OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ. jA ZNALAZŁAM INSPIRACJĘ.. BĘDZIE OK!+ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-05, 20:31   #1
Tabuu
Przyczajenie
 
Avatar Tabuu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Lightbulb

OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ. jA ZNALAZŁAM INSPIRACJĘ.. BĘDZIE OK!+


Wiecie dziewczyny co?
Koniec narezkania.
Moje diety, odchudzanie sie cwiczenia sprowadzały sie jedynie do tego, ze narzekałam..Hehe..
W wakacje zaczelam robic cwiczenia WEIDERA czy jak one sie tam nazywaja, choc nazwy wczesniej nie znalam.. Dotarłam chyba do 4 dnia, Wzielam prysznic, owinelaam recznikiem i postanowilam sie osuszyc na zewnatrz, bo byla ladna pogoda. I tak sie moja historia z tymi cwiczeniami skonczyla.. Wychodzac mokrymi stopami, poslizgnelam sie na kafelkach i spadlam tylko z dwoch schodkow na posadzke, ale jakie byly efekty? Zbilam sobie kosc ogonowa i niedawno doszlam do siebie.. Heheh...
We wrezsniu postanowilam radykalnie zmienic sposób odzywiania się. Udalo mi sie po czesci..
Zaczelam pic herbatke czerwona ( 5 SZKLANEK DZIENNIE ), wazylam 65kg, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu bez wiekszych wyrzeczen, odkryłam, ze po miesiacu z malym hakiem stracilm 5 kg..
Nawet zaczelam chodzic na silownie.. Wytrzymalam jedynie 9 dni, ale to tylko dlatego, bo chodzilam rano bo rano miałam czas i bylam strasznie senna (na silce siedzialm po ponad godzinie).. Treraz waga wskazuje 62,5 kg, dla mnie to szok i jestem neizadowolona..
Ale z tych pierwszych postanowien zostalo mi to, ze nie jem bulek slodkich (od pol roku nei mialam zadnej w ustach), przyzwyczilam sie do wody niegazowanej i zawsze mam jakas pod reka, nie jem bialego pieczywa i ograniczam sie ze spozywaniem tłuszczy... Zawsze coś..
Dzis sie naczytałam.. Poleciałam do sklepu po skakanke i hula hop, udało mi sie dostac to pierwzse, o drugie postarm sie jutro...
Moim problemem jest jedynie BRZUCH, a co sie z tym WIAZE brak TALII znacznej talii i oczywiscie niezbyt duze ale jednek nieapetyczne BOCZKI.. w sumei wiekszym... nie jestm otyla, nie mam nadwagi, nie jestem nawet pulchna...
Od jutra poraz kolejny zaczynam stoj wystep na silowni.. Bedzie razniej i zdecydowanie efektywnie, bo bede chodzila z kolezanka.. Ktora motywuje jedynie wieksza pupa i uda...
Zawsze wsparcie jest, tym bardziej ze widzi sie te plakaty, zdjecia superfigur ) innych dziewczyn.. I Tak siada na psychice...
Wiadaomo trzeba od zegos zaczac...
POMOGŁYSCIE MI SWOIMI POSTAMI, czuje ze pojdzie mi o wiele łatwiej niz sie spodziewam i nie jest to takie trudne .. Oczywiscie jaka satysfakcja bedzie wcisniecie sie w skape bikini na plazy.. Hehehe Buziaczki dl KAZDEj i wytrwalosci w swoich postanowieniach

PS. Oczywiśćie o efektach mojej pracy nad soba będe na bierząco informowała...
Tabuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 20:39   #2
Paulina1988
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1988
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: B-Z
Wiadomości: 986
GG do Paulina1988 Wyślij wiadomość przez MSN do Paulina1988
Smile Dot.: OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ. jA ZNALAZŁAM INSPIRACJĘ.. BĘDZIE OK!+

hejka,ja chciałabym schudnąc do wakacji...... ale jestem mało systematyczna i w dodatku nie umiem sie niekiedy powstrzymac od jedzonka.....mogłabys mi napisac co mniej wiecej jadłas kiedy piłas ta czerwoną herbatkę...i czy cwiczyłas cokolwiek...aha ile ty masz wzrostu bo waga 62 kg jest dla mnie spoko
__________________
jednak Monachium
jednak zostaje tu na caly rok
bedzie dobrze.. MA BYC!
Paulina1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 20:50   #3
Tabuu
Przyczajenie
 
Avatar Tabuu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ. jA ZNALAZŁAM INSPIRACJĘ.. BĘDZIE OK!+

PEWNIE, ZE TAK...
W SUMIE TO NA CO MIAŁAM OCHOTE, ALE PAMIETAJĄC ABY NIE PRZESADZAC. NAPEWNO MALO SLODYCZY.
SLYSZLAM, ZE ODSTAWIAJAC SAM CUKIER, SLODYCZE MOZNA MIESIECZNIE SCHUDNAC 2 KG, ALE ILE W TYM PRAWDY? NIEWIEM. JADLAM PIECZYWO CHRUPKIEZ JAKAS WEDLINKA I SEREM. NIE SMAROWALAM MASLEM. KOLEZANKA KTORA SIE TROCHE INTERESUJE SPORTEM POWIEDZIAL, ZE NAJLEPIEJ UZYWAC MUSZTARDY BO ONA PONOC PRZYSPIESZA PRZEMIANE MATERII.
OCZYWISCIE PLATYKI KUKURYDZIANE, JOGURT DZIENNIE BYL PODSTAWA I DO TEGO OWOC CZY WARZYWO.. NIE CIERPIALAM Z POWODU GLODU, BYLAM NAJEDZONA, JADLAM MNIEJ WIECEJ O STALYCH PORACH. OCZYWISCIE HERBATY JAK HIE SLODZILAM, NIE SLODZE DO TEJ PORY. TERAZ CZERWONA HERBATKE PU EHR OD DWOCH MIESIECY PIJE ZADKO (MOZE JEDNA W TYGODNIU), BO ZAPOMINAM, ALE JEJ DZIALANIE JESLI CHODZI O SZYBSZA PRZEMIANE MATERII CZUJE DO DZIS
CZY CWICZYLAM? W SUMIE NIE MAM SLOMIANY ZAPAL, CZASEM SOBIE POSWIROWALAM I POUDAWALAM ZE ROBIE BRZUSZKI, POROZCIAGALAM SIE, ITP. PROSTE CWICZENIA, KTORE Z PEWNOSCIA KIEDYS KAZDY ROBIL NA W-FIE.. ALE POWIEM ZE EFEKTY TYCH "WYGLUPÓW" WIDZIALAM... DZIENNIE, A W MIARE CZASU CORAZ RZADZIEJ CWICZYLAM PO 20 MINUT..
ZYCZE WIECEJ ZAPALU NIZ U MNEI BYLO WTEDY A SADZE ZE EFEKTY BEDA
Tabuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 20:52   #4
Tabuu
Przyczajenie
 
Avatar Tabuu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ. jA ZNALAZŁAM INSPIRACJĘ.. BĘDZIE OK!+

I JESZCE JEDNO.. WZRSOTU MAM 165 CM, A HERBATKE PILAM WTEDY KIEDY MIALAM NA NIA OCHOTE, WAZNE ABY BYLO MIN 3 DZIENNIE.
Tabuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 21:00   #5
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ. jA ZNALAZŁAM INSPIRACJĘ.. BĘDZIE OK!+

I ten czerowny kolor, ktorym piszesz, ktory razi w oczy....
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 21:02   #6
Tabuu
Przyczajenie
 
Avatar Tabuu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Smile Dot.: OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ. jA ZNALAZŁAM INSPIRACJĘ.. BĘDZIE OK!+

PROBLEM ZE WZROKIEM? CHYBA POMYLILES FORUM :P ZRESZTA NJIE CZAS I MIEJSCE ABY TEMAT TEN PORUSZAC..
Tabuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 21:09   #7
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Wink Dot.: OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ. jA ZNALAZŁAM INSPIRACJĘ.. BĘDZIE OK!+

Zycze ci z całego serca abys osiagneła wage taka jaka chcesz pozdrawiam
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-05, 21:16   #8
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ. jA ZNALAZŁAM INSPIRACJĘ.. BĘDZIE OK!+

Cytat:
Napisane przez Tabuu
PROBLEM ZE WZROKIEM? CHYBA POMYLILES FORUM :P ZRESZTA NJIE CZAS I MIEJSCE ABY TEMAT TEN PORUSZAC..
Gratuluję osiągnięcia
Ja również podpinam sie do prośby- moze nie tyle koloru, co nie używania CapsLocka, no chyba że nam krzyczysz cały czas?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.