Wrazliwosc .. nie chce! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-25, 11:57   #1
Zmiennaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19

Wrazliwosc .. nie chce!


Hej.
Chciałabym być mniej wrażliwa.
Nie chcę przejmować się jakimiś głupotami o jakich inni już dawno zapomnieli.
Nie chce przejmować się zdaniem innych.
Ale po prostu nie mogę.
Nawet jak komuś powiem coś niemiłego to od razu tego żałuje, a jak to jest mi bliska osoba to nawet mogę zacząć płakać ( czasem płacze, wzruszam się z jakiś mało ważnych głupot ;/).
Nie chce tak dłużej
Zmiennaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 12:15   #2
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Haha, też tak kiedyś miałam. nadal trochę mam. To czego CI potrzeba to dystans do siebie i świata, któego musisz uczyć isę sama i nabędziesz go z czasem ile masz lat
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 12:32   #3
Kasiorek83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

To prawda, ze czasem taka wrażliwość mija z wiekiem. Zdarza się także, że wzmożona wrażliwość towarzyszy kobietom w różnych fazach cyklu miesiączkowego (wynika wtedy z wahań hormonów).
Jesli Ci to przeszkadza to postaraj się nad tym popracować. Nie zawsze krytyczna uwaga z Twojej strony musi byc niemiła. Postaraj się postrzegać swoje uwagi jako konstruktywne, takie które mogą prowadzić do czegoś dobrego.
Nie rozpamiętuj minionych wydarzeń, skoro inni o nich zapomnieli.
Powodzenia w pracy nad sobą.
Kasiorek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 12:33   #4
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

nie zmienisz się. Tak juz jest, że część z nas rozpamiętuje wszystko. Naucz się z tym żyć. Musisz odnaleść swój sposób na to. Ja stałam się silniejsz, gdyz spotkały mnie bardzo złe rzeczy swego czasu. Teraz większość spraw przy tym wydaje się lajtowa. Co cię nie zabije to cię wzmocni. Wiem ze mało pocieszajace, ale sama całe życie na to cierpiałam i nadal się zdarza. Trzeba się wziaść w garść. Musisz być silna. A co do ludzi to staraj się nie wchodzić w głębsze kntakty z nikim, z kim nie musisz. Takie trzymanie wszystkich na dystans pomaga. Mi dopiero po jakiś 19 latach udalao się zdystansować odrobinę. Ale jak mam okres to i tak wszystko powiraca. Trzymaj się.
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 12:56   #5
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Haha, też tak kiedyś miałam. nadal trochę mam. To czego CI potrzeba to dystans do siebie i świata, któego musisz uczyć isę sama i nabędziesz go z czasem ile masz lat
swiete slowa....to najlepiej pomaga.
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 13:04   #6
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Haha, też tak kiedyś miałam. nadal trochę mam. To czego CI potrzeba to dystans do siebie i świata, któego musisz uczyć isę sama i nabędziesz go z czasem ile masz lat
Zgadzam sie, bo tez tak miałam
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 13:06   #7
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

ja to jestem strasznie wrażliwa.. nawet wczoraj miałam głupią sytuację że się rozwyłam.. Powiedziałam że idę się uczyć a brat mnie wyśmiał.. :/ ja zaczęłam płakać.. wiem jestem chora :P przez taką głupotę..
Ale mam tak od dziecka, zawsze jak coś mi ktoś powie złego albo się śmieje to ja płaczę.. Nie mówiąc już jak kłóciłam się z chłopakiem.. aż się zachodziłam z płaczu..
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 13:07   #8
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Cytat:
Napisane przez Zmiennaa Pokaż wiadomość
Hej.
Chciałabym być mniej wrażliwa.
Nie chcę przejmować się jakimiś głupotami o jakich inni już dawno zapomnieli.
Nie chce przejmować się zdaniem innych.
Ale po prostu nie mogę.
Nawet jak komuś powiem coś niemiłego to od razu tego żałuje, a jak to jest mi bliska osoba to nawet mogę zacząć płakać ( czasem płacze, wzruszam się z jakiś mało ważnych głupot ;/).
Nie chce tak dłużej
chciałabym być bardziej wrażliwa. przejmować się drobnymi sprawami, ktorymi przejmuje sie wiekszosc ludzi. przejmowac sie gadaniem innych i zmieniac sie na lepsze. jak powiem komuś coś niemiłego, to przezywam przed snem. ale rano budze sie i zapominam. rzadko płaczę przy kimś. jeszcze rzadziej sie wzruszam.
nie chce tak dłużej

a tak na powaznie, to taka juz chyba nasza natura. nie zmienisz sie z dnia na dzien w "zimna suke" chociaz pewnie da sie nad tym pracowac.. spojrzyj na sprawy z dystansu. zaciśnij zęby.. powodzenia!
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 13:09   #9
Oliwkaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 264
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Zmienna, może problem tkwi nie we wrażliwości (bo uważam, że to nic złego być wrażliwym), ale w niskim poczuciu własnej wartości. Nie chce się za bardzo rozpędzać, bo Ciebie nie znam i też mało napisałaś. Tylko myślę, że warto to przemyśleć.
Oliwkaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 13:21   #10
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Cytat:
Napisane przez Oliwkaaa80 Pokaż wiadomość
Zmienna, może problem tkwi nie we wrażliwości (bo uważam, że to nic złego być wrażliwym), ale w niskim poczuciu własnej wartości. Nie chce się za bardzo rozpędzać, bo Ciebie nie znam i też mało napisałaś. Tylko myślę, że warto to przemyśleć.
Ja jestem pewna siebie, znam swoją wartość, a jednak jestem bardzo wrażliwa, przejmuję się tym co myślą o mnie inni itp. ... Przejmuję się kłótniami i to bardzo ... Nie można nawet na mnie lekko podnieść głosu, bo od razu mi się płakać chce ;| Mama mi opowiadała, że jak byłam jeszcze mała (no nie wiem, może ze 4 lata) i coś zrobiłam to nawet nie można było na mnie nakrzyczeć, bo tylko się podniosło lekko głos, a ja już cała we łzach, więc chyba po prostu TAKA JESTEM. Jednak ciężko mi z tą cechą ;/ Nie wiem czemu tak jest i czy mogę to jakoś zmienić? Chciałabym mieć ten dystans ...
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 14:21   #11
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Cytat:
Napisane przez ashlix Pokaż wiadomość
Ja jestem pewna siebie, znam swoją wartość, a jednak jestem bardzo wrażliwa, przejmuję się tym co myślą o mnie inni itp. ... Przejmuję się kłótniami i to bardzo ... Nie można nawet na mnie lekko podnieść głosu, bo od razu mi się płakać chce ;| Mama mi opowiadała, że jak byłam jeszcze mała (no nie wiem, może ze 4 lata) i coś zrobiłam to nawet nie można było na mnie nakrzyczeć, bo tylko się podniosło lekko głos, a ja już cała we łzach, więc chyba po prostu TAKA JESTEM. Jednak ciężko mi z tą cechą ;/ Nie wiem czemu tak jest i czy mogę to jakoś zmienić? Chciałabym mieć ten dystans ...
uwierz, duzo bym dala zeby wykrzesac czasem z siebie parę łez wychodze czesto na ignorantke, bo nie potrafie sie zdobyc na chwile wzruszenia. zupelnie mi to nie wychodzi. wiec zaakceptuj siebie wrazliwosc jest przepiękną cechą. tylko uwazaj, bo ci mniej wrazliwi moga chciec to wykorzystac. tak jak mowilam, sa chwile kiedy trzeba zacisnac zeby. powodzenia
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 15:19   #12
megam
Raczkowanie
 
Avatar megam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 100
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Cytat:
Napisane przez kkaa Pokaż wiadomość
nie zmienisz się. Tak juz jest, że część z nas rozpamiętuje wszystko. Naucz się z tym żyć. Musisz odnaleść swój sposób na to. Ja stałam się silniejsz, gdyz spotkały mnie bardzo złe rzeczy swego czasu. Teraz większość spraw przy tym wydaje się lajtowa. Co cię nie zabije to cię wzmocni. Wiem ze mało pocieszajace, ale sama całe życie na to cierpiałam i nadal się zdarza. Trzeba się wziaść w garść. Musisz być silna. A co do ludzi to staraj się nie wchodzić w głębsze kntakty z nikim, z kim nie musisz. Takie trzymanie wszystkich na dystans pomaga. Mi dopiero po jakiś 19 latach udalao się zdystansować odrobinę. Ale jak mam okres to i tak wszystko powiraca. Trzymaj się.
Dokładnie ja też jestem strasznie wrażliwa, strasznie wszystko przeżywam i analizuję. Też mam tego dosyć. Niestety tego nie da się pozbyć. Mimo zwiększenia dystansu do siebie i do ludzi nadal jestem wrażliwa. Trudne sytuacje życiowe mnie wzmocniły w jakiś sposób. Teraz jest mi trochę łatwiej ale mimo wszystko uważam że nadal jestem zbyt wrażliwa i naprawdę dość często jest to bardzo uciążliwe
__________________
errare humanum est
megam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 16:25   #13
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

mam to samo...... najgorzej objawia się wtedy kiedy podbija do mnie jakiś facet, mnie się strasznie nie podoba a nie mam sumienia mu odmówić bo będzie mu przykro itp itd(paradoksalnie wiedząc że oszukując wyrządze większą krzywdę i potem jest tylko gorzej)
współczuje wszystkim biednym,pokrzywdzonym i płacze z byle powodu...zero dystansu
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 16:45   #14
cochonnerie
Raczkowanie
 
Avatar cochonnerie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toxicity
Wiadomości: 87
GG do cochonnerie
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Uhhh... Też znam ten problem na własnej skórze...
Z jednej strony jest to pozytywna cecha, z drugiej, jak ktoś tutaj wspomniał, można nią także sprawić przykrość...
Najgorsze jest chyba to, że człowiek obwinia się za wszystko, prawie każda rzecz doprowadza do smutku i łez...
To może mieć związek z przeszłością, sytuacją rodzinną, brakiem akceptacji, a może byc poprostu cechą, która była od zawsze lub kiedys z wiekiem minie.
cochonnerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 17:35   #15
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Oj. Ja też chce być mniej wrażliwa i tyle nie płakać. Nie umiem zapominać i właśnie przez to juz drugi dzień becze jak bóbr ;] ehhhh.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 17:38   #16
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Ja też jestem bardzo wrażliwa a rady Oliwki tyczą się chyba własnie mnie bo nie mam zbyt też zbyt wiele pewności siebie.
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 17:50   #17
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Cytat:
Napisane przez vainilla Pokaż wiadomość
współczuje wszystkim biednym,pokrzywdzonym i płacze z byle powodu...zero dystansu
znam to, smutno mi bo np ktoś nie zdążył na autobus a co jeśli od tego zależało coś ważnego ?
i tak ze wszystkim.
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 20:10   #18
Zmiennaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Nie chodzi o zbyt mała pewność siebie. Może jakieś wydarzenia z przeszłości? Nie wiem, od kąt pamiętam zawsze tak miałam.
Ktoś tu wyżej napisał, że ma problem z chłopakami. Jak któremuś się spodobasz a on tobie nie, to nie umiesz powiedzieć nie, aby go nie skrzywdzić. Dokładnie też tak mam. Nie chce go zranić, więc wole uciekać, unikać go, aż sam się domyśli.
Zaraz będę mieć 18 lat, a zachowuje się jak małe dziecko
Zmiennaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 20:44   #19
jesienna_aura
Raczkowanie
 
Avatar jesienna_aura
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 35
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Cytat:
Napisane przez vainilla Pokaż wiadomość
mam to samo...... najgorzej objawia się wtedy kiedy podbija do mnie jakiś facet, mnie się strasznie nie podoba a nie mam sumienia mu odmówić bo będzie mu przykro itp itd(paradoksalnie wiedząc że oszukując wyrządze większą krzywdę i potem jest tylko gorzej)
współczuje wszystkim biednym,pokrzywdzonym i płacze z byle powodu...zero dystansu

Ja akurat z odmawianiem w sposób delikatny itp. nie mam żadnego problemu...zaś wrażliwa tez jestem i mi to przeszkadza...choć czasem mam wrażenie, że bardziej przeszkadza mi to, że inni biorą mnie za bardziej wrażliwą niż jestem i wręcz wymuszają na mnie taką cechę charakteru.

Nie wiem co na to poradzić...ja mam takie okresy,czasem NIC mnie nie wzrusza, a czasami potrafię się popłakać z byyle powodu.
Masakra...nie raz to poprostu nie mam sily... a innym razem mam jej tyle że sie bokami wylewa i czuję się zbyt twarda,brakuje mi tej wrażliwości i zastanawiam się czy nie jestem zbyt niedelikatna dla ludzi.No szukam tej harmonii i szukam, ale tak to już jest być mną. ;]

Nie wiem co można z tym zrobić...
jesienna_aura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 21:56   #20
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Cytat:
Napisane przez kkaa Pokaż wiadomość
nie zmienisz się. Tak juz jest, że część z nas rozpamiętuje wszystko. Naucz się z tym żyć. Musisz odnaleść swój sposób na to. Ja stałam się silniejsz, gdyz spotkały mnie bardzo złe rzeczy swego czasu. Teraz większość spraw przy tym wydaje się lajtowa. Co cię nie zabije to cię wzmocni. Wiem ze mało pocieszajace, ale sama całe życie na to cierpiałam i nadal się zdarza. Trzeba się wziaść w garść. Musisz być silna. A co do ludzi to staraj się nie wchodzić w głębsze kntakty z nikim, z kim nie musisz. Takie trzymanie wszystkich na dystans pomaga. Mi dopiero po jakiś 19 latach udalao się zdystansować odrobinę. Ale jak mam okres to i tak wszystko powiraca. Trzymaj się.
prawda w tej wypowiedzi zawarte jest wszystko

Cytat:
Napisane przez ashlix Pokaż wiadomość
Ja jestem pewna siebie, znam swoją wartość, a jednak jestem bardzo wrażliwa, przejmuję się tym co myślą o mnie inni itp. ... Przejmuję się kłótniami i to bardzo ... Nie można nawet na mnie lekko podnieść głosu, bo od razu mi się płakać chce ;| Mama mi opowiadała, że jak byłam jeszcze mała (no nie wiem, może ze 4 lata) i coś zrobiłam to nawet nie można było na mnie nakrzyczeć, bo tylko się podniosło lekko głos, a ja już cała we łzach, więc chyba po prostu TAKA JESTEM. Jednak ciężko mi z tą cechą ;/ Nie wiem czemu tak jest i czy mogę to jakoś zmienić? Chciałabym mieć ten dystans ...
jak mozesz byc pewna siebie jesli przejmujesz sie tym co moga pomyslec o Tobie ludzie?
Jesli czlowiek zna swoja wartosc to ma gdzies opinie innych.

Edytowane przez 0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Czas edycji: 2009-01-25 o 22:04
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 22:01   #21
mariemarie91
Raczkowanie
 
Avatar mariemarie91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 33
Cool Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Cytat:
Napisane przez Zmiennaa Pokaż wiadomość
Hej.
Chciałabym być mniej wrażliwa.
Nie chcę przejmować się jakimiś głupotami o jakich inni już dawno zapomnieli.
Nie chce przejmować się zdaniem innych.
Ale po prostu nie mogę.
Nawet jak komuś powiem coś niemiłego to od razu tego żałuje, a jak to jest mi bliska osoba to nawet mogę zacząć płakać ( czasem płacze, wzruszam się z jakiś mało ważnych głupot ;/).
Nie chce tak dłużej


śmiej się, baw się korzystaj z życia a jeśli jest podłe spluń na nie albo lepiej zarzygaj je Nie zadręczaj się każda głupotą zycie jest zbyt piękne i zbyt krótkie.
Poprostu nie myśl o tym co Cie spotkało, nie analizuj calego dnia i kazdego wypowiedzianego przez siebie slowa tak dokladnie. Jeśli komuś cos pocisłaś to widocznie mu się należało ot co! A może chodzi o to, że masz niaską samoocene, brakuje CI pewności siebie ?
mariemarie91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 22:03   #22
mariemarie91
Raczkowanie
 
Avatar mariemarie91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 33
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Czasem fajnie być suką
mariemarie91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 22:04   #23
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

rozumiem Cię, też tak kiedyś miałam

i to prawda co piszą wizażanki, mija z wiekiem. Chyba dlatego że człowiek zaczyna mieć coraz większe problemy, albo się z nimi styka i już nie zwraca uwagi na błahostki.
Ale wrażliwość też jest dobrą cechą. Dorosłym ludziom często brak wrażliwości i nie są dobrzy w tym co robią np. lekarz, pielęgniarka, prawnik, psycholog.

polecam troszeczkę się zdystansować, ale nic na siłę
Jeżeli boli Cię to co mówią inni na Twój temat np. bliscy to warto powiedzieć im o tym, że sprawia Ci to przykrość. A obcych, którzy robią to specjalnie zwyczajnie olewaj
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 10:08   #24
neliel
Raczkowanie
 
Avatar neliel
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 133
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Oooj, ja też tak miałam..."Czy to,że nie odpowiedziała mi cześć, to znaczy, że mnie nie zauważyła, czy nie lubi? A może nienawidzi? a za co? może coś nie tak powiedziałam? O matko, zadzwonię do niej i ją przeproszę" Wtedy dopiero ją wkurzałam :P

Dziś czasem mi się to zdarzy, ale mam za dużo na głowie, żeby az tak bardzo to przeżywać. Choć są tematy, które do dziś bolą jak cholera.
A jeśli chodzi o wrażliwość na krzywdę innych- także zwierząt- to ryczę jak bóbr i nie widze w tym nic złego

Moja rada- zorganizuj sobie czas- im więcej do roboty, tym mniej czasu na martwienie się rzeczami, które nie są tego warte! Trzymaj się!
__________________
"Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu."
neliel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 13:52   #25
TeQuiero
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 168
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Ja jestem bardzo wrażliwa. tzn nie aż w takim dużym big stopniu no ale jestem..
A jak to zmienić ? nie wiem..
__________________

I will always love you.
You, my darling you
....
TeQuiero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 15:18   #26
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Wrazliwosc .. nie chce!

Mi charakter zmienił się z czasem. Kiedyś byłam baardzo wrażliwą osobą, teraz chyba jestem przeciętna pod tym względem Jak życie kilka razy kopnie człowieka w dupę, to nietrudno o to :P
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.