przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-01, 15:23   #1
niebieska.lwica
Rozeznanie
 
Avatar niebieska.lwica
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 786
Exclamation

przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?


Witam!
Warszawskie mamy polećcie proszę żłobek/przedszkole dla malucha na Tarchominie. Okazało się, że pilnie musimy szukać, choć do niedawna nie mieliśmy jeszcze zamiaru odsyłać córki do takiej placówki.
Z góry dziękuję za każdą pomoc
niebieska.lwica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 18:26   #2
gramat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

Witaj,
a w jakim wieku jest córeczka? Szukasz żłobka czy przedszkola?
Ja niedawno stanęłam przed podobną decyzją.
Wczoraj byłam w multi- kulti niezbyt mi do gustu przypadło,
w poniedziałek idę do Magicznego Świata Dziecka, mają dwie placówki, ponoć tam fajnie, mają dobre opinie, zobaczę w poniedziałek.
gramat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 16:32   #3
niebieska.lwica
Rozeznanie
 
Avatar niebieska.lwica
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 786
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

córka ma 2 latka i w związku z tym nie mogę się zdecydować czy jeszcze szukać żłobka czy już przedszkola
niebieska.lwica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 09:22   #4
Ivy1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 56
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

Hej po pierwsze nie traktuj takiej decyzji jak zla koniecznego moj syn ma niecaly rok i od miesiaca chodzi do zlobka, bo musialam wrocic do pracy, chodzi do wspomnianego wlasnie multi kulti i nic zlego sie tam nie dzieje, malo dzieciakow, mile panie, jeden pan, zaklimatyzowal sie szybko, poki co nie choruje, stal sie bardziej otwarty, zaczal tam chodzic patrzac na inne dzieci, naprawde jest ok
Ivy1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 14:10   #5
Deesse
Przyczajenie
 
Avatar Deesse
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 5
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

Witam, czy ktos jeszcze moze cos polecic na Tarchominie ze żłobków?
Deesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 20:38   #6
anjapegy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

Ja z czystym sumieniem polecam Przedszkole Leśne, ul. Osiedle 11. Mój syn chodzi tam już drugi rok. Przedszkole ma własny plac zabaw i kuchnię. Posiłki są przygotowywane na miejscu. W ramach czesnego jest angielski, rytmika i dla zainteresowanych religia. Dodatkowo płatne są zajęcia z ceramiki, szachy, tańce i j. niemiecki. Dyżury ma logopeda i psycholog. Przyjeżdżają teatrzyki itp. atrakcje, organizowane są również niedalekie wycieczki busikiem np. do wytwórni bombek . Od ubiegłego roku funkcjonuje również grupa żłobkowa, do której przyjmowane są dzieciaczki od 1,5 roku. Wcześniej synek chodził do Piaskowego Smoka, na pierwszy rzut oka placówka nie robiła wrażenia ale największym atutem były pracujące tam ciocie a szczególnie ciocia Karolina . Teraz podobno zmienił się tam właściciel, więc nie wiem jak to obecnie wygląda. Niemniej jednak polecamy Przedszkole Leśne.
anjapegy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 15:58   #7
Deesse
Przyczajenie
 
Avatar Deesse
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 5
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

anjapegy dziękuję za info, wezmę pod uwagę jak będzie już czas przedszkola, obecnie poszukuję żłobka, bo muszę maluszka od stycznia posłać a będzie miała akurat dopiero roczek...więc na przedszkole za wcześnie
Deesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 22:22   #8
electro-lady
Raczkowanie
 
Avatar electro-lady
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa/Piła
Wiadomości: 50
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

My chodzimy do punktu przedszkolnego Róża, znajduje się on niedaleko Ratusza Białołęka... jest bardzo fajnie, kameralnie. Polecam z czystym sumieniem.

My niedługo kończymy 3 latka i poszukujemy przedszkola !
__________________

Edytowane przez electro-lady
Czas edycji: 2013-09-27 o 14:30
electro-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 15:32   #9
gramat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

My zapisaliśmy się do Magicznego Świata Dziecka. Chodzimy już 3 miesiące i jestem bardziej niż zadowolona Ciocie są wspaniałe, zajęć jest bardzo dużo i wiele się tam dzieje ciekawych rzeczy. Jeśli chodzi o ofertę edukacyjną to z oglądanymi pozostałymi żłobkami bez porównania
Polecam z czystym sumieniem!
gramat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 09:51   #10
Deesse
Przyczajenie
 
Avatar Deesse
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 5
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

Też wybrałam Magiczny Świat Dziecka na Świderskiej, mam nadzieję że będzie dobrze, wygląda lepiej niż inne klubiki które oglądałam i ma bogatą ofertę zajęć.
Deesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 00:30   #11
anodafloes111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

Jest nowy żłobek na Tarchominie, Kajtusie.pl.
Dopiero zaczynają, ale żłobek jest śliczny, ma własny ogródek tylko dla dzieci żłobkowych (nie ma ryzyka że przedszkolak stratuje naszego malucha).
Obsługa też ok. Co ważne dzieci właścicielki też chodzą do tego żłobka, więc wybiera dobre ciocie i catering. Moja córka lubi tam chodzić.

---------- Dopisano o 01:30 ---------- Poprzedni post napisano o 01:29 ----------

Kajtusie.pl są na Aluzyjnej 18 chyba 18c
anodafloes111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 09:07   #12
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

Tak?
Reklama tu jest płatna.
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 10:10   #13
szmineczka1
Raczkowanie
 
Avatar szmineczka1
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

Pracuje w edukacji i nie polecam punktow przedszkolnych, nikt nie sprawuje nad nimi kontroli, wiec rozne rzeczy sie tam moga dziac. Poczynajac na niewykwalifikowanej kadry, po niedostosowane jedzenie dla dzieci. Moja corka chodzi do Krasnoludkow, maja tam grupe zlobkowa. Jestem z nich zadowolona, choc pare rzeczy mi sie nie podoba, ale to detale.
szmineczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 20:31   #14
JulaBura
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 82
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

A do których Krasnoludków? ja znam placówkę z Nowodworskiej dobrze, ale tam żłobka nie ma. To akurat przedszkole jest bardzo fajne, rodzice chwalą a siostrzenica zadowolona, a jak dziecko szczęśliwe i z uśmiechem chodzi to najwazniejsze
JulaBura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 11:51   #15
Deesse
Przyczajenie
 
Avatar Deesse
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 5
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez Deesse Pokaż wiadomość
Też wybrałam Magiczny Świat Dziecka na Świderskiej, mam nadzieję że będzie dobrze, wygląda lepiej niż inne klubiki które oglądałam i ma bogatą ofertę zajęć.
Po 1,5 roku w Magicznym już mogę coś więcej dodać. Bywały momenty, że coś mi się nie podobało (jak to matce) ... ale dziecko zawsze! zadowolone, świetnie się rozwija, zna piosenki (ma 2,5) tańczy, opowiada o zabawach, codziennie chętnie tam idzie i często jeszcze w aucie woła że idzie do cioci "X" - co jakiś czas lubi jakąś ciocię bardziej Panie naprawdę wspaniałe, pomagały mi przy wyborze przedszkola oceniając dziecko. Na pewno żadna krzywda się tam nie działa. Catering nie wiem, bo nie próbowałam, elastyczny co do nietolerancji pokarmowych, chociaż ja wolałabym kuchnie i gotowanie na miejscu. Osobiście jestem zadowolona, dziecko też, teraz idziemy do przedszkola.
Po frustracji szukania czegoś, okazało się, że jednak Magiczny da radę na wrzesień otworzyć Magiczne przedszkole więc idziemy. Zobaczymy jak będzie i czy zakładany program itd pokryje się w praktyce. Jak nie zapomnę, to za rok dwa znowu napiszę
Deesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 08:30   #16
Dana34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 100
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

A ja posyłam swojego malucha do przedszkola Konradek. Głównie ze względu na zajęcia dodatkowe gdzie jest jego karate [taaa za dużo żółwi ninja i teraz jest ] jak i blok zajęć sportowych gdzie głównie kładzie się nacisk na gry zespołowe a co jest dla mnie bardzo ważne bo Oskar ma trochę problemy z taką integracją. Jak nam się spodoba to może wyślę tam młodszą pociechę z tym że do żłóbka. Również zastanwiałam nad Magicznym Światem ale jednak decyzja jest jaka jest
Dana34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 14:22   #17
betiz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

Bardzo fajne jest przedszkole Akadero. Moja młodsza córka tam chodzi, starsza poszła w tym roku do szkoły. Przedszkole polecam, bo maja dużo zajęć dla maluchów, w tym angielski i matematyka. Także rozwijają się w każdym kierunku.
betiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 18:48   #18
karolina_jurcz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 65
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

Lokalizacja to spory atut, ale mi np. nie udało się znaleźć dobrego żłobka w mojej dzielnicy i ostatecznie maluszka oddałam do Misio Pisio na Kabatach. I powiem szczerze, że wszystko okej, zadowolona jestem. Cena całkiem fajna, pedagodzy mili i troskliwi
karolina_jurcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 21:26   #19
littleroksi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 68
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez karolina_jurcz Pokaż wiadomość
Lokalizacja to spory atut, ale mi np. nie udało się znaleźć dobrego żłobka w mojej dzielnicy i ostatecznie maluszka oddałam do Misio Pisio na Kabatach. I powiem szczerze, że wszystko okej, zadowolona jestem. Cena całkiem fajna, pedagodzy mili i troskliwi


Też przyłączam się do pozytywnej opinii nt. Misio pisio Moja siostra zostawia tam swoją córeczkę i chwali sobie. Początkowo bała się, że mała będzie mieć problem z zaklimatyzowaniem sie, a teraz wręcz odwrotnie- ciężko ją stamtąd zabrać Jest przyjemnie, kameralnie, super opieka
littleroksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-25, 19:20   #20
Lady_Daga
Raczkowanie
 
Avatar Lady_Daga
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 187
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

Moja siostrzenica chodzi właśnie do Krasnoludków na Nowodworskiej, bardzo lubi swoje przedszkole i z tego co wiem, rodzice tez nie narzekają, ma dobre opinie
__________________
Nie ma dzieci - są ludzie , ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia, innych popędach, innej grze uczuć. Zachęcam do przekazania 1% dla FSM - https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM
Lady_Daga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 16:22   #21
JulaBura
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 82
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

Ja swojego malucha też zamierzam na Nowodworska wysłać, będzie jako 3 latek zaczynał od września.
JulaBura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 21:33   #22
rvnrvn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: przedszkole / żłobek Tarchomin - jakie polecacie?

Witam,
Serdecznie polecam żłobek Smoczki, nowe, przytulne i domowe miejsce na Białołęce, założone przez rodziców i córkę. Doświadczenie w połączeniu z nowoczesną wizją i nowoczesnymi wnętrzami, zerknij na stronę

https://www.niepublicznyzlobeksmoczki.pl/
rvnrvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-06 22:33:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.