Odtwarzacz DVD - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-25, 14:11   #1
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298

Odtwarzacz DVD


Postanowilam sobie taki kupic, do telewizorka. Problem w tym, ze kompletnie sie na tym nie znam. Moze ktos tutaj sie zna i moglby mi polecic jakis tanszy? Czym sie kierowac przy wyborze? Jesli tez sie nie znacie to napiszcie jakie macie, za ile i jak sie spisuja Buzka
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 14:56   #2
Eliza_DB
Raczkowanie
 
Avatar Eliza_DB
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
GG do Eliza_DB
Dot.: Odtwarzacz DVD

poniewaz ja tez się na tym kompletnie nie znam, zasięgnęłam porady u kolegi, który ma małego hopla na punkcie różnych gadżetów. Polecił mi odtwarzacz firmy Manta model Emperor 2,
http://www.manta.com.pl/produkty.php?id=1146&lang=pl
to zaden firmowy, ale odtwarza wszystko (a ponoc te markowe nie radzą sobie z piratami np. czy filmami z netu). Ja uzywam go do ogladania filmów, ma on jakies tam funkcje ale szczerze mówiąc nawet nie próbowałam ich rozszyfrować. Kosztuje ok. 250 zł. Ja trafiłam w marcu na promocję i kupiłam go w Tesco za 350 zł wraz z głośnikami - jako kino domowe.
Eliza_DB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 15:19   #3
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Odtwarzacz DVD

Na Allegro jest duzo ofert kupna... moze rzeczywiscie jest dobry. Mam z tej firmy mikrofon do kompa i dziala niezle (ale wiadomo - mikrofon to TROSZKE prostsza rzecz niz dvd )
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 16:17   #4
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: Odtwarzacz DVD

Ja polecam odtwarzacz Manta lub Viva. Znajdziesz pełno takich na allegro w cenach 250-300 zł. Zwróć uwagę na to, czy będzie on czytał pliki formatu divx i xvid oraz napisy txt (!)
Pozdrawiam.
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 13:06   #5
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Odtwarzacz DVD

Podbijam watek

Dostalam pod choinke pieniadze na kino domowe, niestety za nic nie wiem czym sie kierowac w wyborze. Chcialabym przed pojsciem do sklepu cos na ten temat juz wiedziec, zeby mi jakiegos badziewia nie wcisneli Na co zwrocic uwage?Mam telewizor SONY, czy kino domowe powinno byc tej samej firmy? Jaka jest optymalna ilosc glosniczkow? Jakie minimum funkcji powinien miec zestaw?
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 19:13   #6
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Odtwarzacz DVD

up
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 00:27   #7
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Odtwarzacz DVD

Nekome ja specjalistka w tej kwestii nie jestem, powiem wiecej - nie orientuje sie praktycznie wcale , ale jedyne co moge Ci napisac, ze jednak posiadam odtwarzacz Viva. Kupilam po przeczytaniu opinii tutaj i na innych stronach. Jestem z niego bardzo zadowolona, wszystko jest w porzadku i przede wszystkim odtwarza pliki o roznych rozszerzeniach (tez pirackie plyty), czego inne firmowe nie robia... (przynajmniej nie wszystkie). Moja rodzina miala wczesniej odemnie DVD jakies drozsze i porzadniejsze i do teraz zaluja, bo poprostu nie moga na tym odtwarzac wszystkiego. Takze to jest wbrew pozorom wazna kwestia i ja nie zaluje, ze posluchalam opinii dziewczyn

I pytasz czy kino domowe powinno byc tej samej firmy co TV - podejrzewam, ze znaczenia to nie ma. W koncu chodzi o funkcjonalnosc, a nie o firme
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 10:07   #8
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Odtwarzacz DVD

Dziekuje
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 11:05   #9
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: Odtwarzacz DVD

Zależy ile masz kasy do wydania na to kino ..a odtwarzacz to też polecam Mante z w/w powodów .
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 11:55   #10
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Odtwarzacz DVD

Z tego co kojarze to powiedziano mi w sklepie gdy kupowalam (bo pierwotnie chcialam mante), ze Viva to praktycznie to samo.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 12:00   #11
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Odtwarzacz DVD

Mam kwote w zalozeniu na dobry firmowy sprzet /okolo 1200 zl/, ale chcetnie kupie cos tanszego, zwlaszcza, ze wskazujecie iz nie zawsze wszystko uda sie na tych drozszych odtworzyc...
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.