Problem z chłopakiem - pomocy !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 18:58   #1
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247

Problem z chłopakiem - pomocy !!!


Kochane wizażanki!

Niestety nie wiedziałam, gdzie założyć taki wątek, więc wydawało mi się, że w tym miejscu będzie on najodpowiedniejszy. Więc jestem 3 lata z chłopakiem. On od około 3 miesięcy wyjeżdża na delegacje i widzimy się tylko raz w tygodniu w niedziele.. Nie wiem czemu, ale czuję, że on już mnie nie kocha... ( Już nie jest tak jak dawniej.. Kiedyś często do mnie pisał, zrobiłby niemal wszystko, żeby zatrzymać mnie przy sobie. Dziś odczuwam jego obojętność.. On dzwoni ok 3 razy dziennie na 5 minut i nawet nie mamy o czym rozmawiać...To bardzo boli.. Nie wiem co mam zrobić, tak mi źle. Proszę pomóżcie.
smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 19:01   #2
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

poczekaj jeszcze. sądzę, że tak działa na Ciebie jego nieobecność.
zbiera się tyle tematów, że nie wiecie, co macie mówić. poza tym zostaje jakiś żal, pretensja o wyjazd.
zobacz, jak będzie dalej ;]
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 21:25   #3
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Może jest zapracowany, zmęczony? Musisz to także brać pod uwagę, aby nie przekreślić jedną decyzją wspólnie spędzonych 3 lat, a jeżeli naprawdę odczuwasz jego obojętność to porozmawiaj z nim szczerze i powiedz, że boli Cię jego zachowanie. Być może ma na to sensowne wytłumaczenie.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 21:32   #4
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Kochane wizażanki!

Niestety nie wiedziałam, gdzie założyć taki wątek, więc wydawało mi się, że w tym miejscu będzie on najodpowiedniejszy. Więc jestem 3 lata z chłopakiem. On od około 3 miesięcy wyjeżdża na delegacje i widzimy się tylko raz w tygodniu w niedziele.. Nie wiem czemu, ale czuję, że on już mnie nie kocha... ( Już nie jest tak jak dawniej.. Kiedyś często do mnie pisał, zrobiłby niemal wszystko, żeby zatrzymać mnie przy sobie. Dziś odczuwam jego obojętność.. On dzwoni ok 3 razy dziennie na 5 minut i nawet nie mamy o czym rozmawiać...To bardzo boli.. Nie wiem co mam zrobić, tak mi źle. Proszę pomóżcie.
Masz jakiś konkretny powód braku tej miłości? Oprócz tego, że pojechał w delegację i najprawdopodobniej nie ma czasu, aby zadzownić na dłużej.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 23:19   #5
foremka001
Rozeznanie
 
Avatar foremka001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 783
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Kochane wizażanki!

Niestety nie wiedziałam, gdzie założyć taki wątek, więc wydawało mi się, że w tym miejscu będzie on najodpowiedniejszy. Więc jestem 3 lata z chłopakiem. On od około 3 miesięcy wyjeżdża na delegacje i widzimy się tylko raz w tygodniu w niedziele.. Nie wiem czemu, ale czuję, że on już mnie nie kocha... ( Już nie jest tak jak dawniej.. Kiedyś często do mnie pisał, zrobiłby niemal wszystko, żeby zatrzymać mnie przy sobie. Dziś odczuwam jego obojętność.. On dzwoni ok 3 razy dziennie na 5 minut i nawet nie mamy o czym rozmawiać...To bardzo boli.. Nie wiem co mam zrobić, tak mi źle. Proszę pomóżcie.
moze za czesto dzwoni?
__________________
foremka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 23:37   #6
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Po prostu nie potrafi się przestawić z trybu "mam ją zawsze" na krótkie rozmowy. Bo wie, że tyle się zdarzyło, że nie jest w stanie tego opisać. Nie wie które info są najważniejsze suma sumarum nie mówi nic konkretnego.
Widzicie się raz w tygodniu- to dużo. W tygodniu zajmij się sobą zamiast czekać na telefon i wszystko wróci do normy.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 00:42   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Jeśli Cię to pocieszy, to ja ze swoim facetem też nie wiem o czym gadać przez telefon. Nie lubię tego wręcz Nie każdy lubi oddawać się długim i głębokim rozmowom telefonicznym.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 02:15   #8
jestemzly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

mowisz, ze to koniec... i mowisz, ze dzwoni 3 razy dziennie na 5 minut... zaraz... facet?! dzwoni tak często?! prędzej zgodze się, że nie jest facetem niż że mu nie zależy. wy kobietki nas przeceniacie jeśli chodzi o sfere uczuć, my po prostu chcemy kochać tylko czasem nam to nie wychodzi.
Smutna dziewczyno, uśmiechnij się, najlepiej do swojego faceta i zrób zmęczonemu ciągłą pracą jakąś miłą niespodzianke, niech wie ze go kochasz i doceniasz
jestemzly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 06:48   #9
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Jeśli Cię to pocieszy, to ja ze swoim facetem też nie wiem o czym gadać przez telefon. Nie lubię tego wręcz Nie każdy lubi oddawać się długim i głębokim rozmowom telefonicznym.
ja tez nie cierpie rozmawiac przez tel....
a już pytania w stylu ...co robiłaś przyprawiają mnie o białą goraczkę.....
wolę spotaknia na zywo
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 07:16   #10
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Po prostu nie potrafi się przestawić z trybu "mam ją zawsze" na krótkie rozmowy. Bo wie, że tyle się zdarzyło, że nie jest w stanie tego opisać. Nie wie które info są najważniejsze suma sumarum nie mówi nic konkretnego.
Widzicie się raz w tygodniu- to dużo. W tygodniu zajmij się sobą zamiast czekać na telefon i wszystko wróci do normy.
podpisuję się pod tym
nie doszukuj się problemów tam, gdzie ich nie ma
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 08:17   #11
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Nie czekaj na telefon, tylko zajmij się swoim życiem. Wydaje mi się, że przyzwyczaiłaś się do ciągłego kontaktu, a teraz on nagle ustał, nie jest już jak tak częstotliwy, a tobie się wydaje, że to brak milości.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 08:37   #12
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

może facet nie ma czasu na to żeby dzwonić częściej i na dłużej... chociaż moim zdaniem 3 razy dziennie to i tak dużo...zamiast czekać na telefon albo rozmyślać czy on Cię kocha czy nie- zajmij się sobą- zadbaj o siebie, poćwicz itp. żeby jak twój TŻ przyjedzie i się spotakcie wyglądać jak bóstwo
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 09:10   #13
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Kochane wizażanki!

Niestety nie wiedziałam, gdzie założyć taki wątek, więc wydawało mi się, że w tym miejscu będzie on najodpowiedniejszy. Więc jestem 3 lata z chłopakiem. On od około 3 miesięcy wyjeżdża na delegacje i widzimy się tylko raz w tygodniu w niedziele.. Nie wiem czemu, ale czuję, że on już mnie nie kocha... ( Już nie jest tak jak dawniej.. Kiedyś często do mnie pisał, zrobiłby niemal wszystko, żeby zatrzymać mnie przy sobie. Dziś odczuwam jego obojętność.. On dzwoni ok 3 razy dziennie na 5 minut i nawet nie mamy o czym rozmawiać...To bardzo boli.. Nie wiem co mam zrobić, tak mi źle. Proszę pomóżcie.
To trochę rzadko, ale pomyśl, że mogło być gorzej Są pary widujące się raz na miesiąc.. A wy przynajmniej każdą niedzielę możecie spędzić razem
Przede wszystkim najważniejsze, że dzwoni. 3 razy dziennie to wcale nie tak mało. Może facet po prostu nie lubi długo rozmawiać przez telefon. Może jest ciągle zajęty.
3 lata to sporo. Na początku zawsze jest tak, że pragnie się nieustannego kontaktu z drugą połówka, czuje się motylki w brzuchu, cały czas się tęskni. Ale z czasem to ciągłe podekscytowanie mija. To nie jest tak, że się już w ogóle nie tęskni czy nie myśli. I to niekoniecznie musi być obojętność z jego strony. Twój TŻ cały tydzień pracuje, ma mało wolnego czasu, jest przemęczony...

Ja na Twoim miejscu porozmawiałabym z TŻ. Powiedziałabym o swoich wątpliwościach, zapytałabym dlaczego dzwoni na tak krótko. Powiedz mu to wszystko, co tu napisałaś.
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 11:55   #14
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Dzwoni 3 razy dziennie? Codziennie?!

Każdy z moich facetów by umarł od tego i szybciej mnie rzucił niż zgodził się na tak krótką smycz!

Oni nie widzą sensu uzewnętrzniać się przez telefon! W przeciwieństwie do kobiet, które mówią o emocjach faceci komunikują się w celu przekazania informacji!!! Co on ma Ci mówić? Co zjadł na śniadanie przy pierwszym telefonie, co na obiad przy drugim a co na kolacje za 3 razem?

A może w tej delegacji jest beznadziejnie, nie może się odnaleźć i tęskni do domu? Żaden facet nie będzie Ci o tym opowiadał przez telefon!

Przepraszam, ale ile Ty masz lat? Oprócz tego dzwonienia są jakieś inne sygnały, że już nie kocha?

Edytowane przez dagienka
Czas edycji: 2010-09-03 o 11:57
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:11   #15
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Eee..? Zdecydowanie przesadzasz, jesli chodzi o te telefony. Kobito, facet jest w pracy a nie na wakacjach, pomyślałaś, że może być zajęty?
Jak mój TŻ wyjeżdża... dzwoni zazwyczaj raz dziennie (ewentualnie pisze smsa), wieczorkiem. Pogadamy kilka i wystarczy. Jasne, że tęsknimy za sobą, ale to nie powód dla którego musimy cały dzien wisieć na telefonie zaniedbując obowiązki...

Nastepna kwestia: jak w związku coś nie pasuje to mówi się o tym najpierw PARTNEROWI. Pomijając kwestię, ze ja tu problemu nie widzę, to porozmawiaj z nim po prostu. Ale bądź przygotowana na to, że on może kompletnie nie wiedzieć, o co Ci chodzi.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:17   #16
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

A co można zrobic?Jak mu przeszło to cięzko coś zaradzić,po prostu tak bywa.
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 14:25   #17
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Dzwoni 3 razy dziennie? Codziennie?!

Każdy z moich facetów by umarł od tego i szybciej mnie rzucił niż zgodził się na tak krótką smycz!

Oni nie widzą sensu uzewnętrzniać się przez telefon! W przeciwieństwie do kobiet, które mówią o emocjach faceci komunikują się w celu przekazania informacji!!! Co on ma Ci mówić? Co zjadł na śniadanie przy pierwszym telefonie, co na obiad przy drugim a co na kolacje za 3 razem?

A może w tej delegacji jest beznadziejnie, nie może się odnaleźć i tęskni do domu? Żaden facet nie będzie Ci o tym opowiadał przez telefon!

Przepraszam, ale ile Ty masz lat? Oprócz tego dzwonienia są jakieś inne sygnały, że już nie kocha?

Znasz wszystkich facetów świata,że tak mówisz?

Mój bardzo często do mnie dzwoni, ja do niego tak samo, bywa, że rozmawiamy przez telefon nawet co godzinę, a 3 razy dziennie to absolutnie MINIMUM i przez cały czas trwania naszego związku nie zdarzyło nam się rozmawiać mniej niż właśnie 3 razy dziennie, nigdy. Poza tym widujemy się codziennie, lub co drugi dzień.

I nie trzymamy się na smyczy, często wychodzimy w miasto osobno, każde z nas ma swoje życie, swoich znajomych, swoje zainteresowania i pasje, które rozwija.

Po prostu uwielbiamy ze sobą rozmawiac, ja ogólnie jestem gadatliwa, on również, aczkolwiek trochę mniej. Jeśli któreś z nas gdzieś wyjeżdża - on na konferencje, ja do rodziny - telefonów jest jeszcze wiecej, z racji tego, że spotkań nie ma. I ZAWSZE mamy o czym rozmawiać, ale to chyba wynika o tym, że rozmawiamy dosłownie o wszystkim. O swoich uczuciach, przemyśleniach, tęsknotach itd też, zwłaszcza, jeśli akurat w tej chwili nie ma możliwości rozmowy na żywo. To chyba normalne w związku?


Autorka może należeć do osób, które właśnie preferują tak częsty kontakt. Jeśli do tej pory TŻ również taki był, a teraz nagle się zmienił, to i ja pomyślałabym, ze cos jest na rzeczy. Co innego, jeśli od początku nie był fanem częstych rozmów telefonicznych.
Gdyby jednak nim był, a potem nagle zaprzestał dzwonienia, najpierw sprawdziłabym, czy on nie ma jakichś kłopotów, czy coś się nie stało, czy praca go wykańcza, a potem, gdybym do niczego nie doszła, przyszykowałabym się na poważną rozmowę w dzień spotkania i wprost powiedziałabym o swoich obawach.

Ludzie bez powodu nie zmieniają swoich przyzwyczajeń.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."



Edytowane przez Narrhien
Czas edycji: 2010-09-03 o 14:26
Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 21:43   #18
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Dziewczynki, to nie jest tak.. Z nami jest coraz gorzej.. Ja mu się wyżalam, piszę co mnie gryzie, itd. A jego odpowiedzi wyglądają w stylu "nie mów tak", "ranisz mnie", "przecież wiesz, że tylko ty". Zero konkretnych odpowiedzi, które tłumaczyłyby w jakiś sposób cokolwiek... Ja już nie daję rady... Wczoraj zapytałam go jak dzwonił czy rzuciłby dla mnie tą pracę, gdybym go o to poprosiła to najpierw powiedział, że nie odpowie... A gdy sie rozłączyłam i napisałam mu smsa, że to koniec z nami i że ja jestem nieszczęśliwa..., że dla mnie nie liczy się majątek to dopiero wtedy napisał że jeśli tego pragnę to on może rzucić dla mnie tą pracę. Gdy nie odpisuje na jego smsy, to prosi mnie w smsach byśmy popisali, porozmawiali, a tak naprawdę gdy zadzwoni wciąż jest to samo... nie mówi nic konkretnego, nie próbuje jakoś rozwiązać naszych problemów... Tylko nasze rozmowy wyglądają w stylu "co słychać, czy ma mi coś do opowiedzenia lub ja jemu" i na tym rozmowa się kończy. Do niego to jakby wciąż nie dotarło, że między nami coś się psuje, że mnie to boli...

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Dzwoni 3 razy dziennie? Codziennie?!

Każdy z moich facetów by umarł od tego i szybciej mnie rzucił niż zgodził się na tak krótką smycz!

Oni nie widzą sensu uzewnętrzniać się przez telefon! W przeciwieństwie do kobiet, które mówią o emocjach faceci komunikują się w celu przekazania informacji!!! Co on ma Ci mówić? Co zjadł na śniadanie przy pierwszym telefonie, co na obiad przy drugim a co na kolacje za 3 razem?

A może w tej delegacji jest beznadziejnie, nie może się odnaleźć i tęskni do domu? Żaden facet nie będzie Ci o tym opowiadał przez telefon!

Przepraszam, ale ile Ty masz lat? Oprócz tego dzwonienia są jakieś inne sygnały, że już nie kocha?

Mam 21 lat, a mój chłopak jest fanem rozmów, więc zanim podjął pracę dzwonił co godzinę... teraz coś sie zmieniło, jakby go po prostu nie obchodziło go to co robię.

Przykłady z zycia przed podjęciem pracy i po :
1. Kiedyś jakbym mu powiedziała, że idę z koleżankami na piwo to albo chciałby byc wtedy ze mną w tej samej knajpie, albo prosiłby mnie, żebym tam nie szła, bo bedzie mu przykro. Dziś jest mu to zupełnie obojętne, jakby nie słyszał , albo nie widział tego, co do niego piszę.
2. Jak mu kiedyś powiedziałam, że już nie chcę z nim być (miałam powód), to błagał mnie w smsach bym z nim porozmawiała, a gdy odebrałam telefon to dosłownie tak płakał i prosił mnie, żebym z nim porozmawiała, że serce by mi pękło, jakbym tego nie zrobiła.
Dziś sytuacja wygląda tak, że nawet łza mu nie skapnie, jak mu napisze, że między nami wszystko skończone, jakby myslał, że żartuję.

Edytowane przez smutna_dziewczyna
Czas edycji: 2010-09-03 o 21:47
smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 14:49   #19
jestemzly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

wybacz, że to powiem, ale jesteś pieprzoną egoistką
daje sobie ręke uciąć, że tą prace znalazł, żeby zarabiać i starać się dla ciebie, drugą ręke daje sobie uciąć za to, że wiedziałaś jaką znalazł prace, że zapytał czy ci nie będą przeszkadzały wyjazdy i ogólnie czy tak będzie dobrze. Taka praca jest naprawde ciężka i wiele trzeba poświęcić, jeśli się nie bywa w domu, z rodziną, dziewczyną. A ty jeszcze wbijasz chłopakowi nóż w plecy? Tylko przez swoje haluny?
Wybacz jeśli za ostro Cię potraktowałem, ale mam prośbe. Przemyśl raz jeszcze jakie masz realne podstawy, by sądzić, że Cię nie kocha? Masz wogóle jakieś, realne?
Ehh co te uczucia robią z ludźmi...
Pzdr
jestemzly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 15:26   #20
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez jestemzly Pokaż wiadomość
wybacz, że to powiem, ale jesteś pieprzoną egoistką
daje sobie ręke uciąć, że tą prace znalazł, żeby zarabiać i starać się dla ciebie, drugą ręke daje sobie uciąć za to, że wiedziałaś jaką znalazł prace, że zapytał czy ci nie będą przeszkadzały wyjazdy i ogólnie czy tak będzie dobrze. Taka praca jest naprawde ciężka i wiele trzeba poświęcić, jeśli się nie bywa w domu, z rodziną, dziewczyną. A ty jeszcze wbijasz chłopakowi nóż w plecy? Tylko przez swoje haluny?
Wybacz jeśli za ostro Cię potraktowałem, ale mam prośbe. Przemyśl raz jeszcze jakie masz realne podstawy, by sądzić, że Cię nie kocha? Masz wogóle jakieś, realne?
Ehh co te uczucia robią z ludźmi...
Pzdr
Kontroluj język.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 09:59   #21
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez jestemzly Pokaż wiadomość
wybacz, że to powiem, ale jesteś pieprzoną egoistką
daje sobie ręke uciąć, że tą prace znalazł, żeby zarabiać i starać się dla ciebie, drugą ręke daje sobie uciąć za to, że wiedziałaś jaką znalazł prace, że zapytał czy ci nie będą przeszkadzały wyjazdy i ogólnie czy tak będzie dobrze. Taka praca jest naprawde ciężka i wiele trzeba poświęcić, jeśli się nie bywa w domu, z rodziną, dziewczyną. A ty jeszcze wbijasz chłopakowi nóż w plecy? Tylko przez swoje haluny?
Wybacz jeśli za ostro Cię potraktowałem, ale mam prośbe. Przemyśl raz jeszcze jakie masz realne podstawy, by sądzić, że Cię nie kocha? Masz wogóle jakieś, realne?
Ehh co te uczucia robią z ludźmi...
Pzdr
Pewnie , że mam podstawy. Jak kazałam mu wybierać albo praca albo ja, to bardzo ciężko było mu podjąć decyzję. Dopiero wtedy, gdy się przestałam odzywać to napisał mi, że jeśli tego pragnę to on nie musi tam pracować. A najlepsze jest to, że teraz porównuje nasz związek do związku swojego kolegi, jakbym była dziewczyną jego kolegi a nie niego. Np. zaręczymy się w gwiazdkę i co ja o tym sądzę, bo jego kolega też zaręcza się w gwiazdkę. Albo chociażby jak chciałam z nim jechać na imprezę to on nie pojedzie , bo jest zmęczony. A jak się dowiedział, że jego kolega jedzie, to sam się mnie pytał czy pojedziemy na imprezę, bo kolega będzie. Zaraz może mi jeszcze powie ożenimy się za 5 lat, bo jego kolega też się żeni za 5 lat? Bez przesady, mam tego dość. Jakby kolega był najważniejszy.
smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 10:57   #22
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Przykłady z zycia przed podjęciem pracy i po :
1. Kiedyś jakbym mu powiedziała, że idę z koleżankami na piwo to albo chciałby byc wtedy ze mną w tej samej knajpie, albo prosiłby mnie, żebym tam nie szła, bo bedzie mu przykro. Dziś jest mu to zupełnie obojętne, jakby nie słyszał , albo nie widział tego, co do niego piszę.
2. Jak mu kiedyś powiedziałam, że już nie chcę z nim być (miałam powód), to błagał mnie w smsach bym z nim porozmawiała, a gdy odebrałam telefon to dosłownie tak płakał i prosił mnie, żebym z nim porozmawiała, że serce by mi pękło, jakbym tego nie zrobiła.
Dziś sytuacja wygląda tak, że nawet łza mu nie skapnie, jak mu napisze, że między nami wszystko skończone, jakby myslał, że żartuję.
No widzę, że facet poszedł po rozum do głowy. Na początku myślałam, że to on się nie może przestawić- cofam swoje zdanie. To Ty masz problem i to ogromny. Facet zaczął myśleć swoim mózgiem i nie reagować na Twoje gierki.

A nie pomyślałaś, że może nadużywasz w tych smsach zwrotu "między nami wszystko skończone"- przecież Ty sama nie traktujesz tych słów poważnie (zerwanie przez sms i to, że dalej jesteście razem) to jak on ma to poważnie traktować?

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Pewnie , że mam podstawy. Jak kazałam mu wybierać albo praca albo ja, to bardzo ciężko było mu podjąć decyzję. Dopiero wtedy, gdy się przestałam odzywać to napisał mi, że jeśli tego pragnę to on nie musi tam pracować. A najlepsze jest to, że teraz porównuje nasz związek do związku swojego kolegi, jakbym była dziewczyną jego kolegi a nie niego. Np. zaręczymy się w gwiazdkę i co ja o tym sądzę, bo jego kolega też zaręcza się w gwiazdkę. Albo chociażby jak chciałam z nim jechać na imprezę to on nie pojedzie , bo jest zmęczony. A jak się dowiedział, że jego kolega jedzie, to sam się mnie pytał czy pojedziemy na imprezę, bo kolega będzie. Zaraz może mi jeszcze powie ożenimy się za 5 lat, bo jego kolega też się żeni za 5 lat? Bez przesady, mam tego dość. Jakby kolega był najważniejszy.
1. Postawiłaś mu ultimatum albo praca albo Ty? Strasznie dużo byś straciła w moich oczach gdybym była na jego miejscu.
2. Oho im dalej w las tym więcej grzybów (cytuję Fresę bodajże bo bardzo spodobał mi się ten zwrot). Teraz pojawia się jakiś kolega jeszcze. I Twoja nadinterpretacja. Twój facet lubi spędzać czas z kolegą na imprezie- niemożliwe.
3.Pytanie kluczowe-Rozmawiasz czasem ze swoim chłopakiem na zasadzie partnerstwa czy tylko się z nim bawisz w ultimata i podchody?
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 12:26   #23
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Prawda jest taka, że jestem z nim na tyle długo i znam go na tyle dobrze, że nie jestem ślepa i widzę zmiany jakie zaszły w naszym związku. Spotykamy się średnio 4 x w miesiącu. To bardzo mało, a jeszcze jak do mnie przyjeżdża to mi wypomina, że musi szybko jechać do domu, bo o 3 w nocy wyjeżdża do pracy. Poza tym jak się ze mną spotyka, to zachowuje się tak, jakby przebywał z koleżanką, a nie z dziewczyną.
smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 12:39   #24
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że jestem z nim na tyle długo i znam go na tyle dobrze, że nie jestem ślepa i widzę zmiany jakie zaszły w naszym związku. Spotykamy się średnio 4 x w miesiącu. To bardzo mało, a jeszcze jak do mnie przyjeżdża to mi wypomina, że musi szybko jechać do domu, bo o 3 w nocy wyjeżdża do pracy. Poza tym jak się ze mną spotyka, to zachowuje się tak, jakby przebywał z koleżanką, a nie z dziewczyną.
To po co z nim dłużej jesteś? Skoro nie pasuje Ci w nim nic na chwilę obecną?
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 13:08   #25
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

1) Fakt nr 1- jesteś egoistką. Dlaczego? Bo jeśli widzicie się w niedzielę, a on o 3 rano ma jechac do pracy... To chyba naturalne, ze nie będzie siedział u Ciebie do północy, prześpi sie godzine i w drogę, prawda?

2) Gdyby mój TŻ postawil mi ultimatum typu "on albo praca" (gdy ta praca obiektywnie nic złego nie powoduje -> te problemy powoduje w 75% Twoje dziwne podejscie) to bardzo poważnie zastanowiłabym się, czy chcę być z szantazystą (nie bójmy się nazwac rzeczy po imieniu).



A skoro tak Ci źle -> rozstań się z nim i tyle.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 16:44   #26
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
To po co z nim dłużej jesteś? Skoro nie pasuje Ci w nim nic na chwilę obecną?

Bo nie potrafie bez niego zyc W życiu nie wszystko jest takie proste...
smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:09   #27
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Dzisiaj niedziela.. Widzieliście się? Rozmawiałaś z nim o swoich wątpliwościach?
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:12   #28
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Bo nie potrafie bez niego zyc W życiu nie wszystko jest takie proste...

To musisz się albo nauczyć, albo przyzwyczaić.

To akurat jest proste jak konstrukcja cepa. Nie ma 50 róznych opcji.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:22   #29
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

To musisz się albo nauczyć, albo przyzwyczaić.

To akurat jest proste jak konstrukcja cepa. Nie ma 50 róznych opcji.
Dokładnie .

Autorko wątku, spotkaliście się, pogadaliście KONKRETNIE?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:07   #30
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Problem z chłopakiem - pomocy !!!

nie, bo on jest w pracy. nie przyjechal na ten weekend... chcialabym umrzec...
smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.