Szalone chwile które zawsze pozostaną w pamięci.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-13, 18:14   #1
agnisia288
Przyczajenie
 
Avatar agnisia288
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 21
Wink

Szalone chwile które zawsze pozostaną w pamięci..


Czesc dziewczyny ... przeszukałam forum i nie znalazłam podobnego wątku a bardzo bym chciała żebyście podzieliły się takimi wspomnieniami ... o szalonych sytuacjach z przyjaciółmi z chłopakiem, coś do czego potrzebowałyście wiele odwagi itd... jak np. skoczenie razem na bangi-- opowiedzcie o uczuciu tuz po ... ja jak narazie mam dwie chwile których nie zapomnę z moim obecnym tż ... przejście przez dwu kilometrowy tunel w którym jeżdża pociągi-- słuchajcie końca nie widać w połowie drogi chce się zawrócić uczucie nie do opowiedzenia i nasłuchiwanie odgłosów nadjeżdzającego pociągu ehhh a druga sytuacja wpadliśmy na pomysł żeby razem zamknąć to co było kiedyś zamknąć drzwi przeszłości ... spaliliśmy wszystkie listy kartki zdjęcia prezenty od byłych --- jak robi się to razem to naprawdę piękne uczucie zbliża
__________________
Piąkno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija sią w twoich oczach
agnisia288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 19:27   #2
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Szalone chwile które zawsze pozostaną w pamięci..

fajny wątek

może i nic z tego nie pamiętam ale spiłam się kiedyś na sylwestra że nic kompletnie nie pamietam od momentu walniecia głową w szafke - z tego co mi znajomi mówili to przez moment nawet dobrze się bawiłam nauczke mam na całe życie, bo jak by to nie była impreza u kogoś w domu i wśród znajomych to nie wiadomo jak by się mogło skończyć ta chwila a raczej doświadczenie na pewno nie potwórzy się w przyszłości.

pamiętam jak na działce u kolegi polewaliśmy się szlaufem, ale było przy tym zabawy troche byliśmy wstawieni (wiem,wiem nieciekawą przeszłość miałam.. ) uciekaliśmy do altanki właziliśmy na dach.. niby takie nic ale do tej pory to wspominam dobrze wtedy zdałam sobie sprawę że o. mnie kocha
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 19:40   #3
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Szalone chwile które zawsze pozostaną w pamięci..

Pamiętam jak miałam spać u koleżanki, a że mieszkamy w wieżowcu zachciało Nam się wyjść na dach.Była ciepła noc, więc postanowiłyśmy udać się na górę, tylko był jeden problem: otóż okna zamknięte były na kłódkę.Więc ja strongłumen powiedziałam, że taka kłódka to dla mnie pikuś i już ja dam jej radę Zaczęłam ją ciągnąć, a ona nic.W końcu podparłam się nogami o ścianę i dalej ciągnę kłódkę, w końcu nie wiem jak to sie stało, ale kłódka sie otworzyła Weszłyśmy na dach, siadłyśmy sobie i podziwiałyśmy piękne niebo usłane gwiazdami.Opowiadałyśmy sobie różne historie, śmiałyśmy się jak głupie.W końcu po północy wróciłyśmy do domu koleżanki (powiedziałyśmy Jej mamie, że idziemy do koleżanki oglądać film, a że ona mieszka w tym samym bloku to nie było problemu).Rano mama koleżanki mówi: W nocy miałam wrażenie, że słyszę śmiech A.( czyli mój) na ulicy

Z takich głupich to pamiętam jak na Sylwestrze (Kiniaczeq mi przypomniała swoją sytuacją) rzucałam przez balkon papier toaletowy i podobno krzyczałam do ludzi, żeby mi go odrzucali.( a byłam na 6 piętrze ).
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 19:45   #4
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Szalone chwile które zawsze pozostaną w pamięci..

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Z takich głupich to pamiętam jak na Sylwestrze (Kiniaczeq mi przypomniała swoją sytuacją) rzucałam przez balkon papier toaletowy i podobno krzyczałam do ludzi, żeby mi go odrzucali.( a byłam na 6 piętrze ).

ja bym sobie troche urwała, i ci odrzucila
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 20:07   #5
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Szalone chwile które zawsze pozostaną w pamięci..

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość

ja bym sobie troche urwała, i ci odrzucila





Przypomniało mi się jeszcze coś, koleżanka paliła papierosa ( to sie działo na tej samej imprezie) a ja chciałam sobie też zapalić tylko zamiast tego wzięłam ..paluszka... Nie muszę mówić jak potem śmierdziało, dobrze, że sobie ust nie poparzyłam.I od tamtej pory ani nie palę ani nie piję (praktycznie).
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 20:29   #6
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Szalone chwile które zawsze pozostaną w pamięci..

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość




Przypomniało mi się jeszcze coś, koleżanka paliła papierosa ( to sie działo na tej samej imprezie) a ja chciałam sobie też zapalić tylko zamiast tego wzięłam ..paluszka... Nie muszę mówić jak potem śmierdziało, dobrze, że sobie ust nie poparzyłam.I od tamtej pory ani nie palę ani nie piję (praktycznie).
w gimazjum mialam mase takich sytuacji - np. wlasnie palenie paluszkow na lekcji usiedlismy na koncu klasy, kazdy wzial po paluszku i jazda. albo skun z husteczek higienicznych, skorek po mandarynkach i obierow z olowka - to wszystko zapalic i zaciagnac sie. matko, jakich ja mialam znajomych
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 20:58   #7
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Szalone chwile które zawsze pozostaną w pamięci..

Sweet, widać żeś Starachowiczanka , hehe
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 21:06   #8
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Szalone chwile które zawsze pozostaną w pamięci..

Cytat:
Napisane przez sylwónia Pokaż wiadomość
Sweet, widać żeś Starachowiczanka , hehe


Jakiś charakterystyczny odruch starachowicki się u mnie objawił?
Potraktuje to jako komplement
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 21:26   #9
komaranoga
Przyczajenie
 
Avatar komaranoga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 19
Dot.: Szalone chwile które zawsze pozostaną w pamięci..

Ha! Wraz z przyjaciółką biegałyśmy w nocy po mieście i zdzierałyśmy grube warstwy papieru z tablic ogłoszeń, przy czym wydawałyśmy dziwaczne dźwięki (swoją drogą, zrywanie takich warstw jest bardzo odprężające;P)

Albo na zielonej szkole, mieszkając w Domu Pielgrzyma w Częstochowie, biegałyśmy (gdy wszyscy już usnęli) po wieeeeelkich korytarzach i bawiłyśmy się w "odkrywaczki" Było strasznie i śmiesznie

A jeśli chodzi o szaleństwa z facetem, to pojechaliśmy w nocy za miasto, w miejsce gdzie odbywają się pielgrzymki na górę "Kąty"...(Na szczyt prowadzi droga krzyżowa, która w niedziele zazwyczaj okupowana jest przez rodzinki z moherami na czele;P). Na górze wielki krzyż, na który się wdrapaliśmy i położyliśmy się na kawale metalu...Leżąc tam, po ciemku, oglądaliśmy gwiazdy, które wtedy tak cudnie zdobiły niebo...

PS: Ha, jakiś taki "pielgrzymkowy" ten wpis;P
komaranoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 21:31   #10
Suzette
Raczkowanie
 
Avatar Suzette
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 84
Dot.: Szalone chwile które zawsze pozostaną w pamięci..

Kompletnie pijana wykonalam piosenke o butach na srodku krakowskiego rynku i jeszcze mi ludzie klasakali
__________________
Posiadaczka rozowego królika z Tally Weijl



MOJ WATEK CIUSZKOWY
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=203942
Suzette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 21:40   #11
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Szalone chwile które zawsze pozostaną w pamięci..

Hmmm a ja pamiętam moje szalone chwile z kuzynem kiedy miałam... bo ja wiem z 8 lat Schowaliśmy się za kratkami na balkonie i na wielkim kiju od szczotki powiesiliśmy slipy mojego taty, machaliśmy nim i krzyczeliśmy "maaaajtki za daaaarmo" i głupki myśleliśmy, że nikt nas nie widzi A ludzie patrzyli się na nas jak na ufo i tylko kręcili głowami

A u mnie każda impreza i jakaś fajna sytuacja jest
Ostatnio podczas wypadu ze znajomymi latałam po pokoju i łapałam komary, bo mnie strrasznie gryzły. Wskoczyłam na krzesło i traaach, złamało się. Kumpel wypalił ze świetną ripostą: "Ooo ta co niby się odchudza a krzesła łamie " Wtedy faktycznie byłam na diecie...
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-14, 22:08   #12
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Szalone chwile które zawsze pozostaną w pamięci..

Był podobny wątek bo już się wpisywałam do takowego.

Przesuwam na Plotkowe.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.