Zaciążone i nie zaciążone-zapraszamy wszystkie Lejdiski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-13, 14:56   #1
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan

Zaciążone i nie zaciążone-zapraszamy wszystkie Lejdiski


Zapraszamy na forum wszytskie wizażanki :
ktore chca poplotkowac o codziennych sukcesach i porazkach.
kobietki bedace w ciazy chcace sie wymienic cennymi informacjami
wizażanki ktore mysla o zajsciu w ciaze
Rozmawiamy o wszystkim


Edytowane przez blondynkapoznan
Czas edycji: 2008-12-16 o 21:08
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 15:25   #2
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

ello blondynka
jak samopoczucie?
mam nadzieje ze ten watek bedzie weselszy i na poczatek zapodaje:
......................... ..............
Tato, opowiedz coś o słoniach!
- Dobrze. Jak wiadomo są dwa rodzaje słoni: szare i różowe. Słonie różowe tym się różnią od słoni szarych, że są bardziej inteligentne.
- Jak można złapać słonia szarego?
- Trzeba wyszukać jego ścieżkę do wodopoju, wykopać głęboki rów, zasłonić rów gałęziami i czekać, aż słoń wpadnie.
- Rozumiem. A jak łapie się słonia różowego?
- Oooo, to już nie jest takie proste! Wyszukujemy jego ścieżkę do wodopoju i piszemy na niej: 2 + 2 = 5. Słoń różowy zacznie się zastanawiać, po co ktoś na jego ścieżce napisał to dodawanie, w dodatku z błędem. Tak długo będzie się zastanawiać, aż... stanie się szary. A słonia szarego już wiesz, jak złapać!
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.

Edytowane przez magdaka13
Czas edycji: 2008-12-13 o 15:29
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 15:34   #3
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

hejka Magdak
u mnie dobrze ,dzisiaj znowu zakupy swiateczne kupilam prawie wszystkie prezenty
Babcia mi kupila 2 cienie do oczu oczywiscie ja sobie wybralam i jestem zawiedziona bo w sklepie wygladaly slicznie a w domu po testach nic nie widac chcialam sie nimi na slub pomalowac
fajnie ze do Nas dolaczylas mam nadzieje ze inne laseczki tez nas tu znajda
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 15:43   #4
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

przyznam ze z Jane pogadalam troche na PW i wspominala mi o tym watku.Wiem ze gadala tez z innymi wiec przyjda, przyjda - a jak nie to dostana specjalne zaproszenie;P

ja dzisiaj grzecznie w pracy...ale tylko do 20tej, potem do noclegowni - rodzice -bo mieszkaja w Gdansku a jutro dzien zakupowy: kiermasz swiateczny oblukac..moze jakies prezenty sie trafia..co prawda juz mam obmyslone cacka dla 2-3 osob..no ale zobaczyc mozna ..no i po prezencik dla nas do MediaMarkt..ja wiem ze to nie wypada tak sobie samemu kupowac prezent na swieta-ale wiesz nasz Mikolaj skladkowy powiedzial tak: "No tego robota kuchennego to sobie sami wybierzecie"...i wszystko w tym temacie...a pozniej odwiedzic tesciowa w koncu..wyszla juz ze szpitala, zrobili mnostwo badan i nic konkretnego nie powiedzieli w rezultacie - jakies podejrzenie wstrzasnienia mozgu...bzdura jak dla mnie.
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 16:12   #5
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Cześć dziewczyny

Fajne to o słoniach

mam nadzieję, że ten wątek będzie inny od tamtego i nie będzie już jakiś głupich kłótni.

Ja obecnie wkułam się na męża. Dostałam @, więc wiadomo, jestem bardziej drażliwa a wkułam się, bo mieliśmy iść na zakupy, ale się gorzej poczułam przez @, mąż powiedział, żebym się położyła, że sam zaraz przyjdzie (siedział na kompie). No i poszłam, zapaliłam świeczkę dla klimatu i czekałam,czekałam, aż zasnęłam a mąż zapomniał przyjść, bo włączył sobie jakąś grę i se grał i jestem wściekła, bo to już nie pierwszy raz, jak sobie gra i zapomina o całym bożym świecie.

Magdaka, a jakie masz prezenty? Może natchniesz mnie, bo ja jeszcze nic nie kupiłam MAm nadzieję, że jutro znajdę coś fajnego.
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 16:34   #6
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Alilszcze - powiem ci tak, ze ja troche rozumiem twojego meza z tym zatapianiem sie w gry. Mialam kiedys taki okres w zyciu jak cieleciem bylam - czyli jakies 15-22 lata, gdy gralam namietnie...potrafilam zatopic sie w grze na dobre 4h, bo rozumiesz musialam zobaczyc co bedzie dalej, w nastepnym etapie. Niestety na mnie to wtedy malo co dzialalo-bo rodzinka miala ta sama chorobe-brat i ojciec tez grali, wiec spotykalismy sie tylko przy posilkach. Mi to jakos samo przeszlo [teraz jak gram to bardzo rzadko i max 1h], ale moj maz caly czas ma swoje ulubione gierki.
Ja na niego mam jedna metode - bo niestety tak jest, ze jak grasz to nie masz wogole poczucia czasu i slowa : przyjde za chwile,15min czy 1h nie znacza nic. Z reugly umawiam sie z nim tak - pograsz sobie do np. 21szej a potem cos tam razem porobimy. W wiekszosci przypadkow nie pamieta o wyznaczonej porze -wiec wyciagam go spod kompa i mowie: juz 21.00,chodz...to jest jak dla mnie jedyna metoda.

Co do prezentow-to mi sie rodzinka czesciowo zadeklarowala: mama chce szklanki z uszkami nietlukace, tesciowa-aparat foto na filmy jeszcze,brat-motocykl[no ale tu nie ma na co liczyc niestety -wiec tu bede myslec nad czyms innym],tesc z narzeczona-tu jest najwiekszy zonk, bo w styczniu sie 2 raz zeni i wypadaloby pod ta okazje cos pomyslec-jak na razie pustka kompletna,no i moj ojciec-trudna sztuka,co prawda ma fizia na punkcie turystyki i jeden album juz dostal..wiec mysle.na szczescie moj maz powiedzial tak: elektryczna szczoteczka do zebow, obrotomierz lub ksiazki s-f.
Jak widzisz u mnie rodzinka z tych "praktycznych" ...
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 16:50   #7
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

O tu jesteście, proszę, proszę Jak miło

Dziewczynki na innym wątku PM2009 dziewczyny sie smieją, że ta piosenka jest idealna na pierwszy taniec :


http://pl.youtube.com/watch?v=jXTZBJ...eature=related
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 16:51   #8
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Wink Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

magdak dobre brat motocykl
Ala u Was w Tesco jest kiermasz wedlin itd przy wejsciu maja bardzo dobre dzisiaj tam bylam.W tym sklepie jusk czy jakos tak jest duzo promocji ja dzisiaj kupilam dla rodzicow reczniki 3 duze kapielowe 100zl a normalnie jeden 45zl, mojej cioci kupilam poduszki przecena ze 119zl na 50zł.Babci kupilam zestaw Vichy taka kosmetyczke z kremami i dopel herz taki tonik wzmajcniajacy serce.Jeszcze dla 8 letniej chrzesnicy musze cos kupic z Hannah Monthana i dla ojca mojego cos.Tż nic nie kupilam bo nic nie bylo bylismy w King Crosie ale wczoraj sobie kupil spodnie i bluzke wiec moze za to mu kase oddam i to bedzie jako prezent.( sorka za bledy w nazwach).
Dzisiaj bylismy w Sephorze mialam sobie cos wybrac jako prezent od Tż ale ja nic nie potrzebuje chodzilam patrzylam i nic.Ale spodobal mi sie perfum CK EUPHORIA musze przemyslec czy go chce bo kupilam w sierpniu na strefie pare zapaszkow a teraz bedac w ciazy nie moge sie nimi psikac bo mnie wkurzaja


Domi piosenka super powaznie chcesz ja na slub?
My mamy miec ta piosenke
http://pl.youtube.com/watch?v=ktlWzoGBtqE
ale bedzie przerobiona ze babka i gosciu bede spiewac.Ale ona chyba nie pasuje musimy sie do nich przejechac i jescze raz ustalic.Do tej piosenki mial byc walc i wiadomo ze wolniejsze tepo.

Edytowane przez blondynkapoznan
Czas edycji: 2008-12-13 o 16:58
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 17:58   #9
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Domi,Blondynka - ja niestety na razie nie moge odsluchac waszych kawalkow..moze wieczorem po 21.00 sie uda juz w domu i wtedy sie wypowiem.
Z drugiej strony popatrzcie sobie tutaj - lista sugerowanych utworow przez "naszego" DJa - naprawde czadowy koles:
http://www.djwodzirej.art.pl/strony/pierwszy_taniec.htm

A co do mojego brata - motocykl to jego chyba juz 3 letnie marzenie. Prawda jest taka, ze moj ojciec powiedzial, ze mu nie dolozy - bo jest to niebezpieczne. A ja z kolei uwazam, ze 5tys na uzywany model moze skolowac sobie sam [zeby nie bylo, ze on tak duzo zarabia - ale rozumiecie -niektore prezenty czloweik musi sobie sam sprawic]. Na razie nie warto brac nic lepszego-bo to bylby jego pierwszy motocykl.
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 18:08   #10
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Blondynka, to żart, w życiu takiej piosenki nie chcielibysmy

Blondynka a Wy repertuar sami sobie wybieracie????Czy orkiestra bedzie grała to, co umieją???Bo my z moim Tz nie chcemy za dużo biesiadnych, a jak ostatnio w lipcu byliśmy na weselu to przewaznie biesiadne grali...
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 18:29   #11
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

jestem ciekawa jak Jane sie ma
Domi kazdy mowil ze takie znane piosenki sa oklepane i zdecydowalismy sie na ta piosenke i walca ale nie wiem czy dam rade.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 18:34   #12
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Blondynka ja bym nie wybrała tej piosenki, bo ona nie jest romantyczna jak dla mnie słowa powinny byc o miłości na pierwszy taniec mamy kilka typów, ale jeszzce w sumie duzo czasów, iwęc może coś nas zauroczy i będziemy pewni, że chcemy to na pierwszy taniec


W poniedziałek idziemy do kościoła popytac. Blondi Ty nie musisz robić nauk, prawda?????

Aliszcze juz z mężem oki????

MadziaNowa u mniej jak nie było @, tak nie ma, trzymaj kciuki, żeby jednak przyszła, daje jej czas do poiedziałku
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 18:39   #13
Jane2008
Zadomowienie
 
Avatar Jane2008
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 192
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

O ja!!!!! Ła!!!!!
Dziewczyny!!! Jesteście Wielkie!!!!! Ła!!!!
Kurcza! Ale mnie fajowo zaskoczyłyście!!!
A tak sobie jeszcze potem myślałam, że wiecie co, hm - fajnie by było, gdyby udało się tak naraz odejść stamtąd, gdzie bywa tak przykro i źle i założyć swój Leidiskowy świat!!!
Hej - to jeszcze Zuzi i Loni dam znać , no i komu tam jeszcze - a, Syli, hm, może fajnym babeczkom z próbować? No jak sądzicie???
Aleście Agentki!!!
Jane2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 18:48   #14
Jane2008
Zadomowienie
 
Avatar Jane2008
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 192
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Heja Magdzia - dzięki za linka, Blondi też mi wysłała - już Ci/Wam tam nie odpisywałam tylko od razu tu wpadłam ciekawa czy jesteście?! - no i jesteście!
Ła!
Mój męzuś się też ucieszył - a potem "załamał": Ty się uczyć masz, pamiętasz?
Na linki o antyb. jeszcze looknę i w ogóle jestem dobrej myśli, bo wciąz się uczę pozytywnie żyć, no i super i musi być git!!!

Właśnie czytam co pisałyści - zakupy fajne, prezenty niezłe, mężusiowi i gry komputerowe, piosenki na wesele, sprawy kościelne - ojej! Normalne życie Każdej z nas - extra! I o to chodzi, no!!!

Ja tak spontanicznie, nie po kolei:
Magdzia - ła, Ty nawet o teściu z nerzeczona pamiętasz? No no - podziwiać!
Ali Kochana - no to Ci seryjnie przykro musiało się zrobić... - ale dobrze, że się choć przespałaś - a powiem, garnki jakieś nie poleciały, bo pisałaś kiedyś że Wy dwa choleryki i ciekawe kłótnie mogą być, co????
Dźomi - no to jaka ta muza będzie first? A co tańczyć chcecie? Walca??? A co do Kościoła to pytaj jak coś - pamiętamy cosik jeszcze
Blondi - no to co z tymi cieniami, faktycznie takie złe??? Może zależy od światła, co???
Hej - Loni, Zuzia, Syla - może się już odezwiecie???? Byłoby fajowo, wiecie?

Edytowane przez Jane2008
Czas edycji: 2008-12-13 o 19:05
Jane2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 19:02   #15
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Witam...spadam spać jestem zmęczona...
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 19:05   #16
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Witam...spadam spać jestem zmęczona...
Ojej Zuzia, a czemu tak szybko???

Witaj Jane
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 19:07   #17
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Ojej Zuzia, a czemu tak szybko???
Miałam zjazd a w drodze powrotnej browarka walnęłam i oczka sie kleją...buziaki
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 19:07   #18
Jane2008
Zadomowienie
 
Avatar Jane2008
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 192
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Hej Dźomi , hej Zuzia - no ale idź spać, ja też niedawno z męzusiem wstałam (i z fasolką też, I hope )

Hej - ciekawe co Dźomi teraz ogląda...

Hej - a wiecie co? Tak se myślę, hm, ja to się kurcza niestety uczyć muszę - pewnie tak od lutego będę luzara (taką mam cichą nadzieję), ale póki co już tydzień nic się nie uczę, bo mnie Mikołaj ... powalił - no i tak sobie myślę, coby może jeszcze taki czas, taką godzinę "se" umówić żeby jak najwięcej nas mogło się tu spotkać i każda chwilę sobie popisać, co???????
Co Wy na to Lejdiski?????

Edytowane przez Jane2008
Czas edycji: 2008-12-13 o 19:10
Jane2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 19:09   #19
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Magdaka, ja sama też grywam z gry, więc trochę męża rozumiem, oboje razem też gramy w gry, wtedy jakieś piwko sobie kupujemy i gramy tylko, że ja potrafię się oderwać od gry, a męża często trzeba siłą no i do tego @, więc wkuta byłam na niego maksymalnie ale już jest dobrze

Blondi, koniecznie muszę wpaść do Jyska!! Dziś mieliśmy z mężem wybrać się na zakupy świąteczne, porozglądać się za prezentami, ale dziś średnio sie czuję, wiec jutro się wybieramy a tak w ogóle to wzięłam sobie urlop od następnego poniedziałku, także tylko ten tydzień w pracy przeżyć, a potem urlop znaczy sie zamierzam sprzątać, gotować i piec, a także rozejrzeć się za dekoracjami swiątecznymi. Uwielbiam takie rzeczy

Jane, fajnie, że jesteś ja z tym pozytywnym myśleniem miewam problemy, jak to koziorożec jestem bardziej pesymistką (choć ja to nazywam realizmem). Ale mój mąż za to optymista, więc podnosi mnie na duchu zwykle a jak sie czujesz?

Domi, jak Ci zazdroszczę tych przygotowań do ślubu dziś przeglądałam sobie fotki z mojego ślubu i prezentację, którą zrobił dla nas fotograf, ech, jak ten czas szybko zleciał. A samo wesele trwało dla mnie dosłownie chwile, tak szybko czas pomykał. Jak byś chciała, to prześlę Ci linka do mojej prezentacji ślubnej na PW (lubię się nią chwalić, ja wiem, taka skromna jestem). O nie, właśnie sprawdziłam, link nie działa juz

JAne, zadne garnki, ani talerze nie poszły w ruch, byłam jeszcze zbyt ospała:P
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....

Edytowane przez Aliszcze
Czas edycji: 2008-12-13 o 19:13
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 19:13   #20
Jane2008
Zadomowienie
 
Avatar Jane2008
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 192
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Widzę Ali, ła!

A Magdzia gdzieś i Blondi znikły....?

Ej, seryjnie Lejdiski - bo ja chcę być z Wami na bieżąco i wiedziec co u Was, a uczyć się muszę i bez wyrzutów sumienia chcę to robić , więc please - podajcie mi taki czas, gdzie się by nas najwięcej znalazło tu naraz, żebym sobie taką a`la nagrodę zrobić mogła po nauce - - ooj, byłoby super!!!
Please - kiedy Wam najbardziej pasuje???? Wieczorkiem???? Tak jak teraz????
To sobie będę budzik nastawiać

Ali - ja też chcę takiego linka, zapodaj zapodaj

Hej - czy ja tak szybko piszę czy co?????

Edytowane przez Jane2008
Czas edycji: 2008-12-13 o 19:15
Jane2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 19:21   #21
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Jane, ja w sumie mogłabym jedynie wieczorami wpadać na forum, oczywiście jak będę mieć urlop, to będę częściej
Szybko piszesz, ale to dobrze, bo przynajmniej zastoju na forum nie ma

JAk fajnie, że coraz więcej dziewczyn tu zagląda
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 19:23   #22
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Jane ja to jestem bardzo często na Wizażu

Ja jestem ogólnie rzecz biorąc zajeta przegladaniem sukniami oraz wątkami ślubnymi, bo jak narazie tylko to mi w głowie

no i czekam na @ jak na zbawienie w tym miesiacu
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 19:28   #23
Jane2008
Zadomowienie
 
Avatar Jane2008
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 192
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

- a serio czasem latają, Ali? Ale to chyba wyjątkowa okazja musi być, no nie? A lepiej Ci już teraz? Radosna i rześka się obudziłaś? Bo ja tak

Hej - to podajcie mi please taką godzine i ja bedę wtedy przychodzić na tak 90, hm, pewnie 90 parę, może nawet 99% , czytać co u Was i sobie z Wami pogadać - - wcześniej mnie nie będzie kusić i może się wreszcie tym sposobem nauczę i obronię???? PLEASE!!!! Kiedy Wam najbardziej pasuje???? Zróbmy sobie godzinę zero - godz. spotkań tylko dla nas, CO?????

Jest coś dziś fajnego w tv? Bo może Wy coś oglądacie, że Was nie ma...?
Zuzia śpi, Loni meżusiem się cieszy , a Syla pewnie świętuje - no właśnie: WSZYSTKIEGO NAJ Syluś - dla Ciebie i równocześnie Fasolki, bo Wy jeszcze dobrych kilka miesięcy razem będziecie w 1 osobie (jak i my, i Blondi i pewnie niedługo wszystkie tu Lejdiski - zobaczycie!!! )
Jane2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 19:33   #24
Jane2008
Zadomowienie
 
Avatar Jane2008
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 192
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Dźomi - oj Ty! Teraz na @ znów czekasz - to włóż nogi do miednicy z gorącą wodą, jeśli masz ją mieć (no wiem, że chcesz, to w takim razie miejmy nadzieję, że bedzie ) to ponoć przyjdzie szybciej - nie no, brzmi głupio, ale coś w tym jest, słyszałam i czytałam gdzieś o tym

Ali - no super! I może jeszcze dziewczynkom z próbować trza dać znać???? No i Ty pisz - widzę, że lubisz wypieki, ja za to nie znam się na tym nic a nic, ale napisz co będziesz robić, może Którąs za sobą pociągniesz?

To wiecie co - Domi będzie częściej i super, będzie co czytać wieczorkiem , Ali też wieczorkami pewnie, to może serio tak na 100% umówmy się na... - no którą? 19:00 czy 20:00, tylko że może o 20:00 Któraś coś ogląda, nie???

Edytowane przez Jane2008
Czas edycji: 2008-12-13 o 19:34
Jane2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 19:37   #25
Jane2008
Zadomowienie
 
Avatar Jane2008
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 192
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

A pytanko mam do Blondi naszej fachowiec - da się jeszcze w tytule to znjome poprawić, bo uciekło "a"? No a polskie znaki - "Ż" to nie wiem czy widać w tym tytule??? Byłoby jeszcze ładniej - thanks
Jane2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 19:38   #26
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Jane dla mnie może byc każda godzina, ale myśle, ze nei ma co ustalać, o które będziemy sie spotykac, bo i tak to nie wypali

A ja nie mam żadnych objawów przed@i wcale sie z tego nie ciesze, niech już mnie ten brzuch boli zrobie tak, jak mówisz Jane


Jane tytuł wątku może zmienić tylko moderator
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011


Edytowane przez domi7ks
Czas edycji: 2008-12-13 o 19:39
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 19:46   #27
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Jane, oj czasem latają, na przykład klucze, kapcie, raz kubek z premedytacją w trakcie kłótni rzuciłam o podłogę). Na szczęście nie rzucamy w siebie przedmiotami (na razie). No więc bywa gorąco, ale za to szybko nam przechodzi i się godzimy

No więc będę piekła; sernik, ciasteczka świąteczne (różne kształty: gwiazdki, choinki, księzyce), ciasto cynamonowo migdałowe z jabłkami i orzechami ("krótka" nazwa), przepis znajdziecie na onecie, ciasto pycha!!. Poza tym kruszaniec z malinami (bo mąż już zapowiedział,że osobiście kupi mrożone maliny, bym upiekła to ciasto), murzynka upiekę( troche zaleciało rasizmem), bo to ulubione ciasto mojego taty. To chyba tyle. A za tydzień też piekę sernika, bo idziemy z meżem do kuzynki na brydża, także napiekę się wkrótce
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 19:47   #28
Jane2008
Zadomowienie
 
Avatar Jane2008
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 192
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Dźomi - no to oby @ przyszła! To jeszcze Ci powiem, że takie działanie oczyszczające, regulujące krwawienia ma nagietek, który zresztą jest b. zdrową herbatką i warto sobie ja popić przez jakiś czas - oczyszcza organizm, no i też słyszałam, że może regulować @ , to może sobie kupisz też?
A spóźnia Ci się czy tylko tak się boisz?
No a termin zaklepać się udało, tak? To jak - październik??? Fajnie, że "r" jest , tak tradycyjnie, nie?
A jeszcze kurs i poradnia, no i niedziela skupienia dla narzeczonych - spoko spoko, super zdążycie!

Ok - to dobrze, to ja będę tu do Was tak koło 19:30 Ipośrodku tak zaglądać, ok? Hej - ale Wy tez please zaglądajcie też wtedy, co???? Thanks

A choinki kiedy ubieracie??? Ali - fajny taki urlop, kurcza, też bym sobie tak już nawet posprzątała, a ja nic tylko o nauce myśleć muszę... (super, że Mikołaj nas taki cieplutki nawiedził, to o Nim też jasn rzecz )
No słyszycie jakie ma Jane ostatnio marzenia? - no żeby sobie tak na luiza posprzątać , to już naprawdę musi być źle, skoro ja o takich przyziemnych rzeczach marzę (ale ekonomia i socjologia daje mi już tak w kość, że hej )
Jane2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 19:54   #29
Jane2008
Zadomowienie
 
Avatar Jane2008
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 192
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
Jane, oj czasem latają, na przykład klucze, kapcie, raz kubek z premedytacją w trakcie kłótni rzuciłam o podłogę). Na szczęście nie rzucamy w siebie przedmiotami (na razie). No więc bywa gorąco, ale za to szybko nam przechodzi i się godzimy

No więc będę piekła; sernik, ciasteczka świąteczne (różne kształty: gwiazdki, choinki, księzyce), ciasto cynamonowo migdałowe z jabłkami i orzechami ("krótka" nazwa), przepis znajdziecie na onecie, ciasto pycha!!. Poza tym kruszaniec z malinami (bo mąż już zapowiedział,że osobiście kupi mrożone maliny, bym upiekła to ciasto), murzynka upiekę( troche zaleciało rasizmem), bo to ulubione ciasto mojego taty. To chyba tyle. A za tydzień też piekę sernika, bo idziemy z meżem do kuzynki na brydża, także napiekę się wkrótce
Ła! Ali - podziwiam i chylę czoła I serio Ci te pyszności wychodzą????
A to w sumie b. trudne jest? I naprawdę to lubisz? To Tój męzuś super skarb znalazł, Cwaniak - taką Żonkę ma! I w domu pachnie na święta... - no tak, ten zapach jest super!!! Kurcze - może kiedyś i ja???
Tak mi psorka właśnie obiecywała, że w tym roku sobie popiekę, no i masz - ale może nastepne święta popróbujemy z męzusiem, bo my na szczęście dla mnie związek partnerski mamy, a mój kochany lubi cisteczka i ciasta różne jeść - oj Ali, te co podałaś wyglądają na b dobre! A też tak dekorujesz jak niektóre nasze koleżanki - no ślicznie im to wychodzi, no fakt! To też sztuka, więc jak coś to zdjątko też podaj
Hej, a czy linka ślubnego Twego prześlesz mi?
Jane2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 19:57   #30
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Zaciazone i nie zaciazone-stare znjome

Ja mam @ czasem co 28 dni, czasem co 31, 30, róznie...dzis jest 28 dzien cyklu i czekam zeby brzuszek zaczał boleć, bo narazie nic

Jane w poniedziałek idziemy do Kościoła oraz rezerwowac sale i posluchac jakiś zespołowmam nadzieje, że do października zdążymy ze wszystkim

A własnie co na tej poradni jest w ogóle??Bo nauki mniej więcej wiem, jak wyglądają
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.