Dieta 3-posiłków dziennie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-12, 19:19   #1
weight_loss
Przyczajenie
 
Avatar weight_loss
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11

Dieta 3-posiłków dziennie


Witajcie, od jutra (13.05.12 r.) zaczynam dietę, podczas której mam zamiar pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej mianowicie z ud. Na sam początek skorzystam z tzw "diety 3-dniowej" opierającej się na trzech niskokalorycznych, ale bardzo zdrowych posiłkach. Obowiązkowo przed każdym posiłkiem będę wypijała szklankę wody. Później zamierzam stopniowo dodawać do diety coraz więcej kcal. Do tego ćwiczenia i zero słodyczy. Jeśli któraś z was chciałaby się przyłączyć to było by mi raźniej.

Waga początkowa: 52kg
cel: 46 kg
weight_loss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 19:39   #2
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

ile masz wzrostu?
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 19:44   #3
weight_loss
Przyczajenie
 
Avatar weight_loss
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

Mam 162 cm. Wiem, że moja waga jest poprawna, ale moje uda nie są proporcjonalne do reszty ciała. Uda są moim ogromnym kompleksem, przez które wstydzę się nosić kolorowych rurek i tego typu spodni.
weight_loss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 20:04   #4
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

Tłuszczu nie spala się miejscowo. Skup się na ćwiczeniach - może masz po prostu taką budowę.
Poza tym chcąc się odchudzać poczytaj podwieszone wątki na dietetyce, bo to co chcesz zrobić zafunduje Ci ogromnym jojo, wyniszczeniem organizmu, łamaniem paznokci itd.
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 20:16   #5
weight_loss
Przyczajenie
 
Avatar weight_loss
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

Mam kuzynkę, która jest w moim wieku i spożywa przez całe życie 3 posiłki dziennie no i czasem trochę słodyczy, bo nie jest na żadnej diecie. Nigdy w życiu nie miała żadnych problemów z paznokciami, cerą itp. O tym, że tłuszczu nie spala się miejscowo bardzo dobrze wiem, więc dlatego napisałam, że postanowiłam się odchudzać, ale z większym naciskiem na ćwiczenia, na uda. Sorry, ale założyłam ten wątek dla osób, które chciałyby się odchudzać w ten sposób wraz ze mną, a nie dla osób, które będą pisały o tym co gdzieś przeczytały a nie ze swojego doświadczenia.
weight_loss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 20:40   #6
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

Że co proszę?...
Dla Twojej wiadomości schudłam ponad 10 kg zdrowo się odżywiając...
To, że jedna laska nie zajdzie w ciążę się nie zabezpieczając nie oznacza to, że druga też będzie miała tyle szczęścia. To apropo paznokci..

Cóż, życzę powodzenia w zwalnianiu metabolizmu.
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 21:01   #7
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
Cóż, życzę powodzenia w zwalnianiu metabolizmu.
Dokładnie.
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 21:22   #8
weight_loss
Przyczajenie
 
Avatar weight_loss
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

Będę opisywać tu każdy mój dzień oraz efekty i tylko się nie zdziwcie.
weight_loss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 21:28   #9
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

No po prostu jak do ściany...
Jak ja nienawidzę ignorancji...
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 21:31   #10
weight_loss
Przyczajenie
 
Avatar weight_loss
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

Nie ja na prawdę Cię nie ignoruję tylko już nie mam siły. Jak zakładam spodnie bądź widzę się w lustrze raczej moje straszne uda to chce mi się płakać. Nie potrafię jeść 5 posiłków dziennie. Nie wiem już co robić? Chcę wypróbować tą dietę chociaż przez 3 dni.
weight_loss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 21:38   #11
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

Nie pomyślałaś, że masz zaburzenia psychiczne i widzisz siebie inną niż jesteś?
Zacznij biegać, spacerować, jeździć na rowerze nie jedząc słodyczy - powinno wystarczyć, by wyszczuplić nogi,a na tym Ci zależy.
Ale musisz jeść normalnie, bo organizm potrzebuje energii - żadne odchudzanie.
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 21:41   #12
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

ĆWICZENIA nadadzą ciału kształt. tylko ćwiczyć trzeba intensywnie, zeby ciało było szczuplejsze. przy takich treningach 3 posiłki to... a, nie będe się produkować bo każdy ma swoje zdanie i będzie się go trzymał.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 21:44   #13
weight_loss
Przyczajenie
 
Avatar weight_loss
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

No właściwie to zgadzam się z tymi zaburzeniami Nie wiem jak sobie z tym poradzić
weight_loss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 21:46   #14
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

zacznij od zrobienia porządku w swoim głowie, zmień nastawienie i przejdź w tryb aktywnego słuchania tego co mają do powiedzenia inni- prawdopodnie majacy większą wiedze i przede wszystkim doświadczenie- w wlace o zgrabną sylwetkę. obcinanie kal itd to żadna fajna i zdrowa dieta, a wręćz rpzeciwnie- to pogłebia zaburzenia, prowadiz do kompulsów. tylko sobie biedy narobisz.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 21:52   #15
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

Posłuchaj Eldorado, bo wie co mówi.
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 22:01   #16
MalinQowa
Rozeznanie
 
Avatar MalinQowa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 784
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

Chyba jestem uzależniona od facebooka, bo czytając niektóre posty mam ochotę kliknąć "lubię to" Posłuchaj co mówią Dziewczyny, bo one naprawdę się na tym znają, osiagają wspaniałe efekty i co najważniejsze-po wszystkim utrzymują wagę!
__________________
Nowe życie od zaraz! (po raz kolejny)

jest: 54(08.04) będzie: 50

11. jedenaste NIE POKOCHAJ!
MalinQowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 00:33   #17
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

.

Edytowane przez martyyn
Czas edycji: 2013-08-09 o 18:51
martyyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 09:48   #18
angelhorse
Rozeznanie
 
Avatar angelhorse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 632
GG do angelhorse
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

Rzucacie się na nią jak lwy na owcę.
Niech sama sprawdzi jak jej organizm reaguje na tą dietę.
Nie popieram bo uważam że 3 posiłki to za mało , lecz jeżeli dziewczyna chce spróbować to niech próbuje. Wy ją możecie tylko ostrzegać.

Autorko wątku może rób sobie ćwiczenia wysmuklające uda ? bo 46 kg to troszkę za mało przy twoim wzroście
__________________
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-53
"Nigdy nie rezygnuj z marzenia tylko dlatego, że jego realizacja zajmie dużo czasu. Czas i tak przeminie."
angelhorse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 11:10   #19
weight_loss
Przyczajenie
 
Avatar weight_loss
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

Może nie tyle zależy mi na niskiej wadze co po prostu na zgrabnych udach. Chcę się ich po prostu pozbyć! Dziś dzień zaczęłam od porannej gimnastyki, szklanki wody, jabłka oraz grzanki. Na obiad mam 2 łyżki tuńczyka+marchewkę a na kolację gotowaną pierś z kurczaka z buraczkami. Taka radykalna dieta będzie trwała zaledwie 3 dni (czyli do wtorku, włącznie) od środy do moich 3 posiłków, będę stopniowo dodawała coraz więcej kcal. Jeśli, ktoś chciałby się przyłączyć to zapraszam.

Edytowane przez weight_loss
Czas edycji: 2012-05-13 o 11:14
weight_loss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 11:30   #20
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

Cytat:
Napisane przez weight_loss Pokaż wiadomość
Może nie tyle zależy mi na niskiej wadze co po prostu na zgrabnych udach. Chcę się ich po prostu pozbyć! Dziś dzień zaczęłam od porannej gimnastyki, szklanki wody, jabłka oraz grzanki. Na obiad mam 2 łyżki tuńczyka+marchewkę a na kolację gotowaną pierś z kurczaka z buraczkami. Taka radykalna dieta będzie trwała zaledwie 3 dni (czyli do wtorku, włącznie) od środy do moich 3 posiłków, będę stopniowo dodawała coraz więcej kcal. Jeśli, ktoś chciałby się przyłączyć to zapraszam.
jedząć 3 posiłki i to takie - powiem szczerze - BEZNADZIEJNE- nie pomogą Ci się pozbyc problemów z udami... będzie coraz gorzej- skóra zacznie wiotczec i obwisać, a wtedy będzie ejszcze trudniej je wymodelować. najpierw zastanó się czeog chcesz, bo piszesz ze chcesz się pozbyć zaburzeń, a nic w tym kierunku nie robisz. jeszcz ekilka psotów i sama zgłosze Cię na KZ.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 11:31   #21
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

Cytat:
Napisane przez weight_loss Pokaż wiadomość
Może nie tyle zależy mi na niskiej wadze co po prostu na zgrabnych udach. Chcę się ich po prostu pozbyć! Dziś dzień zaczęłam od porannej gimnastyki, szklanki wody, jabłka oraz grzanki. Na obiad mam 2 łyżki tuńczyka+marchewkę a na kolację gotowaną pierś z kurczaka z buraczkami. Taka radykalna dieta będzie trwała zaledwie 3 dni (czyli do wtorku, włącznie) od środy do moich 3 posiłków, będę stopniowo dodawała coraz więcej kcal. Jeśli, ktoś chciałby się przyłączyć to zapraszam.
To mają być te 3 bardzo zdrowe posiłki ??
Już Ci wspólczuje efektu jojo
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 11:57   #22
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

Zgłoszone.
Ile można się produkować?....
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 12:51   #23
weight_loss
Przyczajenie
 
Avatar weight_loss
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

Czy wy nie możecie tego zrozumieć, że to jest tylko przez 3 dni? Później będę jadła 3 posiłki, ale większe czyli np. rano jakieś kanapki, jogurt lub płatki, na obiad naleśniki, mięso czy cokolwiek i na kolację np. omlet. Powiedzcie mi dlaczego np. jak jeżdżę na różne kolonie są tam też tylko 3 posiłki dziennie, a wyjeżdżam na 2 tyg. Jeszcze mi się nic od tego nie stało, a zresztą poczytajcie sobie, że ma się do wyboru i wyjdzie to na jedno mianowicie, albo jesz 3 większe posiłki dziennie lub 5 ale małych. Ja wybieram pierwszą opcję ponieważ ta druga mi nie wychodzi.

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

i proszę tu jest o tym artykuł: http://lula.pl/lula/1,111768,9334208...ta_zasada.html

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Czytaj do końca a nie coś wyrywasz z kontekstu i się mądrujesz a poza tym pewnie najzdrowiej byłoby zjeść panierowanego kotleta z ziemniakami polanymi tłuszczem i popić to wszystko colą. Nie no wtedy to nie byłoby żadnego efektu jojo tylko po prostu wielkie przytycie
weight_loss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 13:07   #24
dred
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 7
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

ok, dieta 3 posilki dziennie ale co do tego ? co wiecej ? co oprocz ? co zrobic zeby skutecznie i szybko schudnac ? juz czasem brak mi cierpliwosci albo silnej woli.
dred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 13:12   #25
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

Cytat:
Napisane przez weight_loss Pokaż wiadomość
ma się do wyboru i wyjdzie to na jedno mianowicie, albo jesz 3 większe posiłki dziennie lub 5 ale małych. Ja wybieram pierwszą opcję ponieważ ta druga mi nie wychodzi.
gdyby tak było to nikt by się nie czepiał. ale te Twoje 3 posiłki nie są ani większe, ani zdrowe, ani zbuilansowane. dostarczasz organizmowi sporo poniżej 1000kcal. to kolejny dowód na Twoje zaburzenia- nie masz pojęcia o bilansowaniu posiłków, obcinasz wszytsko do minimum, nie słuchasz innych. nadajesz się na KZ, bo Twoje że ja w ogóle tak nazwę 'posiłki' nie są ani zdrowe, ani żadne. nie chodzi o to, ze to na 3 dni, ale Ty nie wiesz nic o zdrowych odzywianiu, o komponowaniu posiłków.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 13:17   #26
weight_loss
Przyczajenie
 
Avatar weight_loss
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

No jak to co? Sport. Wy myślicie, że ja tylko w domu siedzę i nic nie robię i właśnie grubo się mylicie bo w każdy czwartek mam 1h basenu i lekcje tańca, w środę i piątek siłownię a w weekendy bądź w wolnym czasie sama robię jakieś ćwiczenia lub jeżdżę na rowerze, biegam, wychodzę z psem itp

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

A skąd ty możesz wiedzieć jak ja bilansuję posiłki? Na obiad jem zazwyczaj gotowaną pierś z kurczaka+brązowy ryż+brokuły i popijam wodą. Jeśli to jest dla ciebie niezdrowe lub za mało to ty się nie znasz. Może ty powiesz co jadasz na obiad lub w jaki to magiczny i poprawny sposób bilansujesz każdy posiłek.
weight_loss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 13:22   #27
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

zgłosiłam, bo brak słów. niektórzy nie potrafią rpzyjąć ani rad, ani tym bardziej krytyki.

Cytat:
Napisane przez weight_loss Pokaż wiadomość
Może nie tyle zależy mi na niskiej wadze co po prostu na zgrabnych udach. Chcę się ich po prostu pozbyć! Dziś dzień zaczęłam od porannej gimnastyki, szklanki wody, jabłka oraz grzanki. Na obiad mam 2 łyżki tuńczyka+marchewkę a na kolację gotowaną pierś z kurczaka z buraczkami. Taka radykalna dieta będzie trwała zaledwie 3 dni (czyli do wtorku, włącznie) od środy do moich 3 posiłków, będę stopniowo dodawała coraz więcej kcal. Jeśli, ktoś chciałby się przyłączyć to zapraszam.
to jest zdrowe bilansowanie? to nie ejst nawet 800kcal, brak połowy niezbędnych składników- zdrowych węgli, niezbędnych do fukncjonowania organizmów tłuszczy (nie chodzi o olej i inne świństwa!)
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 13:24   #28
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

to zalosne cos, co nazwalas posilkiem, wcale nie jest wieksze. przeciez tym sie nie da najesc. ba, cos takiego nie dostarcza potrzebnych organizmowi skladnikow!
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 13:26   #29
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
to zalosne cos, co nazwalas posilkiem, wcale nie jest wieksze. przeciez tym sie nie da najesc. ba, cos takiego nie dostarcza potrzebnych organizmowi skladnikow!
przy osobach tkaich jak autorka lepiej nie używac zwrótów typu nie da sie najeść, bo od razu rozumieja to jako na pewno jesteś głodna po takim jedzeniu a przeciez nie chodzi tyle o głód, co o dostarczenie roganizmowi zbilansowaego jedzenia z odpowiednią ilością składników odzywczych, o której autorka nie ma pojęcia, bo jej 'jadłospisy' sa dużo poniżej normy. nawet do minimum im daleko.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 13:31   #30
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dieta 3-posiłków dziennie

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
przy osobach tkaich jak autorka lepiej nie używac zwrótów typu nie da sie najeść, bo od razu rozumieja to jako na pewno jesteś głodna po takim jedzeniu a przeciez nie chodzi tyle o głód, co o dostarczenie roganizmowi zbilansowaego jedzenia z odpowiednią ilością składników odzywczych, o której autorka nie ma pojęcia, bo jej 'jadłospisy' sa dużo poniżej normy. nawet do minimum im daleko.
w sumie racja.

autorko, nie wpadlas na to, ze skoro wszyscy dietetycy preferuja 5 posilkow dziennie to musi byc ku temu jakis powod? i nie jest to powod "bo tak".
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.