O co mu chodzi? Facet tajemnica - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-14, 11:10   #1
kajab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Unhappy

O co mu chodzi? Facet tajemnica


Jestem tutaj nowa, także witam wszystkich
Mam problem, jakiś czas temu poznałam fajnego faceta, jest starszy ode mnie kilka lat Generalnie nie za bardzo potrafię go rozgryźć.... Jest taki "tajemniczy" a jak wiadomo to BAAARDZO przyciąga
Poznaliśmy się nietypowo, gdzieś tak prawie rok temu, i była to znajomość internetowa, i telefoniczna Widzieliśmy się jedynie na zdjęciach.
Aż tu pewnego dnia, SPOTKALIŚMY się Było bardzo miło, byłam nim oczarowana, to naprawdę wspaniały facet. Od tego spotkania minęło już niestety trochę czasu, a on wciąż do mnie dzwoni/pisze itd.
mówi do mnie "skarbie/słoneczko/kochanie" nie przeszkadza mi to, chociaż niestety nigdy nas nic więcej nie łączyło, niestety.
Poza tym, widzę, że zaczyna mi zależeć, a przecież tak się przed tym broniłam... bo idziemy na studia do dwóch różnych miast.
Generalnie nie umiem go rozgryźć, nie wiem o co mu chodzi, prawi mi komplementy, nazywa "słoneczkiem" itd. Może ma wiele takich "koleżanek" a takie "komplementy to dla niego normalka"... Nie wiem, niedługo październik i trzeba się rozjechać. Nie wiem co mam robić, poradźcie coś, prooszę
kajab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 11:32   #2
201605091011
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 136
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

Nie rób nic

Utrzymujcie nadal kontakt - sprawa sama się wyklaruje, gdy będziecie na odległość. Od wielu czynników zależy, czy to przetrwa. Ja podchodzę sceptycznie do takich znajomości weekendowych, lub, co gorsza, "widujemy się raz w miesiącu, albo i rzadziej".
201605091011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 11:38   #3
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

Cytat:
Napisane przez kajab Pokaż wiadomość
Może ma wiele takich "koleżanek" a takie "komplementy to dla niego normalka"...
Jeśli nie zabiega o kolejne spotkanie, a przez neta Ci misiuje i słoneczkuje, to owszem, najprawdopodobniej takie komplementy to dla niego nic nadzwyczajnego.
Tak czy siak, nie wygląda na to, żeby był zainteresowany Tobą tak bardzo, jakbyś chciała...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 11:43   #4
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

Nic nie rób. Facet ma najprawdopodobniej taki sposób bycia. Znam ten typ. Dla każdej uśmiech, dobre słowo, pieszczotliwe określenie... Jest uroczy i to przyciąga, bo kobieta czuje się dobrze w jego towarzystwie - atrakcyjna i dowartościowana. Tyle, ze nic z tego nie wynika.
Dałabym sobie spokój na twoim miejscu, tym bardziej, że będziecie w różnych miastach. On tam sobie znajdzie inne "słoneczka". I nie stworzysz związku na odległość.
To tylko moja ocena sytuacji. Może się mylę? Nie siedzę przecież w jego głowie i nie wiem, co myśli o tobie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 11:46   #5
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

hmm,a dlaczego spotkaliście się tylko raz? wybacz,jesli nie doczytałam..
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 11:49   #6
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

Nie cierpię tego typu facetów, co to pierwszej lepszej słoneczkują i misiują Typowy fircyk, takich słoneczek i misiów ma zapewne na pęczki, nie przyzwyczajałabym się do niego na Twoim miejscu
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 12:03   #7
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

Cytat:
Napisane przez kajab Pokaż wiadomość
Jestem tutaj nowa, także witam wszystkich
Mam problem, jakiś czas temu poznałam fajnego faceta, jest starszy ode mnie kilka lat Generalnie nie za bardzo potrafię go rozgryźć.... Jest taki "tajemniczy" a jak wiadomo to BAAARDZO przyciąga
Poznaliśmy się nietypowo, gdzieś tak prawie rok temu, i była to znajomość internetowa, i telefoniczna Widzieliśmy się jedynie na zdjęciach.
Aż tu pewnego dnia, SPOTKALIŚMY się Było bardzo miło, byłam nim oczarowana, to naprawdę wspaniały facet. Od tego spotkania minęło już niestety trochę czasu, a on wciąż do mnie dzwoni/pisze itd.
mówi do mnie "skarbie/słoneczko/kochanie" nie przeszkadza mi to, chociaż niestety nigdy nas nic więcej nie łączyło, niestety.
Poza tym, widzę, że zaczyna mi zależeć, a przecież tak się przed tym broniłam... bo idziemy na studia do dwóch różnych miast.
Generalnie nie umiem go rozgryźć, nie wiem o co mu chodzi, prawi mi komplementy, nazywa "słoneczkiem" itd. Może ma wiele takich "koleżanek" a takie "komplementy to dla niego normalka"... Nie wiem, niedługo październik i trzeba się rozjechać. Nie wiem co mam robić, poradźcie coś, prooszę


Nie istnieje w naturze gatunek "tajemniczego faceta". Może być tylko "facet cwaniakowaty". Nie myśl więc, że on słoneczkuje Ci specjalnie, bo myśli, że coś dzięki temu ugra. To jego naturalne zachowanie i nie musi nic oznaczać. Równie dobrze mógłby używać Twojego imienia.
Faceci nie kalkulują i nie odgrywają swoich zachowań tak jak my, kobiety.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 12:22   #8
Enfant Terrible
Raczkowanie
 
Avatar Enfant Terrible
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Middle of Nowhere
Wiadomości: 233
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

Cytat:
Napisane przez kajab Pokaż wiadomość
Jestem tutaj nowa, także witam wszystkich
Mam problem, jakiś czas temu poznałam fajnego faceta, jest starszy ode mnie kilka lat Generalnie nie za bardzo potrafię go rozgryźć.... Jest taki "tajemniczy" a jak wiadomo to BAAARDZO przyciąga
Poznaliśmy się nietypowo, gdzieś tak prawie rok temu, i była to znajomość internetowa, i telefoniczna Widzieliśmy się jedynie na zdjęciach.
Aż tu pewnego dnia, SPOTKALIŚMY się Było bardzo miło, byłam nim oczarowana, to naprawdę wspaniały facet. Od tego spotkania minęło już niestety trochę czasu, a on wciąż do mnie dzwoni/pisze itd.
mówi do mnie "skarbie/słoneczko/kochanie" nie przeszkadza mi to, chociaż niestety nigdy nas nic więcej nie łączyło, niestety.
Poza tym, widzę, że zaczyna mi zależeć, a przecież tak się przed tym broniłam... bo idziemy na studia do dwóch różnych miast.
Generalnie nie umiem go rozgryźć, nie wiem o co mu chodzi, prawi mi komplementy, nazywa "słoneczkiem" itd. Może ma wiele takich "koleżanek" a takie "komplementy to dla niego normalka"... Nie wiem, niedługo październik i trzeba się rozjechać. Nie wiem co mam robić, poradźcie coś, prooszę

A na czym polega ta jego "tajemniczośc"? Bo nie ogarniam
Enfant Terrible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 12:28   #9
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

Cytat:
Napisane przez Enfant Terrible Pokaż wiadomość
A na czym polega ta jego "tajemniczośc"? Bo nie ogarniam
Może na tym, że nie pamięta imienia, więc mówi skarbie/słoneczko/kochanie?
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 12:31   #10
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;42801349]może na tym, że nie pamięta imienia, więc mówi skarbie/słoneczko/kochanie?[/quote]

:d
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 12:32   #11
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

Cytat:
Napisane przez kajab Pokaż wiadomość
Jestem tutaj nowa, także witam wszystkich
Mam problem, jakiś czas temu poznałam fajnego faceta, jest starszy ode mnie kilka lat Generalnie nie za bardzo potrafię go rozgryźć.... Jest taki "tajemniczy" a jak wiadomo to BAAARDZO przyciąga
Poznaliśmy się nietypowo, gdzieś tak prawie rok temu, i była to znajomość internetowa, i telefoniczna Widzieliśmy się jedynie na zdjęciach.
Aż tu pewnego dnia, SPOTKALIŚMY się Było bardzo miło, byłam nim oczarowana, to naprawdę wspaniały facet. Od tego spotkania minęło już niestety trochę czasu, a on wciąż do mnie dzwoni/pisze itd.
mówi do mnie "skarbie/słoneczko/kochanie" nie przeszkadza mi to, chociaż niestety nigdy nas nic więcej nie łączyło, niestety.
Poza tym, widzę, że zaczyna mi zależeć, a przecież tak się przed tym broniłam... bo idziemy na studia do dwóch różnych miast.
Generalnie nie umiem go rozgryźć, nie wiem o co mu chodzi, prawi mi komplementy, nazywa "słoneczkiem" itd. Może ma wiele takich "koleżanek" a takie "komplementy to dla niego normalka"... Nie wiem, niedługo październik i trzeba się rozjechać. Nie wiem co mam robić, poradźcie coś, prooszę
Kiedy się spotkaliście? Tzn jak dawno?
Jak po tym spotkaniu się zachowywał? Skoro nazywa Cię tak zdrobniale a mimo jednego spotkania nie zaproponował kolejnego, to moim zdaniem nie ma do co do Ciebie żadnych zamiarów, albo ma dziewczynę , albo kilka takich słoneczek na niebie mu przyświeca
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 12:38   #12
Enfant Terrible
Raczkowanie
 
Avatar Enfant Terrible
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Middle of Nowhere
Wiadomości: 233
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;42801349]Może na tym, że nie pamięta imienia, więc mówi skarbie/słoneczko/kochanie?[/QUOTE]

Enfant Terrible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 12:49   #13
Optimus Prime
Raczkowanie
 
Avatar Optimus Prime
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 93
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

Cytat:
Napisane przez kajab Pokaż wiadomość
Jestem tutaj nowa, także witam wszystkich
Mam problem, jakiś czas temu poznałam fajnego faceta, jest starszy ode mnie kilka lat Generalnie nie za bardzo potrafię go rozgryźć.... Jest taki "tajemniczy" a jak wiadomo to BAAARDZO przyciąga
Poznaliśmy się nietypowo, gdzieś tak prawie rok temu, i była to znajomość internetowa, i telefoniczna Widzieliśmy się jedynie na zdjęciach.
Aż tu pewnego dnia, SPOTKALIŚMY się Było bardzo miło, byłam nim oczarowana, to naprawdę wspaniały facet. Od tego spotkania minęło już niestety trochę czasu, a on wciąż do mnie dzwoni/pisze itd.
mówi do mnie "skarbie/słoneczko/kochanie" nie przeszkadza mi to, chociaż niestety nigdy nas nic więcej nie łączyło, niestety.
Poza tym, widzę, że zaczyna mi zależeć, a przecież tak się przed tym broniłam... bo idziemy na studia do dwóch różnych miast.
Generalnie nie umiem go rozgryźć, nie wiem o co mu chodzi, prawi mi komplementy, nazywa "słoneczkiem" itd. Może ma wiele takich "koleżanek" a takie "komplementy to dla niego normalka"... Nie wiem, niedługo październik i trzeba się rozjechać. Nie wiem co mam robić, poradźcie coś, prooszę
Według mnie, faceta takie zachowanie nie jest niczym nadzwyczajnym u pewnych typów facetów. Wykorzystują swoją urodę, pewność siebie do bajerowania i flirtowania z kobietami. Normalny facet tak się nie zachowuje, milion komplementów przez smsy/tel a zero spotkania. Nie proponuje spotkania - nie jest Tobą zainteresowany na poważnie, jesteś prawdopodobnie tylko kolejną zdobyczą która łechta jego ego
Optimus Prime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 13:18   #14
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

Jego tajemniczość polega na tym, że nie chce się spotkać i nazywa "słoneczkiem"?

Nic nie rób, zaczynasz studia, poznasz masę facetów realnych, a nie wirtualnych
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 17:07   #15
OceanSoul123
Raczkowanie
 
Avatar OceanSoul123
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 236
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Nie istnieje w naturze gatunek "tajemniczego faceta". Może być tylko "facet cwaniakowaty".
Święte słowa

Co w nim takiego tajemniczego? Że nie spotka się z Tobą, ale pomisiuje i posłoneczkuje? Że nie wiesz, o co mu tak naprawdę chodzi? Że nie wiesz, na czym stoisz tak naprawdę?
No naprawdę rewelacyjny facet
Popisać sobie przez monitor to każdy potrafi...

Kiedyś tam też takiego typa przerabiałam Przez gg to był przecudowny, ile to on się nie naslodził mi, nie nakomplementował... Niby tam inicjował spotkania raz na jakiś czas, ale jakoś na żywo nic nie powiedział z tego co pisał
Nie polecam. Od tego czasu mam uraz do takich "tajemniczych" kolesi, wolę kawe na ławe i wiedzieć na czym stoję i o co facetowi chodzi.
OceanSoul123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 20:03   #16
Lessa
Raczkowanie
 
Avatar Lessa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: wariatkowo :D
Wiadomości: 65
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

Przycisnij go zeby wyraził się jak według niego miałaby wygladać wasza przyszłości i co oprócz tego ze jesteś jego słoneczkiem misiem i cholera wie co jeszcze wie o tobie. Dowiedz się o nim czegoś i nakłoń do spotkań jeśli ci zależy. Może to dobry facet ,a może jest misiem jeszcze dla kogoś jeszcze
Lessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 21:57   #17
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

A gdzie tu tajemniczość?
Nie toleruję chłopaków nawet, którzy odnoszą się do każdego takimi zwrotami a już zwłaszcza na początku znajomości. Odpuściłabym.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 23:12   #18
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Jeśli nie zabiega o kolejne spotkanie, a przez neta Ci misiuje i słoneczkuje, to owszem, najprawdopodobniej takie komplementy to dla niego nic nadzwyczajnego.
Tak czy siak, nie wygląda na to, żeby był zainteresowany Tobą tak bardzo, jakbyś chciała...
Zgadzam się.
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 20:33   #19
kajab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

Akurat pracował całe wakacje, i nie było kiedy się spotkać, też byłam zajęta swoją pracą, przeprowadzką, ale jakoś utrzymywaliśmy kontakt. Spotkaliśmy się tak późno bo oboje byliśmy zajęci. Teraz ja jesem poza miastem bo się powoli przeprowadzam.

HahaHaha, pamięta moje imie także spokojnie

Generalnie też myślałam, że wykorzystuje swój urok i sobie "pozwala" ja nie jestem taka łatwa i głupia, i zwykle na te "słoneczka" "kochania" i "dziubaski" nie odpowiadam, ignoruje. Do Niego też się zwracam po imieniu, nie wysyłam buziaczków, zdrobnień itd. Bo po co?
Zobaczymy jak będzie jak wrócę do swojego miasta, jak na razie wybrałam się z koleżanką ogarnąć trochę mieszkanie przed październikiem. Może wtedy uda nam się spotkać a może się miniemy Zresztą co ma być to będzie. Ale zainteresował mnie sobą, lubię z Nim gadać, mądry z Niego facet, ogarnięty, zabawny, potrafi mnie rozbawic w ponury dzień. Może on po prostu jest miły, a ja to potraktowałam jako "porozumienie dusz!"

A poza tym, nie znamy się tydzień czy dwa, tylko prawie rok.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Spotkaliśmy się przed moim wyjazem, potem do mnie dzwonił, i troche gadaliśmy.
Teraz też utrzymujemy kontakt.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Jego tajemniczość polega na tym, że wiesz ja nie za bardzo potrafię ocenić jego intencje, nie "napalam się" a Niego tylko myślę głową. Jeśli chce się ze mną kolegować to ok, jeśli nie jakoś to przeboleje. Nie za bardzo umiem ocenić czy on tak do wielu, czy jestem taka wyjątkowa. Wiesz zawsze to miło jak ktoś Ci powie "dobre słowo"
Ja jednak udaje, że jedym uchem mi wlatuje, a drugim wylatuje. I się zbytnio nie odwdzięczam, nie wysyłam buziaczków, i słodkich smsków. Nie chcę robić z siebie idiotki, nie chcę być łatwą zdobyczą, jak mu będzie zależało to się postara mnie zdobyć ;>
Lubię z Nim gadać, mogę mu się wyżalić on mi zawsze coś poradzi, pocieszy, poopowiada jakieś śmieszne historie. Skoro czasem pisze na fb, czy sms, czy nawet zadzwoni i to już trwa rok to chyba chociaż trochę mnie lubi. A przynajmniej dobrze mu się ze mną gada.
kajab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 23:01   #20
esmee11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

masz dwie opcje:
nic nie rob, czekaj na samoistne rozwiazanie tej sytuacji (obawa: wasza relacja moze umrzec smiercia naturalna)

zapytaj go wprost, porozmawiaj z nim, dowiesz sie na czym stoisz (obawa: moze sie wystraszyc i przestac pisac ;/)
esmee11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 11:06   #21
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: O co mu chodzi? Facet tajemnica

tak sobie czytam, myślę i mam dwie refleksje:
1. może pisze z Tobą tak miło, nie posuwając relacji dalej, bo kogoś ma, a mimo wszystko lubi sobie tak poflirtować z kimś innym dla rozrywki, podbudowania ego (znam takie typy)
2. a może, skoro Ty nie odwzajemniasz jego "słoneczek" i "misiów" to interpretuje to, jako brak zainteresowania bliższa relacją z Twojej strony - traktujesz go jak kolegę i tyle

tak czy inaczej - myślę, że jakby chłopu zależało to przez rok postarałby się doprowadzić do czegoś więcej, także chyba bym się nie spodziewała większego zainteresowania niż tylko miłe koleżeństwo
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.