potrzebuje nowości, odmiany ... ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-27, 21:38   #1
martynixa
Rozeznanie
 
Avatar martynixa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 985

potrzebuje nowości, odmiany ... ?


Hej dziewczyny.
Sama nie wiem co mam robic. Czuje sie nieszczesliwa. Niedawno rozstałam sie z moim chlopakiem po 2 latach zwiazku. Bylam mocno zakochana, teraz juz dochodze do siebie, tak mi sie wydaje. Ale teraz moje zycie wydaje mi sie takie puste. Czekam teraz na wyniki matur, znalazlam prace na wakacje, wiec nie siedze w czterech scianach i staram sie nie rozmyslac. Wlasnie najgorsze jest to, ze sama dobrze nie umiem tego nazwac, co mi jest.
Chcialabym poznac kogos wartosciowego, faceta z klasa, ktory mnie pokocha. Moze to zabrzmi nieskromnie, ale uwazam sie za dziewczyna ładna, inteligetna, majaca cos do powiedzenia, lubie siebie, ale jak narazie trafiam na samych burakow
Od pazdziernika wybieram sie na studia, do innego miasta, ale mam jeszcze cale wakacje przed soba, a nie chce zeby mi zleciały na nic nie robieniu.
Cos musze zmienic, zaczac dzialac, podjac jakies kroki. Naprawde teraz czuje sie taka 'wypalona', chce jakies odmiany, nowosci, chce poznac kogos . Nie wiem, czy ktoras z Was tez przezywa cos takiego?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=787406

moja wymianka
martynixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:48   #2
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: potrzebuje nowości, odmiany ... ?

przykro mi, ale nigdy nie przezywalam czegos takiego.
nigdy nie czulam sie specjalnie ladna, wartosciowa, inteligentna. a moze poprostu nie mialam czasu sie na tym skupiac..
nigdy nie mialam tez tak, ze skazana bylam na siedzenie w domu. lubię ludzi, otaczam się nimi. mam wielu znajomych.
poszukiwania chłopaka? od czasów gimnazjum nie było. wyszłam z założenia, że jak coś ma być, to będzie. i było
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:50   #3
TomMck
Raczkowanie
 
Avatar TomMck
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wro
Wiadomości: 51
Dot.: potrzebuje nowości, odmiany ... ?

Masz jakąś pasję? Jeśli tak, poświęć jej swój (prawie) cały wolny czas. Jeżeli nie masz - znajdź. Najlepiej taką, która da Ci możliwość kontaktu z innymi. Kto wie, może dzięki niej poznasz fajnego faceta?
TomMck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:54   #4
martynixa
Rozeznanie
 
Avatar martynixa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 985
Dot.: potrzebuje nowości, odmiany ... ?

Nie jestem skazana na siedzenie w domu, nic takiego nie napisalam. Dzis mialam akurat wolny dzien i jakos tak mnie wzielo na przemyslenia.
Zawsze lubilam otaczac sie ludzmi, lubie byc w centrum zainteresowania, a teraz czuje sie tak, jakbym nikomu juz nie byla potrzebna, nikt nie zauwaza mojej obecnosci/nieobecnosci.

Czy ja potrzebuje faceta?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=787406

moja wymianka
martynixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:40   #5
TomMck
Raczkowanie
 
Avatar TomMck
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wro
Wiadomości: 51
Dot.: potrzebuje nowości, odmiany ... ?

Cytat:
Napisane przez martynixa Pokaż wiadomość
Czy ja potrzebuje faceta?
W takim razie temat pasji jest nadal aktualny, z tym, że możesz się nią zajmować tylko i wyłącznie dla własnej satysfakcji. Nie piszesz, czy masz jakąś, więc mogę zasugerować sport (siatkówka, koszykówka, wspinaczka?). Dzięki temu na pewno znajdziesz się w otoczeniu ludzi, poznasz dużo nowych osób, a nawet znajdziesz się w centrum zainteresowania (najpierw jako świeżak, później - jeśli się postarasz - jako profesjonalistka, wzór do naśladowania).
TomMck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:46   #6
free..
Zadomowienie
 
Avatar free..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: potrzebuje nowości, odmiany ... ?

Według mnie nie potrzebujesz. Nie szukaj faceta na siłę, poczekaj to sam się znajdzie.
Skoro masz pracę na wakacje, nie jesteś skazana na siedzenie w czterech ścianach, masz znajomych, bo jesteś ładna i lubiana to korzystaj z życia i nie przejmuj się tym, że aktualnie jesteś singlem. Pewnie i tak niedługo ktoś interesujący się pojawi.
free.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 11:45   #7
Savathus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 432
Dot.: potrzebuje nowości, odmiany ... ?

_____
__________________
Uważajcie, żeby życie wam tipsiorków nie połamało

Edytowane przez Savathus
Czas edycji: 2011-03-07 o 19:34
Savathus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 12:31   #8
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: potrzebuje nowości, odmiany ... ?

nie martw sie.. pojdziesz do innego miasta, poznasz nowych ludzi, moze i przyszlego tż.. kto wie..
a teraz nie mysl o nim tylko wychodz ze znajomymi na piwko, na impreze, na spacer, do kina.. gdziekolwiek rozerwij sie
Fame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 15:05   #9
kanny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 49
Dot.: potrzebuje nowości, odmiany ... ?

Nie wiem czemu ale jak zaczynaja sie wakacje to nie ktorzy wlasnie wtedy mysla ze chcieliby kogos znalesc. Ale tak sie nie da. Nie szukaj na sile bo potem moze byc ze i caly zwiazek bedzie taki na sile.
Ciesz sie pogoda, sloncem, nowa praca, szykuj sie na studia, przebywaj w gronie znajomych. Pojdziesz na studia to i tak wszystko sie zmieni.
__________________
Miliony marzą o nieśmiertelności, równocześnie nie wiedząc, co ze sobą zrobić w deszczowe niedzielne popołudnie.
kanny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 15:06   #10
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: potrzebuje nowości, odmiany ... ?

Na facetach świat się nie kończy. Nie szukaj na siłę. Baw się, bo przed Tobą kolejny etap w życiu, który nie koniecznie będzie łatwiejszy
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 15:23   #11
Wertka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: blisko monitorka:)
Wiadomości: 213
Dot.: potrzebuje nowości, odmiany ... ?

Z tego co piszesz, to niezłe trzymasz się po rozstaniu. Teraz czas, żebyś poświeciła go na własne przyjemności. Masz prace a potem studia. Tam na pewno poznasz dużo nowych ludzi, kto wie może i nową miłość. Trzymam kciuki
Wertka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 16:21   #12
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: potrzebuje nowości, odmiany ... ?

skoro zmieniasz srodowisko, idziesz do pracy w wakacje i na studia, podejrzewam do innego miasta najprawdopodobniej to bedzie ci prost o zmienic otoczenie.
a to dobrze by sie od mysli oderwac i zaczac na nowo
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:55   #13
martynixa
Rozeznanie
 
Avatar martynixa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 985
Dot.: potrzebuje nowości, odmiany ... ?

dziekuje za rady
Dzis jest o niebo lepiej wczoraj mialam jakis gorszy dzien i wszystko widzialam w czarnych barwach, ale teraz zaczynam wierzyc, ze jeszcze wszytsko co najlepsze przede mna i wszytsko sie ulozy!!!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=787406

moja wymianka
martynixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 21:17   #14
Muesli
Raczkowanie
 
Avatar Muesli
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 265
GG do Muesli
Dot.: potrzebuje nowości, odmiany ... ?

Ja też uważam, że nie powinnaś szukać na siłę, jak byłam w Twoim wieku to za wszelką cenę starałam się kogoś znaleźć, nie najlepiej mi to wychodziło, więc dałam sobie spokój i po jakimś czasie zupełnie niespodziewanie stanął mi na drodze pewien chudzielec z gitarą w łapce z którym jestem do dziś...
Zajmij się sobą, poszerzaj zainteresowania, poznawaj nowe rzeczy, a zobaczysz jak czas Ci fajnie minie
Muesli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.