Robot kuchenny Berlinger Max 800, Wasze opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-06, 10:44   #1
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189

Robot kuchenny Berlinger Max 800, Wasze opinie


Cześć,

Szukałam jakiegoś blendera do 100 zł, a natknęłam się na wielofunkcyjny robot kuchenny niemieckiej firmy Berlinger. Ma wiele funkcji np. blender, siekanie,młynek, sokowirówkę, ścieranie.... Ma dużą moc i wydaje się naprawdę fajny, a ceny w sklepach internetowych są przystępne.
Czy któraś z Was go posiada i używa? Nie chciałabym żeby popsuł się po np. roku używania... Dobrze radzi sobie z mieleniem mięsa czy blendowaniem gorących zup? Da radę zetrzeć ziemniaki na placki? Zmieli kaszę czy orzechy na pył ?
Bardzo zależy mi na Waszych opiniach bo zamierzam go kupić, ale nie chciałabym wyrzucić pieniędzy w błoto.
Czekam na odpowiedzi!
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 11:17   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Robot kuchenny Berlinger Max 800, Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Cześć,

Szukałam jakiegoś blendera do 100 zł, a natknęłam się na wielofunkcyjny robot kuchenny niemieckiej firmy Berlinger. Ma wiele funkcji np. blender, siekanie,młynek, sokowirówkę, ścieranie.... Ma dużą moc i wydaje się naprawdę fajny, a ceny w sklepach internetowych są przystępne.
Czy któraś z Was go posiada i używa? Nie chciałabym żeby popsuł się po np. roku używania... Dobrze radzi sobie z mieleniem mięsa czy blendowaniem gorących zup? Da radę zetrzeć ziemniaki na placki? Zmieli kaszę czy orzechy na pył ?
Bardzo zależy mi na Waszych opiniach bo zamierzam go kupić, ale nie chciałabym wyrzucić pieniędzy w błoto.
Czekam na odpowiedzi!
Sprzęt podejrzany, nawet bardzo. W nazwie dali "800" żeby zasugerować, że sprzęt ma tyle W, a nie ma (i nie do końca wiadomo ile, może nawet jedynie 400 jak niektóre źródła podają, a może i mniej). Nie wierzę w coś takiego, jak dobra jakość za ok. 140 zł przy tej ilości końcówek. Poza tym dobry robot / blender musi mieć porządną moc, inaczej guzik z blendowania większych / twardszych produktów. Lepiej kupić coś okrojonego i dokupować sobie elementy, niż rzucać się na taki sprzęt. Naprawdę się dobrze zastanów. Nie wspominając nawet o tym, że od razu mi w Googlach wyskoczyło forum prawne z wątkiem dotyczącym tej "marki". Wg mnie "chińszczyzna" (ale w złym znaczeniu tego określenia) z niemiecką nazwą (znany niemiecki producent nie ma strony po niemiecku? cuda ; mogliby napisać wprost: sprowadzamy z Chin, za grosze, niedawno powstaliśmy, mamy fajne ceny, natomiast drażni mnie udawanie "niemieckiej firmy" i wciskanie ludziom kitu. ) i dorzuconym "800", żeby dać wrażenie firmowości i solidności. Uważam, że 36 miesięcy gwarancji w tym wypadku to słowa bez pokrycia, bo równie dobrze za rok mogą zwinąć interes.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2014-10-06 o 12:26
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 13:10   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Robot kuchenny Berlinger Max 800, Wasze opinie

Zgadzam się z Doris.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 07:38   #4
a3389c1658f289371e9f53ba70ebd6b73c85f48f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 967
Dot.: Robot kuchenny Berlinger Max 800, Wasze opinie

Sprawdzilem w niemieckim internecie te firme... i nic na jej temat nie znalazlem. Wyglada na to ze tylko nazwa jest niemiecka. Nie ma takiej firmy w niemczech, zreszta nie byloby to takie tanie jakby bylo produkowane w niemczech. Chinszczyzna.... ale ogladajac ten filmik na YT, to... cos tam potrafi ta maszynka. Pytanie jest... jak dlugo (ale pewnie jakas gwarancje daja). http://youtu.be/jsvUbpIVcjA
Uwaga jest to film (reklama) nakrecona przez producenta (sprzedawce) wiec trzeba wziasc poprawke

Edytowane przez a3389c1658f289371e9f53ba70ebd6b73c85f48f
Czas edycji: 2014-10-07 o 08:31
a3389c1658f289371e9f53ba70ebd6b73c85f48f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 17:48   #5
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Robot kuchenny Berlinger Max 800, Wasze opinie

a jakie funkcje ma mieć blender?Tylko blendowanie? bo może coś lepszego Ci polece
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 15:44   #6
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Robot kuchenny Berlinger Max 800, Wasze opinie

Tez szukam jakiegos robota. W euro rtv jest promocja na zelmera prymus. Jest za 149zl. Ma bdb opinie. Wolalabym jednak dolozyc i kupic cos lepszego, ale nie wiem co.. Najlepszy bylby Siemens, ale juz prawie niedostępny :-(
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 23:46   #7
ryniu22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Robot kuchenny Berlinger Max 800, Wasze opinie

Kupiłem ten robot na allegro od Huberta Lepy uwaga to oszust sprzedaje podrobione produkty firmy berlinger bez logo troche taniej jak oryginał pod swoją firmą Turbo z dopiskiem berlinger inną czcionką oddałem mu to i miałem problemy z kasą do dziś mi nie oddał czytajcie komentarze sprzedawców. Oryginalny sprzęt ma logo tylko napis Berlinger i jest pare groszy droższy ale warto bo jakość jest inna. Sprawdzałem w Niemczech firma istnieje. Siema
ryniu22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 06:31   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Robot kuchenny Berlinger Max 800, Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez ryniu22 Pokaż wiadomość
Kupiłem ten robot na allegro od Huberta Lepy uwaga to oszust sprzedaje podrobione produkty firmy berlinger bez logo troche taniej jak oryginał pod swoją firmą Turbo z dopiskiem berlinger inną czcionką oddałem mu to i miałem problemy z kasą do dziś mi nie oddał czytajcie komentarze sprzedawców. Oryginalny sprzęt ma logo tylko napis Berlinger i jest pare groszy droższy ale warto bo jakość jest inna. Sprawdzałem w Niemczech firma istnieje. Siema
Ta, jasne, znana firma bez strony, w XXI w. Po prostu chińszczyzna z niemiecką nazwą.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-11 07:31:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.