Wymienię Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwierząt - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-22, 07:57   #1
genevive
Zakorzenienie
 
Avatar genevive
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 162
Przekupka: 80 pkt / 100% pozyt.

Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwierząt


WĄTEK NIEAKTUALNY!

Szukam pustej buteleczki z ciemnego szkła z pipetą o pojemności 5-7ml. Może być po innym kosmetyku, leku - whatever!

Hej,
Wymienię to co poniżej - rówinież kilka na raz za jakiś konkret - najchętniej na jakiś fajny zapach, perfumy, buty, torebkę. Na ubrania z zasady się nie wymieniam.
Moje kosmetyki są praktycznie nowe i starannie przechowywane (np. oleje organiczne i lakiery trzymam w lodówce) - jeżeli napisałam, że użyłam czegoś 2 razy - to tak było w rzeczywistości.
To, co już wymieniłam usuwam ze swojej listy, żeby nie zaśmiecać i nie wydłużać postu.

Mini-REG:
1. Pomimo praktykowanej zasady pierwszeństwa nie wyślę Ci przesyłki pierwsza, nawet, jeżeli masz więcej przekupek ode mnie, ale wśród nich neutrala lub negatywa, za nieuczciwość, czy spóźnione miesiącami przesyłki, albo brak kontaktu.

2. Jeżeli okaże się, że mam mniejszą liczbę przekupek, wysyłam jako pierwsza. Ale już nie poczuwam się do obowiązku wystawiania jako pierwsza przekupki - dostałaś moją przesyłkę pierwsza i jeżeli jesteś zadowolona z wymiany (a naprawdę dokładam starań, żeby tak było) daj temu wyraz. Nie mam zamiaru się prosić o głupią przekupkę.

WYMIANA:
Dokładka:

The Body Shop płyn do demakijażu oczu wrażliwych z rumiankiem, butla 250ml, świeżutki, przedwczoraj kupiony i 2 razy użyty. Nie polubilismy się :-(
Jeżeli ktoś będzie zainteresowany, to proszę pytać o ewentualne zużycie, bo mimo wszystko planuję dziada sukcesywnie zużywać


Wymienię podkład w kompakcie Diorskin Forever Compact, najjaśniejszy odcień 010 (Ivory), z filtrem SPF 25 - użyty raz, niestety niezupełnie mój odcień. Jest pudełko, instrukcja i rachunek z Douglasa. - Nieaktualne
Tu link:

http://www.douglas.pl/douglas/Makija...000046673.html

1. Nowa bransoletka z elementami Swarovski, długość ok. 10cm. - idealna na PREZENT - w komplecie oczywiście pudełko z aksamitną wyściółką

2. Lierac Eau Sensorielle aux 3 Fleurs Blanches (Zmysłowa woda do ciała z trzema białymi kwiatami) - 100ml, prawie nowa - psik testowy, żużycie jak na foto

3. Egzotyczne perfumy z Dubaju Rasasi Twinkle, poj. wyjściowa 50ml, zużycie jak na foto, tez kilka psików na test, jeszcze chyba mam pudełko

Zapachy (nawet kilka na raz) wymienię na jakiś konkret - najchętniej CK One - zawsze i chętnie Za odlewki, sample i inne tego typu dziękuję.

5. Trampki Converse, wysokie, NOWE, kolor szary z pomarańczowo- żółtym motywem. Rozm. 40 (dł. wkładki 25,4) - tyle z opisu. Wg mnie one są na rozmiar 41, ponieważ ja noszę 40-stkę i są na mnie za duże, więc weźcie pod uwagę, że jest to zawyżony rozmiar. Dlatego też jestem z wielkim bólem serca zmuszona je wymienić :-(
Trampki są bez pudełka, ale nowe nie noszone. Chciałabym najchętniej wymienić je na inne buty jesienno-zimowe, albo coś w tym stylu...

7. Komplet pigmentów mineralnych i mik z Kolorówka.com (do samodzielnego "montażu" cieni, różu lub pudru mineralnego) - ja nie mam cierpliwości się w to bawić...
- zółcień żelazowa 1,2ml, termin ważności: 04.14
- czerwień żelazowa 1,2ml, termin: ważności: 04.14
- czerń żelazowa 1,2ml, termin: ważności: 04.14
- super copper 5ml, termin: 12.14
- czerwień żelazowa 5ml, termin: ważności: 04.14
- gold fine, 5ml, termin: 12.14
- lemon drop pop, 5ml, termin: 06.15
- puder jedwabny 5ml, termin, uwaga: 04.12, ale może ktoś będzie chciał
- zieleń chromowa, 5ml, termin: 05.14
- persian lime, 5ml, termin uwaga: 02.13, ale j/w - może się komuś przyda. Szczerze mówiąc, nie sądzę, żeby data ważności miała tu wielkie znaczenie...
- Indian Red 5ml, termin 12.18
- Aruban Coral 5ml, termin: 04.15
- Sienna fine 5ml, termin 12.14
- gotowe cienie w woreczkach strunowych: żółty, niebieski, zielony i połyskliwa kość słoniowa. Oczywiście wg upodobań i dzięki pozostałym pigmentom można sobie zmodyfikować te kolory.
Dla zainteresowanych mogę dorzucić 3 słoiczki plastikowe zakręcane, do przechowywania cieni.[/COLOR]

10. Woda utleniona w kremie Leo 6%, poj. 130ml, zużycie 50% (zostało pół buteleczki), używałam do ombre, ważna chyba do 12.2013

11. Kompleks silikonowo-malinowy z BU, poj. 8g, super do likwidowania lepkości samorobionego serum, użyłam raz, niestety, dziwnie pękła nakrętka - na samym czubku. Teraz jest pokejona taśmą. Oddam za drogiazg, lub dorzucę do większej wymianki, jeżeli tylko komus się przyda

12. Niezmydlalna frakcja sojowa z Naturalisa 30g - 3 razy użyta - nie bardzo znajduje dla niej zastosowanie przy obecnej pielęgnacji... - w trakcie wymiany

13. Komplet lakierów do paznokci - kolory i marki na zdjęciu. Część nowa, nieotwierana (Flormal), część czasami używana. Chętnie oddam wszystkie, jako komplet, bez rozdrabniania się na poszczególne kolory. - 2 środkowe Flormale są niedostępne - pojadą do Pechele

14. Pasta wybielająca do zębów "Biała Perła" (nowa, nieużywana) 75ml + żel inicjujący + żel wybielający. Pasta jest zupełnie nowa, żele zużyte do połowy - są pozostałością po pakiecie wybielającym z nakładkami, ale można ich używać do mycia zębów, jak pasty. Oddam razem z pastą, bo i tak leżą w szufladzie. - PASTA już NIEDOSTĘPNA -pozostał tylko jeden żel inicjujący, gdyby ktoś się napalił - chętnie oddam jako gratis, jeżeli ktoś zgłosi zapotrzebowanie)

15. Komplet biżuterii (głównie korale i naszyjniki + bransoleta + broszka) - chętnie oddam, jako całość, bez rozdrabniania się na pojedyncze sztuki.

16. Automatyczna kredka do oczu Bell - kolor zgniło-zielony. Kredce nic nie dolega, jest jej dużo, mechanizm działa, tylko nadruk się wytarł. Mogę dorzucić jako gratis do większej wymiany.

17. Top Coat - "no name" - oddam gratis przy jakiejś większej wymianie, jak się ktoś upomni


KOSMETYKI DLA ZWIERZĄT - wszystkie są nowe, nieużywane, zaplombowane! To francuskie organiczne kosmetyki dla zwierząt. Wartość to ok. 40-45zł za szampon

4. Biogance - szampon do długiej sierści dla psów i kotów - z olejkiem jojoba i awokado. Poj. 250ml, data ważności: nie wiem, nie ma na opakowaniu, albo zaklejona :-(

5. Biogance Szampon dla kotów i psów o ciemnej sierści - z wyciągiem z łusek orzechów włoskich, poj. 250ml, data ważności: 09.2013

6.Over Zoo Zestaw szampon + odżywka dla yorków, poj. 2x 250ml - nowy, data ważności 02.2014

7. BOTANIQA - delikatny szampon dla szczeniąt z proteinami owsa, poj. 250 ml - nowy, data 28.02.2014 (chyba...)

8. Perfumy dla psa Biogance Elegance (Red Fruits) 50ml

UBRANIA:
1. Oryginalna bluzeczka Nike (do aerobiku, biegania itp.) - rozm. S, ale moim zdaniem to XS (r. 34) - nowa, nigdy nienoszona, leży w szafie, bo za mała :-(

2. Śliczna spódnica z koronki firmy NEXT, rozm. 38. Na satynowej koronce w kolorze pudrowego różu. Szyta z klinów, dzięki czemu fantastycznie się układa, a w tańcu wiruje ;-) Mam więcej zdjęć, więc dla zainteresowanych mogę podesłać.

3. Bardzo seksowne szpliki New Look. Wykonane z szarego atłasu, pokrytego czarną koronką. Rozm. 40. Są nowe, kilka razy przymierzone po domu. Niestety, nie mam już pudełka.
Obcas nie jest aż tak wysoki, jak wygląda - buty maja dość grubą podeszwę, obudowaną materiałem, więc tego nie widać - dzięki temu są bardzo wygodne i stabilne.

Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_0817.jpg
Wyświetleń: 29
Rozmiar:  83,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_0564.jpg
Wyświetleń: 21
Rozmiar:  152,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_0571.jpg
Wyświetleń: 29
Rozmiar:  83,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_0812.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  77,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  bransoletka swarowski.jpg
Wyświetleń: 29
Rozmiar:  63,5 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_0907.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  41,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_0934.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar:  126,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_0941.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  114,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_0960.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  80,5 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez genevive
Czas edycji: 2013-11-03 o 15:29
genevive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 08:12   #2
lawendowa1
Zadomowienie
 
Avatar lawendowa1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 976
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

Coś u mnie za:
6. Farba Khadi - ciemny brąz, zuzycie chyba 3/4 - dla zainteresowanych sprawdzę i zważę

Mam taką buteleczkę z pipetą
__________________
Moja wymiana kosmetyczna!!

Moje blogowanie

Proszę odpisuj w moim wątku, ja odpiszę w Twoim!
lawendowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 09:06   #3
SweetButterfly
Zakorzenienie
 
Avatar SweetButterfly
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 889
Przekupka: 229 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

Coś u mnie ? Mam taką buteleczkę po serum z YR, z ciemnego zielonego szkła.
__________________

Always, always, always belive in yourself, because if you don't, then who will, sweetie ?
- Marilyn Monroe
SweetButterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 09:25   #4
swaaag
Wtajemniczenie
 
Avatar swaaag
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 911
Przekupka: 40 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

Witaj, podobała CI sie u mnie sukienka jedwabna tatuum xs. moze chcialabys sie zamienic za kate moss muse i tusz do rzes?
swaaag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 10:08   #5
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

Może znalazłabyś coś u mnie za tusze do rzęs, pastę i może jeszcze Rasasi i mgiełkę?
Tylko mogłabyś mi napisać coś o tym zapachu Rasasi, co wyczuwasz, jak z trwałością

Najbardziej zależy mi na tych 2 pierwszych rzeczach
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 10:16   #6
genevive
Zakorzenienie
 
Avatar genevive
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 162
Przekupka: 80 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

A pozzzziomka: Raczej nic. Takie rzeczy, jak tusze, czy zapachy chcę wymienić na jakiś konkret, w przeciwnym razie znów będę zasypana pierdyliardem próbek, odlewek i innych drobiazgów.

Edytowane przez genevive
Czas edycji: 2013-09-22 o 10:25
genevive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 10:20   #7
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

Zarezerwuję Ci to co wpisałaś w moim wątku
A znalazłabyś coś jeszcze jakbym się decydowała na jakąś wodę albo mgiełkę?
Napisz proszę co byś chciała za tusz i pastę A za wodę może i wodę byś znalazla

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez genevive Pokaż wiadomość
Raczej nic. Takie rzeczy, jak tusze, czy zapachy chcę wymienić na jakiś konkret, w przeciwnym razie znów będę zasypana pierdyliardem próbek, odlewek i innych drobiazgów.
A nie znalazłabyś czegoś u mnie? Bo wpisywałaś się w wątku
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-22, 11:15   #8
ruby000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 495
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

Kate Moss, Muse EDT cos u mnie?
__________________
SUKIENKI

kosmetyki
książki
nowa bielizna i odzież




Pędzel [/B][/U][/COLOR]flat top!
ruby000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 11:44   #9
PinkSupraise
Zadomowienie
 
Avatar PinkSupraise
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 457
Przekupka: 5 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

coś u mnie za tusz do rzęs?

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Jakby Ci się jednak coś spodobało to mogę dorzucić nić dentystyczną 50 m. Może jakieś cienie z poprzedniego wątku?
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1125691
PinkSupraise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 13:43   #10
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Przekupka: 3 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

Coś u mnie?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=716386
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 13:48   #11
lawendowa1
Zadomowienie
 
Avatar lawendowa1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 976
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

Jestem otwarta na negocjacje oprócz khadi podoba mi się jeszcze zapach esprit i tusz mary kay. Co byłabyś mi w stanie oddać za rzeczy ode mnie? najbardziej zależy mi na hennie.
__________________
Moja wymiana kosmetyczna!!

Moje blogowanie

Proszę odpisuj w moim wątku, ja odpiszę w Twoim!
lawendowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-22, 16:21   #12
extragirl
Wtajemniczenie
 
Avatar extragirl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 246
Przekupka: 47 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

hej coś u mnie za Lierac Eau Sensorielle aux 3 Fleurs Blanches (Zmysłowa woda do ciała z trzema białymi kwiatami)?
__________________
extragirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 17:23   #13
lawendowa1
Zadomowienie
 
Avatar lawendowa1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 976
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

Tak, organizer jest taki jak na zdjęciu.

A czego szukasz? To będę wiedziała co mogę zaproponować

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

w takim razie nie mam nic poza wątkiem, co mogłoby Ci odpowiadać
__________________
Moja wymiana kosmetyczna!!

Moje blogowanie

Proszę odpisuj w moim wątku, ja odpiszę w Twoim!
lawendowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 17:27   #14
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

To odezwę się we wt, tylko napisz proszę coś o tym zapachu Rasasi, bo ciężko cokolwiek znaleźć
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 18:15   #15
czerwony_hibiskus
Raczkowanie
 
Avatar czerwony_hibiskus
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 37
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

Niestety nic
czerwony_hibiskus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 18:25   #16
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

To jednak podziękuję, z opisu to chyba jednak nie to
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 18:26   #17
demonyianioly
Rozeznanie
 
Avatar demonyianioly
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 954
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

w tej chwili nic
__________________
wymiana kosmetyczna :
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post48628710
MIKOŁAJ
demonyianioly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 19:17   #18
marylinda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15 127
Przekupka: 181 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

Coś u mnie za:
2. Lierac Eau Sensorielle aux 3 Fleurs Blanches (Zmysłowa woda do ciała z trzema białymi kwiatami) - 100ml, prawie nowa - psik testowy, żużycie jak na foto
?
marylinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 19:29   #19
ruby000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 495
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

szkoda, jak zmienisz zdanie daj znać
__________________
SUKIENKI

kosmetyki
książki
nowa bielizna i odzież




Pędzel [/B][/U][/COLOR]flat top!
ruby000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-22, 20:18   #20
LucyJordan
Zakorzenienie
 
Avatar LucyJordan
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 973
Przekupka: 181 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

cos za;


4. Biogance - szampon do długiej sierści dla psów i kotów - z olejkiem jojoba i awokado. Poj. 250ml, data ważności: nie wiem, nie ma na opakowaniu, albo zaklejona :-(

czarny tusz mary kay

conversy?
__________________
wszystkowątek
LucyJordan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 20:24   #21
HardFable
Rozeznanie
 
Avatar HardFable
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 990
Przekupka: 3 pkt / 80% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

niestety nic
__________________
W poszukiwaniu życiowej drogi.

12.02.19


'Świat podobny jest do amatorskiego teatru; więc nieprzyzwoicie jest pchać się w nim do ról pierwszych, a odrzucać podrzędne. Wreszcie, każda rola jest dobra, byle grać ją z artyzmem i nie brać jej zbyt poważnie.' - Bolesław Prus, Lalka
HardFable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 20:53   #22
swaaag
Wtajemniczenie
 
Avatar swaaag
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 911
Przekupka: 40 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

za esprit jednak podziękuję, ale w razie gdybyś była chętna oddać kate, to podaję wymiary:

szer. pod pachami: 45cm
szer. w talii: 47cm
szer. w biodrach: 49cm
swaaag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 07:32   #23
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Przekupka: 91 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

niestety nic, pozdrawiam
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 09:43   #24
guniagusia
Zakorzenienie
 
Avatar guniagusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 526
Przekupka: 153 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

teraz mi sie podoba u Ciebie ten zapach Lierac
guniagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 21:10   #25
swaaag
Wtajemniczenie
 
Avatar swaaag
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 911
Przekupka: 40 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

Powiem Ci tak, ja noszę sukienki XS i ta jest na mnie zdecydowanie za duża, mimo że mam spory biust, to i tak na mnie wisi. wg. mnie na rozm S będzie idealna jutro pod wieczór zrobię zdjęcie na sobie, tylko tak, jak mówię. ona jest na mnie za duża
swaaag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 19:23   #26
Pechele
Wtajemniczenie
 
Avatar Pechele
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 902
Przekupka: 70 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

Dziś ma dać odp dziewczyna która chce brac super krem od takmijaczas, jak nie weźmie to ja go biore za Chloe. Jak weźmie to Chloe będzie wolna ale kolejka jest pod sufit... nie wiem co Wy laski w tym śmierdziuchu widzicie... ale ja dziwna podobno jestem widocznei nos tez mam nie taki jak wszyscy
__________________
lista zachcianek
KSIĄŻKI

PERFUMY I BIŻUTERIA nowy!!!
CIUSZKI I BUTYnowa sukienka na wesele rozm 46
Pechele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 20:42   #27
swaaag
Wtajemniczenie
 
Avatar swaaag
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 911
Przekupka: 40 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

hej tak, tak pamiętam, właśnie miałam do Ciebie pisać, że wróciłam dopiero przed chwilą i nie ma kto mi zrobić zdjęcia, więc albo jeszcze wieczorem dzisiaj mi się uda je zrobić, albo jutro rano przed wyjściem poproszę kogoś, jeżeli nie będzie problemu, żebyś ew. do jutra zaczekała
swaaag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 22:13   #28
Pechele
Wtajemniczenie
 
Avatar Pechele
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 902
Przekupka: 70 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

Cytat:
Napisane przez genevive Pokaż wiadomość

Ja czasem biorę zapachy w ciemno na zasadzie testów (i ładnych buteleczek - tak, jak kiedyś mówiłam - jak nie trafie z zapachem ,to chociaż oczy pocieszę ). Jak mi nie podpasi - puszczam dalej. Akurat chloe znam, tylko nie wiem, czy to są te same wersje (to co znam i to co masz ty). Mam nadzieję, że nie, bo chloe jaką znam kojarzy mi się z nudnym zapachem dojrzałych kobiet (mówiąc wprost - moja teściowa używa chloe). Więc ja się nie spinam - jak będzie wolna to ok, jak nie - też przeżyję.
to jest dziwny bazarkowy zapach dla dojrzałych pań. Też dopiero miałam przyjemność za sprawą przesympatycznej wizażanki. Fuuuuj...
Lepiej Ci odłożę miniature SoniI Rykiel bo dwie do mnie lecą oui madame?
a jak testy CK z odlewki i ten mocny w CK w samplu? ogromnie jestem ciekawa...
ciuchowy mam nowy.

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------


EDIT:

Cytat:
Napisane przez genevive Pokaż wiadomość
Co do ciuchów:
a) nie mój rozmiar (buty niestety też),
b) raczej się nie wymieniam na ubrania - za duże ryzyko nietrafienia, a trudno je potem upłynnić,
c) nie opłaca mi się - mam fajny lumpex pod domem - ładne rzeczy za grosze. Pieniądze inwestuję raczej w dobre kosmetyki do paszczy, buty i perfumy. Jednym słowem - ciuchy to nie mój target
nie ma sprawy kochanie... to ty masz problem bo musisz cos znależć
więc poczekamy az u mnie kosmetyczny zakwitnie za jakis czas. na razie miniature dla Ciebie zaklepuję, i informuję że ciepłych zapachów na próbki i odlewki u mnie w bród. Bo taki właśnie jest hypnotic poison i takie właśnie lubię. Mocne, z charakterem, musza miec ogon... ale nie może mnie od nich boleć głowa, musza miec prócz tej słodyczy taką głęboką nutę która przeczyszcza Ci drogi oddechowe i aż czujesz ją w sercu. Jak to mówi mój małż - powiew ciężkiego luksusu musi byc czuć ale ma pasowac a nie przytłaczać. Wiesz ja tez się rozsmakowywuję w zapachach dopiero. Dzięki targowisku mam moc doznac i doświadczeń w tej kwestii.
Cytat:
Napisane przez genevive Pokaż wiadomość
Poza tym dziś przetestowalam Si Lolitę - ciekawa ("słona"). I dobrze, że jest w atomizerze - oryginalne opakowanie jest tak paskutne, że aż zęby bolą. Pamiętam, że kupując kiedyś zapachy Lolity w SP, obwąchałam wszystkie, z wyjatkiem Si, bo były tak brzydkie, że nawet nie chciałam ich dotykać.
uacha...cha...padłam
__________________
lista zachcianek
KSIĄŻKI

PERFUMY I BIŻUTERIA nowy!!!
CIUSZKI I BUTYnowa sukienka na wesele rozm 46
Pechele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 18:37   #29
Hunting Bear
Wtajemniczenie
 
Avatar Hunting Bear
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 883
Przekupka: 102 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

Niestety nic, pozdrawiam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post82545656

Wymianka kosmetyki
Too Faced, korektory MAC, podkład Smashbox
Hunting Bear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 18:57   #30
kica_belinda
Raczkowanie
 
Avatar kica_belinda
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 269
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - Kate Moss, Lierac, Mary Kay, Esprit, Khadi, biżu i kosmetyki dla zwi

niestety, nic
kica_belinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.