Rumnageddon - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-01, 10:55   #1
Saori89
Raczkowanie
 
Avatar Saori89
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182

Rumnageddon


Runmageddon - ktoś uczestniczy? Poleca/odradza? Jakieś rady?

Zastanawiam się nad udziałem w Runmadeddon Intro na trasie 3 km, jednak mam kilka wątpliwości.
BUTY - to pierwsza rzecz która zaprząta moją głowę. Nie chce kupować nowych butów specjalnie na ten bieg, a jedyne które mogłabym poświęcić chyba średnio się nadają. Co myślicie o tych butach do biegania?
https://www.decathlon.pl/media/818/8...2aa7d19f02.jpg
Nie zwracajcie uwagi na kolor, mogę być na końcu biegu czarne, nie przeszkadza mi to ;p

Druga sprawa to WODA. Czy naprawdę dużo przeszkód związanych jest z wodą? Pomijając fakt, że praktycznie nie pływam (ale podobna ta umiejętność nie jest tam konieczna) to noszę soczewki kontaktowe, więc oczywiście nie chciałabym nawet na chwilę zanurzać głowy pod wodą.

Wszelkie rady na temat Runmagedon mile widziane
Saori89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 12:52   #2
Teery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 294
Dot.: Rumnageddon

Ekideny ludzie sobie bardzo chwalą. Nie startowałam co prawda w Runmageddonie ale w Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów, gdzie dużo biegnie się w wodzie i błocie. Miałam moje asicsy i nic im się nie stało. Nawet dało je się domyć.
Teery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 16:54   #3
anirossa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: Rumnageddon

cześć w 100% polecam Runmageddon! super przygoda
Jeśli chodzi o buty to faktycznie bez sensu inwestować w nowe, bo szkoda im zrobić taki "chrzest". Co do załączonych Kalenji nie jestem pewna co do podeszwy, bo często są podbiegi na błotnistych górkach i może ona się dobrze nie trzymać podłoża :/ Dużo lepsze by były z bardziej "górskim" bieżnikiem.

Co do wody to faktycznie pływać nie trzeba, ale przeszkody są. Jak się uprzesz to może uda Ci się nie zamoczyć głowy, ale wystarczy że ktoś nawet przypadkiem Cię popchnie, albo trzeba będzie wskoczyć do wody z jakiegoś podwyższenia i niekoniecznie to Cię się uda. W ostateczności zawsze możesz biec w okularach pływackich, nikt na pewno nie będzie Cię wytykał palcami

Rada ode mnie to przede wszystkim rękawiczki, bo wspinanie się po różnych rampach i linach, czasem i mokrych może Ci ładnie pokaleczyć dłonie. Wystarczą nawet zwykłe ogrodnicze za 5 zł z Obi czy Castoramy, nie będzie Ci ich szkoda plus trzymają się takich powierzchni lepiej niż specjalne do podnoszenia ciężarów czy rowerowe.

Mam nadzieję że pomogłam choć trochę
anirossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 13:53   #4
impo02
Przyczajenie
 
Avatar impo02
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 5
Dot.: Rumnageddon

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym temacie Z całą pewnością mi się przydadzą
__________________
Stosowanie wulgaryzmów to sztuka. Jeśli robisz to za często, staje się nudne. A jeśli w ogóle z tego rezygnujesz, to coś cię omija.
impo02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-13 14:53:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.