Kozaczki a grube łydki :(:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-05, 09:27   #1
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936

Kozaczki a grube łydki :(:(


kurcze, mam rozmiar 40- 41 i zawsze gdy przymierzam 41 to nie moge sie zapiąc w łydce mam 41 cm, miałam 39 ale przez swoja głupote mi 2 cm przybyły. i co ja mam zrobic?? kupic 42 rozmiar czy co bo ja juz nie wiem. dlaczego nie moge nosic bucików takich jakie bym chciała. bokserki tak samo, jak przymierzam nie moge sie dopiac. Moze sa jakies firmy które produkuja buty jakies na grube łydki>?? bo pewnie nie tylko ja jtakie mam ....
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 09:31   #2
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Kozaczki a grube łydki :(:(

Ja też mam grube, tzn szczuplejsze od Ciebie bo moje mają w najgrubszym miejscu 37 cm. ale to i tak mnie nie ratuje bo w żadnych nie mogę się dopiąc a nosze rozmiar 37 ....Marzę o wysokich kozaczkach do kolana aż, a tu te łydki...
Musisz po prostu patrzec, żeby buty miały przy cholewkach takie małe gumki - dzięki temu się rozszerzaja i można się dopiąć...bardzo dużo dziewczyn/kobiet ma problemy z butami teraz, wszystkie są robione na jakieś chudzielce za przeproszeniem.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 09:57   #3
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Kozaczki a grube łydki :(:(

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Ja też mam grube, tzn szczuplejsze od Ciebie bo moje mają w najgrubszym miejscu 37 cm. ale to i tak mnie nie ratuje bo w żadnych nie mogę się dopiąc a nosze rozmiar 37 ....Marzę o wysokich kozaczkach do kolana aż, a tu te łydki...
Musisz po prostu patrzec, żeby buty miały przy cholewkach takie małe gumki - dzięki temu się rozszerzaja i można się dopiąć...bardzo dużo dziewczyn/kobiet ma problemy z butami teraz, wszystkie są robione na jakieś chudzielce za przeproszeniem.
oo widze że nie jestem sam . no dokładnie ... na jakies chudzielce
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 10:01   #4
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Kozaczki a grube łydki :(:(

mi się wydaje, ze to wszystko zależy od fasonu ja nosze rozmiar 40 w łydce mam 37cm a większośc kozaków, które przymieżam są na mnie za luźne i to znacznie tak że mi jeszcze cała dłoń wchodzi
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.