Prezenty z pomyslem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-16, 08:29   #1
Ksiezycowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7

Prezenty z pomyslem


Witam. Wiem, ze jest duza watkow o prezentach ale mi chodzi o inny prezent. Taki niebanalny. Taki, po ktorym zostaja wspomnienia :P Nie chodzi o zrobienie czegos wlasnorecznie, czy kupienie w sklepie. Znam dziewczyne, ktora swojemu chloapkowi zafundowala skok na bungee, inna weekendowa wycieczke w gory, albo wypad na scianke wspinaczkowa chodzi o cos co nie bedzie oklepanymi perfumami, wypadem do kina, czy pluszowym misiakiem blagam dziewczyny pomozcie
Ksiezycowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 08:42   #2
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Prezenty z pomyslem

http://www.aleprezenty.pl/ znajdziecie tu np. jazdę Quadem,paintball i inne ciekawe, ceny są oczywiście nieporównywalne do maskotki czy kwiatka
http://www.wyjatkowyprezent.pl/?gcli...FQRPtAodhzW1xw tu również znajdziecie coś typu zostań pilotem Mig, jazda porshe i inne dające niezapomniane przeżycia-też drogie ale jak się kogoś kocha.......
malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 14:13   #3
izus19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 177
GG do izus19
Dot.: Prezenty z pomyslem

ja swojemu przyjacielowi na imieniny zamowilam masaz relaksacyjny w spa byl baaardzo szczesliwy a potem mily spacer i na koniec cos przyziemnego czyli kino
polecam masaz-wielu osob pytalam czy wypada i wogole ale dawno nie widzialam go tak zaskoczonego przed i wypoczetego po
polecam!!
izus19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 18:08   #4
Ksiezycowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Prezenty z pomyslem

Dzieki wielkie dokladnie o cos takiego mi chodzilo :P bo w mojej glowie to juz zero pomyslow na prezenty
Ksiezycowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 18:16   #5
Ksiezycowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Prezenty z pomyslem

a moze ktos ma jesczez jakies inne podobne pomysly?
Ksiezycowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 18:23   #6
kahaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 35
Dot.: Prezenty z pomyslem

dla kolegi, który jest samotny może być taka laska, drewniana, można je kupić w sklepie z artykułami medycznymi, i w kartce napisać imię, długość nogi, i zalety typu zawsze będzie Twoją podporą, nigdy Cie nie opuści etc, a z kolei dla koleżanki może być dmuchany facet, jak nie ma przyrodzenia można włożyć mu bokserki dziecięce, ja sie tak wkopałam bo kupiłam taką lale za 80 zł, były za 300 jeszcze to oni pewnie mieli ze 3 penisy

Edytowane przez kahaaaaa
Czas edycji: 2008-10-16 o 18:24 Powód: literówki
kahaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 20:16   #7
Maaaaaaaaaart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Prezenty z pomyslem

Posłuchajcie... Jestem z moich chłopakiem od 1.5 roku. Nad jego 18-owym prezentem myśle już długo... Pytam znajomych chodzę po sklepach, Szukam po wszystkich forach, nic nie moge znaleźć, MYŚLĘ MYŚLĘ I MYŚLĘ. szukam czegoś wyjątkowego...
Chcialabym żeby to był prezent rzeczowy, ale baardzo wyjątkowy.
Chciałabym też żeby nie był za bardzo osobisty żeby mógł pokazać rodzinie itd No naprawdę spędza mi to sen z powiek, bo mam też niewielki budżet- jesczcze się uczę.


Proszę o pomoc...
Maaaaaaaaaart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 08:39   #8
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Prezenty z pomyslem

A może sama zrobisz prezent? Część elementów będziesz musiała kupić, ale będziesz miała swój wkład w robienie podarunku. Mam dwie propozycje:
- kup album na zdjęcia, ale nie taki z foliowymi kieszeniami na zdjęcia, tylko taki do wklejania zdjęć. Znajdź wasze zdjęcia na komputerze, na płytach, takie, które ci się najbardziej podobają i wklej do albumu (jeżeli nie chciałabyś wklejać, bo może się odkleić albo coś innego), to wytnij w albumie kreski i włóż rogi zdjęcia w te miejsca.

- kup dużą antyramę, idź do fotografa i wywołaj zdjęcie w duużym formacie. I wstaw. Możesz też zrobić kolaż z waszych fotografii i oprawić.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 18:54   #9
Maaaaaaaaaart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Prezenty z pomyslem

w sumie dobry pomysł Dzięki. Chyba zrobie ten album...
a np łańcuszek srebrny z literką jego imienia pasuje ? tak na dodatek?
Tylko że taki w miarę nie drogi a co za tym idzie nie za gruby i ciężki...
Maaaaaaaaaart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 21:25   #10
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Prezenty z pomyslem

wszystkie teraz robią albumy ja swojemu zafundowałam miły napis na talerzu który zobaczył jak zjadł swoje pyszne danie w restauracji talerz sama pomalowałam specjalnymi farbami, zaniosłam do restauracji i następnego dnia.. supraaajs
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 08:46   #11
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Prezenty z pomyslem

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
wszystkie teraz robią albumy ja swojemu zafundowałam miły napis na talerzu który zobaczył jak zjadł swoje pyszne danie w restauracji talerz sama pomalowałam specjalnymi farbami, zaniosłam do restauracji i następnego dnia.. supraaajs
łaaa. Ależ mi się to spodobało
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 18:23   #12
EdytkaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 13
GG do EdytkaM
Dot.: Prezenty z pomyslem

Temat super.. Bardzo mi się przyda
Zawsze mam problemy z kupnem prezentów, a jak pomyślę sobie że juz niedługo święta BN to aż głowa zaczyna boleć. 2 główne prezenty jakie muszę kupić to dla mojego 19letniego Tż i dla mojej 23letniej siostry. Oczywiście jak zawsze są wahania..
Dla mojego Tż mam zamiar kupić (z tego względu że w tym roku 2 studniowki razem mamy) spinki do mankietów i do tego specjalną koszulę i krawat pod kolor sukienki na pewno bardzo mu się przyda troszkę sie wykosztuję, ale czego nie robi się dla bliskiej osoby
natomiat siostrze.. Nie mam pomysłu co mogę kupić.. Masaż dobra rzecz ;D może zafunduje jej taki na urodziny bo na poczatku stycznia ma.. Ale na święta cos innego.. Może macie jakieś pomysły? Byłabym bardzo wdzieczna
__________________
Maturzystka 2009

Studniówka - 17 Styczeń i 24 Styczeń




By wierzyć w siebie muszę mieć kogoś kto wierzy we mnie..

Kocham A. !


EdytkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 19:18   #13
Maaaaaaaaaart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Prezenty z pomyslem

O rany.... ten talerz to super pomysł..... ;D ;D


a z siostrą to chyba już mniejszy kłopot Jakieś kosmetyki, malowidła smarowidła
Maaaaaaaaaart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 07:32   #14
EdytkaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 13
GG do EdytkaM
Dot.: Prezenty z pomyslem

Cytat:
Napisane przez Maaaaaaaaaart Pokaż wiadomość
O rany.... ten talerz to super pomysł..... ;D ;D


a z siostrą to chyba już mniejszy kłopot Jakieś kosmetyki, malowidła smarowidła
Też tak myślałam.. Tylko co roku to samo jej kupuję. A szczerze mówiąc ona za bardzo, a nawet prawie w ogóle się nie maluje. Tylko na jakieś "wielkie wyjścia" ;> Używa samych kosmetyków pielęgnacyjnych typu "balsamy, kremy" to takie coś jej kupić?
__________________
Maturzystka 2009

Studniówka - 17 Styczeń i 24 Styczeń




By wierzyć w siebie muszę mieć kogoś kto wierzy we mnie..

Kocham A. !


EdytkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 07:50   #15
RYBACZEK33
Raczkowanie
 
Avatar RYBACZEK33
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 81
Talking Dot.: Prezenty z pomyslem

Musisz powiedzieć chociaż troszkę jaki jest Twój facet. To jest bardzo ważne i w jakiej kwocie chciałabyś się zmieścić. Nie wiem czy Ci się spodoba ten pomysł, ale to jest coś co powinno zadziałać na faceta. Zorganizuj dla niego weekend w aquaparku. Jest takie miejsce na Litwie, niedaleko granicy. Jest to duży kompleks z różnego rodzaju atrakcjami. Sauny, baseny, bary w wodzie, SPA i wiele innych atrakcji. Wyobraź sobie jak będzie czuł się Twój facet jak chociaż przez jeden weekend będziesz traktowała go jak księcia, będziesz tylko dla niego. Tylko pamiętaj, musisz być najukochańsza na świecie!!! Ja zorganizowałam taki weekend mojemu misiowi na początku roku. Do dzisiaj powtarzamy to czasami. Najwspanialsze jest to że zamieniamy się rolami. Tydzień po naszym pierwszym weekendzie mój miś mi się oświadczył.
RYBACZEK33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 16:52   #16
Maaaaaaaaaart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Prezenty z pomyslem

Cytat:
Napisane przez EdytkaM Pokaż wiadomość
Też tak myślałam.. Tylko co roku to samo jej kupuję. A szczerze mówiąc ona za bardzo, a nawet prawie w ogóle się nie maluje. Tylko na jakieś "wielkie wyjścia" ;> Używa samych kosmetyków pielęgnacyjnych typu "balsamy, kremy" to takie coś jej kupić?

Są takie zestawy, np perfumy + dezodorant + balsam zapachowy

czy jakieś plyn do kąpieli z myjką balsamem itd
Maaaaaaaaaart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 18:22   #17
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Prezenty z pomyslem

EdytkaM - jakiś fajny bajer do kąpieli. W Douglasie są płyny do kąpieli w szklanych buteleczkach i pięknie ozdobione. Naprawdę umieram, jak je widzę. Ceny nie są też wygórowane, myślę, że ucieszyłaby się z takiego prezentu.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 10:57   #18
Ksiezycowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Prezenty z pomyslem

czekam na jesczez jakies propozycje moj ma urodziny razem z imieninami wiec to musi byc naprawde cos fajnego aaaa pomocy :P
Ksiezycowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 00:07   #19
Maaaaaaaaaart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Prezenty z pomyslem

Hmmm Po długim namyśle ja mojemu, kupiłam srebrną bransoletkę z blaszką, na której wygrawerowałam " <M3"
Dla wyjaśnienia, bo niektórzy nie rozumieją tego znaczka, jest to serduszko w środku którego jest literka M- ponieważ nasze imiona zaczynają się właśnie na nią
Był to prezent na 18, z ktorego moj chłopak bardzo się cieszy
__________________
Malutka.9987
Maaaaaaaaaart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 12:46   #20
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Prezenty z pomyslem

Cytat:
Napisane przez RYBACZEK33 Pokaż wiadomość
Musisz powiedzieć chociaż troszkę jaki jest Twój facet. To jest bardzo ważne i w jakiej kwocie chciałabyś się zmieścić. Nie wiem czy Ci się spodoba ten pomysł, ale to jest coś co powinno zadziałać na faceta. Zorganizuj dla niego weekend w aquaparku. Jest takie miejsce na Litwie, niedaleko granicy. Jest to duży kompleks z różnego rodzaju atrakcjami. Sauny, baseny, bary w wodzie, SPA i wiele innych atrakcji. Wyobraź sobie jak będzie czuł się Twój facet jak chociaż przez jeden weekend będziesz traktowała go jak księcia, będziesz tylko dla niego. Tylko pamiętaj, musisz być najukochańsza na świecie!!! Ja zorganizowałam taki weekend mojemu misiowi na początku roku. Do dzisiaj powtarzamy to czasami. Najwspanialsze jest to że zamieniamy się rolami. Tydzień po naszym pierwszym weekendzie mój miś mi się oświadczył.
niekoniecznie trzeba zabierać odrazu na Litwę :d, ale można właśnie zabrać do parku wodnego, wspólne szaleństwo a później do jakiejs miłej kawiarenki\kanjpki. mam to w planach jako prezent na urodziny dla kolegi, albo zabrać można na gokarty. mój drugi pomysł nad którym się zastanawiam
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 20:20   #21
Ksiezycowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Prezenty z pomyslem

Maaaaaaaaaart kobietko powiedz mi blagam gdzie znalazlas taka bransoletke? bo ja mialam idetyczne plany ale nigdzie nie moglam znalezc wlasnie z miejscem na grawerke pomooocy
Ksiezycowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 12:09   #22
Maaaaaaaaaart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Prezenty z pomyslem

Ja akurat w metrze stokłosy. jest taki mały sklep, ale wiudzilam sporo takich bransoletek w innych prywatnych małych sklepach, bo do takich jak APART czy coś w tym stylu to nie zaglądałam
__________________
Malutka.9987
Maaaaaaaaaart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.