Rozstanie i co dalej?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-17, 10:27   #1
ssami
Raczkowanie
 
Avatar ssami
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 340

Rozstanie i co dalej?!


Wczoraj rozstałam sie z chłopakiem,z którym byłam ponad 4 lata,czuje sie przez to okropnie,ale wiem ze nie ma juz do tego powrotu gdyz zrobil cos czego sie nigdy nie spodziewalam,uderzył mnie,a tego nie jestem w stanie zapomniec,wybaczyc.nie wiem tylko co mam ze soba zrobic. Cały czas było tak dobrze,jego rodzice nie przepadali za mna,bo nie mogli sobie sami wybrac dziewczyny dla syna ,ale i z tym sobie radzilismy,a zrobil cos takiego.Nie mam zbyt wielu znajomych,bo wiekszosc wyjechała gdzies za granice,boje sie samotnosci..
ssami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 10:48   #2
Soral
Raczkowanie
 
Avatar Soral
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 183
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Ssami gratuluje odwagi . Jestem z Ciebie dumna i pewnie każda Wizażanka też.

Nie bój się samotności. Nie musisz mieć wielu znajomych aby nie czuć się samotnie. Jeśli będziesz mieć za dużo wolnego czasu to nie siedź na tyłku przed kompem tylko rusz się. Znajdź cele które chcesz osiągnąć.
Zapisz się na fitness, naukę tańca dla singli, - można tam poznać wiele świetnych osób, nie mówię o super hiper przyjaźniach ale zawsze znajdzie się kogoś do pogadania, pójścia do klubu, na kawkę. Zacznij działać w jakiś organizacjach jak Amnesty International - pożyteczne a i interesujących ludzi poznasz. Zacznij uczyć się jezyka, którego zawsze chciałaś się nauczyć, jeśli w szkole językowej to masz kolejne miejsce do spotkania fajnych ludzi.

Początki pewnie będą trudne ale obudzisz się pewnego dnia i stwierdzisz, że dzisiaj jest już troszeczkę łatwiej.
Działaj
__________________
60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50

Amsterdam - 2 osoby
Rotterdam - 1 osoba

Soral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 10:56   #3
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Jesteś bardzo dzielna i wspaniała, że miałas w sobie tyle siły by rozstać sie po tym co Ci zrobił.
Brawo!!!!
Wiem, że byc może serce krwawi, ale dobrze zrobiłas

Soral dobrze prawi
Poza kólkami zaintereswoań, czy pracą w wolontariacie, które sa fantastycznymi pomysłami, możesz zapisac sie na kursy zawodowe (byle grupowe ), wyniesiesz z nich nie tylko wiedze, która może przyda Ci sie w pracy, ale także... nowe znajmości
A moze szkoła zaoczna?
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 11:16   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Cytat:
Napisane przez ssami Pokaż wiadomość
Wczoraj rozstałam sie z chłopakiem,z którym byłam ponad 4 lata,czuje sie przez to okropnie,ale wiem ze nie ma juz do tego powrotu gdyz zrobil cos czego sie nigdy nie spodziewalam,uderzył mnie,a tego nie jestem w stanie zapomniec,wybaczyc.nie wiem tylko co mam ze soba zrobic. Cały czas było tak dobrze,jego rodzice nie przepadali za mna,bo nie mogli sobie sami wybrac dziewczyny dla syna ,ale i z tym sobie radzilismy,a zrobil cos takiego.Nie mam zbyt wielu znajomych,bo wiekszosc wyjechała gdzies za granice,boje sie samotnosci..
Załapiesz kontakty z nowymi osobami (będzie teraz miała więcej czasu na to), odnowisz stare znajomości (większość osób wyjechała, ale nie wszyscy). Możesz się umówić z kimś z Wizażu, zapisać na jakieś zajęcia. Masz wiele możliwości, wszystko przed Tobą. To była dobra decyzja i tego możesz być pewna. Z czasem staniesz na nogi. Wszystko będzie lepiej bez kogoś, kto Cię nie szanuje.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 11:32   #5
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Dziewczyny już napisały wiele mądrych rad... ale i tak muszę Ci pogratulować odwagi i zdrowego rozsądku. Jestem pod wrażeniem i cieszę się, że są na świecie kobiety, które dbają o siebie i swoje dobro.

Moje gratulacje
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 11:35   #6
ssami
Raczkowanie
 
Avatar ssami
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 340
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Wiem ze podjelam dobra decyzje,jednak czuje jakby serce mi pekalo! Mysle tez ze sobie poradze tylko nie wiem ile czasu bede sie tak czula i czy wytrzymam to wszystko.To byl moj pierwszy powazny i wogole pierwszy zwiazek,ale nie potrafilabym wybaczyc mu tego ze mnie uderzyl.Wiem ze pewnie sie nad soba rozczulam ale nie potrafie inaczej.
Jutro porozgladam sie za jakims zajeciem,nauka języka lub czyms innym bede miala duzo czasu...
ssami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 11:47   #7
mercer
Zadomowienie
 
Avatar mercer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Bardzo dobrze zrobiłaś. Uderzył Cię, więc Cię nie szanuje, odchodząc podjęłaś bardzo mądrą decyzję. Nie można pozwolić tak się traktować, właśnie nigdy nie zrozumiem związków, w których kobieta daje się bić i dalej tkwi w takim związku.

Doskonale Cię rozumiem jak się czujesz teraz, sama też dopiero się rozstałam ze swoim facetem. Początek jest najgorszy, ale musisz znaleźć w sobie siłę by iśc na przód. Głowa do góry.
__________________

Life isn't about finding yourself.

Life is about creating yourself.






mercer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 11:53   #8
IamPosh
Raczkowanie
 
Avatar IamPosh
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Zdecydowanie proponuje jakiś sport. Będziesz miała zajęcie, poprawisz kondycje, wyłądujesz negatywne emocje no i będziesz miała okazje to poznania nowych ludzi.
IamPosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 12:15   #9
ssami
Raczkowanie
 
Avatar ssami
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 340
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Wiem ze z kazdym dniem moze byc juz tylko lepiej,nie wyobrazam sobie zeby z nim teraz byc jeszcze po tym wszystkim ale teraz jest mi strasznie ciezko..
ssami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 12:24   #10
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Dasz radę, zobaczysz! Rozwijaj pasje, zwiedzaj okolice, uprawiaj sport, spotykaj się ze starymi znajomymi i poznawaj nowych. Są wakacje, pozwól sobie je odczuć
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 13:25   #11
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Taki dupek nie jest Ciebie godzien.

NAPEWNO postąpiłaś najlepiej jak się dało! Z pewnością poznasz lepszego faceta, zapomnij o tamtym hamie i czekaj na nową miłość

i to jest właśnie dobry moment by odnowić powoli stare znajomości oraz otworzyć się na nowe, POWODZENIA!!!!!!!!!!! BEDZIE OKEJ!!!!!!
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 15:01   #12
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Dziewczyny dały wiele dobrych rad Na pewno to wszystko Ci pomoże. Na początku na pewno jest bardzo trudno, ale warto! Bo życie jest za krótkie na smutki, trzeba wyciągnąć z niego ile się da, a w tym najważniejsza jest Twoja postawa Życzę powodzenia i wytrwałości i na pewno będzie lepiej!
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 15:25   #13
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

<wywalam tekst, bo pomyliłam wątki>

Edytowane przez bezpaniki
Czas edycji: 2011-07-17 o 16:48 Powód: pomylony wątek
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 15:38   #14
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
Ehh.
Generalnie, to co się tyczy seksu bez zobowiązań.
Dla mnie i wielu osób z mojego otoczenia, dziewczyna nazywana łatwą, to taka, która hmm gra wyzwoloną, lubiącą seks, ale równocześnie desperacko wręcz szuka faceta, próbując "złapać" każdego nowego w okolicy tym wyzwolonym podejściem, czy zaciąganiem do łóżka. A potem płacze, fochuje się, ma pretensje i zgrywa zdradzoną i wykorzystaną, aż do czasu gdy nawinie się ktoś nowy.
Łatwa to taka, która licząc na coś więcej, udaje że chodzi jej tylko o czysty seks.

Natomiast dziewczyny (a znam takich kilka), które jasno potrafią określić o co im chodzi, które nie owijają w bawełne i mówią "chcę tylko łóżka", przy okazji nie sypiają z każdym, ciężko je poderwać, o ile w ogóle się da, należą do tych, które wybierają. I sytuacja (atmosfera) zawsze jest czysta, bo jeśli któraś z nich chce prawdziwego związku, też mówi o tym jasno, nawet jeśli na 2,3 czy 5 randce pójdzie z facetem do łóżka. I, nauczone doświadczeniem, raczej nie "biorą się" na te one night standy za swoich znajomych, albo osoby z najbliższych kręgów towarzyskich, nie wciągaja w to innych. Po prostu są świadome, znają swoją wartość i nikomu nie przyszłoby do głowy mówić o nich "łatwe", a nawet jeśli, to one i tak by się tym nie przejęły.


W przytoczonym przypadku, najgorsze, co mogłaś zrobić autorko, to się sfochować czyli dokładnie to, co zrobiłaś.
Ja bym się wkurzyła. I pogadała z kolesiem szczerze, najlepiej przy koledze któremu się chwalił, albo przy innych, że został zalogowany i nie mogłaś nei zwrócić uwagi na rzeczoną rozmowę, w tym także to określenie ciebie, jako łatwej, dodając że skoro umawialiście się na seks bez zobowiązań, to dla ciebie było jasne że nie robicie gierek i nie udajecie niedostępnych. Poradziłabym mu też dorosnąć, ponieważ takie zachowanie z jego strony oznacza, że nie dorósł jeszcze do takich zabawach dla dużych chłopców.
Musiałabyś jednak być gotowa na jego próbę obrony, czy kontratak, nie rozpłakać sie, nie mówić tego z wściekłościa czy przejęciem, ale sarkazmem i złośliwością.
Różnica jest tylko taka, że JA określiłabym na początku charakter naszych spotkań, tak aby nie dochodziło do podobnych nieporozumień.
Przy czym pytanie brzmi, czy ty naprawdę chciałaś tylko łózka, czy liczyłaś na coś więcej? Czy rozmawialiście o tym i czy ustaliliście cokolwiek, np to, że zadne z was nie chce związku. I tak naprawdę niewiele możesz już z tym wszystkim zrobić, bo mleko się rozlało.

chyba pomyliłaś wątki
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 16:06   #15
ssami
Raczkowanie
 
Avatar ssami
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 340
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Wiem ze minie kilka dni moze troche dluzej i pewnie bedzie duzo lepiej i bede sie cieszyła,ze teraz tak postapil,a nie za kolejnych kilka lat i ze dowiedzialam sie jaki jest naprawde.Dziekuje Wam za wsparcie i rady,dzieki temu upewniam sie ze postapilam słusznie.
ssami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 16:41   #16
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Ja nie jestem dobrym doradcą w kwestii radzenia sobie po rozstaniu, bo wciąż jestem na etapie ze zmaganiem się z tym problemem, ale mi bardzo pomógł wizażowy wątek rozstaniowy. Poniżej link:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=535896

Zawsze możesz się tam wygadac w trudnych chwilach, a poza tym jest tam mnóstwo wspaniałych i mądrych dziewczyn, które pozwolą Ci przetrwac ten ciężki okres poprzez swoje wsparcie i rady
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 17:05   #17
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

wlasnie sie zorientowałam że pomyliłam, przepraszam, wywalam!!

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

w temacie tego wątku

powiem Ci, na świeżo, że rozumiem dokładnie co czujesz. Mój ex mnie co prawda nie uderzył, ale rozstaliśmy po podobnym czasie. Pomogli mi przyjaciele, znajomi, którzy sprawdzili się właściwie w 100% w tej sytuacji. Nie dali mi zostać samej, wyciągali mnie na imprezy, pozwalali się wypłakać i wygadać, pomogli w zaliczeniu sesji (nie dawali ściagać, ani nie pisali za mnie prac, po prostu przypominali o terminach, mobilizowali do wziecia się za to).
Ze względów nie tylko rozstania, postanowiłam zrobić sobie przerwę od życia, wyjechałam za granicę, nie majac żadnych oczekiwań, będąc tu właściwie samą, z "nożem na gardle" musiałam się spiąć i znaleźć pracę, mieszkanie, nowych znajomych.
Od rozstania mija pół roku, jakbym napisała w punktach jak wyglądało moje życie jeśli chodzi o wydarzenia - scenarzysta "pierwszej miłości" mógłby pozazdrościć. Choć wewnętrznie niewiele się zmieniło.
Piszę to wszystko, żebyś miała świadomość, że potrzeba DUŻO CZASU, aby wszystko wróciło do normy. Że z każdym dniem jest lepiej, jaśniej, wspomnienia się zacierają, tęsknota minimalnie maleje, ale nadal jest.

Pozwól sobie na żal, smutek i rozpacz, ale wyznacz konkretny dzień, po którym będziesz się starać nie płakać, nie myśleć.
Najlepiej powiedz o tym najbliższym przyjaciołom, aby dali ci się do tego czasu wygadać, skupili się na tobie, ale potem karcili za każdą wzmiankę o ex.
Załaduj sobie czas zajęciami, zmień coś w życiu, tak, żeby było inaczej, żebyś miała coś nie kojarzącego ci się ex i dawnymi zwyczajami. Może to być hobby, dodatkowa praca czy wolontariat.
Możesz spóbować pisać listy do ex, których nigdy nie wyślesz. Albo krótkie wiadomości, notatki - przelewając swoje uczucia na papier na pewno ci ulży. Podkreślam jednak, żebyś nigdy nie myślała, że ktokolwiek to przeczyta.
NIE MYŚL O POWROCIE DO EX! Uderzył cię, jeśli pozwolisz mu wrócić, dasz mu przywolenie na takie zachowanie. I żadne obiecanki, zaklinania nie mogą cię złamać, jedynie terapia na którą musiałby uczeszczać i jego ogromna skrucha.
Zacznij poznawać nowych ludzi. Nowych facetów. Nie musisz mieć zadnych zamiarów, nie oczekuj związków, deklaracji. Po prostu rozmawiaj z innymi, baw się, zobaczysz że w końcu nadejdzie dzień gdy nie pomyślisz o byłym.
I życzę, żeby nastąpiło to szybciej, niż u mnie
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 17:26   #18
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Cytat:
Napisane przez Soral Pokaż wiadomość
Ssami gratuluje odwagi . Jestem z Ciebie dumna i pewnie każda Wizażanka też.
Ja również jestem z Ciebie dumna i cieszę się, że należysz do grona mądrych i rozsądnych kobiet, które nie pozwalają sobą pomiatać.

Boisz się samotności? Naturalna rzecz.
Rozumiem, że przez cztery lata bardzo się do siebie zbliżyliście, a może też i myśleliście o wspólnej przyszłości, ale jak się okazało - nie jesteście dla siebie, dlatego nie trać kolejnych dni, a nawet i sekund swojego życia na siedzenie w domu i rozmyślanie "Dlaczego on tak postąpił, przecież mogło być tak pięknie... Mogliśmy być razem, mieć domek z ogrodem i gromadkę dzieci" itd., bo wpędzisz się jedynie w depresję i trudno będzie Ci się wygrzebać z tego dołka. Wyjdź do ludzi! A że nie masz zbyt wielu znajomych, więc postaraj się nawiązać nowe znajomości. Zapewne, jest wokół Ciebie mnóstwo interesujących osób, z którymi można mile spędzić czas i nie wracaj do przeszłości, choćby i myślami.
Powodzenia.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 19:40   #19
ssami
Raczkowanie
 
Avatar ssami
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 340
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Dziekuje za Wasze wsparcie,wiem ze do niego nie wroce,wiem ze nie jest mnie wart,co jednak nie zmienia faktu ze nie daje juz rady teraz,wydaje mi sie ze sie nie pozbieram,jest mi tak strasznie ciezko..
ssami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 20:17   #20
Soral
Raczkowanie
 
Avatar Soral
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 183
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Tylko błagam Cię nie popadaj z słodyczoholizm
Po 3 letnim związku uzależniłam się od słoiczka nutelli dziennie - efekt 10kg do przodu jak widać na podpisie .
Sport cacy, słodycze beeeee (mądra po szkodzie )

Głowa do góry, pomyśl jaki los mógł na Ciebie czekać jeśli zostałabyś z nim. Zobacz jakiego losu uniknęłaś! Jeśli uderzył raz do i drugi się odważy a i na tym pewnie to by się nie skończyło. Uchroniłaś sama siebie od prawdopodobnie przyszłego oprawcy.
Dałaś mi nadzieję, że są odważne kobiety walczące o siebie! Dziękuję
__________________
60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50

Amsterdam - 2 osoby
Rotterdam - 1 osoba

Soral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 22:34   #21
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

jestem dumna z ciebie, dobrze ze zerwalas z takim draniem
z jakiego miasta jestes?
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 23:04   #22
DziewczynaRatownika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 79
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Brawo dziewczyno!
Jesteśmy wszystkie z Tobą!
Masz teraz dużo czasu na inwestowanie w siebie! Może zapisz się na jakiś kurs taneczny? Naucz się nowego języka albo techniki szybkiego czytania...
...jak zobaczysz efekty swojej pracy -od razu poczujesz się lepiej
DziewczynaRatownika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 08:38   #23
ssami
Raczkowanie
 
Avatar ssami
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 340
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Dzisiaj jest juz lepiej,jest mi bardzo smutno i boli serce,ale jakos sie trzymam.Mam nadzieje ze dam rade i bedzie dobrze w koncu.
Dziekuje Wam Wszystkim!!

Tak mam duzo czasu i wlasnie bede szukała różnych kursów masażu bo to cos co mnie interesuje..

Cytat:
Tylko błagam Cię nie popadaj z słodyczoholizm
Po 3 letnim związku uzależniłam się od słoiczka nutelli dziennie - efekt 10kg do przodu jak widać na podpisie .
Sport cacy, słodycze beeeee (mądra po szkodzie )
Raczej mi nie grozi słodyczoholizm,kiedy mam jakis stres to raczej nie jem nic i wtedy chudne ..
ssami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 09:34   #24
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

a wakacje? moze zaplanujesz gdzies niedaleko na pare dni aby odpoczac?
takie samotne podroze daja duzo czasu na przemyslenia
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 10:37   #25
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Wyjazd to jest bardzo dobry pomysł! Ja zawsze po rozstaniach gdzieś wyjeżdżałam. Niekoniecznie sama, czasem z koleżanką, bywało, że nawet z rodzicami, ale to był taki powrót do samej siebie, czas przemyśleń, zobaczyłam, że świat istnieje bez niego. Najbardziej terapeutycznie działały jednak wyjazdy z rodzicami niezależnie od mojego wieku w danej chwili - to było takie uświadomienie sobie kim jestem, taki trochę powrót do siebie-małej dziewczynki. Wyjazdy zawsze były krokiem milowym w żałobie po związku.
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 11:19   #26
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Cytat:
Napisane przez Soral Pokaż wiadomość
Ssami gratuluje odwagi . Jestem z Ciebie dumna i pewnie każda Wizażanka też.

Nie bój się samotności. Nie musisz mieć wielu znajomych aby nie czuć się samotnie. Jeśli będziesz mieć za dużo wolnego czasu to nie siedź na tyłku przed kompem tylko rusz się. Znajdź cele które chcesz osiągnąć.
Zapisz się na fitness, naukę tańca dla singli, - można tam poznać wiele świetnych osób, nie mówię o super hiper przyjaźniach ale zawsze znajdzie się kogoś do pogadania, pójścia do klubu, na kawkę. Zacznij działać w jakiś organizacjach jak Amnesty International - pożyteczne a i interesujących ludzi poznasz. Zacznij uczyć się jezyka, którego zawsze chciałaś się nauczyć, jeśli w szkole językowej to masz kolejne miejsce do spotkania fajnych ludzi.

Początki pewnie będą trudne ale obudzisz się pewnego dnia i stwierdzisz, że dzisiaj jest już troszeczkę łatwiej.
Działaj
ja też poważnie, gratuluję odwagi - i podziwiam za nią. bardzo dobrze postąpiłaś, nie myśl że się skończyło - teraz dopiero się zaczął nowy,lepszy etap życia!
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 11:28   #27
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Cytat:
Napisane przez vainilla Pokaż wiadomość
ja też poważnie, gratuluję odwagi - i podziwiam za nią. bardzo dobrze postąpiłaś, nie myśl że się skończyło - teraz dopiero się zaczął nowy,lepszy etap życia!


zgadzam sie
wszystko przed toba
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 15:29   #28
ssami
Raczkowanie
 
Avatar ssami
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 340
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Własnie wróciłam od kolezanki,porozmawialysmy i czuje sie duuzo lepiej,najgorzej jest mi jak siedze sama,ale teraz wiem ze dam rade.
ssami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 16:04   #29
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Wiem co czujesz. Ja też kilkanaście dni temu rozstałam się z chłopakiem, z którym byłam 3 lata. Też boję się samotności i czy sobie w ogóle poradzę tym bardziej, że mam już (albo aż) 31 lat. No ale cóż, rozstanie to nie koniec świata i życie toczy się dalej
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 16:08   #30
Gojakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 150
Dot.: Rozstanie i co dalej?!

Dasz radę Ja pół roku temu rozstałam się po 5 latach związku, nigdy bym nie pomyślała ,że poradzę sobie tak dobrze, chociaż wiadomo początki były trudne A teraz po tym czasie sama nie wiem skąd wzięłam tyle siły,żeby przetrwać te najcięższe dniPotrzebujesz czasu a potem wszystko się ułoży, zobaczysz
Gojakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.