Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-15, 17:54   #1
anna_mar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14

Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!


Witam Was dziewczyny.... Już miałam farbować włosy, ale tak się boję co się z nimi stanie po farbowaniu, że najpierw poczekam na Wasze opinie.

Otóż moje włoski wyglądają jak na załączonym zdjęciu - spłowiały Garnier 100% Color 746 Czerwona Miedź + duże odrosty (mój kolor to popielaty ciemny brąz). Dodatkowo moja fryzura celowo była "dwukolorowa": góra ruda, dół zostawiony naturalny i króciutko ścięty. Taki jakby grzybek
Dodam, że tak długo nie farbowałam odrostów, bo wyjątkowo ładnie komponowały się z fryzurą i nie były tak widoczne.


Dzisiaj chciałam pofarbować się farbą Garnier Color Sensation 7.0 Delikatnie Opalizujący Blond. Wiem, że nie wyjdą takie, jakie są na opakowaniu, ale chciałam ogólnie mieć trochę jaśniejsze włosy.


Proszę poradźcie mi czy po nałożeniu tego blondu nie wyjdzie mi jakaś żółć po rudościach i rudość po brązie?

Chciałabym mieć już "jednokolorową fryzurkę" - czy to w ogóle jest możliwe? Macie jakieś doświadczenie w malowaniu na blond rudości i popielatych brązów?


P.S. Znalazłam wątek o schodzeniu z rudego na blond, ale myślę, że moja "dwukolorowa" rudo-brązowa fryzurka to inna sprawa...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1963.jpg (68,2 KB, 572 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farba-garnier-color-sensation.jpg (19,4 KB, 304 załadowań)
anna_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 11:20   #2
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

myśle że bedziesz musiała je lekko rozjaśnić .. bo wątpie że ci chwyci..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 12:18   #3
anna_mar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14
Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

Nie wytrzymałam, pofarbowałam i ... nie uwierzycie. Jestem ciemną brunetką! Włosy miały być jaśniejsze, a wyszły tak ciemne!!

Podobno ta farba (odcień 7.0) to jakiś bubel i wszystkim dziewczynom wyszły tak ciemne włosy! (dopiero po zafarbowaniu przeczytałam opinie KWC).

To moje aktualne włosy....

Co mam zrobić żeby mieć w końcu upragniony ciemny blond?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1970.jpg (115,3 KB, 527 załadowań)
anna_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 12:21   #4
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

Cytat:
Napisane przez anna_mar Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam, pofarbowałam i ... nie uwierzycie. Jestem ciemną brunetką! Włosy miały być jaśniejsze, a wyszły tak ciemne!!

Podobno ta farba (odcień 7.0) to jakiś bubel i wszystkim dziewczynom wyszły tak ciemne włosy! (dopiero po zafarbowaniu przeczytałam opinie KWC).

To moje aktualne włosy....

Co mam zrobić żeby mieć w końcu upragniony ciemny blond?
a widzisz teraz musisz poczekac szkoda eczyc wlosy teraz po farbowaniu.. moglas je rozjasnic kąpielą rozjaśniającą i wtedy polozyć farbe jakaąś porządną..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 12:35   #5
anna_mar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14
Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

SugarbabyLove: widzę, że bardziej ogarniasz temat niż ja. W prawdzie mówiąc ja totalnie nie znam się na rozjaśnianiu/dekoloryzacji.

Załóżmy, że trochę odczekam żeby włoski się zregenerowały... Za miesiąc mogłabym już użyć rozjaśniacza (np. Delii)? I co dalej? Po rozjaśniaczu muszę nałożyć od razu tę farbę Syoss czy sam rozjaśniacz wystarczy?
anna_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 12:56   #6
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

Cytat:
Napisane przez anna_mar Pokaż wiadomość
SugarbabyLove: widzę, że bardziej ogarniasz temat niż ja. W prawdzie mówiąc ja totalnie nie znam się na rozjaśnianiu/dekoloryzacji.

Załóżmy, że trochę odczekam żeby włoski się zregenerowały... Za miesiąc mogłabym już użyć rozjaśniacza (np. Delii)? I co dalej? Po rozjaśniaczu muszę nałożyć od razu tę farbę Syoss czy sam rozjaśniacz wystarczy?
no za 3-4 tygodnie bedzie OK. popatrz masz na kazdym opakowaniu narysowane jak powinny wyjsc przy jakim wyjsciowym kolorze do tego wez pod uwage to ze prawie zawsze ciemnuiej wychodzi ale jesli chodzi o jasny braz lub blondy to trzeba je troche rozjasnic albo kąpielą (rozjasniacz+odżywka i szampon) lub sam rozjaśniacz ale jak chcesz ciemny blond to nie musisz to białości och rozjaśniać najlepiej jednak wtedy kontrolować włos jak sie szybko rozjaśnia i miec kogos do pomocy apotem na taki blond mozesz farbe dac chyba ze efekt samego rozjasniania cie zadowoli
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 12:58   #7
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

Ja na Twoim miejscu kupilabym jakis porządniejszy rozjasnniacz ..

A wydaje mi sie,ze po samym rozjasniaczu bedziesz miala zolto-rude po tych brazowych wlosach takze.. chyba farba koneiczna zeby jakos wygladac
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 14:59   #8
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

przeciez ta farba blond ktora kupilas i zrobilas nie sluzy do rozjasniania wlosow tak ciemnych
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 16:04   #9
anna_mar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14
Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

W pierwszym poście wrzuciłam zdjęcia moich rudych włosów... były mocno spłowiałe (szczególnie od słońca po majówce). Na opakowaniu tej "nowej farby z intensywnymi barwnikami" (tak się nazwali ) były z boku obrazki jak kolor wygląda na poszczególnych włosach. Na brązie miał się zrobić ciemny blond, a wyszedł ciemny brąz (o wiele ciemniejszy kolor niż miałam przed farbowaniem). Niech mi teraz nikt nie mówi, że sama jestem sobie winna, bo ta farba to oszustwo :P
anna_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 18:13   #10
Maiyuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

Dziewczyny, nigdy nie patrzcie na próbniki kolorów na opakowaniach farby, to same bzdury, nigdy nie wychodzą tak jak na przykładzie. Miałam tak samo, z ciemnego brązu chiałam jasny brąz zrobić a wyszły mi ciemniejsze niz miałam, po prostu czarne. Trzeba patrzeć na próbki sztucznych włosów na półkach sklepowych tam jest pokazany kolor jaki będzie w rzeczywistości. Podsumowując: nie patrzcie na opakowania farb!

[reebok_a]800663[/reebok_a]
Maiyuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 18:36   #11
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

Witam, anna_mar próbowałaś już rozjaśniać włoski? Ja schodzę z machoniowo-rudego na blond (tzn. chcę być blondynką) i na razie po 2 kąpielach rozjaśniających mam kolorowe włosy marchewkowe i ciemne rude no i przy skórze słoneczny blond i czekam właśnie na farbowanie... zaryzykuję i położę goldwell 10N + 9N i zobaczymy....chętnie podzielę się efektami... A moze Ty masz już sukces z blondem na swoim koncie? Jeśłi tak to proszę o wskazówki
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 11:39   #12
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 297
Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

Marrunia położyłaś farbę? Jak wyszło?

Ja właśnie zastanawiam się czy by nie jechać do sklepu, kupić Joanny i na szybko sobie kąpiel zrobić, zamiast czekać na rozjaśniacz z Chantal.. Bo ja to jestem z tych co chcą mieć wszystko od razu ..
Tylko boję się, że wyjdzie mi jasny pomarańczowy, a że profesjonalną farbę kupię dopiero jutro, to ciężko by mi było się w tym jasnym kolorze odnaleźć i straszyłabym pewnie ludzi na ulicy
Kasiorek_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 20:39   #13
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

Kasiorek_L farbę zakupiłam przez allegro i myślę/mam nadzieję, ze dotrze do mnie we wtorek, a wtedy...zrobię sobie test na pasemku i jesli mi chwyci w najciemniejszym miejscu to wtedy biorę się za całe włosy Czym na pewno się pochwalę Jeśli na ciemno rudych mi farba nie chwyci to użyję jeszcze raz rozjaśniacza. Trudno już tyle się męczyłam z kolorowymi włosami (4tyg tak chodzę) i tym strasznym blondem na odrostach, że nie daruję! Jeśli jesteś niecierpliwa (witam w klubie) to ja naprawdę polecam delię. Po moich próbach włosy nie są jakoś wielce suche. Wiadomo, że nie są super lśniące, ale spodziewałam się gorszego... Kasiorek_L, a jaki masz wyjściowy kolor włosów-teraz? Na jaki chciałabyś zmienić farbą? Ja przed rozjaśnianiem używałam 2 lata henny khadi. Rozjaśnianiem wiele ryzykowałam (czytałam, że nie zejdzie, że zielony), ale jak na razie nie jest źle Tak jak mówiłam po farbowaniu wrzucę zdjęcia przed i po.Pzdr
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 08:49   #14
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

Co się stało z moim postem?! Moderator?

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

W każdym razie pisałam m.in., że farba dotrze do mnie najprawdopodobniej jutro, a wtedy...próba na pasemku. Jesli nie złapie mi koloru na ciemnych rudych to niestety skorzystam z delii kolejny raz. Kasiorek_L wrzucę zdjęcia z efektami przed i po. Co do rozjaśniania to uważam, ze kąpiel rozjaśniająca nie robi wielkiej krzywdy włosom. Moje są suchsze i trochę szopowate, ale spodziewałam się gorszego. Teraz odżywki, odzywki. Kasiorek_L jaki masz obecnie kolor włosów, jaki kolor chcesz osiągnać poprzez rozjaśnianie? Jeśli już rozjaśniłaś to chętnie się dowiem o efektach Chantal Ja też jestem w gorącej wodzie kąpana i doskonale Cię rozumiem. Ja schodziłam z henny mahoniowej. Już się doczekać nie mogłam zmainy koloru, że nie czekając na wizytę u fryzjera sama wzięłam sprawy w swoje ręce Jak na razie nie żałuję, jedyne co zdradza mój brak doświadczenia w rozjaśnianiu to kolorowe włosy z wstrętnym blondem na odrostach;( Ale krok po kroku i do jutra...
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 13:31   #15
waniliowa kredka
Przyczajenie
 
Avatar waniliowa kredka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 12
GG do waniliowa kredka
Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

a ja mam odwrotne pytanie. jeśli mam dość intensywny rudy na głowie, moje naturalne włosy to ciemny brąz, więc żeby uzyskać rudy to używałam rozjaśniacza potem farby, a pozniej juz robilam odrosty u fryzjera, więc jakbym teraz chciała mieć jakiś brązik, to jak zafarbuje sama sobie farbą to mi wyjdzie , czy ten rudy bedzie prześwitywał ?
waniliowa kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 14:22   #16
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

Cytat:
Napisane przez waniliowa kredka Pokaż wiadomość
a ja mam odwrotne pytanie. jeśli mam dość intensywny rudy na głowie, moje naturalne włosy to ciemny brąz, więc żeby uzyskać rudy to używałam rozjaśniacza potem farby, a pozniej juz robilam odrosty u fryzjera, więc jakbym teraz chciała mieć jakiś brązik, to jak zafarbuje sama sobie farbą to mi wyjdzie , czy ten rudy bedzie prześwitywał ?
idz na wątek dla brązowowłosych albo rudowłosych.. tam ci dokladnie doradzą.. a ja z doswiadczenia.. powiem ze rudość i czerwien się dość przebija.. byś musiała na ciemny brąz farbować i to najlepiej profesjonalną farbą a nie drogeryjnymi..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 18:39   #17
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 297
Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Co się stało z moim postem?! Moderator?

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

W każdym razie pisałam m.in., że farba dotrze do mnie najprawdopodobniej jutro, a wtedy...próba na pasemku. Jesli nie złapie mi koloru na ciemnych rudych to niestety skorzystam z delii kolejny raz. Kasiorek_L wrzucę zdjęcia z efektami przed i po. Co do rozjaśniania to uważam, ze kąpiel rozjaśniająca nie robi wielkiej krzywdy włosom. Moje są suchsze i trochę szopowate, ale spodziewałam się gorszego. Teraz odżywki, odzywki. Kasiorek_L jaki masz obecnie kolor włosów, jaki kolor chcesz osiągnać poprzez rozjaśnianie? Jeśli już rozjaśniłaś to chętnie się dowiem o efektach Chantal Ja też jestem w gorącej wodzie kąpana i doskonale Cię rozumiem. Ja schodziłam z henny mahoniowej. Już się doczekać nie mogłam zmainy koloru, że nie czekając na wizytę u fryzjera sama wzięłam sprawy w swoje ręce Jak na razie nie żałuję, jedyne co zdradza mój brak doświadczenia w rozjaśnianiu to kolorowe włosy z wstrętnym blondem na odrostach;( Ale krok po kroku i do jutra...
Mi kąpiel za mocno krzywdy nie wyrządziła, były suche na końcach, owszem, ale mam spoooro odżywek najróżniejszych więc mam w czym wybierać. Najgorsze właśnie, że teraz mam kilka kolorów na tych włosach, a swoje naturalne mam dość ciemnie, bo z poziomu 5-6. Farbę już mam, teraz tylko czekam aż TŻ wstanie i mi te kudły pofarbuje, bo sama po raz kolejny się za to zabierać nie będę.. A później, no cóż, wszystko zależy jak wyjdzie, marzy mi się taki karmel ciepły. Czekam też na Twoje zmagania, ale i tak chyba do innego wątku będziemy się musiały przenieść :P
Trzymam kciuki, żeby obyło się już bez kąpieli i oby efekt Cię zadowolił
Kasiorek_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 11:12   #18
waniliowa kredka
Przyczajenie
 
Avatar waniliowa kredka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 12
GG do waniliowa kredka
Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
idz na wątek dla brązowowłosych albo rudowłosych.. tam ci dokladnie doradzą.. a ja z doswiadczenia.. powiem ze rudość i czerwien się dość przebija.. byś musiała na ciemny brąz farbować i to najlepiej profesjonalną farbą a nie drogeryjnymi..
dzieki za odpowiedz, wizyte u fryzjera mam 1 sierpnia, ale tak juz mnie denerwuje ten rudy, tzn to że co chwile musze farbować bo inaczej wypłukuje sie do żółtego , że chciałam to zrobić sama szybciej, ale pewnie nie ma co ryzykować
waniliowa kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 13:19   #19
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

zrób może kąpiel rozjaśniającą i na to jakaś farbka z kolorem średnim blonu czy coś wtedy Ci złapie, bo tak to wątpię, że coś Ci złapie jakiś blond na ciemnych włoskach
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 21:30   #20
lenamlena
Przyczajenie
 
Avatar lenamlena
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Exclamation Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

Witam i proszę o pomoc )
Moje włosy były jasnym blondem na poziomie 10, złocistym, naturalny kolor to taki karmelowy ciemny blond... Bardzo lubię rude włosy i już dwa razy uprzednio miałam po blondzie rude i ładnie się wypłukiwały (równomiernie), a teraz to jakiś koszmar (może dlatego, że mam długie włosy). Ufarbowałam je 2 tyg temu na ciemny blond miedziano czerwony (Majirel 6.46 z 6% oxy) i początkowo byłam zachwycona, ale teraz... Na grzywce i do ucha (górnej części ucha :P) mam bardzo ładny rudy kolor, już nie ciemny, bez czerwieni... a dalej jest gorzej :P wypłowiały truskawkowy blond. Dwukolorowe włosy. Nie mogę na to patrzeć i proszę o radę - czy jest możliwość zafarbowania moich włosów na kolor blond (może być naturalny poziom 6-7, nie zależy mi od razu na jasnym), tak, żeby pozbyć się różnokolorowej czupryny? Rudość jest piękna, ale musiałabym farbować włosy co 2 tygodnie, obawiam się, że nie przeżyją.
lenamlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 19:46   #21
arokaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie na blond rudych włosów z brązowymi odrostami?!

mam taka sama sytuacje, po tej samej farbie ; / tylko ze wyplukal sie na rudy , obrzydliwy rudy ;/ nie wiem co teraz zrobic : <
arokaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.