Problem z doznaniem dziewczyny... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-14, 22:37   #1
TomekW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6

Problem z doznaniem dziewczyny...


Witam. 4 miesiace temu mialem swoj pierwszy stosunek sexualny z moja partnekrka ktora bardzo kocham Byl to zarazem moj pierwszy raz . Oczywiscie na poczatku nam nie wychodzilo ale pozniej bylo juz tylko lepiej , problem tkwi w tym ze ... ona nie odczuwa przyjemnosci z sexu ... To byl rowniez jej pierwszy raz ... Nie wiem co zrobic zeby bylo ok - z tego co mowi przyjemnosc jest tylko przez pierwsze sekundy od chwili wlozenia czlonka... Mi na sexie nie zalezy - chcialbym aby to ona czula sie rozkosznie ... Bardzo prosze o pomoc w wyjasnieniu tej sprawy oraz co zrobic zeby bylo lepiej ... Z gory dziekuje za pomoc w problemie i pozdrawiam wszystkich .
TomekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 23:34   #2
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

Cytat:
Napisane przez TomekW Pokaż wiadomość
Witam. 4 miesiace temu mialem swoj pierwszy stosunek sexualny z moja partnekrka ktora bardzo kocham Byl to zarazem moj pierwszy raz . Oczywiscie na poczatku nam nie wychodzilo ale pozniej bylo juz tylko lepiej , problem tkwi w tym ze ... ona nie odczuwa przyjemnosci z sexu ... To byl rowniez jej pierwszy raz ... Nie wiem co zrobic zeby bylo ok - z tego co mowi przyjemnosc jest tylko przez pierwsze sekundy od chwili wlozenia czlonka... Mi na sexie nie zalezy - chcialbym aby to ona czula sie rozkosznie ... Bardzo prosze o pomoc w wyjasnieniu tej sprawy oraz co zrobic zeby bylo lepiej ... Z gory dziekuje za pomoc w problemie i pozdrawiam wszystkich .
a po tym pierwszym razie były jakieś następne?
moja rada - poćwiczyć , poznać lepiej swoje ciała, reszta przyjdzie z czasem.
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 23:54   #3
TomekW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

Po pierwszym razie bylo tak z ~20 razy ... Ja odczuwam co raz wieksza przyjemnosc ona tylko pare sec ...
TomekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 23:58   #4
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

może nie ta technika? może spróbuj szybciej, wolniej, mocniej, delikatniej?
szczerze pisząc nie spotkałam się z parosekundowa przyjemnością
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 00:04   #5
TomekW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

Szczerze powiedziawszy to juz probowalem tych technik i nic ... dalej to samo ... Nie wiem czy robie cos nie tak naprawde wkladam w to 100% siebie ...
TomekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 00:06   #6
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

Cytat:
Napisane przez TomekW Pokaż wiadomość
naprawde wkladam w to 100% siebie ...
sorry nie mogłam sie powstrzymać...

a serio - rozmawiałeś z nią o tym? co sprawia, że po tych sekundach lipa?
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 00:08   #7
TomekW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

No rozumiem ale mi nie jest do smiechu . Tak ona mowi ze sama niewie , mowi ze to tylko jej wina - chodzi o stopien odprezenia , mowi tez ze to nie jest moja wina... ale ja nie wiem dokonca czy to jest to - zaczynam w to watpic ...
TomekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-15, 00:13   #8
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

widzisz, moze i tak jest. warunki mają naprawdę duże znaczenie. trzeba postarać się o atmosferę, zadbać o dziewczynę przed, w trakcie i po

ja myslę, że wszystko przyjdzie z czasem.
Ale moze niech sie ktoś inny wypowie, bo ja sie z czymś takim nie spotkałam w sumie
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 00:15   #9
TomekW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

Mam nadzieje ze ktos sie wypowie i bede zblizony do rozmiazania problemu . Dziekuje za dobre checi i pomoc : ) I czekam na inne wypowiedzi : )
__________________
Szczecin Miasto Mojego Zycia : )
TomekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 00:28   #10
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

Cytat:
Napisane przez TomekW Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze ktos sie wypowie i bede zblizony do rozmiazania problemu . Dziekuje za dobre checi i pomoc : ) I czekam na inne wypowiedzi : )
Tomku, sposób odczuwania przyjemności, o którym piszesz i o który prawdopodobnie obojgu Wam chodzi to orgazm pochwowy.
Niestety, naturalną zdolność jego odczuwania ma jedynie ok 15% kobiet. Istnieje oczywiscie szansa, że z czasem, z upływem lat Twoja partnerka zacznie go odczuwać, nie jest to jednak jakoś szczególnie prawdopodobne.
Znakomita większość kobiet osiąga spełnienie przez orgazm łechtaczkowy i myślę, że jeśli chcesz sprawić swej partnerce przyjemnośc - w tym kierunku powinniście pójść.
Pomyślcie o miłości francuskiej, o innych formach stymulacji. Sam stosunek rozumiany jako wprowadzenie członka do pochwy to tylko jedna z bardzo wielu metod osiągania seksualnej rozkoszy. Szczególnie z punktu widzenia kobiety.

Życzę powodzenia Wam Obojgu.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 08:18   #11
TomekW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

Ale to juz nie chodzi o orgazm , ona nie czerpie z tego przyjemnosci dla niej to jest jak by to określić ... Bierne... Mowi ze nic nie czuje... Czasami tylko bol delikatny...
__________________
Szczecin Miasto Mojego Zycia : )
TomekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-15, 08:26   #12
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

No nie wiem... moze poprobowac nowe pozycje?
Moze znajdziecie takie w ktorych bedzie odczuwac przyjemnosc.
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 10:02   #13
siss
Rozeznanie
 
Avatar siss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LandsHut :P
Wiadomości: 649
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

Cytat:
Ale to juz nie chodzi o orgazm , ona nie czerpie z tego przyjemnosci
Ale chodzi o przyjemność fizyczną, czy ona czuje psychiczny dyskomfort? Bo to ogromna różnica. Porozmawiajcie spokojnie i szczerze i może na jakiś czas dajcie sobie spokój. Może jednak dla niej za szybko to było? A może jednak ty skupiasz się bardziej na sobie niż na niej ( co w gruncie rzeczy jest dość normalne, jako że ty odczuwasz przyjemność i się nią delektujesz, podczas gdy ona odwrotnie). Kto namawia czy proponuje seks? Pewnie na te ~20 stosunków ~20 było z twojej inicjatywy...
__________________
Cytat:
The truth is I've never fooled anyone. I let people fool themselves. They didn't bother to find out who and what I was...
Marilyn Monroe

DORÓB SOBIE! http://pl.☠☠☠☠☠☠☠☠☠2surf.com/?ref=93594

siss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 14:06   #14
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

moze ona jest za mloda? ja na poczatku tez nie odczuwalam specjalnie checi ale to dlatego ze kochalam sie z moim chlopakiem tylko dlatego ze on tego chcial... mi to bylo, szczerze mowiac, obojetne.. po prostu jeszcze nie bylam do tego dojrzala.... chociaz nie moge powiedziec zeby mi zle wtedy bylo mysle ze z casem moze byc lepiej, tylko zeby jej sie nie wlaczyl blok psychiczny....
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 14:24   #15
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

Sabbath, fajny av

odnosnie tematu to ja nie wiem mowiac szczerze
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 14:41   #16
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
widzisz, moze i tak jest. warunki mają naprawdę duże znaczenie. trzeba postarać się o atmosferę, zadbać o dziewczynę przed, w trakcie i po
Racja.
Rodzice za ścianą. Brak zaufania do antykoncepcji. Nieznajomość swojego ciała i swoich potrzeb. Za krótka gra wstępna. To wszystko mogą być prawdopodobne przyczyny.

Wszystko przyjdzie z czasem, owszem. Ale można temu dopomóc.
Jeśli używacie prezerwatywy, to może na początek spróbujcie kombinacji prezerwatywa+pigułki anty. Wolna chata bez strachu, że ktoś zaraz przyjdzie. Dłuuuga gra wstępna. Zasugerowałabym nawet samą grę wstępną bez stosunku - żeby nacisku nie było. I może niech twoja partnerka sama odkrywa własnymi siłami co jej sprawia przyjemność, a co nie.

Nic od razu, ale może pomoże
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 14:42   #17
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

Cytat:
Napisane przez TomekW Pokaż wiadomość
Ale to juz nie chodzi o orgazm , ona nie czerpie z tego przyjemnosci dla niej to jest jak by to określić ... Bierne... Mowi ze nic nie czuje... Czasami tylko bol delikatny...
Orgazm pochwowy związany jest z unerwieniem pochwy (brak orgazmu zaś może mieć różnorakie podłoże - jak już wspomniała Siss). Jeśli na ściankach pochwy nie ma receptorów, nie odczuwa się tam, wewnątrz przyjemności, a co za tym idzie - nie będzie orgazmu.
Orgazm jest wynikiem odczuwanej przyjemności, nie ma jednego bez drugiego.
To się może zmienić z wiekiem, wcale jednak nie musi.

Syntagmo - dziękuję.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 17:25   #18
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny...

Przesuwam.
Cytat:
Napisane przez TomekW Pokaż wiadomość
Witam. 4 miesiace temu mialem swoj pierwszy stosunek sexualny z moja partnekrka ktora bardzo kocham Byl to zarazem moj pierwszy raz . Oczywiscie na poczatku nam nie wychodzilo ale pozniej bylo juz tylko lepiej , problem tkwi w tym ze ... ona nie odczuwa przyjemnosci z sexu ... To byl rowniez jej pierwszy raz ... Nie wiem co zrobic zeby bylo ok - z tego co mowi przyjemnosc jest tylko przez pierwsze sekundy od chwili wlozenia czlonka... Mi na sexie nie zalezy - chcialbym aby to ona czula sie rozkosznie ... Bardzo prosze o pomoc w wyjasnieniu tej sprawy oraz co zrobic zeby bylo lepiej ... Z gory dziekuje za pomoc w problemie i pozdrawiam wszystkich .
Cytat:
Napisane przez TomekW Pokaż wiadomość
Ale to juz nie chodzi o orgazm , ona nie czerpie z tego przyjemnosci dla niej to jest jak by to określić ... Bierne... Mowi ze nic nie czuje... Czasami tylko bol delikatny...
Jeśli TY nie wiesz o co chodzi to my tym bardziej. Musisz w miarę precyzyjnie określić problem, to tylko forum.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 18:35   #19
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Racja.
Rodzice za ścianą. Brak zaufania do antykoncepcji. Nieznajomość swojego ciała i swoich potrzeb. Za krótka gra wstępna. To wszystko mogą być prawdopodobne przyczyny.

Wszystko przyjdzie z czasem, owszem. Ale można temu dopomóc.
Jeśli używacie prezerwatywy, to może na początek spróbujcie kombinacji prezerwatywa+pigułki anty. Wolna chata bez strachu, że ktoś zaraz przyjdzie. Dłuuuga gra wstępna. Zasugerowałabym nawet samą grę wstępną bez stosunku - żeby nacisku nie było. I może niech twoja partnerka sama odkrywa własnymi siłami co jej sprawia przyjemność, a co nie.

Nic od razu, ale może pomoże
noooooooo
dokładnie o to mi chodziło, ale ze zwgledu na późną porę nie wyszczegółowiłam. Dzięki za rozwinięcie Ahi
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-15, 20:06   #20
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

Ahi dobrze pisze. Też tak czasem mam, że nie odczuwam nic - stres, rodzice za ścianą, szybko i byle jak, byle by tylko być ze sobą i TAK blisko siebie przez te kilka chwil. Często mam na głowie sprawdziany, kartkówki, problemy w domu i nie mogę się tego pozbyć z głowy kiedy się kochamy. Może Twoja dziewczyna ma to samo - z czasem nauczy się odprężać i wyłączać. Może podaj ile macie lat, będzie prościej. Poświęcaj jej dużo czasu przy grze wstępnej, dbaj, żeby były ku temu odpowiednie warunki, żeby nikt nie łaził po pokoju, gdy wy baraszkujecie, nikt nie dzwonił. Praktyka czyni mistrza.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 22:55   #21
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

A ja wam mowie - szklaneczke wina na rozluznienie i bedzie cacy Ew mozna poprobowac z czekolada. Pomaga :P
__________________
Dawno temu kotom oddawano boską cześć. Koty nigdy tego nie zapomniały.

Wątek z biżuterią
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 12:32   #22
JaMadziaJa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

Wiesz jesli to sa wasze początki to ona nie koniecznie musi juz odczówać z tego przyjemności...moze naprawde trzeba czasu...Możesz tez stworzyc taką atmosfere, być dosc blisko swojej ukochanej, i sprawic by to ona dała Ci sygnał ze chce tego "tu i teraz"...moze własnie w tedy bedzie odczówac z tego przyjemność...(sama juz nei wiem)
Ja nawet podczas swojego pierwszego razu czerpałam kosmiczną przyjemność(nie chwaląc sie hie hie hie),ale to moze przez to ze byłam na to gotowa, wiedziałam ze tego chemy, mo i moj partner był (i jest) doswiadczony i wiedziałco robi;-)
JaMadziaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 18:52   #23
Zatroskany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 59
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny...

Mam podobna sytuacje jak Ty :P Z tym ze ona na poczatku wrecz przeciwnie a dopiero potem robi sie lepiej. A moze ona wcale nie jest w stanie przezywac orgazmu? Sprobuj oralnie i delikatnie palcami - jesli to zadziala to z czasem i "normalnie" podziala
Zatroskany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 20:33   #24
Xavier_od_Mercy
Raczkowanie
 
Avatar Xavier_od_Mercy
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 68
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

Cytat:
Napisane przez TomekW Pokaż wiadomość
No rozumiem ale mi nie jest do smiechu . Tak ona mowi ze sama niewie , mowi ze to tylko jej wina - chodzi o stopien odprezenia , mowi tez ze to nie jest moja wina... ale ja nie wiem dokonca czy to jest to - zaczynam w to watpic ...
hej co sie łamiesz ? z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. nie wmówisz mi ze jest kompletnie nieczuła moze potrzebuje dlugiej gry wstepnej a jak dalej jej nie pomaga to mozliwe ze jest ze ona po prostu ma silniejszy orgazm łechtaczkowy a nie pochwowy i musisz sie zabrac za zadowalenie ją inaczej. no jak to chyba pisać nie musze
__________________
† † †
Xavier_od_Mercy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 21:09   #25
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

Zgadzam się z Sabbath. Na oko to chodzi o orgazm łechtaczkowy.

20 razy to wcale nie jest dużo na poznanie własnego ciała. Myślę, że stymulując inne okolice niż bogate wnętrze partnerki, powinno być znacznie lepiej.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 21:09   #26
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: Problem z doznaniem dziewczyny ...

witaj! może Twoja dziewczyna jeszce nie jest w epłni gotowa na sex..to dopiero wasze początki i nie jest może jeszcze w pełni ewna siebie, swojego ciała, swoich reakcji..Przede wszystkim nie traktujcie tego jako wielki problem, bo ona będzie się czuła winna jeszcze bardziej, a to wcale nie pomaga w seksie i w osiągnięciu jakiejkolwiek przyjemności..zgadzam się ze nie mozecie oczekiwac że orgazm pochwowy sam przyjdzie..najlepiej zacząć od łechtaczkowego..świetnie przy tym sprawdza się pozycja na jeźdźca, ale niech Twoja dziewczyna się bardziej pochyli w Twoim kierunku.. może zamieńcie pełny seks na np pobudzanie palcami,stopniowo, dłuższa gra wstępna..zapytaj swoją dziewczynę jakie pieszcoty lubi..nic na siłę..mężczyźćni mają to do siebie ze nie muszą się uczyć przeżywania przsyjemności z seksu, kobiety owszem..i jeśli Twoja dziewczyna nie zna swojego ciała, nigdy sama się nie pieściła, to zapewne trudno jej powiedzieć w jakiej pozycji byłoby jej lepiej, ale myślę że po prostu potrzeba wam trochę czasu..ja np zaczynałam z moim tż-tem od pieszczot ciała ale z dala od miejsc intymnych..czyli uczyliśmy się jakby gry wstępnej..potem były pieszczoty przez ubranie (np mój tż kładł mnie na sobie i tak się "kołysałam" na nim),a dopiero po dlugim czasie bycia razem podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu współżycia..było fajnie, ale znaliśmy już swoje ciała i reakcje dość dobrze..ale kiedyś jakby się zablokowałam i długo nie miałam przyjemności z seksu, też było fajnie jak wchodził, ale przez chwilę jedynie..a potem nic..to było frustrujące po dłuższym czasie, więc wiem co moze myśleć i czuć Twoja dziewczyna..ale się odblokowało i jest już dobrze..czego i wam życzę, ale jak mówię, to szybko nie nastąpi..
__________________
~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.