Sklepy fryzjerskie w Warszawie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-05, 23:26   #1
milqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22

Sklepy fryzjerskie w Warszawie.


Czesc czy mozecie podac dokladne adresy znanych wam sklepow fryzjerskich w Warszawie? Osobiscie znam tylko jeden na Koszykowej 60/62 telefon/fax: (0-22) 6293515 6285330 / 8589120 a wiem ze na tej ulicy sa dwa sklepy ale jakos tego drugiego nie moge znalezc. Szczególnie chodzi mi o te gdzie mozna kupic Kadusa Matrixa i Goldwela.
milqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-07, 13:13   #2
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Sklepy fryzjerskie w Warszawie.

Nie znam adresów tych sklepów, ale powiem Ci jak do każdego dojść (pierwszy raz też nie mogłam znaleźć drugiego . Idąc od Placu Konstytucji najpierw, po lewej stronie, jeszcze przed Architekturą, masz ten większy sklep fryzjerski. Drugi znajdziesz idąc dalej - jest po prawej stronie ulicy, prawie naprzeciwko Koszyków (troszkę wcześniej, ale niedużo). Ten drugi jest mały i gorzej zaopatrzony. W tym pierwszym na 100% będzie Kadus, nie wiem jak z Goldwellem (myślę, że powinien być, ale głowy nie dam). Nie wiem jak z cenami (czy są jakieś różnice).
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-07, 15:29   #3
milqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
Re: Sklepy fryzjerskie w Warszawie.

Wielkie dzięki. Właśnie bliżej Placu Konstytucji widziałam salon fryzjerski a przynajmniej tak to wyglądalo ale na ten sklep nie mołam nigdy trafić. Chyba że to nie salon a właśnie ten sklep? , są tam na wystawach różne fotki fryzur itp. A może stosowałas coś z Kadusa farby,szampony?Jeśli tak to czy są warte uwagi i dobrze trzymają kolorek(chodzi mi o czernie)? Wiem że Grażynka poleca Matrixa ale nie wiem czy da sie go gdzies kupic w Wawie.
milqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-07, 17:21   #4
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Sklepy fryzjerskie w Warszawie.

A widziałaś to z okien autobusu, czy szłaś na piechotę? To nie jest złośliwe pytanie, po prostu ten sklep jakoś mi się zlewał z salonem (to nie jest to samo, salon jest TUŻ obok sklepu, tego większego - patrząc od Placu Konstytucji najpierw jest salon, do niego przylega sklep) jak jechałam autobusem. Kadusa miałam tylko odżywkę - nie powaliła mnie na kolana. O farbach, niestety, nic nie wiem .

Matrixa nigdy nie miałam, nie widziałam, ale coś mi się wydaje, że kiedyś ktoś tu pisał gdzie go dostać. Wpisz może w wyszukiwarkę wizażową.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-07, 21:25   #5
milqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
Re: Sklepy fryzjerskie w Warszawie.

OK teraz to już na pewno znajde (szłam na piechote) skoro ten sklep jest obok salonu Jeszcze raz dzieki Odnośnie Matrixa to chyba bylo pytanie o to gdzie mozna go dostac ale o ile pamietam nie bylo konkretnej odpowiedzi.
milqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-08, 12:45   #6
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Sklepy fryzjerskie w Warszawie.

Mała korekta - sklep fryzjerski nie jest TUŻ OBOK salonu fryzjerskiego, pomiędzy salonem a sklepem jest jeszcze jakieś biuro podróży. Ale sklep nadal istnieje , dzisiaj przejeżdżałam obok.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-08, 15:00   #7
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Sklepy fryzjerskie w Warszawie.

hi! przeczytaj dokladnie moje wypowiedzi na temat Matrixa w obecnej postaci,
tego akurat nie polecam,poniewaz jest to nowa seria produkowana w Hiszpanii, i ta mi nie odpowiada, ale os\\czywiscie to tylko moje zdanie , i wlasciwie najbardziej chodzilo mi o farby, orginalny Mtrix do dostania tylko chyba w Stanach, a bardzo szkoda!!!
ostatnio nawet znalazlam przez przypadek stronke i tam byly wszystkie kosmetyki,ktore jak nam tu wmawiano zostaly wycofane z produkcji, jestem bardzo zla i rozczarwana fima ,ktora jest teraz dystrybutorem Matrixa w Polsce ,ze tak nas oklamuje, ale coz, silniejsi rzadza i robia co chca!!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-09, 09:49   #8
madllen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 68
Re: Sklepy fryzjerskie w Warszawie.

Produkty Goldwella/Welli-Lifetex/Kadusa i in. do kupienia w sklepiku przy King Cross na Ursynowie, ulica Roentgena.
madllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 11:43   #9
milqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
Re: Sklepy fryzjerskie w Warszawie.

Bardzo dziekuje za odpowiedzi Udalo mi sie bez problemu po objasnieniach Mgielki odnalezc ten sklep i znam juz jego dokladny adres: Koszykowa 53.
milqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 13:57   #10
madllen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 68
Re: Sklepy fryzjerskie w Warszawie.

Aha i jeszcze przypomniało mi się, że dość fajny sklepik fryzjerski jest na Puławskiej przy Rakowieckiej- może komuś się przyda
madllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 18:52   #11
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Re: Sklepy fryzjerskie w Warszawie.

up up up
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.