Wirtualny świat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Gry

Notka

Gry Forum gry, to przestrzeń do zabawy grami słownymi, internetowymi, łamigłówkami i wszystkim, co pozwala zabić nudę. Dołącz i baw się dobrze.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-06, 20:46   #1
igussa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 0

Wirtualny świat


Wirtualny Świat – trochę inna gra.
Ideą gry Wirtualny Świat jest stworzenie środowiska przypominającego rzeczywisty świat. Chcielibyśmy dać możliwość użytkownikowi sprawdzenia się w wirtualnych warunkach, a później przeniesienia nabytych umiejętności do świata realnego. Gra obejmuje swym zakresem wiele dziedzin życia (m.in. ekonomię, biznes, militaria, zarządzanie firmą, rodzinę, przyjaciół). Gra jest stale rozbudowywana i nowe funkcjonalności mają przybliżać środowisko gry do świata realnego.

Rynek i prawo
Mamy tu prawa ekonomi (podaż, popyt, spółki, własne firmy handlowo-produkcyjne, giełdy), prawo karne (jeżeli popełnisz przestępstwo – idziesz pod sąd a potem ew. do więzienia), prawo cywilne (możliwość rejestracji związków małżeńskich, rozwody) itd.

Media i sport
W grze funkcjonują także media takie jak prasa, radio i telewizja. Są one dziełem graczy i przez nich też są ciągle rozbudowywane. Istnieją także wirtualne związki sportowe, w których gromadzą się osoby zainteresowane piłką nożną, formułą 1, narciarstwem i wieloma innymi dyscyplinami.

Możliwości
Staramy się, aby każdy mógł zrealizować swoje marzenie. Możesz założyć swoje stowarzyszenie albo partię polityczną. Możesz być prezydentem, premierem, sportowcem, radiowcem, dziennikarzem, biznesmenem... Tylko twoja fantazja jest ograniczeniem. Niezależnie od Twojego wyboru, będziesz musiał podejmować decyzje. Jeżeli będą słuszne zasłużysz na szacunek innych graczy i będziesz opływał w dostatek.

Społeczność
Nasza społeczność nie ogranicza się jednak tylko do gry. Na forum oraz IRC możesz intensywnie rozwijać relacje z innymi osobami. Są wśród nas młode osoby, które dopiero rozpoczęły gimnazjum, poprzez licealistów i studentów, a kończąc na osobach już pracujących z doświadczeniem zawodowym. Dlatego na forum możesz porozmawiać o swoich codziennych problemach w szkole/na studiach lub możesz też poszukać osób do pracy czy nowego partnera w interesach. Jeżeli interesuje Cię wygląd twoich rozmówców możesz zerknąć do Fotogalerii czy umieścili tam zdjęcie. Ty też pamiętaj, aby dodać swoje. Na forum w końcu możesz wyrażać swoją opinię na temat gry i dzielić się pomysłami jak uczynić ją bardziej zbliżoną do świata realnego i w ten sposób, wpływać na jej przyszłe losy.

Nasza gra jest niejako symulatorem życia – sam podejmujesz decyzje, jednak musisz się liczyć z ich konsekwencjami.

P.S. Uwaga! Dołącz do nas tylko jeśli chcesz poznać swoje prawdziwe oblicze...





Jeśli potrzebujecie pomocy piszcie do igus.9397


Ps.Jest to mój pierwszy post u Was,więc nie uznajcie mnie za spamerkę
www.wirtualny-swiat.com

Edytowane przez igussa
Czas edycji: 2009-04-06 o 20:47
igussa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 21:19   #2
vegepromo
Raczkowanie
 
Avatar vegepromo
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 56
Dot.: Wirtualny świat

ech... fajne ale - na realne zycie nie starcza czasu, co tu mowic o wirtualnych przygodach


Pozdrawiam,
VegePromo
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
moj ulubiony blog: czyli mój blog
moja ulubiona potrawa: kiełki
vegepromo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 19:32   #3
Beatka212
Raczkowanie
 
Avatar Beatka212
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wprost ze słońca :)
Wiadomości: 338
GG do Beatka212
Dot.: Wirtualny świat

Cytat:
Napisane przez vegepromo Pokaż wiadomość
ech... fajne ale - na realne zycie nie starcza czasu, co tu mowic o wirtualnych przygodach
no właśnie..a szkoda bo gra wydaje się fajna i wciągająca
__________________
Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć.

Jonathan Carroll
Beatka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 16:50   #4
AnnGabi
Zakorzenienie
 
Avatar AnnGabi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 438
Dot.: Wirtualny świat

zalozylam tam konto- kurde, wciagnelo mnie i co teraz mam zrobic?!
__________________
“Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa.”

single woman. double life.

- Serce mi mówi, że się mylisz...
- Ale rozum wie, że mam rację.

AnnGabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.