Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Pokaż wyniki sondy: Ile razy w tygodniu ćwiczysz?
1 w tygodniu 30minut 2 11,76%
2 razy w tygodniu 1 5,88%
3 razy w tygodniu 4 23,53%
4 razy w tygodniu 4 23,53%
5 razy w tygodniu 0 0%
6 razy w tygodniu 1 5,88%
7 razy w tygodniu 5 29,41%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-10, 20:03   #1
Zadziora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 37
Thumbs up

Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE


Witam serdecznie wszystkie Wizażanki!
Postanowiłam, że w końcu się za siebie wezmę.. Odkładanie czegoś na później nie wróży niczego dobrego tym bardziej, że za każdym razem gdy coś odkładam nie zna swojego początku. Jeżeli już chcę coś osiągnąć w związku z odchudzaniem muszę zacząć od teraz. Mam wielką skłonność do słodyczy, lubie jeść ale najwyższa pora to przezwyciężyć.
Chciała bym się lepiej ze sobą czuć, lepiej wyglądać i mniej jeść. Mam nadzieję, że uda mi się wytrzymać, przetrwać i osiągnąć wymarzony cel.
Przez tą mroźną i strasznie długą zimę przytyło mi się sporo, a ruszyć tyłka mi się nie chcę - a co z tym idzie kilogramów oczywiście zbędnych się nazbierało.

Postanawiam ograniczyć słodycze do minimum, zaczynam od dzisiaj choć troszkę podjadłam Ćwiczenia, które będę wykonywała również zaczynam od dziś m.in 6 weidera, jutro dołączę do tego jazdę na rowerku stacjonarnym i ćwiczenia na uda i pupę.. Mam nadzieję, że uda mi się i bardzo w siebie wierzę. Jednak muszę nauczyć się w związku z ćwiczeniami systematyczności.. Piję zieloną oraz czerwoną herbatę i od dziś po 18 nie jem już nic.

Może ktoś chętny się przyłączy? Będę tutaj pisała co dziennie o moich wyczynach.. Chętne wizażanki zapraszam serdecznie do wspólnego odchudzania, razem zawsze raźniej i oczywiście wsparcie jest ważne także to też doda nam motywacji i chęci działania. Pozdrawiam!!
__________________
***
Nie wierz w cuda - Nie uwierzysz w siebie
to Ci sie nie uda !


***
Ponosisz klęske, kiedy nie masz z kim dzielić się szczęściem~~
Zadziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 20:28   #2
niunka22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 216
GG do niunka22
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

Ja sie przyłaczam....zaczynam po długiej przerwie podczas której pozwalałam sobie na wszystko no i niestety przytyłam no ale nie ma co sie załamywac tylko trzeba sie wziasc za siebie...
niunka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 20:34   #3
malutki_grubasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 41
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

hej dziewczyny!! tez sie przylaczam!! bylam na diecie turbo najpierw 2 tury, pozniej kg wrocily potem kolejna tura-znowu kg wrocily.. zaczelam wiec tydzien temu kolejna ture ale przerwalam po 5 dniach bo stw ze to nie ma sesnu..
Chyba lepsza jest zasada MŻ a nie jakas dieta cud.. najgorzej to ze slodyczami i wieczorami( w ciagu dnia moge jest super dieteycznie i malo i regularnie) a wieczorem sie obzeram;/ poradzcie mi jak to zmienic?
niby caly dzien mysle ze sie uda, a siadam zeby zjesc lekka kolacje i nie moge odejsc od stolu;/
i to samo ze slodyczami.. niby jedna kostka a tu idzie cala gromada..
napiszcie swoje cele
ja mam 164 i okolo 56 kg ale dokladnie nie wiem ile bo nie mam wagi.. ale boje sie wejsc..
__________________
I i II tura 57->53,5
III tura 56,5->52,5
IV tura 56->???
CEL 50 (a realnie 53)
malutki_grubasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 22:25   #4
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

Cytat:
Napisane przez Zadziora Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie Wizażanki!

Postanawiam ograniczyć słodycze do minimum, zaczynam od dzisiaj choć troszkę podjadłam Ćwiczenia, które będę wykonywała również zaczynam od dziś m.in 6 weidera, jutro dołączę do tego jazdę na rowerku stacjonarnym i ćwiczenia na uda i pupę.. Mam nadzieję, że uda mi się i bardzo w siebie wierzę. Jednak muszę nauczyć się w związku z ćwiczeniami systematyczności.. Piję zieloną oraz czerwoną herbatę i od dziś po 18 nie jem już nic.

Może ktoś chętny się przyłączy? Będę tutaj pisała co dziennie o moich wyczynach.. Chętne wizażanki zapraszam serdecznie do wspólnego odchudzania, razem zawsze raźniej i oczywiście wsparcie jest ważne także to też doda nam motywacji i chęci działania. Pozdrawiam!!
1)i bardzo dobrze, grunt to wierzyć w to, co się robi
2) jestem wielką przeciwniczką niejedzenia po 18. ostatnia kolacja (białkowa) 2-3h przed snem.

poza tym jestem z Tobą- ja akurat ze słodyczami nie mam większego problemu, ale chipsy, fast foody, zupki chińskie ubóstwiam. o

Cytat:
Napisane przez malutki_grubasek Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!! tez sie przylaczam!! bylam na diecie turbo najpierw 2 tury, pozniej kg wrocily potem kolejna tura-znowu kg wrocily.. zaczelam wiec tydzien temu kolejna ture ale przerwalam po 5 dniach bo stw ze to nie ma sesnu..
Chyba lepsza jest zasada MŻ a nie jakas dieta cud.. najgorzej to ze slodyczami i wieczorami( w ciagu dnia moge jest super dieteycznie i malo i regularnie) a wieczorem sie obzeram;/ poradzcie mi jak to zmienic?
niby caly dzien mysle ze sie uda, a siadam zeby zjesc lekka kolacje i nie moge odejsc od stolu;/
i to samo ze slodyczami.. niby jedna kostka a tu idzie cala gromada..
napiszcie swoje cele
ja mam 164 i okolo 56 kg ale dokladnie nie wiem ile bo nie mam wagi.. ale boje sie wejsc..
zjedz duże śniadanie, pozwól sobie nawet na coś słodkiego, może tak będzie Ci łatwiej. poza tym samozaparcie- po prostu powiedz "nie, wystarczy". pomyśl sobie wtedy, że cały Twój trud idzie w tej chwili na marne. ja np. miałam tak na początku: nigdy nie jadłam śniadań, więc wciśnięcie nawet jednej kanapki to był koszmar. ale się nauczyłam. i wieczorem myślałam sobie: "wytrzymaj, będzie piękniej."
byłaś na turbo? jak długo? ja od tej diety zaczynałam, wytrzymałam chyba 4 dni, bo cały czas chodziłam może nie objedzona, ale najedzona i czulam się jak pszczółka maja. później przeszłam na MŻ-RD (mniej żryj, rusz dupkę). rezultat 6kg mniej, chociaż na pierwsze efekty czekałam dłuuugo (3-4tyg.). i przez własną głupotę przybyło mi 2kg: przestałam przestrzegać pór posiłków, pozwalałam sobie na wszystko, w dodatku sporo imprezowałam, więc alkohol+dodatki. aktualnie przy 157cm ważę 54kg.

damy radę
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 22:49   #5
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

Jeśli mogę na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji coś doradzić to się postaram.

Po 1 żadna zmiana żywienia drastyczna i diety cud. (no chyba, że ktoś się żywi w fast foodach, kocha napoje gazowane i słodycze).

Dziewczyny, jedzcie i kotleta w panierce i ziemniaki i rybkę usmażoną, i biały chleb jeśli jecie tylko mniej po prostu. 4 (jeśli szybko wstajecie 5) posiłków dziennie. Ostatni jakieś 3/4h przed snem, bo inaczej metabolizm zaczyna nawalać. Ja zrezygnowałam z słodkich gazowanych napoi, z majonezu, i z dodatków do ziemniaków (a to tłuszczyk, a to masełko itd itp.). Zjadam jakieś 1200-1500kcal tygodniowo, troszkę ćwiczę i chudnę. I mam 1 pewność. Wychodząc powoli z diety kg mi nie wrócą, natomiast kończąc dietę "cud" i inne tego typu i wracając do "normalnego" jedzenia mam jojo gwarantowane. Bo organizm nie dostawał tych produktów i będzie chomikował na zapas na ewentualność kolejnych restrykcyjnych zmian.

Może moje rozumowanie jest błędne, ale na co dzień widzę, że się sprawdza. Może nie tyle na mnie, ale taki system poleciła mi ciocia, która w pół roku straciła 15kg i przez 2 lata wróciły ze dwa i tak jej się waga dwa w tą i dwa w tamtą waha. Natomiast druga ciocia przez okres około roku stosowała po trochu każdą z cudownych diet... rok po zakończeniu odchudzania (a straciła 12kg) ważny o 5kg więcej niż przed odchudzaniem. Więc przybyło jej 17kg. Wiadomo, że to zależy też od konkretnej osoby, tego jak się pilnuje, ale moim zdaniem albo na stałe zmieniam sposób odżywiania, albo wprowadzam MŻ, wprowadzenie diety a potem powrót do starego odżywiania raczej dobrze się nie skończy.

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

P.s Milutki-grubasek- przecież nie masz nadwagi? Więc skąd ta dieta? Chcesz poprawić wygląd ciała? Zapisz się na siłownię i zrezygnuj np. z fast foodów chipsów coli (niezdrowego żarcia) które źle wpływa na cellulit. To powinno zdecydowanie wystarczyć. Dieta przy normalnej wadze jaką jest 56kg i 164cm, nie jest dobrym pomysłem.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 05:45   #6
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

Też dołączam Nigdy nie byłam zadowolona ze swojej figury, a teraz dodatkowo przytyłam w ciągu miesiąca 3kg.
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 05:56   #7
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
2) jestem wielką przeciwniczką niejedzenia po 18. ostatnia kolacja (białkowa) 2-3h przed snem.
coś Ci się pomyliło, białkowa jest nawet do pół godziny przed snem, a 3 godziny przed to z węglami jeszcze ew.
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 07:31   #8
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

To ja się chyba z pokorą przyłączę. Potem napisze coś więcej o sobie, bo zaraz wychodzę
Ogólnie chce zrzucić 6 kg (jak nie więcej, bo ostatnio żarłam same słodycze )
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 16:28   #9
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

Witam i ja ;D
w zeszłe wakacje straciłam 10 kg, niedawno przytylo mi się trochę.
teraz zaczynam na nowo. póki co, chcę spalić 5 kg
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 18:50   #10
malutki_grubasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 41
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość

P.s Milutki-grubasek- przecież nie masz nadwagi? Więc skąd ta dieta? Chcesz poprawić wygląd ciała? Zapisz się na siłownię i zrezygnuj np. z fast foodów chipsów coli (niezdrowego żarcia) które źle wpływa na cellulit. To powinno zdecydowanie wystarczyć. Dieta przy normalnej wadze jaką jest 56kg i 164cm, nie jest dobrym pomysłem.
tak masz racje nadwagi nie mam, generalnie dobze sie czuje, ale kilka kg przyda sie zrzucic, bo ja miesni w ogole nie mam i cala moja masa to tluszcz..
__________________
I i II tura 57->53,5
III tura 56,5->52,5
IV tura 56->???
CEL 50 (a realnie 53)
malutki_grubasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 19:46   #11
_coccinelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 41
GG do _coccinelle
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

I ja dołączam.
Z 63,5 na 54.

- nie jem słodyczy (o dziwo, udaje mi się nad tym zapanować)
- basen 2x w tygodniu, 45 minut
- 210 brzuszków dziennie

I wiecie co, po tygodniu mam efekty.
__________________
With a S on my chest, yes, I'm a Superwoman!
_coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 19:47   #12
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

Cytat:
Napisane przez _coccinelle Pokaż wiadomość
I ja dołączam.
Z 63,5 na 54.

- nie jem słodyczy (o dziwo, udaje mi się nad tym zapanować)
- basen 2x w tygodniu, 45 minut
- 210 brzuszków dziennie

I wiecie co, po tygodniu mam efekty.
szkoda, że pływać nie umiem
a basen to chętnie i dużo się spala.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 19:51   #13
_coccinelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 41
GG do _coccinelle
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
szkoda, że pływać nie umiem
a basen to chętnie i dużo się spala.
Naprawdę? A ja bałam się, że wyrobią mi się gigantyczne mięśniole, ucieszyłaś mnie.

A co do pływania, to na naukę nigdy nie jest za późno. Moja mama nauczyła się pływać w wieku 44 lat.
__________________
With a S on my chest, yes, I'm a Superwoman!
_coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 21:11   #14
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

Cytat:
Napisane przez _coccinelle Pokaż wiadomość
Naprawdę? A ja bałam się, że wyrobią mi się gigantyczne mięśniole, ucieszyłaś mnie.

A co do pływania, to na naukę nigdy nie jest za późno. Moja mama nauczyła się pływać w wieku 44 lat.
Planuję się pouczyć pływać w te wakacje

mięśnie będziesz mieć, ale nie takie wiesz jak Pudzian ;D tłuszcz zamienia się w mięśnie przy długotrwąłych ćwiczeniach, ale sama będziesz widzieć kiedy trochę to tempo zwolnić w razie czego
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 10:16   #15
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

Myślę też iż, aby utrzymać wagę należy przestawić się psychicznie na inny tryb żywienia. Trzeba się zdrowo odżywiać także i po zakończeniu diety. Po diecie powinno stopniowo zwiększać kcal np. 100 kcal więcej tygodniowo, by organizm nie był w szoku i żeby przemiana materii nie spadła. W czasie diety można wspomóc zmniejszanie łaknienia tabletkami typu Fosanic, oczywiście należy brać je z rozsądkiem. No i dużo ruchu polecam, np. systematyczna jazda na rowerku stacjonarnym.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 11:13   #16
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

Ja swoje odchudzanie powinnam oprzeć głównie na aktywności fizycznej, bo mam wage w normie ale motywacji tez brak straszny ze mnie leń, dawniej to ćwiczyłam regularnie w domu i widziałam efekty, głównie w jędrności.

Tyle, że ja muszę sobie rozpisać konkretny plan, konkretne dni i konkretne ćwiczenia, które lubię i wtedy jakoś to idzie. Niestety dodatkowym rozleniwiaczem jest to, że mieszkam z pochłaniaczem słodyczy co je kupuje reklamówkami i częstuje a ja się oprzeć nie potrafię
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:23   #17
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

posprzatam dziś mieszkanko to mi dobrze zrobi.
swoją drogą rok utrzymywałam wagę, potem zaczęłam brac leki i miałam napady głodu, ale odstawię te leki.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 17:49   #18
Zadziora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 37
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

Jeżeli chodzi o nie jedzenie kolacji - głównie nie jedzenie niczego po godzinie 18 - robię to także dla zdrowia, gdyż źle się czuję jak jem na wieczór.. Po za tym według mnie jeżeli nie jem kolacji czuję się lżejsza i mi to pomaga! Uważam, że śniadanie jest ważnym posiłkiem dnia - więc wmuszam na siłę, bo rano nie za bardzo chcę mi się jeść. Oprócz tej szóstki weidera robię też ćwiczenia na pupe.. Dzisiaj obecnie jestem w drugim dniu, bo jak wczoraj zasnełam obudziłam się dopiero rano więc wczoraj jeden dzień mi przepadł, ale dalej kontynuuje jak najbardziej. Słodyczy staram się nie jeść - uważam, że są zbędne i potrafie bez nich życ jak się postaram ..

Wszystkim życzę powodzenia, dalej będę pisała i Wy też piszcie dziewczynki jak Wam idzie

Ciesze się, że się przyłączacie - razem zawsze raźniej
__________________
***
Nie wierz w cuda - Nie uwierzysz w siebie
to Ci sie nie uda !


***
Ponosisz klęske, kiedy nie masz z kim dzielić się szczęściem~~

Edytowane przez Zadziora
Czas edycji: 2010-05-12 o 18:19
Zadziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 18:32   #19
Ada83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

Jestem tu nowa, ale bardzo chciałabym z kimś nawiązać kontakt Póki co chcę się przyłączyć do wspólnego odchudzania, najgorsze jest jednak to iż ja nie mam silnej woli! Cały dzień mogę nic nie jeść, ale jak przychodzi wieczór to masakra, szukam czegokolwiek i wymyślam nawet sobie posiłki. Muszę zrzucić z 20kg i to do lipca! najbardziej zależy mi na brzuchu, bowiem po ciąży nie wygląda on ciekawie a ze spodni wychodzą fałdki... Pomóżcie dziewczyny!!!
Ada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 18:35   #20
_coccinelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 41
GG do _coccinelle
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

No to ja wam powiem, że wczoraj przez 40 min biegałam po osiedlu i wróciłam do domu zlana potem jak szczur, ale dumna byłam z siebie niesamowicie.
No, a dziś na basenie w ciągu 40 min przepłynęłam 17 razy basen w jedną stronę i 17 w drugą. Mam nadzieję, że kondycha mi się poprawi.
A jutro ROWEREEEEEEEEEK ŁII!

A w poniedziałek ważenie. ;>
__________________
With a S on my chest, yes, I'm a Superwoman!
_coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 18:48   #21
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

ja jak poćwiczę to się taka lekka czuję. i dumna, ze nie jestem objedzona. ;D

a od jutra zaczynam biegać O.o
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 21:05   #22
Zadziora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 37
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

Ja podobnie jak poćwiczę czuję się lżejsza, podobnie mam z nie jedzeniem kolacji. Kolacje odrzucam całkowicie - i słodycze, dodam że pozwalam sobie na lody ale mało i nie często Oprócz tego staram się nie jeść za dużo ziemniaków, ogólnie ograniczać jedzenie, a co najważniejsze postawiam na 1 pożywny posiłek dnia tj. ŚNIADANIE. Zawsze miałam z nim problem, bo nigdy mi się nie chciało go jeść. Teraz wiem, że opłaca się wstać kilka minut wcześniej, aby je zjeść. Wtedy nie objadam się na wieczór i nie chcę mi się jeść, co najważniejsze przezwyciężam wieczorno-kolacyjny głód i pokusę.

Ada83 - Serdecznie witam, świetnie że się dołączyłaś. Najważniejsze to samemu w głowie zakodować to czego się na prawdę chcę, świetnie Cię rozumiem - bo mimo tego, że w ciąży nie byłam i tak dużo jadłam i też wymyślałam sobie 'nowe dania dnia'. Bardziej brała mnie ochota na zjedzenie czegoś niż byłam głodna, ale powiedziałam stop nie chcę być grubasem - trzeba się za siebie wziąć i wiedzieć że się tego na prawdę chce. Ja zaczełam działać tak, że uświadomiłam sobie jak działa wewnętrzny postęp - jaka jest wtedy uciecha, po za tym spełnienie marzeń o świetnej, szczupłej sylwetce. Chcę ćwiczyć silną wolę - w końcu to doprowadzi do wymarzonego celu, wiem że dużo mogę a wymówka nie chcę mi się jest beznadziejna, a jedzenie nie jest warte by przytyć od niego aż tak. Moim zdaniem trzeba mniej się skupić na jedzeniu. Damy radę!

_coccinelle - świetnie cieszymy się razem z Tobą i oby tak dalej, a dojdziemy do wymarzonego celu !! Tylko pogratulować.
__________________
***
Nie wierz w cuda - Nie uwierzysz w siebie
to Ci sie nie uda !


***
Ponosisz klęske, kiedy nie masz z kim dzielić się szczęściem~~
Zadziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 21:27   #23
milka183
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: lubań
Wiadomości: 37
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

u mnie bylo podobnie-w dzien niewiele a na wieczor najlepiej 21-22 godz.jedzonko.a teraz tak rano sniadanie z ciemnym pieczywem,w miedzy czasie jakies jablo pozniej obiad bez ziemniakow tylko mieso i np.salata z jogurtem,w miedzy czasie kisiel i duzo wody schudlam 3 kilo w tydzien moze to zle ale pomoglo o to mi chodzilo-brzuszek spadl-a ja zaczynam jesc tak jak kiedys ale mniejsze ilosci aha i nie jadam po 18-powodzenia.4 dni ciezkie a pozniej juz ok.pozdrawiam.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

i zero poki co slodyczy.
milka183 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 21:55   #24
teodora
Raczkowanie
 
Avatar teodora
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 78
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

ja tez sie do Was podpinam.
0 stodyczy, 0 smazonego no i ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Wage jaką mam i jaka mi sie marzy widac ponizej. licze na wsparcie bo ja juz Was wspieram
ODCHUDZAJMY SIE DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!! !!!
__________________
77 - 76 - 75 - 74 - 73 (nagroda)
72 - 71 - 70 - 69 - 68 (nagroda)
67 - 66 - 65 - 64 - 63 (nagroda)
62 - 61 - 60 - 59 - 58 (nagroda)

ZERO SŁODYCZY!!!
ZERO GAZOWANEGO!!!
teodora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 14:29   #25
magdalenka0712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 28
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

Ja też z miłą chęcią się przyłączę. Od dawna chce schudnąć, ale jakoś brak mi motywacji i silnej woli... Mam 160cm wzrostu i ważę jakieś 62kg Marzy mu się 50kg (tyle ważyłam w szóstej klasie podstawówki o_O) Moim największym problemem są słodycze nad którymi nie mogę zapanować, bo na ogół nie jem za dużo. Kiedyś robiłam dietę kopenhaską, ale z opłakanym dla zdrowia skutkiem... Teraz zastanawiam się nad francuską dietą proteinową Dunkana, ale mam jakieś opory... Myślałam nad jakimiś tabletkami, ale wiem, że same tabletki nie wystarczą, a ja niestety nie jestem fanką ćwiczeń, poza tym nie za bardzo mam na nie czas...
Moja figura jest powodem moich największych kompleksów, więc mam nadzieję, jakoś uda mi sie choć trochę schudnąć
magdalenka0712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 22:57   #26
teodora
Raczkowanie
 
Avatar teodora
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 78
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

Magdalenka wypisz wymaluj jakbys o mnie pisala. Wzrost, waga i to 50 kilo które Ci sie marzy (ja narazie startuje do 55). Odchudzanie zaczynam od jutrzejszego poranka wiec chetnie zaczne je z Tobą. Równiez nie jestem fanka ćwiczeń dlatego kupiłam sobie linee fitness, licząc na to ze mnie zmiotywuje. Pisz co i jak i powodzenia zycze
__________________
77 - 76 - 75 - 74 - 73 (nagroda)
72 - 71 - 70 - 69 - 68 (nagroda)
67 - 66 - 65 - 64 - 63 (nagroda)
62 - 61 - 60 - 59 - 58 (nagroda)

ZERO SŁODYCZY!!!
ZERO GAZOWANEGO!!!
teodora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 09:42   #27
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

spadł mi pierwszy kilogram
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 19:31   #28
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

Witam , czy picie czerwonej herbaty wplywa korzystnie na odchudzanie.? po za tym jezzdze rowerem itp.



pozdrawiam wszystki dziewczynki !
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 20:18   #29
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

przyznam się, ze o czerwonej nie słyszałam, ale zielona na pewno
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 21:26   #30
Zadziora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 37
Dot.: Najwyższa pora wyrzeczeń i ograniczeń - ODCHUDZANIE

Zielona herbata i czerwona wspomaga odchudzanie. Czerwona wspomaga trawienie i spalanie tłuszczu także na pewno nie zaszkodzi a warto spróbować!
__________________
***
Nie wierz w cuda - Nie uwierzysz w siebie
to Ci sie nie uda !


***
Ponosisz klęske, kiedy nie masz z kim dzielić się szczęściem~~
Zadziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.