O co mu chodzi. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-02, 20:33   #1
instrukcjadofaceta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 10

O co mu chodzi.


Znam chłopaka od 6 lat. Poznaliśmy się przez znajomych i raczej tylko dzieki nim spotykaliśmy się na wspólnych wypadach. Od 5 lat nie mieliśmy kontaktu. Wpadliśmy ostatnio na siebie przypadkiem "na mieście". Znalazł mnie na wiadomym portalu i umówiliśmy się na kawę na za 4 dni. Na dzień przed spotkaniem wysłałam mu link do jednej ze stron w nawiązaniu do naszej ostatniej rozmowy. Umówionego dnia zapytał jaką wersje spotkania wolę - dłuższą czy krótszą. Sam wybrał tą dłuższą. Przyjechał po mnie. Zarezerwował stolik w knajpie, kupił bilety do kina a na końcu poszliśmy potańczyć. Wieczór perfekcyjnie zaplanowany. Po spotkaniu odwiózł do domu i chciał to powtórzyć. Na drugi dzień napisał smsa z pytaniem jak po wieczorze. Następnie dzień milczenia. Napisałam smsa i tak zleciał nam cały wieczór na pisaniu. Sam zaczał rozmowe na temat tego, że sie sparzył, że teraz chce pomału, że dziewczynom sie spieszy do żeniaczki, że bał się przed spotkaniem, że szukam faceta na siłę, ale widzi że jestem "normalna", złożył życzenia Noworoczne i tyle go widziałam.

Na Sylwestra szedł ze swoimi znajomymi na bal. Zabrał na niego sąsiadke, bo jak twierdził nie miał kogo zaprosić.

I teraz nie wiem co myśleć. Całe spotkanie i jego smsy świadczyłyby że jest zainteresowany mną jako nie tylko koleżanką... Ale gdyby mu zależało to by się chyba odzywał?! Czy może prowadzi poprostu jakieś gierki? Albo ja się za bardzo "nagrzałam"?

Sam się przyznał, że lubi jak jest pod górkę i ciekawie jest jak się goni mysz.... stąd pomysł pogrywania. Sprawa o tyle śmieszna że oboje jesteśmy ludźmi 25+.

Co o tym myślicie? Pomóżcie!

Edytowane przez instrukcjadofaceta
Czas edycji: 2015-01-02 o 20:37
instrukcjadofaceta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 20:37   #2
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: O co mu chodzi.

Ile już milczy ? Od weekendu czy od Sylwestra ?
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 20:40   #3
instrukcjadofaceta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 10
Dot.: O co mu chodzi.

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Ile już milczy ? Od weekendu czy od Sylwestra ?
Od wtorku wieczora. Ostatnim smsem były życzenia noworoczne przysłane krótko po północy. Sms ten kończył całowieczorną wymianę wiadomości.
instrukcjadofaceta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 20:40   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: O co mu chodzi.

Nie zaprzątałabym sobie nim głowy. Jakieś gadki z gonieniem myszy? Błagam.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 20:43   #5
instrukcjadofaceta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 10
Dot.: O co mu chodzi.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Nie zaprzątałabym sobie nim głowy. Jakieś gadki z gonieniem myszy? Błagam.
No właśnie tak myślałam
instrukcjadofaceta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 20:50   #6
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: O co mu chodzi.

Cytat:
Napisane przez instrukcjadofaceta Pokaż wiadomość
Od wtorku wieczora. Ostatnim smsem były życzenia noworoczne przysłane krótko po północy. Sms ten kończył całowieczorną wymianę wiadomości.
Może jest zajęty i nie ma czasu na pisanie sms-ów ?

Też bym chyba dała sobie spokój po tych tekstach, że lepiej jak jest pod górkę i się goni mysz właśnie chyba lepiej jak nie ma żadnych przeszkód i można rozwijać znajomość bezproblemowo i nikt nikogo nie goni.

Ale może ja się nie znam
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 20:57   #7
instrukcjadofaceta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 10
Dot.: O co mu chodzi.

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Może jest zajęty i nie ma czasu na pisanie sms-ów ?

Też bym chyba dała sobie spokój po tych tekstach, że lepiej jak jest pod górkę i się goni mysz właśnie chyba lepiej jak nie ma żadnych przeszkód i można rozwijać znajomość bezproblemowo i nikt nikogo nie goni.

Ale może ja się nie znam

Ale aż tak żeby przez 3 dni nawet jednego smsa nie napisac? Nie wydaje mi się.

Też mu to powiedziałam. Że wolę otwartość i prostolinijność niż jakieś gierki.
instrukcjadofaceta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-02, 21:07   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: O co mu chodzi.

Cytat:
Napisane przez instrukcjadofaceta Pokaż wiadomość
Ale aż tak żeby przez 3 dni nawet jednego smsa nie napisac? Nie wydaje mi się.

Też mu to powiedziałam. Że wolę otwartość i prostolinijność niż jakieś gierki.
I takiego faceta szukaj. Ten z opisu wydaje się niezłym "graczem".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 21:08   #9
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: O co mu chodzi.

Cytat:
Napisane przez instrukcjadofaceta Pokaż wiadomość
Ale aż tak żeby przez 3 dni nawet jednego smsa nie napisac? Nie wydaje mi się.

Też mu to powiedziałam. Że wolę otwartość i prostolinijność niż jakieś gierki.
Zależy jakie kto ma podejście. Ja nie lubię codziennych smsów, piszę po dłuższym czasie, gdy jest szansa, że więcej się wydarzyło Ale rozumiem, że każdy inaczej to postrzega.

Czyli nie dogadacie się, bo on woli jakieś gierki. Odpuść, skoro teraz już Cię to męczy.
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 21:09   #10
instrukcjadofaceta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 10
Dot.: O co mu chodzi.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Nie zaprzątałabym sobie nim głowy. Jakieś gadki z gonieniem myszy? Błagam.

Doris, a korzystając z okazji - "znam" Cie z innych wypowiedzi i dlatego chciałabym żebys mi poradziła, "pomogła". Mogę się zwrócić na priv?
instrukcjadofaceta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 21:43   #11
Pako_
Rozeznanie
 
Avatar Pako_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 636
Dot.: O co mu chodzi.

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Zależy jakie kto ma podejście. Ja nie lubię codziennych smsów, piszę po dłuższym czasie, gdy jest szansa, że więcej się wydarzyło Ale rozumiem, że każdy inaczej to postrzega.

Czyli nie dogadacie się, bo on woli jakieś gierki. Odpuść, skoro teraz już Cię to męczy.
Też nie rozumiem "wiszenia" na telefonie i kontaktu 24/24 Bo gdzie praca, hobby, rodzina.
Ale z jednego sms-ka powinien wyprodukować.
Pewnie poznał kogoś.
Pako_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-02, 21:48   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: O co mu chodzi.

Cytat:
Napisane przez instrukcjadofaceta Pokaż wiadomość
Doris, a korzystając z okazji - "znam" Cie z innych wypowiedzi i dlatego chciałabym żebys mi poradziła, "pomogła". Mogę się zwrócić na priv?
Ale ze mnie jest pesymista i cynik. Piszesz na własną odpowiedzialność.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 21:56   #13
instrukcjadofaceta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 10
Dot.: O co mu chodzi.

Cytat:
Napisane przez Pako_ Pokaż wiadomość
Też nie rozumiem "wiszenia" na telefonie i kontaktu 24/24 Bo gdzie praca, hobby, rodzina.
Ale z jednego sms-ka powinien wyprodukować.
Pewnie poznał kogoś.
Ja też z tych niewiszących. Ale jeden sms to jest minuta w ciągu dnia. Gdyby mu zależało to tyle mógłby mi poświęcić, tak myślę
instrukcjadofaceta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 22:00   #14
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: O co mu chodzi.

Cytat:
Napisane przez instrukcjadofaceta Pokaż wiadomość
Ja też z tych niewiszących. Ale jeden sms to jest minuta w ciągu dnia. Gdyby mu zależało to tyle mógłby mi poświęcić, tak myślę
Jasne, że tak. Poza tym jest coś pomiędzy piszę 100 dziennie, a nie piszę wcale. Ale wiesz co? Serwowanie komuś gadek z gonieniem myszki (wtf tak w ogóle?), jakieś ocenianie "Ty jesteś normalna, inne chcą żeniaczki" (a kto go pytał o zdanie? poza tym akurat wszystkie się z nim chciały żenić, same desperatki? coś tu nie gra) i inne takie, tworzą niezbyt ciekawy obraz tego faceta.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 22:07   #15
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: O co mu chodzi.

Chlopak jest niedojrzaly (gadki o gonieniu myszy) - to po pierwsze. A po drugie, widocznie na tyle nie zaiskrzylo miedzy wami, skoro na Sylwestra wybral sasiadke, a nie Ciebie. I tutaj, wydaje mi sie, powinien byc juz koniec tej historii. Skoro poszedl sie bawic z inna dziewczyna, w dodatku milczy i 'oflankowywuje' sie przed czyms powazniejszym bredzac cos o zawodzie, ktory przezyl (wymówka), to tez mysle, ze powinnas miec troszke dumy i po prostu zerwac z nim kontakt. Nie wiem jak wysoko sie cenisz, ale mysle, ze kazda dziewczyna, ktora dojrzale podchodzi do milosci i zwiazkow, zasluguje na duzo wiecej.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2015-01-02 o 22:08
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 22:10   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: O co mu chodzi.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;49569409]Chlopak jest niedojrzaly (gadki o gonieniu myszy) - to po pierwsze. A po drugie, widocznie na tyle nie zaiskrzylo miedzy wami, skoro na Sylwestra wybral sasiadke, a nie Ciebie. I tutaj, wydaje mi sie, powinien byc juz koniec tej historii. Skoro poszedl sie bawic z inna dziewczyna, w dodatku milczy i 'oflankowywuje' sie przed czyms powazniejszym bredzac cos o zawodzie, ktory przezyl (wymówka), to tez mysle, ze powinnas miec troszke dumy i po prostu zerwac z nim kontakt. Nie wiem jak wysoko sie cenisz, ale mysle, ze kazda dziewczyna, ktora dojrzale podchodzi do milosci i zwiazkow, zasluguje na duzo wiecej.[/QUOTE]

Dokładnie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 22:20   #17
instrukcjadofaceta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 10
Dot.: O co mu chodzi.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jasne, że tak. Poza tym jest coś pomiędzy piszę 100 dziennie, a nie piszę wcale. Ale wiesz co? Serwowanie komuś gadek z gonieniem myszki (wtf tak w ogóle?), jakieś ocenianie "Ty jesteś normalna, inne chcą żeniaczki" (a kto go pytał o zdanie? poza tym akurat wszystkie się z nim chciały żenić, same desperatki? coś tu nie gra) i inne takie, tworzą niezbyt ciekawy obraz tego faceta.

Z tego co pamiętam on zawsze miał powodzenie u dziewczyn. Wszystkie za nim latały.Taki lekkoduch z niego był. No ale mineło 6 lat. Skończył dobre studia, ma fajną pracę z rozmowy wynikało że całkiem ogarniety życiowo.

Nie wiem skąd te jego gadki. Powiedział że nie chce sie spieszyć jest ostrozny bo dostał po tyłku. Był z laską która miała parcie na pierscionek,a on nie chciał bo jak twierdzi do tego potrzebna jest stabilizacja, praca, miejsce do mieszkania a nie tak na łapu capu no i się rozeszli. I ona wtedy podobno go prześladowała. Wypisywała, wydzwaniała, przyjeżdzała itd.

Wogóle mam wrażenie że on myśli że dziewczyna po studiach, z praca, bez faceta nie robi nic innego jak tylko poluje na męża... nie wiem czy to trauma po tej lasce czy co mu jest

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;49569409]Chlopak jest niedojrzaly (gadki o gonieniu myszy) - to po pierwsze. A po drugie, widocznie na tyle nie zaiskrzylo miedzy wami, skoro na Sylwestra wybral sasiadke, a nie Ciebie. I tutaj, wydaje mi sie, powinien byc juz koniec tej historii. Skoro poszedl sie bawic z inna dziewczyna, w dodatku milczy i 'oflankowywuje' sie przed czyms powazniejszym bredzac cos o zawodzie, ktory przezyl (wymówka), to tez mysle, ze powinnas miec troszke dumy i po prostu zerwac z nim kontakt. Nie wiem jak wysoko sie cenisz, ale mysle, ze kazda dziewczyna, ktora dojrzale podchodzi do milosci i zwiazkow, zasluguje na duzo wiecej.[/QUOTE]

To też nie tak, że on miał mnie i ją do wyboru. Zaprosił ją zanim się spotkaliśmy. No i jak miał mnie zabrac? Ją odwołać? No takich rzeczy sie nie robi, więc to akurat rozumiem.

Poprostu mam rozjazd bo z jego zachowania i smsów typu - wiem, że jestes inteligentna, wartościowa i trzeba się pomęczyć żeby Cie zdobyć, poprzez twierdzenia że mu to imponuje po ciszę. Sama rozumiesz...

A to jego gadanie odebrałam w taki sam sposób - jako zrobienie sobie pleców i usprawiedliwienie. Ale to było jedno spotkanie, Ja nie wymagałam od niego żadnych deklaracji, nawet nie zaczynałam takich tematów. To wyszło z niego samego. Może poprostu przeinterpretowałam jego zachowanie wobec mnie. Może poprostu chciał być dżentelmenem.
instrukcjadofaceta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 22:34   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: O co mu chodzi.

Cytat:
Napisane przez instrukcjadofaceta Pokaż wiadomość
(...)
Był z laską która miała parcie na pierscionek,a on nie chciał bo jak twierdzi do tego potrzebna jest stabilizacja, praca, miejsce do mieszkania a nie tak na łapu capu no i się rozeszli. I ona wtedy podobno go prześladowała. Wypisywała, wydzwaniała, przyjeżdzała itd.
(...)
Kochana, to jest jego wersja zdarzeń. A skąd wiesz, czy tak było?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 22:38   #19
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: O co mu chodzi.

Koles raz sie z Toba spotkal, pozniej Cie pokomplementowal, przy czym rozpoczal gadki o "sparzeniu", czyt. "na nic powaznego na razie nie licz". Teraz milczy. Nie wiem, ale dla mnie jest to dosc jasna sytuacja - nie chce tego rozwijac. Gdyby chcial, to bys miala z nim staly kontakt i juz bys znala termin kolejnego spotkania/randki - tego w tej calej historii jestem pewna. Nie wiem czego szukasz, ale jesli powaznego faceta i dojrzalej relacji, to ten chlopaczek nie wyglada na dobrego kandydata. Sama nie wiesz na czym stoisz, nie wiesz jak to interpretowac, daje Ci mieszane sygnaly i pozostawia z domyslami. Z tym odpowiednim, uwierz, wszystko jest bardzo proste i klarowne od samego poczatku. Stad mysle, ze powinnas wrzucic na luz i nie zaprzatac sobie nim glowy.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-02, 22:44   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: O co mu chodzi.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;49569900]Koles raz sie z Toba spotkal, pozniej Cie pokomplementowal, przy czym rozpoczal gadki o "sparzeniu", czyt. "na nic powaznego na razie nie licz". Teraz milczy. Nie wiem, ale dla mnie jest to dosc jasna sytuacja - nie chce tego rozwijac. Gdyby chcial, to bys miala z nim staly kontakt i juz bys znala termin kolejnego spotkania/randki - tego w tej calej historii jestem pewna. Nie wiem czego szukasz, ale jesli powaznego faceta i dojrzalej relacji, to ten chlopaczek nie wyglada na dobrego kandydata. Sama nie wiesz na czym stoisz, nie wiesz jak to interpretowac, daje Ci mieszane sygnaly i pozostawia z domyslami. Z tym odpowiednim, uwierz, wszystko jest bardzo proste i klarowne od samego poczatku. Stad mysle, ze powinnas wrzucic na luz i nie zaprzatac sobie nim glowy.[/QUOTE]

Szczególnie pogrubione.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 22:47   #21
instrukcjadofaceta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 10
Dot.: O co mu chodzi.

Też miałam takie przeczucia, ale dziękuję Wam bardzo za pomoc

Teraz jestem już pewna.
instrukcjadofaceta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 23:08   #22
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: O co mu chodzi.

Cytat:
Napisane przez instrukcjadofaceta Pokaż wiadomość
Ja też z tych niewiszących. Ale jeden sms to jest minuta w ciągu dnia. Gdyby mu zależało to tyle mógłby mi poświęcić, tak myślę
no właśnie, gdyby mu zależało, to pewnie by poświęcił. dobrze, że tak się stało na samym początku i nie bawił się Tobą dłużej. teraz przez tydzień-dwa porozkminiasz, o co mu chodziło i dasz sobie spokój.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 00:25   #23
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: O co mu chodzi.

Skoro tyle lasek za nim latało - facet pewnie ma już wprawę w zawracaniu głowy. Moim zdaniem on stosuje jakieś gierki, które własnie mają skłonić Cię do rozmyślań. Tak to już jest.

Plan działania: spędź z nią za***isty wieczór; komplementuj; zmiękcz - opowieściami - jak to zostałeś skrzywdzony; nie odzywaj się przez kilka dni.

Wędka zarzucona, a rybka pływa obok przynęty. Teraz tylko czekać aż ją łyknie.

Później rozkoszować się obiadkiem, a na koniec przypomnieć - że przecież mówiłeś - nie chcesz niczego poważnego. Ręce czyściutkie. Czas na kolejne danie.

Sorry, ale ten schemat jest tak schematyczny (tak, masło maślane), że aż kłuje w oczy. Niestety, działa w większości przypadków

Wiem to nawet po własnym facecie. Na początku mnie olewał (wkurzaliśmy się na wzajem, burzliwa znajomość), ale po jakimś czasie coś zaiskrzyło i zmienił się o 180 stopni. Bardzo się starał (choć ja się wtedy poddałam) i tak jest do dziś (ponad pół roku razem). Stąd wiem, że jak chłopakowi zależy NA SERIO to zawsze to wyczujesz. Ja od razu wyczułam różnicę. Po prostu - na początku bał się, że mamy zbyt różne charaktery i nic z tego nie wyjdzie. Jednak zawsze mu się podobałam i w końcu postanowił zaryzykować. Wszystko było wyłożone - czarno na białym. Jak na razie nie żałujemy tych decyzji. Odkryliśmy, że oprócz różnic - wiele też nas łączy. Natomiast ten ,,Twój" gada jak połamany oO Gonić króliczka to można w przedszkolu. Najlepiej jest kiedy obie strony się starają i buduje się coś wspólnie My na zmianę sobie prawimy jakieś subtelne komplementy i pokazujemy, że nam zależy. Gonienie króliczka to presja - porównywalna z ,,presją ślubu", jaką doświadczył - tylko wywierana na Tobie. Żadna dziewczyna chyba nie czułaby się sobą - hamując wszelkie czułe gesty, wzbudzając zazdrość i nadmiernie pokazując niezależność. Moim zdaniem facet do odstrzału. Związek ma cieszyć, a nie narzucać jakieś scenariusze z gonieniem króliczka :/

Edytowane przez BadLife
Czas edycji: 2015-01-03 o 00:40
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 02:02   #24
takbonie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 457
Dot.: O co mu chodzi.

Cytat:
Napisane przez instrukcjadofaceta Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam on zawsze miał powodzenie u dziewczyn. Wszystkie za nim latały.Taki lekkoduch z niego był. No ale mineło 6 lat. Skończył dobre studia, ma fajną pracę z rozmowy wynikało że całkiem ogarniety życiowo.

Nie wiem skąd te jego gadki. Powiedział że nie chce sie spieszyć jest ostrozny bo dostał po tyłku. Był z laską która miała parcie na pierscionek,a on nie chciał bo jak twierdzi do tego potrzebna jest stabilizacja, praca, miejsce do mieszkania a nie tak na łapu capu no i się rozeszli. I ona wtedy podobno go prześladowała. Wypisywała, wydzwaniała, przyjeżdzała itd.

Wogóle mam wrażenie że on myśli że dziewczyna po studiach, z praca, bez faceta nie robi nic innego jak tylko poluje na męża... nie wiem czy to trauma po tej lasce czy co mu jest

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------



To też nie tak, że on miał mnie i ją do wyboru. Zaprosił ją zanim się spotkaliśmy. No i jak miał mnie zabrac? Ją odwołać? No takich rzeczy sie nie robi, więc to akurat rozumiem.

Poprostu mam rozjazd bo z jego zachowania i smsów typu - wiem, że jestes inteligentna, wartościowa i trzeba się pomęczyć żeby Cie zdobyć, poprzez twierdzenia że mu to imponuje po ciszę. Sama rozumiesz...

A to jego gadanie odebrałam w taki sam sposób - jako zrobienie sobie pleców i usprawiedliwienie. Ale to było jedno spotkanie, Ja nie wymagałam od niego żadnych deklaracji, nawet nie zaczynałam takich tematów. To wyszło z niego samego. Może poprostu przeinterpretowałam jego zachowanie wobec mnie. Może poprostu chciał być dżentelmenem.
On sam chyba nie jest gotowy do poważnego związku. Wygląda jakby nie chciał się ograniczać do jednej osoby. Bał się deklaracji, bliskości. Proszę Cię każda dziewczyna chce już natychmiast wyjść za mąż
w dodatku za niego.
On ma problemy z zaangażowaniem się. Może ma duże potrzeby wolności.
takbonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 03:02:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.