Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-23, 20:42   #1
daisy_002
Raczkowanie
 
Avatar daisy_002
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 195

Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?


Cześć
Przeszukałam już wizaż, blogi i wujek google mi nie pomógł... Otóż moja siostra jest teraz na Ukrainie, chce mi przywieźć jakąś pamiątkę. Myślałam o kosmetykach ukraińskich, może są tam jakieś perełki? Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek sugestie

Na razie na celowniku mam "ukraiński balsam mineralny na wypadanie włosów i skórę trądzikową". Mówi się, że jeśli coś jest dobre na wszystko, to nie jest dobre na nic, więc nie wiem...
Pomóżcie wizażanki!
daisy_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 20:46   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

polecam stronę kalina-shop oraz bioarp.pl - masz tam mnóstwo rosyjskich kosmetyków, podejrzewam że wiele z nich jest dostępnych też na Ukrainie, bo powielają się z tym co można znaleźć na ukraina-shop. Akurat na Wizażu i na blogach włosowych jest sporo informacji o tych kosmetykach
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 21:09   #3
daisy_002
Raczkowanie
 
Avatar daisy_002
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 195
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

Dziękuję W takim razie przejrzę wszystko w piątek jeszcze raz. Kosmetyki ze wschodu są mało znane i używane, więc o recenzje ciężko...
daisy_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 01:45   #4
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

Ja polecam serie pielegnacyjna do twarzy "Z Receptury Babuszki Agafii"
Mam krem na dzien, na noc, pod oczy oraz serum Zatrzymanie Mlodosci i moim zdaniem to swietne kosmetyki.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 06:17   #5
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

Cytat:
Napisane przez daisy_002 Pokaż wiadomość
Dziękuję W takim razie przejrzę wszystko w piątek jeszcze raz. Kosmetyki ze wschodu są mało znane i używane, więc o recenzje ciężko...
czy ja wiem, na Wizażu coraz częściej o nich głośno, są nawet na KWC
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 06:47   #6
Pani_Migotka
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Migotka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 357
GG do Pani_Migotka
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

A jak z jakością tych kosmetyków?
Pani_Migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 07:23   #7
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

Większość z kosmetyków, która mam na myśli to kosmetyki organiczne na bazie naturalnych wyciągów ziołowych itp., posiadające certyfikaty. Jakościowo rewelacyjne wg mnie.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 10:03   #8
5b5113117b6e42222229f5594ebb4ac0eb7ee95c_5dfabd82d2cbf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 165
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

A więc tak.
1. "Чистая линия"(Czysta linia)
2 ."Зеленая Аптека"(Zielona apteka)
3. "Сто рецептов красоты"(Sto przepisów piękna)

Uwielbiam te marki.Są na bazie ziołowej. Na przykład w "Чистая линия" szampony robione nie na wodzie ,a na wywarze z ziół.Polecam.Kremy lekkie nie tłuste. Balsamy,maski..
Można ich nabyć w chyba każdym sklepie sieciowym w Ukrainie typu:

-"ДЦ"(albo nowa nazwa -Watsons),

- "Біла ворона",

- "Космо"(tu można nabyć wspaniałe organiczne kosmetyki" ORGANIX COSMETIX" http://kosmo.ua/ua/organic/)
Ale chyba wszędzie to się da kupić.

Edytowane przez 5b5113117b6e42222229f5594ebb4ac0eb7ee95c_5dfabd82d2cbf
Czas edycji: 2013-01-24 o 10:13
5b5113117b6e42222229f5594ebb4ac0eb7ee95c_5dfabd82d2cbf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 10:06   #9
Chorea
Raczkowanie
 
Avatar Chorea
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 395
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Większość z kosmetyków, która mam na myśli to kosmetyki organiczne na bazie naturalnych wyciągów ziołowych itp., posiadające certyfikaty. Jakościowo rewelacyjne wg mnie.
zgadzam się, do tego ceny bardzo przystępne
Chorea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 12:12   #10
daisy_002
Raczkowanie
 
Avatar daisy_002
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 195
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi Zaraz wszystko posprawdzam.
A jak z kolorówką? Poluję ostatnio na korektor i podkład, najlepiej mineralny.
daisy_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 13:32   #11
daisy_002
Raczkowanie
 
Avatar daisy_002
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 195
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

Wierzę, że nawet na Ukrainie znajdą się jakieś dobre produkty. Spróbować nie zaszkodzi
daisy_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 13:53   #12
5b5113117b6e42222229f5594ebb4ac0eb7ee95c_5dfabd82d2cbf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 165
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

Cytat:
Napisane przez badylandia Pokaż wiadomość
Odważna jesteś, na Ukrainie nie ma tradycji dobrych kosmetyków tak jak w Polsce. Raczej mam negatywne doświadczenia. To od nas kosmetyki jadą na Ukrainę Tam też obowiązuje inne ustawodastwo. Koniecznie napisz o wrażeniach.
Niestety do Ukrainy Polska dla czegoś eksportuję zawszę niskiej jakości produkty(typu "Cztery pory roku").Przez to reputacja towarów z Polski (kosmetycznych,żywnościow ych też) nie jest pozytywną. Ludzie jednak wybierają własnego wyrobnika iż zaufanie jest większe,no i ludzie są konserwatystami.

I grubo się mylisz że"
Cytat:
na Ukrainie nie ma tradycji dobrych kosmetyków".
Ten sam koncern "Калина" produkujący na przykład j kosmetyki "Чиcтая линия" i inne, nie ustępuję firmom z najwyższej półki.Mają najlepszych mikrobiologów, nowoczesne laboratorium.A ceny są przystępne .No i byle jaka firma nie będzie w stanie trzymać
kontrolnego pakietu akcyj niemieckiego " Dr.Scheller Cosmetics AG"(sertyfikowanej naturalnej kosmetyki do rzeczy).,

A co do Polskich kosmetyków też się nie zgodzę.Tyle wspaniałych kosmetyków!A jak wejdziesz na stronę Biochemia Urody,matko,co jeszcze komu brakuję ?A nawet niedoceniana Ziaja?

А tak ,do rzeczy, trzeba też mieć głowę na karku.Bo myśląc że jakiś kremik pod oczy Vichy jest cudem świata ,bo cena na to wskazuję
warto to przeczytać i rzucić na luz

http://www.fakt.pl/Ile-kosztuje-prod...,158065,1.html
5b5113117b6e42222229f5594ebb4ac0eb7ee95c_5dfabd82d2cbf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 14:23   #13
daisy_002
Raczkowanie
 
Avatar daisy_002
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 195
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

ksenija777 może poleciłabyś coś konkretnego, co Ciebie zachwyciło z tych kosmetyków? Przeczytałam, że jednym z tamtejszych "hitów" jest Peeling z morelą z serii Czysta linia. Peelingów to ja mam sporo, a i tak żadnego na razie używać nie mogę więc odpada. Najbardziej zależy mi na kremie na dzień z filtrem i balsamie/mleczku do ciała. Te ze Sto przepisów piękna (jogurt+truskawka) wydaje się być okej, patrząc na recenzje.

Zgadzam się, że te drogie kosmetyki z najwyższej półki nie są tyle warte - firmy płacą głownie za marketing i reklamę z 'gwiazdą' w roli głównej.
daisy_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 14:32   #14
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

ALE!!
Wszyscy robicie jeden błąd.
Kosmetyki ROSYJSKIE - owszem są dobre. Owszem - polecam, ale nie kosemtyki Ukraińskie.
NIGDY W ŻYCIU.
Ja bywam często na Ukrainie i od ich komsetyków rdzę trzymać się z daleka.

i jedno Wam powiem głupoty piszecie i się nie znacie.Ukraińskie kosmetyki to śmieci.

Tam jest całkiem inaczej, świat tam kręci się wokół łapówek o jakich nie macie pojęcia i nikt mi nie powie, że te badania (sanepidowskie coś w ten deseń) sprawdzanie tych firm, lobolatoriów jest przeprowadzane w normalny sposób. Dajesz kasę i masz. Na tym polega wszystko w tym kraju.

Ktoś kto poleca Ukraińskie kosemtyki niech nakremuje się domestosem może na jedno mu wyjdzie.
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 14:42   #15
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

Cytat:
Napisane przez MirellamKoko Pokaż wiadomość
ALE!!
Wszyscy robicie jeden błąd.
Kosmetyki ROSYJSKIE - owszem są dobre. Owszem - polecam, ale nie kosemtyki Ukraińskie.
NIGDY W ŻYCIU.
Ja bywam często na Ukrainie i od ich komsetyków rdzę trzymać się z daleka.

i jedno Wam powiem głupoty piszecie i się nie znacie.Ukraińskie kosmetyki to śmieci.

Tam jest całkiem inaczej, świat tam kręci się wokół łapówek o jakich nie macie pojęcia i nikt mi nie powie, że te badania (sanepidowskie coś w ten deseń) sprawdzanie tych firm, lobolatoriów jest przeprowadzane w normalny sposób. Dajesz kasę i masz. Na tym polega wszystko w tym kraju.

Ktoś kto poleca Ukraińskie kosemtyki niech nakremuje się domestosem może na jedno mu wyjdzie.
Niestety to jest prawda Ukraina jest piękna, ale życie tam już niekoniecznie, no chyba że jest się milionerem.

Z rosyjskich kosmetyków polecam szampony Natura Siberica, szczególnie serię do włosów suchych "Ochrona i Odżywienie" - to jest mój hit
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 14:48   #16
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

Cytat:
Napisane przez MirellamKoko Pokaż wiadomość
ALE!!
Wszyscy robicie jeden błąd.
Kosmetyki ROSYJSKIE - owszem są dobre. Owszem - polecam, ale nie kosemtyki Ukraińskie.
NIGDY W ŻYCIU.
Ja bywam często na Ukrainie i od ich komsetyków rdzę trzymać się z daleka.

i jedno Wam powiem głupoty piszecie i się nie znacie.Ukraińskie kosmetyki to śmieci.

Tam jest całkiem inaczej, świat tam kręci się wokół łapówek o jakich nie macie pojęcia i nikt mi nie powie, że te badania (sanepidowskie coś w ten deseń) sprawdzanie tych firm, lobolatoriów jest przeprowadzane w normalny sposób. Dajesz kasę i masz. Na tym polega wszystko w tym kraju.
Ja tam się nie znam, więc nie chcę wydawać jednoznacznych opinii... aczkolwiek bardzo podobne słowa usłyszałam niedawno od dwóch [nie znających się nawzajem] Ukrainek Nie tylko o kosmetykach, ale i o innych ukraińskich produktach i usługach.
__________________

Edytowane przez Lea_ny
Czas edycji: 2013-01-24 o 15:25
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 15:13   #17
daisy_002
Raczkowanie
 
Avatar daisy_002
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 195
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

Teraz to mnie wystraszyłyście...
daisy_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 16:24   #18
201703081551
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 729
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Ja tam się nie znam, więc nie chcę wydawać jednoznacznych opinii... aczkolwiek bardzo podobne słowa usłyszałam niedawno od dwóch [nie znających się nawzajem] Ukrainek Nie tylko o kosmetykach, ale i o innych ukraińskich produktach i usługach.
Nie straszcie mnie, bo jak tam żyłam to się wszystkim co mieli żywiłam.. oczywiście tymi produktami made in Ukraine... no ale po pół roku jeszcze zyje
Z kosmetyków ukraińskich nie korzystałam praktycznie z żadnych, ale mają tam dużo nowości ze znanych marek które do nas jeszcze nie dotarły oraz taniej można nabyć np. Garniera, L'Oreala.

A i z tego co wiem na Ukrainie ceni się i hołubi kosmetyki białoruskie, ale nie miałam okazji przetestować. Można czasem trafić na sklepy, gdzie wytłuszczonym drukiem jest podkreślone "Biloruska kosmetyka".
A nuż coś dobrego
201703081551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 17:21   #19
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

Cytat:
Napisane przez mroja Pokaż wiadomość
Nie straszcie mnie, bo jak tam żyłam to się wszystkim co mieli żywiłam.. oczywiście tymi produktami made in Ukraine... no ale po pół roku jeszcze zyje
Z kosmetyków ukraińskich nie korzystałam praktycznie z żadnych, ale mają tam dużo nowości ze znanych marek które do nas jeszcze nie dotarły oraz taniej można nabyć np. Garniera, L'Oreala.
Wspomniane przeze mnie Ukrainki mówiły, że nawet te markowe produkty są gorszej jakości - jedna mówiła, że "ta sama" kawa na Ukrainie i w Polsce diametralnie różni się smakiem, tak samo z chemią (w sumie u nas też nieraz proszek do prania jest gorszy, niż "ten sam" np. w Niemczech)
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 17:53   #20
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

Cytat:
Napisane przez MirellamKoko Pokaż wiadomość
ALE!!
Wszyscy robicie jeden błąd.
Kosmetyki ROSYJSKIE - owszem są dobre. Owszem - polecam, ale nie kosemtyki Ukraińskie.
NIGDY W ŻYCIU.
Ja bywam często na Ukrainie i od ich komsetyków rdzę trzymać się z daleka.

i jedno Wam powiem głupoty piszecie i się nie znacie.Ukraińskie kosmetyki to śmieci.

Tam jest całkiem inaczej, świat tam kręci się wokół łapówek o jakich nie macie pojęcia i nikt mi nie powie, że te badania (sanepidowskie coś w ten deseń) sprawdzanie tych firm, lobolatoriów jest przeprowadzane w normalny sposób. Dajesz kasę i masz. Na tym polega wszystko w tym kraju.

Ktoś kto poleca Ukraińskie kosemtyki niech nakremuje się domestosem może na jedno mu wyjdzie.
Zgadzam sie. W zyciu bym zadnych kosmetykow nie uzywała. No raz sie skusiłam an tusz loreal. Masakra. Nigdy wiecej. Jedyna rzecz z kosmetycznych jaka polecam jest mydło na plamy do prania recznego.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Ja tam się nie znam, więc nie chcę wydawać jednoznacznych opinii... aczkolwiek bardzo podobne słowa usłyszałam niedawno od dwóch [nie znających się nawzajem] Ukrainek Nie tylko o kosmetykach, ale i o innych ukraińskich produktach i usługach.
Jakosc produktów przyrownałabym do tych ze sklepów chinskich. Jak byłam mlodsza kupowałam gacie, ale to praktycznie jednorazówki. Skusiłam sie tez na portfel skórzany, bo chciałam na juz miec nowy,ale sie po pół roku rozwalił, jakas tektura wyszła ze srodka i przestał sie zapinac. Za to rekawiczki skórzane trzymały sie niezle.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Niestety to jest prawda Ukraina jest piękna, ale życie tam już niekoniecznie, no chyba że jest się milionerem.

Z rosyjskich kosmetyków polecam szampony Natura Siberica, szczególnie serię do włosów suchych "Ochrona i Odżywienie" - to jest mój hit
Ja to bym sie bała tam jechac sama. Za zadne skarby. Całą Europę sama zwiedziłam, nie raz było ryzyko, ale na Ukrainę tylko z obstawą. Jak byłam ostatnio z 3 lata temu, to dalej to samo, bród, smród i ubóstwo. To, co widziałam wyglądało strasznie ( wyłączając zabytki).
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 18:01   #21
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie. W zyciu bym zadnych kosmetykow nie uzywała. No raz sie skusiłam an tusz loreal. Masakra. Nigdy wiecej. Jedyna rzecz z kosmetycznych jaka polecam jest mydło na plamy do prania recznego.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------


Jakosc produktów przyrownałabym do tych ze sklepów chinskich. Jak byłam mlodsza kupowałam gacie, ale to praktycznie jednorazówki. Skusiłam sie tez na portfel skórzany, bo chciałam na juz miec nowy,ale sie po pół roku rozwalił, jakas tektura wyszła ze srodka i przestał sie zapinac. Za to rekawiczki skórzane trzymały sie niezle.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------


Ja to bym sie bała tam jechac sama. Za zadne skarby. Całą Europę sama zwiedziłam, nie raz było ryzyko, ale na Ukrainę tylko z obstawą. Jak byłam ostatnio z 3 lata temu, to dalej to samo, bród, smród i ubóstwo. To, co widziałam wyglądało strasznie ( wyłączając zabytki).
Ja sama nie byłam Mnie Ukraina fascynuje Pół roku temu byłam w miejscowości Żydaczów, dziurawe drogi (w ogóle drogi poza miastami sa jakieś dziwne, żadnych lini itp ), ale były też ładne zadbane domki, pomalowane płoty. Najlepsze jest to, ze na środki takiej wsi stoi duża odpicowana cerkiew
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2013-01-24 o 18:03
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 11:13   #22
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

Autorko może perfumy niech Ci przywiezie w prezencie ta osoba. Chyba są tańsze. A ostatnio byłam w łazince u znajomej (też bywa na Ukrainie) i widziałam duuuuużo perfum.
Zdziwiłam się bo ona jest taypem takiej... zapuszczonej babki (z całym szacunkiem), a perfumy spore buteleczki Chanel i wiele wiele z tego typu drogich.
Później mówię mojemu facetowi, że bardzo mnie to zdziwiło i skąd ona tyle kasiorki ma i powiedział, że na Ukrainie kupuje.
Nie wiedział czy to takie podróbki czy orginały , ale na bank był pewny że Ukraińskie.
Ja sama nie wyczaiłam czy to podróby bo głupio mi było macać czyjeś kosemtyki.
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 14:10   #23
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

Cytat:
Napisane przez MirellamKoko Pokaż wiadomość
Autorko może perfumy niech Ci przywiezie w prezencie ta osoba. Chyba są tańsze. A ostatnio byłam w łazince u znajomej (też bywa na Ukrainie) i widziałam duuuuużo perfum.
Zdziwiłam się bo ona jest taypem takiej... zapuszczonej babki (z całym szacunkiem), a perfumy spore buteleczki Chanel i wiele wiele z tego typu drogich.
Później mówię mojemu facetowi, że bardzo mnie to zdziwiło i skąd ona tyle kasiorki ma i powiedział, że na Ukrainie kupuje.
Nie wiedział czy to takie podróbki czy orginały , ale na bank był pewny że Ukraińskie.
Ja sama nie wyczaiłam czy to podróby bo głupio mi było macać czyjeś kosemtyki.
Może perfumy na granicy kupiła?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 13:49   #24
Shudika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki z Ukrainy - co polecacie?

Ukraińskie kosmetyki normalnie sprzedają się w Polskich drogeriach. To są Green Pharm od holdingu Elfa. I chyba te są najlepsze co może być z Ukrainy na dzisiaj. Chociaż dobre są Java, ale są nowe i nie wszędzie ich sprzedają nawet na Ukrainie.
Shudika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-06 14:49:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.