Platoniczne miłostki... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-27, 13:56   #1
Gwen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140

Platoniczne miłostki...


W końcu zdecydowałam się tutaj opisać coś co mnie dręczy od jakiegoś czasu, wydaje mi się, że stanowi to mój spory problem. Mam 19 lat. I co rusz się zakochuje platonicznie. Ktoś mi się spodoba, potrafię tak o kimś myśleć nawet ponad rok czasu o jednej osobie, nic nie robiąc z tym. Dana osoba wówczas stanowi mój sens życia, myślę dużo, robię wszystko dla niej, dbam o siebie, staram się bywać w tych samych miejscach... Po jakimś czasie mi przechodzi i pojawia się następna osoba... Tak już któryś raz z kolei. Potrafię być tak 'zakochana' w osobie, z którą rozmawiałam tyle razy co może mogłabym policzyć na palcach obu rąk... Wiem, tu wychodzi pewnie brak zainteresowań (staram się znaleść coś co będzie mnie kręcić), brak sensu życia, może jestem niedojrzała jeszcze... nie wiem jak mam nad sobą pracować, żeby funkcjonować bez tych miłostek. Nigdy nie miałam nikogo. Kilka osób do mnie startowało, ale akurat nie interesowali mnie. Znowu mam kogoś na oku, chłopaka z tego samego osiedla, ale nie mam pojęcia jak nawiązać kontakt. Tym bardziej, że może nie jestem wstydliwa, ale zawsze chce, żeby to wyszło tak, że to nie ja zrobiłam ten pierwszy krok.
Gwen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 14:24   #2
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Platoniczne miłostki...

Ja jestem rocznik 90, a dalej mam swoje małe miłostki
Uważam, że do czasu, kiedy kompletnie nie przesłaniają Ci realnego życia i potrafi się do tego podejść ze zdrowym rozsądkiem, to nic złego.
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 14:28   #3
Gwen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Platoniczne miłostki...

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
Ja jestem rocznik 90, a dalej mam swoje małe miłostki
Uważam, że do czasu, kiedy kompletnie nie przesłaniają Ci realnego życia i potrafi się do tego podejść ze zdrowym rozsądkiem, to nic złego.

Właśnie na tyle mi przysłaniają to realne życie, że go nie mam.
Gwen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 14:30   #4
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741
Dot.: Platoniczne miłostki...

Nic z toba nie jest nie tak . Ja sama do tej pory jak sie w kims platonicznie zakocham to na amen xD Ale wiem, ze to mija i nawet sama umiem to przyspieszyc :P. Mam 18 lat
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 14:40   #5
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Platoniczne miłostki...

W takim razie sposobem na platoniczne miłostki jest szukanie na siłę wad u chłopaków, którzy zbytnio zaprzątają nam głowę U mnie się, to sprawdza
Możesz też zacząć biegać, spacerować. Zacznij czytać książki, spotykać się ze znajomymi. Wtedy nie ma tyle czasu na analizowanie.

I jeszcze jedno pytanie - czy przez Twoje miłostki zawalasz szkołę i inne obowiązki. Zaniedbujesz rodzinę i znajomych?? Jeżeli nie, to nie ma o co się martwić. Takie miłostki potrafią być fajne Lubię to uczucie jak spotykam chłopaka, który mi się spodoba, jak się uśmiechnie, zagada. Przynajmniej humor się poprawia
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España

Edytowane przez girl99
Czas edycji: 2013-04-27 o 14:44
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 14:40   #6
elonka12
Zakorzenienie
 
Avatar elonka12
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 8 310
Dot.: Platoniczne miłostki...

Autorko mam tyle lat co Ty i też miałam ten sam problem, to chyba normalne w tym wieku
__________________
In the end everything will be okay. If it’s not okay it’s not the end
elonka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 14:49   #7
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741
Dot.: Platoniczne miłostki...

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
W takim razie sposobem na platoniczne miłostki jest szukanie na siłę wad u chłopaków, którzy zbytnio zaprzątają nam głowę U mnie się, to sprawdza
Możesz też zacząć biegać, spacerować. Zacznij czytać książki, spotykać się ze znajomymi. Wtedy nie ma tyle czasu na analizowanie.

I jeszcze jedno pytanie - czy przez Twoje miłostki zawalasz szkołę i inne obowiązki. Zaniedbujesz rodzinę i znajomych?? Jeżeli nie, to nie ma o co się martwić. Takie miłostki potrafią być fajne Lubię to uczucie jak spotykam chłopaka, który mi się spodoba, jak się uśmiechnie, zagada. Przynajmniej humor się poprawia
Rowniez to jest moj sposob Polecam autorce, jesli to ja meczy
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 16:07   #8
marta_1234
Raczkowanie
 
Avatar marta_1234
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 83
Dot.: Platoniczne miłostki...

Nie martw się, wszystko kiedyś minie... Pewnego razu zakochasz się tak, że trudno będzie tobie złapać oddech, serce z emocji będzie mocno biło, a oczy będą błyszczały niczym gwiazdy na niebie
marta_1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 17:52   #9
Gwen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Platoniczne miłostki...

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
W takim razie sposobem na platoniczne miłostki jest szukanie na siłę wad u chłopaków, którzy zbytnio zaprzątają nam głowę U mnie się, to sprawdza
Możesz też zacząć biegać, spacerować. Zacznij czytać książki, spotykać się ze znajomymi. Wtedy nie ma tyle czasu na analizowanie.

I jeszcze jedno pytanie - czy przez Twoje miłostki zawalasz szkołę i inne obowiązki. Zaniedbujesz rodzinę i znajomych?? Jeżeli nie, to nie ma o co się martwić. Takie miłostki potrafią być fajne Lubię to uczucie jak spotykam chłopaka, który mi się spodoba, jak się uśmiechnie, zagada. Przynajmniej humor się poprawia
Spróbuję poszukać wad. Muszę jakoś sobie czas zająć, nie zaniedbuje raczej rodziny... ale mnie to męczy i tak, sprawia, że jestem zamyślona, nieobecna .


Cytat:
Napisane przez marta_1234 Pokaż wiadomość
Nie martw się, wszystko kiedyś minie... Pewnego razu zakochasz się tak, że trudno będzie tobie złapać oddech, serce z emocji będzie mocno biło, a oczy będą błyszczały niczym gwiazdy na niebie

Mam nadzieje, może uda mi się swoje marzenia przełożyć na rzeczywistość, tylko nie wiem jak zacząć...
Gwen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 18:55   #10
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741
Dot.: Platoniczne miłostki...

Cytat:
Napisane przez Gwen_ Pokaż wiadomość
Spróbuję poszukać wad. Muszę jakoś sobie czas zająć, nie zaniedbuje raczej rodziny... ale mnie to męczy i tak, sprawia, że jestem zamyślona, nieobecna .





Mam nadzieje, może uda mi się swoje marzenia przełożyć na rzeczywistość, tylko nie wiem jak zacząć...
Nie ma "jak zaczac". Wlasnie to jest najfajniejsze, ze trafia wtedy kiedy sie nie spodziewasz a nawet w najmniej odpowiednim momencie
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 19:59   #11
z_blondem_mi_do_twarzy
Rozeznanie
 
Avatar z_blondem_mi_do_twarzy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 669
Dot.: Platoniczne miłostki...

Nie masz powodów do obaw, chyba każda kiedyś podkochiwała się skrycie w kimś, idealizowała tego osobnika

Czasem fajnie jest jednak zrobić krok w przód i spróbować zyskać zainteresowanie "pana niedostępnego"....
z_blondem_mi_do_twarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 00:09   #12
iwoneczka212
Raczkowanie
 
Avatar iwoneczka212
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: Platoniczne miłostki...

Ja też tak mam, a mam 23 lata. To chyba normalne... czasem potrafię taką platoniczną miłość żywić do 2 osób naraz.
__________________
APARATKA :
Góra - 17.10.2013 r.
Dół - 06.02.2014
iwoneczka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.