chyba Wariuje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-26, 20:02   #1
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86

chyba Wariuje


Dziewczyny zakładam kolejny watek z seri..jest mi źle i musze sie wyżalic. Napewno juz wiele takich watków przeczytałyscie i juz załamujecie rece,ale ja nie mam z kim pogadac bo nikt mnie nie rozumie. mój problem polega na tym ze chyba mi odbija. Ciagle jestem zdołowana nie mam na nic ochoty dosłownie... najchetniej leżałabym na sofie i patrzyła w sciane lub cokolwiek. szkoła mnie męczy..z moim chłopakiem nie potrafie sie dogadac od dobrych dwóch tygodni i to w tym jest najgorsze...na tyle sie z nim nie dogaduje ze przechodziły mi przez głowe myśli o zerwaniu... ale szkoda mi 6 lat spedzonych ze sobą i powiem szczerze ze boje sie byc sama...naprawde boje sie samotnosci...zreszta sama juz nie wiem.. wiem ze mi odbija same widzicie ze pisze tutaj jakies dziwne rzeczy. Powiem wam ze nawet gdybym chciała od wszystkiego odpoczac to nie moge ...bo niby jak i gdzie mam sie wyrwac jak powiedziec chłopakowi ze chce sobie troche odpoczac od zwiazku..no i mam jeszcze szkołe, w czerwcu mam egzamin koncowy i nie moge teraz zarwac szkoły. Dziewczyny ja bzikuje juz. nie wymagam od was byście mi doradzały itd tylko aby ktos mnie poprostu wysłuchał.
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:10   #2
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: chyba Wariuje

Głow ado góry. Z facetami tak to już jest, że my kobitki przeżywamy i świat się dla nas wali jak coć nie wychodzi, a oni nie przeżywaja tak intensywnie jak my. Ja wiele razy miałam chwile zwątpienia i zawsze jakoś wszystko przetrzymałam, z każdym dniem problemy stawały się coraz bledsze. Trzymaj się jakoś a wsztstko się ułoży, a jakby co to masz grupę wsparcia na wizażu.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:18   #3
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: chyba Wariuje

Dziekuej bardzo ze chciało ci sie czytac te moje wypociny. mam nadzieje ze jakso wszystko dojdzie do normy bo jeszcze troche i zamkna mnie w wariatkowie. Czuje sie na tyle kiepsko ze mało jem i nie potrafie spać
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:20   #4
Adkara
Zakorzenienie
 
Avatar Adkara
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 252
Smile Dot.: chyba Wariuje

To Cię wysłuchałam i dosłownie moge się podpisać pod tym co napisałaś Widocznie tak musi być...
Adkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:42   #5
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: chyba Wariuje

doskonale wiem o czym mowisz...sa takie dni gdzie doslownie czlowiek chce sie zamknac w pokoju i otempiale lezec...tez tak mam! staram sie sobie to tlumaczyc w zaleznosci od pory roku depresja zimowa,jesienna itd.,albo napiciem przedmiesiaczkowym kiedys gadalm o tym z moim chlopakiem i on to rozumial jak nachodzil mnie"dolek" to poprostu nie przychodzil...i nie musialam sie na nim wyzywac
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:54   #6
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: chyba Wariuje

tylko gdyby mój chłopak miałby teraz nie przychodzic to jzu nie widzielibysmy sie 2 tygodnie. dziekuje kochane za wsparcie bo nikt mnie nie potrafi zrozumiec.
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:57   #7
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: chyba Wariuje

No tak..ja też tak mam czasem, niby nie jest źle mam kochającego TZ-ta, mieszkamy razem, ale zauważam czasem u siebie własnie podobne zachowanie.Najchętniej cały dzień bym spała, albo leżała.Oczywiście nie zawsze tak mam, po prostu "dopadają' mnie takie chwile.Takie chwile zdołowania, i tak jak napisała Kafetka chwile otępienia
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 20:57   #8
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: chyba Wariuje



Przesuwam na Intymne
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 22:20   #9
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: chyba Wariuje

Izuś, chyba każdy ma tak czasem.
Ja przynajmniej mam
(np dziś)
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 22:26   #10
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: chyba Wariuje

Cytat:
Napisane przez Izus86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zakładam kolejny watek z seri..jest mi źle i musze sie wyżalic. Napewno juz wiele takich watków przeczytałyscie i juz załamujecie rece,ale ja nie mam z kim pogadac bo nikt mnie nie rozumie. mój problem polega na tym ze chyba mi odbija. Ciagle jestem zdołowana nie mam na nic ochoty dosłownie... najchetniej leżałabym na sofie i patrzyła w sciane lub cokolwiek. szkoła mnie męczy..z moim chłopakiem nie potrafie sie dogadac od dobrych dwóch tygodni i to w tym jest najgorsze...na tyle sie z nim nie dogaduje ze przechodziły mi przez głowe myśli o zerwaniu... ale szkoda mi 6 lat spedzonych ze sobą i powiem szczerze ze boje sie byc sama...naprawde boje sie samotnosci...zreszta sama juz nie wiem.. wiem ze mi odbija same widzicie ze pisze tutaj jakies dziwne rzeczy. Powiem wam ze nawet gdybym chciała od wszystkiego odpoczac to nie moge ...bo niby jak i gdzie mam sie wyrwac jak powiedziec chłopakowi ze chce sobie troche odpoczac od zwiazku..no i mam jeszcze szkołe, w czerwcu mam egzamin koncowy i nie moge teraz zarwac szkoły. Dziewczyny ja bzikuje juz. nie wymagam od was byście mi doradzały itd tylko aby ktos mnie poprostu wysłuchał.

Z jednej strony - faktycznie każdy przeżywa gorsze okresy, jest zniechęcony i ma wszystkiego dość.. Więc jest to naturalne..
Z drugiej - zastanowił mnie zaznaczony przeze mnie fragment, piszesz, ze szkoda Ci 6lat, że nie chcesz być sama, nie wspominasz o miłości - zastanów się na czym budujesz obecny związek..
Pozdrawiam
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 07:04   #11
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: chyba Wariuje

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Z jednej strony - faktycznie każdy przeżywa gorsze okresy, jest zniechęcony i ma wszystkiego dość.. Więc jest to naturalne..
Z drugiej - zastanowił mnie zaznaczony przeze mnie fragment, piszesz, ze szkoda Ci 6lat, że nie chcesz być sama, nie wspominasz o miłości - zastanów się na czym budujesz obecny związek..
Pozdrawiam
Masz racje powinnam pomyślec poważnie o moim zwiazku...bo moze on juz nie ma sensu
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.