Schudnąć przez taniec? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 12:40   #1
Charllott
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6

Schudnąć przez taniec?


Dziewczyny ! Muszę zrzucić kilka kilogramów, bo już patrzeć na siebie nie mogę, a poza tym wiadomo, lato zbliża się wielkimi krokami... Nie lubię tych różnych aerobików, pilatesów itd, jakoś nie wiem ale nie mogę się przekonać i pomyślałam, że może taniec byłby dobrym rozwiązaniem. Jak sądzicie, czy taniec to dobry pomysł na zrzucenie zbędnego ciałka? I fajnie byłoby jakbyście poleciły mi gdzie można się zapisać na jakieś fajne zajęcia w Krakowie
Charllott jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 21:33   #2
milena98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 36
Dot.: Schudnąć przez taniec?

Jasno, że taniec to dobry pomysł ! Ja też wychodzę z założenia, że lepiej się dobrze bawić,a przy okazji zrzucać kilogramy niż katować ćwiczeniami Osobiście polecam Ci Centrum Tańca Ananday na ul. Bożego ciała 10. Ja tam chodzę od dłuższego czasu na różne zajęcia i jest na prawdę świetnie. Nie wiem jakie rytmy lubisz, ale kursów mają bardzo dużo więc na pewno coś dla siebie znajdziesz. Ja chodzę teraz na Afro Dance i są to najlepsze zajęcia na jakich kiedykolwiek byłam ! Ale polecam też Dancehall i Zumbę, które są równie energetyczne. Tu możesz sobie sprawdzić grafik zajęć http://www.ananday.pl/index.php?id=grafik .
I jak się zdecydujesz na coś to napisz jak ci się podobało
milena98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 23:34   #3
qozaczka
Raczkowanie
 
Avatar qozaczka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 356
Dot.: Schudnąć przez taniec?

Ja byłam raz dopiero raz na tych zajęciach i powiem że wyszłam zmęczona nieziemsko. Pewnie wrócę, też chce poprawić swoją kondycję i dodatkowo podoba mi się jak oni wszyscy się ruszają <3 Ew. może jest ktoś chętny na wspólne zajęcia w Ananday? W grafiku mają różne zajęcia do wyboru i o różnych godzinach.
qozaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 09:19   #4
Strongmenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: austria
Wiadomości: 87
Dot.: Schudnąć przez taniec?

Taniec to nie jest dobry pomysl na zrzucenie zbednych kilogramow to najlepszy pomysl!! Najfajnieszym stylem jesli moge tak to nazwac jest zumba, super sie to tanczy i bardzo szybko mozna zaobserwowac rezultaty
Strongmenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 13:33   #5
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Schudnąć przez taniec?

Ja również polecam taniec - konkretnie salsę i zumbę
Może nie zrzucisz "nagle" 10 kg, ale z pewnością po o. 2 miesiącach sylwetka się pięknie wyrzeźbi.
Niestety przez ostatnie 2 miesiące nie chodze na zajęcia z powodu kontuzji i już czuję i widzę, jak pływają mi boczki. Wczesniej przy nawet bardziej tuczącym odżywianiu, ciałko cały czas malało... Och... Salso wróć
Nie mówiąc już o tym, jaką furorę robisz na dyskotekach
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.