depilacja w Galatea Lublin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-19, 14:42   #1
Mikasa08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12

depilacja w Galatea Lublin


hej, czy ktoś ma doświadczenie z fotodepilacją w tym salonie? Opinie są przyzwoite i wydaje mi się,że to profesjonalne miejsce. Rozmyślam nad inwestycją w kupon na gruponie,ale nie wiem, czy warto i chciałabym zrobić rozeznanie, poproszę o opinie
Mikasa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 16:36   #2
karina1121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 27
Dot.: depilacja w Galatea Lublin

Ja nie mogę niestety wystawić pozytywnej opinii... Zaznaczam ze byłam tam ok rok temu i mogło się coś zmienić ale... Po pierwsze mają słaby sprzęt! Podpatrzyłam dokładnie wygląd i napisy, pamiętam że sprawdzałam później w necie i w porównaniu do cen jakie wtedy były to poczułam się "naciągnięta". (napisz ile kosztuje ten grupon, moze ta cena jest atrakcyjna). Po drugie ja zostałam poparzona, miałam ustawioną zbyt wysoką moc na pierwszy strzał, Panie w salonie opowiadały mi ze to normalne, ze to zejdzie, owszem po ok pół roku zeszło ale jak sie dowiedziałam w następnym salonie tak wcale nie ma byc!!!! Dodatkowo poczułam się urażona tym, ze Panie mi próbowały wcisnąc, że sama chciałam taka moc:| Profesjonalizm że hoho... Później zmieniłam salon, nie wiem czy od tamtego czasu cos sie zmieniło.
karina1121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 12:36   #3
Mikasa08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12
Dot.: depilacja w Galatea Lublin

i dalej chodzisz do Lublina? Jaki salon polecasz?
Mikasa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 13:43   #4
karina1121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 27
Dot.: depilacja w Galatea Lublin

Później chodziłam do silk touch, sama porównaj ceny... a sprzęt maja lepszy! Widziałam dzis grupon z Galatei- obszary do wyboru "górna warga, broda, baki, policzki, szyja, kark, plecy dolna część, plecy górna część, tors, owłosienie wokół brodawek piersiowych, pachy, ramiona, przedramiona, dłonie, brzuch, pośladki, bikini linia fig, bikini głębokie, udo (jedno), łydka (jedna)" nie kometuje tej jednej łydki i jednego uda
karina1121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 15:47   #5
magda_w86
Przyczajenie
 
Avatar magda_w86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 8
Dot.: depilacja w Galatea Lublin

Ja nie mam doświadczenia jeśli chodzi o fotodepilację ale byłam w tym salonie na mikrodermabrazji. Sama nie wiem czy zabieg był wykonany poprawnie bo to był mój pierwszy taki zabieg ale z tego co czytałam powinien trwać ok 40 min. U mnie trwał tylko 20 min. Może długość zabiegu dobierana jest odpowiednio do skóry? Obsługa miła, ceny takie jak wszędzie. Nie wiem czy polecić bo po tym zabiegu nie widzę jakiejś większej różnicy poza zaróżowioną buzią i delikatnym pieczeniem (ale to ponoć normalne) Krostki jak były tak są dalej ale skóra jest na pewno gładsza. Z resztą po jednym zabiegu nie ma co oczekiwać cudów
magda_w86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 23:00   #6
asia19831983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja w Galatea Lublin

A ja w ręcz przeciwnie. Zaczełam depilacje w Silk to była masakra jakaś. Dziewczyny nie miały pojęcia co robią. Potem byłom jeszcze długo dłogo nie trafiłam na nic godnego polecenia. W koncu kupiłam pakiet w Galatei i właściwie jestem już na zero wydeopilowana. Jestem super zadowolona. Dziwi mnie, że miałaś jakies poparzenia. Mnie za każdym razem Pani pytaa czy nie za mocno.Nie miałam żadnych sensacji. Zabiegi były przeprowadzone super fachowo. Za każdym razem wylatywały mi wszystkie włoski. Dodam, że jestem fanka zakupów grupowych i przewinełam sie przez kilka salonów i dopiero w Galatei byłam dobrze obsłużona. Dziewczyny tam są instruktorkami laseroterapii a przynajmniej właścicielka. Chodze tam caly czas na rózne zabiegi. Co do microdermabracji przeprowdzonej 20m min to i tak dużo w 40 mozna by sie dotrzec do mózgu ! :P Ahh jeżeli chodzi o sprzęt, to nie mają gorszego w galatei :P mało tego maja go od tego samego dostawcy (sprawdziłam zanim poszłam na zabieg).
asia19831983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 23:14   #7
asia19831983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja w Galatea Lublin

Ehhh takiego pięknego posta napisałam i mi sie komp zawiesił, ale jeszcze raz. Ja mam całkowicie inna opinię. Zaczełam w Silk i tam mnie zmasakrowali, dziewczyny nie miały pojęcia o robocie. Nie jest to jednak nowość bo później kupiłam jeszcze kilka kuponów w róznych salonach i też nie było inaczej. Dopiero wnerwiona i zrezygnowana postanowiłam spróbowac raz jeszcze ( po duej namowie kolezanki). Kupiłam kupon na depilację za 499 zł w galateii jakieś 7 miesiecy temu, nie pamiętam dokładnie. Pierwszy raz miałam efekty. Super obsługa ( dziewczyny szkolą z laseroterapii i maja naprawde wielką wiedzę). Jestem po zakończonej serii i nie mam juz zandego włoska na pachach bikini i nogach. Co do tego, że zostałaś poparzona to strasznie sie dziwie. Pani wykonująca zabieg non stop się mnie pyta czy nie za mocno i robi przerwy. Mało tego ja mówie, że jeszcze nie boli a ona mówi, że juz dosyć i wystarczy taka moc. Mało tego przy tak krępującej sprawie jak depilacja bikini i pośladków nigdy nie czułam takiego luzu (super atmosfera). Przed zabiegiem sprawdzil jaki mają sprzet i tu też jakieś bzdury mówisz bo sprzęt mają dokładnie od tego samego dostawcy co silk. Parametry sa identyczne. To, że maszyna wygląda inaczej nie znaczy, że jest gorsza to tylko inny kolor kochanie Ale są gusta i guściki. Ja w 100% polecam galatee. Chodze tam też na inne zabiegi, polecam kolezankom ( jak raz przyszłam tak zostałam). Co do Pani od microdermabrazji. Moja droga micro robiona 40 min może doprowadzić do trwałego przetarcia mózgu !
asia19831983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 15:15   #8
saganoliwka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja w Galatea Lublin

Co ja PACZE ! ja PACZE i oczym mym nie wierze. Z tych nerw aż postanowiłam konto zarejestrowac. Zdaje mi się, że ja i Pani Karina byłyśmy w innych salonach. Chodze do Galatei już jakiś czas i nigdy nie było problemów. Mało tego depilację tam polecił mi mój szanowny ginekolog Pani Karina tak naigrywa sie z promocji a jakby zerknela na cennik jej ulubionego salonu to by zwróciła uwage, że tam tez jest łydka oddzielnie i udo oddzielnie i nawet ramie chyba. Chodzi tutaj chyba raczej o jakąś osobistą vendetę bo mi po roku od zabiegu raczej nie chciało by sie pisac.

Do koleżanki pietro wyżej też wspominam depilację bikini z uśmiechem na ustach u Pani kasi. Tak rozbrajajacej osoby jeszcze ni poznałam. Byłam strasznie zestresowana bo to byłoo bikini i pośladki. Pani Kasia tak mnie zagadała, że nie było czasu się wstydzic. Tekst " Pani mi tu teraz machnie pozycję na kotka" będę pamiętać jeszcze długo :P

Koleżance pytającej o jakość zabiegu polecam sprawdzic samej a nie czytać wypowiedzi hejterów na forum. Ja polecam.
saganoliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 21:16   #9
magda_w86
Przyczajenie
 
Avatar magda_w86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 8
Dot.: depilacja w Galatea Lublin

Cytat:
Napisane przez asia19831983 Pokaż wiadomość
Co do Pani od microdermabrazji. Moja droga micro robiona 40 min może doprowadzić do trwałego przetarcia mózgu !
Nie miałam pojęcia ile ten zabieg powinien trwać bo tak jak pisałam to był mój pierwszy czytałam na jakimś forum, że zabieg powinien trwać ok 40 min dlatego się zdziwiłam, że u mnie trwał 20 min.
magda_w86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 14:36   #10
karina1121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 27
Dot.: depilacja w Galatea Lublin

Hmmm to ciekawe.... dziwne że mi chciało się pisać po roku a nie dziwne że saganoliwka chciało się konto zakładać? asia19831983 także? po pierwsze w Silktouch jest jedna noga a nie jedna łydka czy udo. Druga opcja do dwa uda czy dwie łydki! Udzielam się w innych wątkach i wyświetlił mi się temat Galatei, inne Panie dziwnym trafem mają po 2 wiadomości
Co do sprzętu i ogólnie mojej opnii- zaznaczyłam wyraźnie, że byłam tam ostatnio rok temu i mogło się coś zmienić. Proszę nie mieć do mnie pretensji, mam prawo do takiej opinii po swoich przejściach.
karina1121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 18:16   #11
saganoliwka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja w Galatea Lublin

Pani Karino, nie będę się tłumaczyła dlaczego wypowiedziałam sie w tym wątku. Pani ma prawo sie wypowiedzieć ja również. Co to jest jakis wyznacznik kiedy założyło sie konto? Poruszyła mnie Pani wypowiedz więc postanowiłam odpowiedzieć. Pisać złe opinie może każdy a jak ktoś wypowie się pozytywnie to od razu posądzany jest o jakieś koligację z firmą? Idąc za tym torem można by sądzić, że jest Pani np córką, ciotką, babcia firmy konkurencyjnej. Mniemam, że tak nie jest wiec prosze nie insynuowac, że w moim przypadku jest inaczej. Co do cennika to wiedze zaczerpałam z tamtej strony:

Ramię 99zł
Przedramię 99zł
Cała noga (udo+łydka) 99zł
Udo 99zł
Łydka 99zł

Jeżeli ktoś chce wydepilowac same łydki bo np na udach nie ma pół wlosa to płaci 2x99 i tyle. Co to ma jednak za znaczenie? Łatwo wypowiadać sie negatywnie tylko jaki w tym jest cel? Liczy Pani na to, że zwolnią ta dziewczyne? Lepiej sie Pani zrobi? Przeciez za każdym logo są pracownicy i oni ponoszą konsekwencję. Gdybym ja miała robić zadyme z każdej niezadowolonej usługi miałabym za sobą rząd dusz.

Wypowiedziałam się w tym wątku ze względu na to, że kompletnie sie z Panią nie zgadzam, sądząc po tłumach ludzi, którzy tam chodza oni równiez mają inne zdanie. Salon nie straci klientów. Jedyne co moze Pani zyskac to to, że ktoś stracin prace. Mam nadzieję, że tak sie nie stanie i licze, że właściciele sa ponad to.

Od siebie chciałam Pani z całego serca życzyć ( o ile Pani pracuje) ogromnej ilości tak samo życzliwych i wyrozumiałych klientów jak Pani.
Pozdrawiam.
saganoliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.