Rozjaśniacz na farbę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 22:57   #1
bohika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 21
Question

Rozjaśniacz na farbę


Witam. Byłam ostatnio u fryzjerki, miałam dosyć spore odrosty. Chcialam, aby zrobila mi platynowy blond, zaczela sie pytac czy na te wlosy byla zastosowana zwykla farba czy jakis proszek ( chyba chodzilo tu o rozjasniacz) lecz ja sama nie mialam pojecia. Ona z tej niepewności zdecydowała ze lepiej wyfarbuje mi wlosy farba i niestety nie wyjdą moze tak platynowe bo gdyby zrobila to rozjasniaczem mogly by odpasc lub kompletnie sie wyniszczyc. Hmm nie wiem do konca, ale czy tu chodzi o to ze nie mozna stosowac rozjasniacza na stara farbe czy rosjasniacza na rozjasniacz? zadaje takie pytanie, bo nie wiem czy przy nastepnej wizycie jak wlosy odrosna wyfarbuje mi wlosy tez zwykla farba czy juz rozjasniaczem i bede mogla miec "bialutkie" wlosy. Z góry dziękuje za odpowiedzi.
bohika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 23:13   #2
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rozjaśniacz na farbę

Wg mnie nie ma to chyba znaczenia, bo przecież robisz same odrosty? Wiadomo że jak nalozy sie 2 razy rosjaśniacz na długo to moze spalic wlosy, ale ja robilam pasemka kilka lat i zawsze fryzjer nakladal mi rozjasniacz na odrosty pasemkami a pozniej na 5 minut przeciągal na resztę włosów i nigdy nie miałam lepszych włosow niz wtedy.
Moze po prostu wlosy mialas zoltawe i fryzjerka nie chciala robić Ci bialych odrostow bo wyglądaloby to głupio, a że nie wiedziała czy może przeciagac na resztę wlosow wolała nie ryzykowac
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 15:21   #3
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Rozjaśniacz na farbę

Cytat:
Napisane przez bohika Pokaż wiadomość
Witam. Byłam ostatnio u fryzjerki, miałam dosyć spore odrosty. Chcialam, aby zrobila mi platynowy blond, zaczela sie pytac czy na te wlosy byla zastosowana zwykla farba czy jakis proszek ( chyba chodzilo tu o rozjasniacz) lecz ja sama nie mialam pojecia. Ona z tej niepewności zdecydowała ze lepiej wyfarbuje mi wlosy farba i niestety nie wyjdą moze tak platynowe bo gdyby zrobila to rozjasniaczem mogly by odpasc lub kompletnie sie wyniszczyc. Hmm nie wiem do konca, ale czy tu chodzi o to ze nie mozna stosowac rozjasniacza na stara farbe czy rosjasniacza na rozjasniacz? zadaje takie pytanie, bo nie wiem czy przy nastepnej wizycie jak wlosy odrosna wyfarbuje mi wlosy tez zwykla farba czy juz rozjasniaczem i bede mogla miec "bialutkie" wlosy. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

mozna rozjasniacz na stara farbe... tylko najlepej nie mieszac chlodnych blondów z ciepłymi

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mozna rozjasniacz na stara farbe... tylko najlepej nie mieszac chlodnych blondów z ciepłymi

ja mam zamiar zastosowac brilance skandynawszki blond 811 ona podobnierz dobrze wychodzi bez rozjasniacza albo palette
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:25   #4
bohika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 21
Dot.: Rozjaśniacz na farbę

dzieki chyba jednak rzeczywiscie chozilo jej o to, zeby nie nakladac rozjaśniaczu na rozjasniacz dzieki
bohika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.