nietypowe odmrozenie=>blagam pomocy=> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-05, 14:05   #1
sil_van_areen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2

nietypowe odmrozenie=>blagam pomocy=>


Witam tak jak w opisie mam odmrozone rece. NIewiem jak ale odrozilem sobie rece jakos chyba 2 lata temu. Jak swieci slonce robia sie strasznie czerwone ( cale dlonie ) i sa takie jakby to powiedziec czerwone plamy. robi mi sie to wlasnie najbardziej jak jest upal slonce , ale czasami jak rece podniose do góry rece staja sie niemal ze idealne ale potem jak je spuszcze na doł robia sie spowrotem czerwone . Inna sprawa jak jestem w domu pod wieczór wtedy czasami rece robia mi sie tez niemal ze idealne nawet jak je spuszcze. Bylem z tym problemem u dermatologa i pani dermatolog powiedziala zebym je wygrzewal na sloncu i przepisala mi jakas masc . Sarowalem nia rece na noc i zakladalem bawelniane rekawiczki ale to niepomagalo niedawno zaczolem je wygrzewac na sloncu i efekt tego byl taki : siedzac na krzesle i opalajac rece , dlonie staly sie normalne w 100% takie jak powinny byc. po powrocie do domu i odczekaniu rece za jakies 15 min staly sie znowu troche czerwone i z tego co zdolzylem zauwazyc za kazdym razem jak je wygrzewa na sloncu tak jest , ale niestety potem znowu sa czerwone jednym razem mniej innym bardziej . Niewiem co robic nic niepomaga moze jakas kuracja u kosmetyczki bo cos pomogla , slyszalem o zabiegu parafinowym moze to jest to ..? prosze pomózcie
sil_van_areen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 14:31   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: nietypowe odmrozenie=>blagam pomocy=>

Musisz koniecznie isc do lekarza rodzinnego i dermatologa. Pania dermatolog radze zmienic. Oprocz odmrozonych rak (bardzo dziwne , ze to trwa juz tyle czasu) mozesz byc po prostu chory (mozliwe sa problemy z przeplywem krwi a takze rozne inne choroby). Nie lekcewaz tego i znajdz dobrego lekarza. Kosmetyczke proponuje narazie sobie odpusic i po prostu isc na badania. Napewno dostaniesz skierowanie na badanie krwie - w Twoim przpadku to podstawa .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 20:54   #3
sil_van_areen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: nietypowe odmrozenie=>blagam pomocy=>

witam ponownie. napisales dziwiac sie czemu odmrozenie juz trwa tyle czasu. twoim zdaniem to powinno juz zniknac ?
sil_van_areen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.