiczyć w ciąży?

http://pasaz.onet.pl/PASAZ,363,88027...a%26ID%3DPASAZ



Wpisz po lewej stronie "Jane Fonda" , a wyskoczy ci między innymi ta kaseta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11963.jpg (19,1 KB, 17 załadowań)
__________________
"Miej serce, patrz w serce"
p_aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 12:43   #5
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Jak ćwiczyć w ciąży?

Soniu konsultowałaś się z lekarzem? nie ma żadnych przeciwskazań?
moja szwagierka ćwiczyła do 8m-ca - też wygląda teraz super
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 09:35   #6
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Jak ćwiczyć w ciąży?

No właśnie, zajęcia fitness w ciąży. W tym roku zauważyłam na zajęciach stepu kobitkę (ok 36 lat) z widoczna ciążą, chodziła jeszcze na tbc. Zdziwiłam sie bo nie wiedziałam że kobieta w ciąży może lekko podskakiwać i tak intensywnie ćwiczyć. Pomijam że muzyka tez jest bardzo głośna a płód odbiera przecież z zewnątrz dźwięki. Jak to jest, przecież ona wiedziała co robi i nie sądzę żeby chciała zaszkodzic sobie czy dziecku.
Na zajęciach tbc zakładała już na rozgrzewke lekkie obciążenia na kostki i nadgarstki, a na ćwiczeniach siłowych podwójną porcję ciężarków. Zostawała z jednych zajęć na drugie. Byłam w szoku. Urodziła chyba w czerwcu (bo w drugim tygodniu zniknęła) a we wrześniu tego roku juz zasuwa....Zresztą mieszka na moim osiedlu i jakiś ciepły sierpniowy dzień widziałam ją z głębokim wózkiem. Ostatnio czytałam coś o uzależnieniu kobiet od fitness. Ale jak to jest z ta głośną muzyką, i śmiganiem na step kobiety z naprawde widoczną ciążą. Ćwiczyla chyba do samego porodu i zaznaczam ze to nie byla joga ani pilates.
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.