Podróże (ale o intymności) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-05, 11:02   #1
Piwozlop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 14

Podróże (ale o intymności)


Będzie o podróżach i pieniądzach, ale w kontekście randek, związków, Tindera i podejrzeń o niemoralne prowadzenie się.

Rozmawiałem sobie niedawno z kolegą i gdzieś w połowie butelki zaczęliśmy narzekać na kobiety. Norma. Kumpel mój pokazał mi nijakiego Tindera (o którym słyszałem, ale którego nie posiadam) i niczym mędrzec wschodu stwierdził że 3/4 z kobiet tam się prezentujących to byłe utrzymanki bogatych sponsorów, tudzież ladacznice. Trochę zaskoczony spytałem - skąd wiesz? Na to on
- Popatrz na te zdjęcia. Rzym, Paryż, Chiński Mur, Sfinks, Wielki Kanion... Ile to kosztuje, żeby tak podróżować. Stać Cię?
Ja na to odpowiadam, że nie przecież lubię podróży, ale nie stać, bo taka wycieczka to ładnych kilka tysięcy albo i kilkanaście tysięcy, a ja mam kredyt na mieszkanie, do opłacenia czynsz, samochód, remont kuchni w planach, zjeść też coś by się przydało...
Na to kumpel:
- No właśnie. Ty zarabiasz powyżej średniej krajowej i Cię nie stać, a skąd stać dziewczynę mającą 25 lat, która dopiero co skończyła studia na to, żeby lecieć do USA, jak sam bilet w jedną stronę to jakieś 4 tysiące? Wszystkie nagle zostały programistkami i koszą po 2-3 średnie krajowe?
No i powiem Wam, że zacząłem się zastanawiać. Skąd Wy bierzecie kasę na te podróże? Kroicie emerytki pod kościołem czy jak?
Piwozlop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 11:09   #2
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Cytat:
Napisane przez Piwozlop Pokaż wiadomość
Będzie o podróżach i pieniądzach, ale w kontekście randek, związków, Tindera i podejrzeń o niemoralne prowadzenie się.

Rozmawiałem sobie niedawno z kolegą i gdzieś w połowie butelki zaczęliśmy narzekać na kobiety. Norma. Kumpel mój pokazał mi nijakiego Tindera (o którym słyszałem, ale którego nie posiadam) i niczym mędrzec wschodu stwierdził że 3/4 z kobiet tam się prezentujących to byłe utrzymanki bogatych sponsorów, tudzież ladacznice. Trochę zaskoczony spytałem - skąd wiesz? Na to on
- Popatrz na te zdjęcia. Rzym, Paryż, Chiński Mur, Sfinks, Wielki Kanion... Ile to kosztuje, żeby tak podróżować. Stać Cię?
Ja na to odpowiadam, że nie przecież lubię podróży, ale nie stać, bo taka wycieczka to ładnych kilka tysięcy albo i kilkanaście tysięcy, a ja mam kredyt na mieszkanie, do opłacenia czynsz, samochód, remont kuchni w planach, zjeść też coś by się przydało...
Na to kumpel:
- No właśnie. Ty zarabiasz powyżej średniej krajowej i Cię nie stać, a skąd stać dziewczynę mającą 25 lat, która dopiero co skończyła studia na to, żeby lecieć do USA, jak sam bilet w jedną stronę to jakieś 4 tysiące? Wszystkie nagle zostały programistkami i koszą po 2-3 średnie krajowe?
No i powiem Wam, że zacząłem się zastanawiać. Skąd Wy bierzecie kasę na te podróże? Kroicie emerytki pod kościołem czy jak?
Ja mam prace zwiazana z podrozani, ale mam tez kolezanki, ktore pracowaly przez cale wakacje, zeby uzbierac na 2 tygodniowa podroz marzen. Nie oceniaj tak szybko.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 11:20   #3
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Dla niektórych po prostu podróże są ważne i wolą wydawać na to niż na kredyt.

A niektórzy mają bardzo dobre zarobki i sobie mogą pozwolić, zwłaszcza jak jeszcze są na etapie, że wydają tylko głównie na siebie.

No i pensja kilka średnich krajowych w wieku 25-30 lat to przecież nie jest jakiś kosmos niezdarzający się...
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 11:21   #4
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Akurat Rzym i Paryż to dość tanie podróże, można tam pojechać za grosze tanimi liniami. Przelot, nocleg w hostelu, bilety wstępu do niektórych atrakcji - trochę determinacji i szczęścia w szukaniu tanich biletów lotniczych, zniżki studenckie i spokojnie można się zmieścić w kilkuset złotych.
Sfinks - wycieczki do Egiptu są teraz tak tanie, że prawie każdy może sobie na nie pozwolić.
Mam kilka koleżanek, które pracowały w wakacje, żeby spełnić marzenie i pojechać do Chin, Japonii, Stanów czy innych odległych miejsc.

Ocenianie, że ktoś jest ladacznicą, bo raz w życiu gdzieś pojechał, jest bardzo słabe.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 11:22   #5
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Ty tak na serio?:confused :

Chyba zaglądanie komuś do portfela nie jest w dobrym guście. Poza tym każdego osobista sprawa za co podróżuje. To są Twoje pieniądze, że się tak przejmujesz? albo twojego kolegi?
Najłatwiej jechać schematami i skoro podróżują, to pewnie dają d*py. Sorry, ale nie cierpię takiego uproszczenia. To tak samo, skoro ładnie sie ubieram, to pewnie wydaję na to majątek. A guzik prawda, bo wiele fajnych rzeczy można kupić na wyprzedażach itd.
Nie wiem czemu ma służyć ten wątek.
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 11:30   #6
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 23:39
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 11:36   #7
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Dokladnie, chyba autor wątku i jego kolega, nigdy nie słyszeli o Erasmusie, programie au pair czy innych wolontariatach, stażach.
Niektórzy siedzą w Internecie i wolą wypisywać tego typu głupoty, a większość szuka ofert pracy czy rekrutuje się na różne programy
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-05, 11:41   #8
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Ja na podróże odkładam parę miesięcy, jeżdżę stopem albo wyszukuje naprawdę tanich lotów, spanie w hostelu, albo gdzieś na dziko w namiocie... nie zarabiam kokosów I tak ze znajomymi 4-5 razy w roku gdzieś jedziemy, tzn teraz już ciężko, bo praca :/ wiec to nie jest ciężko odłożyć i zorganizować sobie taki wyjazd zagraniczny
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 11:47   #9
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Oprócz tego co napisały Wizażanki, część z tych dziewczyn jest po prostu z bogatego domu.
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 12:56   #10
herbata_to_zycie
Raczkowanie
 
Avatar herbata_to_zycie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 138
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Napisales, ze podroze kosztuja pare albo kilkanascie tysiecy. Chyba jestes wyjatkowo oderwany od rzeczywistosci. Koszt wycieczki do paryza na 3 dni to kilkaset zl. Loty do poularnych miejsc mozna zabukowac za 200 zl w obie strony.



Ja bylam na wycieczce po usa. Za loty zaplacilam 2000 a nie 4000. Nie jestem utrzymanka, zarabialam powyzej sredniej krajowej w korpo i oszczedzalam pare miesiecy.



Szkoda mi takich ludzi jak ty, bardzo latwo jest oceniac kogos co?

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

O boze haha chcialam napisac srednia krajowa, a nie powyzej sredniej krajowej. Zacmienie mozgu

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Moj przekaz jet taki, ze to zaden wyczyn przeznaczyc wartosc jednej pensji raz w roku na fajne wakacje... i jestem zdziwiona, ze komus przyszlo do glowy snuc takie domysly z dupy o obcych dziewczynach. Trzeba byc bardzo smutnym czlowiekkem.
herbata_to_zycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 13:17   #11
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Podróże (ale o intymności)

A mlodzi faceci tez jezdza po swiecie
Co o nich ma do powiedzenia jasnie oswiecony kolega?
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-05, 14:59   #12
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Kolega chyba po prostu cierpi na bół że innych stać, a jego nie

A mógłby po prostu sprawdzic w internecie, ile naprawdę kosztuje bilet do Stanów czy Paryża, i od razu byłoby mu lżej na duszy

Swoją drogą skąd założenie, że jak nana ma pieniądze na podróże, to od sponsora, a nie np. od rodziców?
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 15:02   #13
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 23:39
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 15:30   #14
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Czesc z nich pewnie jest z bogatego domu i rodzice im sponsoruja albo pracuja u nich w firmie i na to zarabiaja.

Inni zbieraja rok zeby gdzies pojechac.
Kolejni maja dobrze prosperujace firmy.
Jeszcze kolejni podrozuja na stopa, znajduja darmowe noclegi i tez takim sposobem mozna sobie wyjechac.

Mozna tez stworzyc dobry blog podrozniczy i potem jezdzic za pieniadze sponsorow.

Mozliwosci jest mnostwo. Podrozowanie po europie nie jest drogie. Czasem porownywalne do krajowych wycieczek. Jak ktos jedzie w polskie gory lub nad morze to tez uwazasz ze za seks? Czy tylko zagranicy sie to tyczy? Pewnie tak bo to wiekszy prestiz przecie


Kolega nic nie osiagnal pewnie w zyciu to sobie odreagowuje durnymi komentarzami.

Poza tym mnostwo ludzi wydaje 30 tys na wesele wiec co dziwnego ze kogos stac na Japonie? Kilka wycieczek poza europe mozna zrobic za ta kase.
Nie dziwi cie ze ludzie swiezo po studiach maja 30 tys? Hmmm moze tez ktos komus tylek dal za to wesele, kto wie
Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2017-05-05 o 15:34
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 16:06   #15
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Hehehe no dokładnie

Edytowane przez cranberry juice
Czas edycji: 2017-05-05 o 16:14
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 18:05   #16
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Dodam jeszcze, że istnieją spadki, wygrane w totka i takie tam

Jezu no... wystarczy jakoś gospodarować kasą normalnie i się da uzbierać raz na jakiś czas... nikt nie każe jeździć wtedy gdy bilety kosztują miliony monet.

Poza tym ktoś może mieć rodzinę/znajomych w danym miejscu na świecie i u nich nocować za półdarmo - wtedy koszty się zmniejszają Każdy orze jak może...

Nikt też na zdjęciach nie widzi czy dana osoba była w tym miejscu 3 tygodnie czy raptem 2 dni razem z dojazdem aby pyknąć selfika
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 18:20   #17
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Cytat:
Napisane przez Piwozlop Pokaż wiadomość
Ja na to odpowiadam, że nie przecież lubię podróży, ale nie stać, bo taka wycieczka to ładnych kilka tysięcy albo i kilkanaście tysięcy, a ja mam kredyt na mieszkanie, do opłacenia czynsz, samochód, remont kuchni w planach, zjeść też coś by się przydało...
Nie mam 25 lat, na podróże wydaję sporo.
Gdybym miała 25 lat i niewiele pieniedzy taki plan na remont kuchni wydawałby mi się smutny.
Problemem w wielu przypadkach są nie tyle pieniądze, ale to co ludzie wolą. Ty planujesz remont kuchni.
Bardzo wielu ludzi w moim otoczeniu dziwi się wydatkom na podróże, bo trzeba kupić najpierw 1 nie byle jaki samochód, potem 2 i 3. I przy remoncie kuchni też wyposażenie za kilkanaście tysięcy jest ok i nie dziwi. Podróże dziwią.

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2017-05-05 o 18:29
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 18:41   #18
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Cytat:
Napisane przez Piwozlop Pokaż wiadomość

- No właśnie. Ty zarabiasz powyżej średniej krajowej i Cię nie stać, a skąd stać dziewczynę mającą 25 lat, która dopiero co skończyła studia na to, żeby lecieć do USA, jak sam bilet w jedną stronę to jakieś 4 tysiące? Wszystkie nagle zostały programistkami i koszą po 2-3 średnie krajowe?
No i powiem Wam, że zacząłem się zastanawiać. Skąd Wy bierzecie kasę na te podróże? Kroicie emerytki pod kościołem czy jak?
zaskoczę Cię, ale mogą też mieć... bogatych rodziców
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 19:02   #19
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Cytat:
Napisane przez Piwozlop Pokaż wiadomość
Będzie o podróżach i pieniądzach, ale w kontekście randek, związków, Tindera i podejrzeń o niemoralne prowadzenie się.

Rozmawiałem sobie niedawno z kolegą i gdzieś w połowie butelki zaczęliśmy narzekać na kobiety. Norma. Kumpel mój pokazał mi nijakiego Tindera (o którym słyszałem, ale którego nie posiadam) i niczym mędrzec wschodu stwierdził że 3/4 z kobiet tam się prezentujących to byłe utrzymanki bogatych sponsorów, tudzież ladacznice. Trochę zaskoczony spytałem - skąd wiesz? Na to on
- Popatrz na te zdjęcia. Rzym, Paryż, Chiński Mur, Sfinks, Wielki Kanion... Ile to kosztuje, żeby tak podróżować. Stać Cię?
Ja na to odpowiadam, że nie przecież lubię podróży, ale nie stać, bo taka wycieczka to ładnych kilka tysięcy albo i kilkanaście tysięcy, a ja mam kredyt na mieszkanie, do opłacenia czynsz, samochód, remont kuchni w planach, zjeść też coś by się przydało...
Na to kumpel:
- No właśnie. Ty zarabiasz powyżej średniej krajowej i Cię nie stać, a skąd stać dziewczynę mającą 25 lat, która dopiero co skończyła studia na to, żeby lecieć do USA, jak sam bilet w jedną stronę to jakieś 4 tysiące? Wszystkie nagle zostały programistkami i koszą po 2-3 średnie krajowe?
No i powiem Wam, że zacząłem się zastanawiać. Skąd Wy bierzecie kasę na te podróże? Kroicie emerytki pod kościołem czy jak?
nie piłam, nie miałam mieszkania, nie miałam kuchni do remontu, nie miałam samochodu ALE PODRÓŻOWAŁAM.

To kwestia priorytetów.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-05, 19:11   #20
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Cytat:
Napisane przez Piwozlop Pokaż wiadomość
Będzie o podróżach i pieniądzach, ale w kontekście randek, związków, Tindera i podejrzeń o niemoralne prowadzenie się.

Rozmawiałem sobie niedawno z kolegą i gdzieś w połowie butelki zaczęliśmy narzekać na kobiety. Norma. Kumpel mój pokazał mi nijakiego Tindera (o którym słyszałem, ale którego nie posiadam) i niczym mędrzec wschodu stwierdził że 3/4 z kobiet tam się prezentujących to byłe utrzymanki bogatych sponsorów, tudzież ladacznice. Trochę zaskoczony spytałem - skąd wiesz? Na to on
- Popatrz na te zdjęcia. Rzym, Paryż, Chiński Mur, Sfinks, Wielki Kanion... Ile to kosztuje, żeby tak podróżować. Stać Cię?
Ja na to odpowiadam, że nie przecież lubię podróży, ale nie stać, bo taka wycieczka to ładnych kilka tysięcy albo i kilkanaście tysięcy, a ja mam kredyt na mieszkanie, do opłacenia czynsz, samochód, remont kuchni w planach, zjeść też coś by się przydało...
Na to kumpel:
- No właśnie. Ty zarabiasz powyżej średniej krajowej i Cię nie stać, a skąd stać dziewczynę mającą 25 lat, która dopiero co skończyła studia na to, żeby lecieć do USA, jak sam bilet w jedną stronę to jakieś 4 tysiące? Wszystkie nagle zostały programistkami i koszą po 2-3 średnie krajowe?
No i powiem Wam, że zacząłem się zastanawiać. Skąd Wy bierzecie kasę na te podróże? Kroicie emerytki pod kościołem czy jak?
Wiesz, po prostu nie każdy tak przewala hajsy jak ty. Może czas odstawić piwo?
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 19:18   #21
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Wiesz, po prostu nie każdy tak przewala hajsy jak ty. Może czas odstawić piwo?
A zamiast tindera sledzic lotera czy fly4free
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 19:26   #22
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
A zamiast tindera sledzic lotera czy fly4free
Sic

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 21:57   #23
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Mogą oszczędzać, mogą pracować i dobrze zarabiać, mogą mieć bogatych rodziców, a mogą mieć też i tych bogatych sponsorów, ale co w związku z tym? Skoro im tak pasuje, to niech tak się bawią. Krzywdy tym nikomu nie robią. Dziwię się tylko, że dopiero odkryłeś, że z takiego źródła można mieć pieniądze.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 23:02   #24
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Nie mam 25 lat, na podróże wydaję sporo.
Gdybym miała 25 lat i niewiele pieniedzy taki plan na remont kuchni wydawałby mi się smutny.
Problemem w wielu przypadkach są nie tyle pieniądze, ale to co ludzie wolą. Ty planujesz remont kuchni.
Bardzo wielu ludzi w moim otoczeniu dziwi się wydatkom na podróże, bo trzeba kupić najpierw 1 nie byle jaki samochód, potem 2 i 3. I przy remoncie kuchni też wyposażenie za kilkanaście tysięcy jest ok i nie dziwi. Podróże dziwią.


"Bo kuchnia zostanie na 10 lat i coś mam z tego, a taka podróż to kilka dni i nie ma" Tak zapewne myśli autor nad piwem z kolegą Tyle że wspomnienia zostaja dopóki ktoś nie umrze bądź nie zachoruje na Alzhaimera, a kuchnia się rozpadnie raczej prędzej.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 23:08   #25
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
[/B]
"Bo kuchnia zostanie na 10 lat i coś mam z tego, a taka podróż to kilka dni i nie ma" Tak zapewne myśli autor nad piwem z kolegą
Niestety jego myśli są bardziej prostackie.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-06, 00:40   #26
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Podróże (ale o intymności)

A co cię to w sumie obchodzi skąd mają? Skoro dziewczyny lubią podróże a wy z kolegą wolicie siedzieć nad flaszką i się użalać że was nie stać to i tak pewnie nie jest wasz target
Zresztą to kwestia sytuacji i priorytetów-jeden woli remont kuchni drugi woli mieć wspomnienia z wyjazdu. Poza tym nie każdy ma kredyt na mieszkanie,niektóre dziewczyny pewnie są z bogatszych rodzin, części być może wyjazd opłacił ich facet co nie oznacza od razu że dziewczyna jest ladacznicą
Zresztą sam powiedziałeś że nie lubisz podróży więc po co ci wiedza skąd inni mają na to pieniądze?
Wystarczy oszczędzić sobie miesięcznie 300 zł zamiast wydawać na alko i inne głupoty (przy średniej krajowej to nie jest jakaś suma nie do odłożenia) i starczy to spokojnie na jakiś wyjazd
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 09:03   #27
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Dawno żaden wątek mnie tak nie rozbawił, dzięki, autorze, za zrobienie mi poranka
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 09:25   #28
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Oj oj oj, ja podrozuje glownie ze swoim partnerem i (o zgrozo! ) glownie on za to placi. Ale prace tez mam, to juz sama nie wiem, czy sie na Tinderowa utrzymanke kwalifikuje
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 10:49   #29
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Podróże (ale o intymności)

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
Oj oj oj, ja podrozuje glownie ze swoim partnerem i (o zgrozo! ) glownie on za to placi. Ale prace tez mam, to juz sama nie wiem, czy sie na Tinderowa utrzymanke kwalifikuje
jak jest starszy o więcej niż rok, to sorry - jesteś
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 18:39   #30
Piwozlop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 14
Gdzie są porządni faceci/kobiety (i Tinder w tle).

Tym razem znów będzie ciekawie, znów o relacjach damsko-męskich i znów o Tinderze.
No więc postanowiłem sobie założyć tam konto. Jak pomyślałem, tak zrobiłem, albowiem jestem człowiekiem czynu. Konto, jakieś zdjęcie na którym nie wyglądam na upośledzonego, kilka słów o sobie, zaznaczyłem że szukam kogoś na dłużej no i klikamy tak/nie.
Gdzieś po 2-3 dniach wyklikałem kilkaset osób na tak i dostałem szokującą liczbę par w postaci jednej (przy okazji pani nie raczyła odpisać na wiadomość). No OK, niech i tak będzie. Spróbujmy więc inaczej...
Założyłem drugie konto. Tym razem foto bez koszulki (ale też bez twarzy, żeby mnie znajomi nie wyśmiali), napisałem że interesują mnie tylko ONS, związki bez zobowiązań, przyjaźń z bonusem etc. W opisie podałem wiek, wagę, wzrost i coś tam jeszcze.
Efekt... Po 2 dniach 10 par, a niektóre od razu z konkretami "u mnie czy u ciebie" albo "masz czas jutro wieczorem". Co ciekawe dwie panie w opisie miały zaznaczone "tylko poważna relacja" tudzież "nie szukam przygód".
No i co ja mam teraz pomyśleć? Na Wizażu co drugi wątek "nie ma fajnych facetów myślących o związku, wszyscy chcą tylko seksu" a w moim wypadku to w zupełnie drugą stronę działa. Nie chcę iść z tobą na randkę, ale chętnie dam ci się przelecieć... Panie kochane! Litości!
Piwozlop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-17 13:03:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.