Opadający policzek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-01, 15:31   #1
Shaunee93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3

Opadający policzek


Witam wszystkich!
Mam taki nietypowy i wstydliwy problem. Nie wiem już co mam z tym zrobić dlatego piszę o poradę. Jestem młoda mam 20 lat. Rok temu spaliłam sobie twarz na słońcu dośc mocno (przez własną głupotę, brak liftra). Od roku z jednej strony twarzy opada mi policzek, jest niżej niż drugi i troszkę "wisi" na żuchwie. Nie ubzdurałam sobie tego ponieważ widzę widoczną zmianę porównująć obecne i poprzednie zdjęcia. Jestem zszokowana bo takie rzeczy dzieją sie kobietom dojrzałym. Najgorsze jest to, że mimo wizualnych zmian odczuwam jeszcze ból w tym miejscu, jest to taki ból nerwa, rwący, kłujący czasami. Zwykle ból nasila się w sytuacjach stresowych. Czytałam już o tym dużo, wykonywałam regularnie ćwiczenia twarzy, z desperacji kupiłam nawet krem ujędrniający. Niestety nic nie pomaga bo jest to widocznie zapadnięta struktura i krem ju nie pomoże. Czy któraś z Was miała coś podobnego w tak młodym wieku? Szukam jakiś informacji. Zawsze moja twarz miała delikatne rysy a teraz są one wyostrzone a z jednej strony policzek wręcz zapadniety. Chciałabym wyrównać tą asymetrię jakimś zabiegiem ale boję się, że jestem za młoda na jakikolwiek... Szukam pomocy i porad. Bedę bardzo wdzięczna za odpisanie. Pozdrawiam.
Shaunee93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 20:41   #2
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Opadający policzek

Wiek nie jest żadną przeszkodą, jeżeli tak jak mówisz masz rzeczywisty problem. Wybierz się jak najszybciej do dobrego dermatologa.
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 09:34   #3
Sussi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: Opadający policzek

Wydaje mi się, że to nie problem dermatologiczny a neurologiczny. Radziłabym Ci jak najszybciej wybrać się do neurologa. Wygląda na to, że masz porażenie nerwu.
Sussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 21:51   #4
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Opadający policzek

Cytat:
Napisane przez Sussi Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to nie problem dermatologiczny a neurologiczny. Radziłabym Ci jak najszybciej wybrać się do neurologa. Wygląda na to, że masz porażenie nerwu.
Pewnie masz rację, o tym nie pomyślałam
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 12:25   #5
Sussi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: Opadający policzek

W takich sprawach ważny jest też czas i lepiej lecieć do lekarza jak najszybciej. Pozdrawiam!!!
Sussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 13:57   #6
Shaunee93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Opadający policzek

W końcu miałąm odwagę i poszłam do lekarza. Prawdopodobnie to porarzenie nerwu twarzoego tak jak pisałyście. Dziękuję bardzo za pomoc. Za niedługo jestem zapisana do neurologa. A teraz biotę specjalne witaminy wzmacniające nerwy i tabletki o działaniu przeciwzapalnym. Mam nadzieję, że da się to wyleczyć a mój policzek znowu wróci na swoje miejsce. Trzymajcie kciuki kochane!
Shaunee93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 19:58   #7
Sussi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: Opadający policzek

Shaunee, odezwij się po wizycie u neurologa i wracaj do zdrowia jak najszybciej
Sussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-21, 10:30   #8
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Opadający policzek

Trzymam kciuki, żeby buzia powróciła do dawnego stanu!
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 15:57   #9
Shaunee93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Opadający policzek

Witam ponownie! Byłam u neurologa i stwierdził, że nie jest to porażenie nerwu twarzowego. Przyczyna jest dalej nieznana..... Neurolog polecił mi specjalistę od warzy który działa międzynarodowo a wizyta kosztuje 700 zł (oczywiście nie mam tyle pieniędzy). A policzek dalej opada i pobolewa. Myślę nad wizytą jeszcze innego lekarza (miałam wrażenie, że pani doktor podeszła mało profesjonalnie a co najlepsze stwierdziła, że taka asymetria jest normalna - nie sądzę bo wcześniej tego nie miałam no i skąd wziął by się ból?.... a co śmiesznijsze uważała, że to zdrowy policzek opada (wygląda całkiem normalnie!) Także zamierzam udać się jeszcze do innego specjalisty ale czuję się w kropce i nie wiem co robić. Na zabiegi z medycyny estetycznej jestem pewnie jeszcze za małoda poza tym są one mocno inwazyjne a strasznie mi to przeszkadza, nie mogę nosić rozpuszczonych włosów bo mocno widać asymetrię wtedy (przy zapadniętym policzku włosy zawsze daję do tyłu za ucho). Czy któraś z Was słyszała lub czytała o takim dziwnym przypadku? Pozdrawiam.
Shaunee93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 16:23   #10
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Opadający policzek

Ja poszlabym do kilku lekarzy, bo czasami bywa tak, ze kazdy lekarz ma inne zdanie.....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 00:55   #11
Sussi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: Opadający policzek

Cytat:
Napisane przez Shaunee93 Pokaż wiadomość
Witam ponownie! Byłam u neurologa i stwierdził, że nie jest to porażenie nerwu twarzowego. Przyczyna jest dalej nieznana..... Neurolog polecił mi specjalistę od warzy który działa międzynarodowo a wizyta kosztuje 700 zł (oczywiście nie mam tyle pieniędzy). A policzek dalej opada i pobolewa. Myślę nad wizytą jeszcze innego lekarza (miałam wrażenie, że pani doktor podeszła mało profesjonalnie a co najlepsze stwierdziła, że taka asymetria jest normalna - nie sądzę bo wcześniej tego nie miałam no i skąd wziął by się ból?.... a co śmiesznijsze uważała, że to zdrowy policzek opada (wygląda całkiem normalnie!) Także zamierzam udać się jeszcze do innego specjalisty ale czuję się w kropce i nie wiem co robić. Na zabiegi z medycyny estetycznej jestem pewnie jeszcze za małoda poza tym są one mocno inwazyjne a strasznie mi to przeszkadza, nie mogę nosić rozpuszczonych włosów bo mocno widać asymetrię wtedy (przy zapadniętym policzku włosy zawsze daję do tyłu za ucho). Czy któraś z Was słyszała lub czytała o takim dziwnym przypadku? Pozdrawiam.
Poszłabym do innego lekarza, koniecznie neurologa.
Sussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.